Podkategoria: Ubezpieczenia - strona 22 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

« poprzednia strona · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · następna strona »
 • PZU »

  Nasza agencja ubezpieczeniowa służy pomocą w doborze optymalnych ubezpieczeń towarzystwa PZU S.A. Wszystkich, którzy chcą ubezpieczyć swój samochód, dom, mieszkanie, zdrowie czy firmę, zachęcamy do skontaktowania się z nami – nasi pracownicy wskażą najkorzystniejsze rozwiązania i pomogą w przeprowadzeniu formalności. Mamy przeszło 15 lat doświadczenia w branży ubezpieczeniowej na rynku stołecznym. Zapraszamy!

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Optymalizacja ZUS - CostCare Consulting »

  Firma konsultingowa świadcząca usługi audytu i optymalizacji kosztów firmy.
  Nasze specjalizacje to: Optymalizacja ZUS oraz Dofinansowanie ZUS na BHP.
  Optymalacja ZUS oznacza mniejsze składki do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Optymalizacja ZUS to również mniejsza składka wypadkowa i koszty ubezpieczeń społecznych.
  Dofinansowanie ZUS do BHP do bezzwrotna dotacja ZUS na poprawę bezpieczeństwa pracy. Nasi specjaliści przygotują wniosek do ZUS o udzielenie dofinansowania.
  Pozostałe usługi konsultingowe świadczone przez CostCare Consulting to: optymalizacja podatku od nieruchomości, optymalizacja zużycia energii elektrycznej, audyt telefonii dla firm oraz audyt i optymalizacja warunków bezpieczeństwa w miejscu pracy.

  Data dodania: 02 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Gothaer »

  Nasza firma zajmuje się doradztwem finansowym w zakresie ubezpieczeń Gothaer. Mamy przeszło 15-letnie doświadczenie i nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, aby oferować Państwu pełną pomoc w doborze odpowiednich produktów ubezpieczeniowych. Dzięki nam mogą Państwo wybrać korzystne ubezpieczenie samochodu, domu i mieszkania, zdrowotne czy firmowe. Zachęcamy do kontaktu – nasi doradcy zawsze są do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 02 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Oświęcim Dorota Kaznowska »

  Strona poświęcona pośrednictwu ubezpieczeniowemu w Oświęcimiu. Ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, życiowe i dla firm. Pośrednictwo Ubezpieczeniowe DK Dorota Kaznowska to firma istniejąca od 1993 roku. Nasze biuro mieści się w Oświęcimiu. Pośredniczymy w zawieraniu pełnej gamy ubezpieczeń renomowanych Towarzystw Ubezpieczeniowych.Mamy ponad 20 lat doświadczenia na polskim rynku ubezpieczeniowym, jesteśmy jedną z najstarszych agencji działających w Polsce. Początkowo POLONIA S.A., gdzie również zajmowaliśmy się likwidacją szkód, a potem Multiagencja, która na dzień dzisiejszy ma w swojej ofercie produkty 20 wiodących na polskim rynku firm ubezpieczeniowych.CEL FIRMY:Naszą dewizą jest nieustanne podnoszenie jakości usług w poczuciu najlepszego wykorzystania naszej wiedzy. Wychodzimy naprzeciw indywidualnym potrzebom klientów, przyjmując za podstawowy cel ich dobro, satysfakcję i zadowolenie. Fachowo pomożemy wybrać najkorzystniejszy wariant ubezpieczenia. Ubezpieczymy samochód, mieszkanie, dom, firmę, koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków itp. Obsługujemy osoby fizyczne oraz małe i średnie przedsiębiorstwa.Wiedza oraz bogate doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym pozwalają nam zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie, fachową obsługę dopasowaną do możliwości klienta.
  Dowóz polisy bezpłatnie w 24h w Powiecie Oświęcimskim
  Zamów polisę już dziś a my ją dostarczymy.

  Data dodania: 12 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • ResKredyt | Kredyty bankowe i pozabankowe »

  Firma Reskredyt zajmuje się pośrednictwem finansowym na terenie Podkarpacia, Małopolski, Lubelskiego i Świętokrzyskiego. W ofercie posiadamy kredyty bankowe i firm pożyczkowych.Dla naszych klientów wybieramy najlepsze produkty finansowe które dopasowujemy dla każdego klienta. Nasz wachlarz produktowy zaczynamy od pożyczek bankowych poprzez pożyczki pozabankowe ratalne aż po chwilówki dla klientów w nagłych wypadkach.

  Data dodania: 18 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dolnośląskie Centrum Prawne »

  Zapewniamy profesjonalną pomoc prawną w przypadku szkód komunikacyjnych oraz dochodzeniu odszkodowań i likwidacji szkód. Nasze usługi oferujemy głównie na terenie dolnego śląska. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 18 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia mieszkań - Compensa »

  Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w oferowaniu ubezpieczeń i działa na rynku już 15 lat. Od wielu lat nasza agencja ubezpieczeniowa zapewnia ubezpieczenia OC, ubezpieczenia AC, ubezpieczenia NNW, Assistance, pakiety OC i AC oraz ubezpieczenia Taxi. Zapewniamy również ubezpieczenia mieszkania, zdrowotne oraz firmowe. Jesteśmy w stanie dopasować ubezpieczenie do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

  Data dodania: 23 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • AzPolisa.pl - OC przez Internet »

  Baza wiedzy dla kierowców w zakresie zakupu oraz obsługi ubezpieczeń komunikacyjnych. W prosty sposób dowiesz się zarówno podstawowej wiedzy związanej z wyborem właściwego ubezpieczenia dla Twojego samochodu jak i bardziej złożonej związanej z takimi sytuacjami jak utrata polisy, utrata samochodu po kradzieży, czy też ucieczka sprawcy z miejsca wypadku. Główną tematyką jaką obejmuje serwis to sposoby wyszukiwania właściwej oferty ubezpieczeniowej przy pomocy narzędzi internetowych takich jak kalkulator OC oraz porównywarka OC. Poza tym strona gromadzi wszelkie informacje na temat promocji oraz aktualności w poszczególnych towarzystwach ubezpieczeniowych. W dziale plików i pobierania znajdują się najświeższe wzory pism oraz wniosków, które potrzebne są przy załatwianiu spraw z ubezpieczycielami. Działalność serwisu jest rozszerzona o funkcje społecznościowe przy pomocy serwisów takich jak YouTube, gdzie można zobaczyć najnowsze reklamy telewizyjne oraz Google+, Facebook, na których zamieszczamy ciekawostki ze świata motoryzacji w kontekście ubezpieczenia.

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odwołanie od decyzji ZUS - specjalista prawnik od ZUS »

  Jestem prawnikiem od wielu lat specjalizującym się ws. ZUS i KRUS. Świadczę usługi doradztwa prawnego dotyczące1) odwołania od decyzji ZUS ws.:- emerytury, - emerytury w szczególnych warunkach, - renty, - świadczenie wypadkowe,- naliczania zaległych składek dla Firm i przedsiębiorców.2) sprzeciwu od orzeczenia lekarza orzecznika do komisji lekarskiej;3) odpowiedzi na niekorzystne opinie biegłych lekarzy;4) apelacji od wyroków sądu I instancji ws. ZUS i KRUS,5) odwołań od decyzji NFZ ws. składek zdrowotnych.6) zaskarżania Tytułów Wykonawczych, Tytułów egzekucyjnych wystawianych przez ZUS.Moje Biuro ARS BONI Świadczy usługi za pośrednictwem internetu na terenie Polski.Proszę śmiało dzwonić i pytać, nic to nie kosztuje, a odpowiedź już może wyjaśnić wiele wątpliwości.

  Data dodania: 03 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • BELFOR - Restytucja mienia po pożarach i zalaniach. Osuszanie budynków »

  BELFOR - Zajmuje się w usuwaniem szkód spowodowanych przez pożar i zalanie. Specjalizujemy się w osuszaniu budynków, usuwaniu skutków pożarów, osuszaniem dokumentów, ozonowaniem.Wykonamy dla ciebie bezpłatne oględziny i na ich podstawie przygotujemy ofertę na usunięcie skutków szkody

  Data dodania: 05 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia i Finanse -Ama Consulting »

  Firma AMA CONSULTING jest agencją ubezpieczeniową łączącą usługi obejmujące doradztwo ubezpieczeniowe oraz finanse. Na rynku jesteśmy obecni od 1999 roku. Zapraszamy klientów indywidualnych oraz firmowych. Nasi doświadczeni doradcy pomogą Państwu dobrać szyte na miarę ubezpieczenia standardowe lub dedykowane (np. branżowe, program dla rodziny). Zajmujemy się również doradztwem obejmującym wybór i pozyskanie kredytu czy pożyczki oraz inwestowanie oszczędności bądź firmowych nadwyżek finansowych.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia majątkowe »

  Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w ubezpieczeniach majątkowych oraz komunikacyjnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku ubezpieczeń i jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom korzystne rozwiązania dopasowane do indywidualnych oczekiwań. Zapewniamy między innymi ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkania, domu, mienia, kosztów leczenia, w tym NNW za granicą, OC w życiu prywatnym, zawodowym.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie domu »

  Jesteśmy firmą ubezpieczeniową, która działa na polskim rynku od 2002 roku. Zapewniamy profesjonalne usługi pośrednictwa ubezpieczeniowego. Wieloletnie doświadczenie pozwala zagwarantować naszym klientom kompleksowe rozwiązania, w tym ubezpieczenia komunikacyjne oraz majątkowe, które pochodzą od wiodących ubezpieczycieli. Specjalizujemy się również w ubezpieczeniu flot pojazdów ora zarządzaniu flotami.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Bigbaltona.pl »

  Jesteśmy agencją ubezpieczeniową, która na polskim rynku działa od 1997 roku. Posiadamy biura na terenie Warszawy oraz w Otwocki. Oferujemy szeroki zakres ubezpieczeń zarówno dla klientów indywidualnych jak też firmowych, które pochodzą od dwudziestu wiodących towarzystwa ubezpieczeniowych działających na terenie Polski, co pozwala nam zapewnić naszym klientom najlepsze rozwiązania z rynku ubezpieczeniowego.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia.pc.pl »

  Ubezpieczenia.pc.pl to baza wiedzy o ubezpieczeniach. Dowiesz się wszystkiego o ubezpieczeniach- na życie, samochodu, mieszkania, zdrowotnego, dla firm i wielu innych. Poznasz charakterystykę podstawowych ubezpieczeń, dowiesz się jak czytać polisy, nauczysz się aktywnie oszczędzać na jesień życia.

  Oprócz wartościowych artykułów tematycznych i poradników znajdziesz także rozbudowany słownik ubezpieczeniowy z najważniejszymi pojęciami oraz dział FAQ, w którym odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

  Wejdź w świat ubezpieczeń z Ubezpieczenia.pc.pl.

  Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Allianz Warszawa Mokotów »

  Oferujemy doradztwo ubezpieczeniowe obejmujące dobór polis z oferty Allianz Polska S.A. W trosce o najwyższy poziom świadczonych usług, zatrudniamy wyłącznie doradców ubezpieczeniowych posiadających kierunkowe wykształcenie. Nasi doradcy pomogą Państwu dopasować idealne ubezpieczenie komunikacyjne, domu lub mieszkania, zdrowotne, turystyczne. Przedsiębiorcom pomagamy zaś wybrać korzystną polisę w ramach OC zawodu oraz ubezpieczenia biura lub firmy.

  Data dodania: 06 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Uniqa »

  Jesteśmy agencją ubezpieczeniową zajmującą się doborem polis z oferty Towarzystwa Ubezpieczeniowego UNIQA. Zapraszamy klientów prywatnych oraz firmy. Nasi doradcy pomogą Państwu wybrać oferty, które idealnie wpiszą się w czynniki potencjalnego ryzyka nieszczęśliwego zdarzenia losowego. Oferujemy pełen pakiet ubezpieczeń indywidualnych oraz firmowych. Naszym klientom pomagamy wybrać najkorzystniejsze ubezpieczenia komunikacyjne, domu lub mieszkania, zdrowotne, OC zawodu, firmy czy biura.

  Data dodania: 06 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • HDI Warszawa Mokotów »

  Zapraszamy klientów indywidualnych i biznesowych poszukujących najlepszych ofert ubezpieczeniowych na rynku. Jesteśmy agencją, która już od ponad piętnastu lat zajmuje się doradztwem finansowym. Naszym klientom pomaga dobrać szyte na miarę ich potrzeb ubezpieczenia z oferty TU HDI. Pomożemy Państwu podpisać najkorzystniejsze umowy na polisy OC, AC, NNW, Assistance, zdrowotne, ubezpieczenie domu czy mieszkania, firmy lub biura oraz OC zawodu.

  Data dodania: 06 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Proama - ubezpieczenia majątkowe »

  Oferujemy doradztwo finansowe obejmujące dobór ubezpieczeń z oferty Proama. Klientami naszej agencji ubezpieczeniowej są zarówno osoby indywidualne, jak i firmy. Zatrudniamy grupę agentów posiadających kierunkowe wykształcenie, którzy doskonale wiedzą, w jaki sposób dopasować polisy do czynników wpływających na potencjalne zdarzania losowe. Naszym klientom pomagamy wybrać najbardziej korzystne ubezpieczenia komunikacyjne, zdrowotne, turystyczne, domu lub mieszkania oraz firmowe.

  Data dodania: 06 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie turystyczne »

  Rexio.pl jest firmą specjalizującą się w ubezpieczeniach. Posiada wieloletnie doświadczenie oraz oferuje swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Firma zapewnia ubezpieczenia całkowicie dostępne przez Internet, w swojej bazie zawiera kompleksowe porównanie czterech towarzystw ubezpieczeniowych. Klienci, którzy skorzystają z oferty firmy mogą zaoszczędzić nawet do 1000 zł. Firma zapewnia też szybkie, bezpieczne i wygodne płatności.

  Data dodania: 20 03 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia

Ubezpieczenia - nowa strona:

Adres: