Podkategoria: Ubezpieczenia - strona 2 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · następna strona »
 • OFE PZU - Zapisy do Otwartego Funduszu Emerytalnego »

  Wybierz lidera rynku emerytalnego! PZU od początku inwestuje stabilnie a co najważniejsze skutecznie!
  Zapisy przez internet lub z dojazdem do klienta. Obsługa w miejscowościach i okolicach: Brzozów, Dębica, Dynów, Jarosław, Jasło, Kolbuszowa, Krosno, Lesko, Leżajsk, Lubaczów, Łańcut, Mielec, Nisko, Nowa Dęba, Nowa Sarzyna, Pilzno Przemyśl, Przeworsk, Ropczyce, Rzeszów, Sandomierz, Sanok, Sędziszów Małopolski, Stalowa Wola, Strzyżów, Tarnobrzeg.

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia OC AC życie dom majątek mieszkanie »

  Strona agentki ubezpieczeniowej Allianz Agnieszki Wasyliszyn, doradztwo ubezpieczeniowe, szybkie i fachowe porady, analiza potrzeb klientów.
  Szeroka gama oferty ubezpieczeniowej polis komunikacyjnych, ubezpieczeń grupowych i życiowych.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia grupowe »

  Strona ubezpieczeniagrupowe.info od 2 lat wspomaga podmioty gospodarcze w wyborze produktów ubezpieczeniowych. Zawiera zestawienie ofert największego ubezpieczyciela w Polsce oraz największej multiagencji, skupiającej 26 firm ubezpieczeniowych. Dzięki witrynie łatwo można wybrać optymalne ubezpieczenie grupowe, nieruchomości, samochodowe, zdrowotne lub skorzystać z atrakcyjnych promocji. Witryna działa w systemie direct oraz bezpośrednim, a swym zasięgiem obejmuje całą Polskę.

  Data dodania: 26 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ranking ofe, cu ofe »

  AVIVA CU OFE jest firmą finansowo doradczą. Ranking ofe jaki prowadzimy jest obiektywny i pewny. Świadczymy usługi z zakresu CU OFE. Gwarantujemy bezpieczeństwo powierzonych nam środków i pewność wyboru najlepszego funduszu emerytalnego.

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • PACT - Kancelaria Brokerska. Twój Broker - Łódź »

  Kancelaria Brokerska PACT -podmiot działający na zasadach Brokera Ubezpieczeniowego odpowiedzialna jest za ocenę polis ubezpieczeniowych. Broker zawsze stoi po stronie Klienta, a nie firmy ubezpieczeniowej! Umowa Brokerska zobowiązuje naszą firmę do skutecznego przeprowadzania wszelkich działań zleconych przez Klienta, bez względu na ich wymagany zakres. Dotyczy to nie tylko typowych działów ubezpieczeń takich jak: ubezpieczenie mienia firmy, ubezpieczenia cargo, odpowiedzialność cywilna czy kontraktowa, ale także gwarancje zapłaty wierzytelności czy inne szeroko pojęte ubezpieczenia finansowe.

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Allianz M. Sufa - ubezpieczenia Warszawa »

  Z nami Ubezpieczenia w Warszawie staną się łatwe. Profesjonalna obsługa i wygodna lokalizacja blisko stacji metra plac Wilsona, to nasze główne atuty.

  Oferujemy ponad 130 produktów ubezpieczeniowych firmy Allianz, od ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych przez życiowe aż po rozwiązania inwestycyjne i bankowe, wszystko to zarówno dla osób indywidualnych jak i dla firm.

  Stanowimy zespół doświadczonych i wyspecjalizowanych ludzi. Pomożemy Państwu nie tylko w zakresie finansowo-ubezpieczeniowym. W trudnych sytuacjach życiowych nasi klienci mogą zawsze na nas liczyć.

  Zapraszamy

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • PZU Ubezpieczenia Rzeszów »

  Szeroka oferta największego polskiego ubezpieczyciela - grupy PZU.
  Ubezpieczenia : komunikacyjne OC,AC,NNW, domów i mieszkań, turystyczne, ubezpieczenia dla firm, rolne, odpowiedzialnosci cywilnej, otwarty fundusz emerytalny,i inne.
  Dojazd do klientów z Rzeszowa i okolic.

  Data dodania: 12 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bluustar Gadgets Sp. z o.o. »

  Jako agencja świadczymy kompleksowo usługi w zakresie budowania wizerunku. Naszym celem jest profesjonalna obsługa. Koncentrujemy się na osobistych relacjach z naszymi klientami. Oferowane przez nas produkty wykorzystywane są jako firmowe upominki, odzież dla pracowników oraz artykuły reklamowe.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • OFE fundusze emerytalne »

  Nasz serwis to swoiste kompendium informacji o OFE. Przedstawiamy najnowsze dane i rankingi, dostarczamy unikatowych narzędzi pomagających porównać fundusze emerytalne. Ponadto pomagamy przy zapisie lub zmianie funduszu.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • TWÓJ DORADCA UBEZPIECZENIOWY WE WROCŁAWIU »

  Szanuje Twój czas i pieniądze, dlatego oferuję:n- MOBILNOŚĆnMożliwość wyliczenia składki i zawarcia umowy ubezpieczenia w Allianz w dowolnym miejscu na terenie Wrocławia i okolic - Zakrzów, Oleśnica, Kiełczów, Mirków, Długołęka, Krzyżanowice, Psie Polen- WYGODĘnWszystkie formalności szybko i sprawnie w dogodnym dla Ciebie terminienBezpłatne przygotowanie oferty i wyliczenie składki ubezpieczenia n- UCZCIWOŚĆnPriorytetem w mojej pracy jest absolutna uczciwość i lojalność wobec klienta. Zawsze szukam najkorzystniejszych, a przede wszystkim NAJTAŃSZYCH rozwiązań.nW pracy stosuje zasadę: \"Traktuj drugą osobę tak, jak sam chciałbyś być traktowany!\"

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obiektywne Doradztwo Majątkowe OVB »

  Już od dawien dawna ludzi intrygowało to co przyniesie przyszłość. Nie jesteśmy jednak w stanie przewidzieć tego co wydarzy się jutro. Ci, którzy dzisiaj podejmą odpowienie kroki, tym spokojniej będą mogli spoglądać w przyszłość. Już od 40 lat pomaga w tym Państwu jedna z największych firm doradztwa majątkowego w Europie. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych oraz pomożemy zapewnić Ci godziwą emeryturę przy niskiej inwestycji.

  Data dodania: 19 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Resako Sp. z o.o. »

  Resako Sp. z o.o. to licencjonowany broker ubezpieczeniowy, zajmujący się obsługą Klientów instytucjonalnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników, jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom Klientów, których reprezentujemy w relacjach z Ubezpieczycielami.

  Data dodania: 19 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia »

  Ubezpieczenia OC - TanieOC - Bemowo ul, Widawska i Ursynów ul. Płaskowickiej. Multiagencja wita w serwisie TanieOC którego specjalizacją są korzystne ubezpieczenia komunikacyjne, auto casco, polisy, pakiety, odpowiedzialności cywilnej, Assistance, od Kradzieży, następstw Nieszczęśliwych Wypadków, zielonej Karty. Zniżki - Ubezpieczenia mieszkań i turystyczne. Oferowane ubezpieczenia dotyczą samochodów nowych i używanych. Taniej, zniżki, polisa - gwarancja taniego ubezpieczenia. Serdecznie zapraszamy po ubezpieczenia OC.

  Data dodania: 21 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Beata Łuczak Agent Wyłączny Grupy Ergio Hestia »

  Witamy serdecznie na stronie naszej agencji ubezpieczeniowej.
  Oferujemy produkty STU ERGO HESTIA S.A. dla klientów indywidualnych oraz firm. Od 1979 roku zajmujemy się ubezpieczeniami i dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić i zaproponować Państwu właściwy produkt.

  Proponujemy ubezpieczenia:
  pakietowe samochodów i mieszkań Hestia7 i Hestia1 oraz ubezpieczenia poza pakietami.
  Dzięki ubezpieczeniu mieszkania w pakiecie Hestia 7 można zaoszczędzić do 25% przy ubezpieczeniu samochodu.
  Ubezpieczając samochód w STU ERGO HESTIA S.A. możesz otrzymać zniżkę w AC za zniżki w OC, ponadto uznajemy zniżki wypracowane u innych ubezpieczycieli.
  Oferujemy ciekawie skonstruowane pakiety dla prowadzących działalność gospodarczą.

  Data dodania: 23 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia »

  ABPort Warszawa - ubezpieczenia komunikacyjne samochodów AC i OC. Jesteśmy partnerem towarzystw: PZU, Hestia, Warta, Warta, HDI Samopomoc, Allianz, Cigna. Do każdej polisy dokładamy upominek. Tanie pakiety, polisy, składki OC, Autocasco. Solidne towarzystwa ubezpieczeniowe - wykup u nas ubezpiecznie samochodu. Kilkuletnie doświadczenie. Ubezpiczenia samochodowe i likwidacja szkód.

  Data dodania: 26 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Platforma ubezpieczeniowa »

  Ubezpieczenie Wrocław Psie Pole, Trzebnica, Długołęka, Pęgów, Wisznia Mała - rodzina, firma, biznes, życie, zdrowie, emerytura, samochód, OC, AC, NNW, HCA, majątek, mieszkanie, dom, podróże, pełny zakres ubezpieczeń, najniższa cena, pewne odszkodowania

  Data dodania: 31 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie wspólnoty mieszkaniowej Kraków »

  Strona firmowa Agencji Ubezpieczeniowej, działającej na terenie miasta Kraków, oraz jego okolic (swoim zasięgiem obejmuje praktycznie całą małopolskę). Agencja specjalizuje się głównie na obowiązkowych ubezpieczeniach OC zarządcy nieruchomości, oraz ubezpieczeniach wspólnot mieszkaniowych.

  Data dodania: 01 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania - profesjonalna pomoc Votum SA »

  Naszą misją jest być wyjątkowym, poprzez traktowanie klienta tak jak sami chcielibyśmy być traktowani. Pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych oraz skuteczne dochodzenie odszkodowania to główne założenia naszej działalności.
  Pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach na poziomie wyższym, niż ten oferowany przez rynek i konkurencję!

  Prawdziwym dla nas wyzwaniem, nie jest robić dokładnie to, co robią inni. Prawdziwym dla nas wyzwaniem, jest robić więcej. A to, co robią inni, robić o wiele lepiej!!!

  Data dodania: 03 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia OC »

  Strona o ubezpieczeniach komunikacyjnych. W blogu pogłębiamy tematykę ubezpieczeń, omawiamy typu i rodzaje zwyżek i zniżek ubezpieczeniowych.nCiekawą tematyką, która może zainteresować potencjalnych klientów firm ubezpieczeniowych jest ranking tych przedsiębiorstw.nKolejnym interesującym tematem poruszanym na blogu są przykładowe stawki za ubezpieczenia OC samochodów osobowych.

  Data dodania: 05 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty »

  Porównywarka TotalMoney.pl to narzędzie służące do porównywania produktów finansowych i ubezpieczeniowych oferowanych przez banki, ubezpieczycieli i doradców finansowych działających na terenie Polski. Portal TotalMoney.pl umożliwia Użytkownikowi szybkie znalezienie ofert finansowych i ubezpieczeniowych, spełniających wymagane przez niego kryteria ogólne (porównanie szybkie) lub szczegółowe (porównanie zaawansowane).

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia

Ubezpieczenia - nowa strona:

Adres: