Podkategoria: Ubezpieczenia - strona 4 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »
 • BankBroker.pl - banki, lokaty, kredyty »

  Serwis informacyjny o tematyce finansowej. Regularnie publikowane artykuły umożliwiają zapoznanie się oraz wybór najkorzystniejszych rozwiązań finansowych. Obszerne artykuły sprawiają że serwis ma formę zbliżoną do tzw. gazet online. Na podstawie informacji zawartych w serwisie użytkownicy mogą dowiedzieć się na przykład na co zwrócić uwagę przy wyborze kredytu hipotecznego, czy warto korzystać z ubezpieczeń kredytów, w jaki sposób bezpiecznie korzystać z kredytów konsumpcyjnych aby nie wpaść w pułapkę zadłużenia. Serwis bankbroker.pl zawiera również zestawienia ofert banków i instytucji finansowych z podziałem na trzy podstawowe kategorie: kredyty, konta oraz inwestowanie. W kategorii kredyty znajdują się podkategorie takie jak szybki kredyt gotówkowy, pożyczki konsolidacyjne, kredyt na samochód, kredyt na mieszkanie, karty kredytowe oraz kredyt refinansowy. Konta bankowe zostały podzielone na tradycyjne konta osobiste, konta internetowe oraz konta dla młodzieży. W ramach kategorii inwestowanie znajdują się tradycyjne lokaty, fundusze inwestycyjne oraz inne alternatywne produkty umożliwiające inwestowanie środków. Korzystając z portalu użytkownicy mają również możliwość w szybki i wygodny sposób skontaktować się z bankiem lub doradcą finansowym wypełniając jeden z formularzy zawartych na stronie.

  Data dodania: 17 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • RZESZÓW - Ubezpieczenia w PZU »

  Agent Ubezpieczeniowy PZU S.A. zapewni kompleksową obsługę osób indywidualnych i dla firm. Szeroki zakres ubezpieczeń oferowany przez największego polskiego ubezpieczyciela zapewni dobranie odpowiedniego produktu ubezpieczeniowego.
  PZU S.A. jest najstarszą, najbardziej doświadczoną, a zarazem największą firmą ubezpieczeniową zarówno pod względem wielkości obrotów, liczby klientów jak i sieci placówek. Rozbudowana sieć dystrybucji i obsługi umożliwia wszystkim klientom, niezależnie od ich miejsca zamieszkania, łatwy dostęp do placówek firmy.
  Rzeszów i okolice - dojazd do klienta.

  Data dodania: 18 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najtańsze OC »

  Serwis jest porównywarką ubezpieczeń samochodowych. Zawiera szczegóły opis i zestawienie najtańszych ofert OC i AC na rynku. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które mają zamiar ubezpieczyć samochód. Szczególna uwaga została poświęcona elementom mającym decydujący wpływ na atrakcyjność konkretnej oferty ubezpieczeniowej.

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt na dowolny cel »

  ebankdirect.pl - Twoja platforma finansowa!
  Oferujemy ponad 100 najlepszych produktów finansowych, dostępnych w jednym miejscu.
  Kalkuluj, porównuj i wybierz najlepszą dla siebie ofertę.
  Umożliwiamy bezpośredni kontakt z bankami, funduszami inwestycyjnymi, czy też z zakładami ubezpieczeń!
  Platforma czynna 7 dni w tygodni, 24h na dobę.
  ebankdirect.pl - dodaj do ulubionych!
  Zapraszamy.

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskaj.org - Odszkodowania i Ubezpieczenia »

  Serwis skupia informację na temat ubezpieczeń i porad prawnych z zakresu likwidacji roszczeń z ubezpieczeń obowiązkowych jak również dobrowolnych. Dowiedz się jak odzyskać odszkodowanie z ubezpieczenia oc za szkodę wyrządzoną w związku z ruchem pojazdu mechanicznego, lub skorzystaj z forum serwisu w celu uzyskania pomocy na nurtujące pytania. Portal Odzyskaj.org nie czerpie żadnych korzyści finansowych od użytkowników serwisu. Służymy wiedzą i pomocą w zakresie szeroko rozumianej tematyki prawa odszkodowawczego.

  Data dodania: 27 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Benefia24 - ubezpieczenie samochodu, kalkulator OC »

  Obowiązkowe ubezpieczenie OC samochodu posiadać musi każdy kierowca. Jednak po co tracić czas i przepłacać za ubezpieczenie samochodowe? U nas polisę wykupisz w kilku krótkich i prostych krokach. Oblicz składkę w 2 minuty i dobierz tanie ubezpieczenie samochodu dopasowane idealnie do Twoich potrzeb.
  Sprawdź również pozostałe ubezpieczenia specjalnie dla Ciebie takie jak: ubezpieczenie turystyczne za granicą, na życie czy mieszkania.
  Benefia - tylko sprawdzone i tanie ubezpieczenia.

  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Odszkodowawcza Solace »

  Kancelaria Odszkodowawcza Solace Sp. z. o. o. reprezentujemy osoby fizyczne i prawne w dochodzeniu roszczeń od zakładów ubezpieczeniowych lub innych podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody.

  Pomagamy w uzyskaniu należnego odszkodowania po wypadku od towarzystw ubezpieczeniowych. Uzyskujemy odszkodowania po wypadkach komunikacyjnych, przy pracy, w gospodarstwie rolnym. W szczególności zaś specjalizujemy się w dochodzeniu odszkodowań za szkody OSOBOWE, takich jak :
  - odszkodowania za uszkodzenia ciała lub rozstrój zdrowia,
  - zwrot kosztów leczenia, w tym zaliczki na poczet kosztów leczenia,
  - renty z tytułu niezdolności do pracy i zwiększonych potrzeb,
  - zwrot utraconych dochodów,
  - zadośćuczynienie za cierpienia fizyczne i psychiczne, Odszkodowania powypadkowe
  - odszkodowanie za śmierć osoby Ci bliskiej,
  - zwrot kosztów pogrzebu, rentę alimentacyjną,
  - odszkodowanie za skradziony lub uszkodzony pojazd,
  - odszkodowanie za zniszczone mienie,
  - odszkodowania z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego

  Data dodania: 05 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dochodzenie odszkodowań Wrocław »

  Lexago z Wrocławia - to dochodzenie zadośćuczynień w szerokim zakresie dla naszych kontrahentów. Jakikolwiek casus to gwarancja sumiennego i wyczerpującego przedstawienia aktualnej sytuacji prawnej sprawy. Przyjmując sprawę do prowadzenia, przedstawiamy realne warianty postępowania i naszą rekomendację odnośnie taktyki dalszego postępowania w obszarze odzyskiwania odszkodowań. Firma Lexago proponuje pomoc przy: odszkodowanie za wypadek w pracy, odszkodowania powypadkowe, odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu, wypadki losowe, odszkodowania jednorazowe. Również konsulting prawny. Lexago Wrocław proponuje wsparcie przy uzyskaniu odszkodowań za błędy lekarskie (np. odszkodowanie za pobyt w lecznicy w czasie którego doszło do zakażenia). oferujemy wsparcie w zakresie uzyskania powypadkowego odszkodowania komunikacyjnego każdemu, kto zaznał obrażeń ciała, stracił bliskiego bądź poniósł szkodę materialną.

  Data dodania: 28 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Twoje finanse osobiste - profesjonalnie iz pasją »

  Wiele porad, aktualności oraz usługi doradcze z zakresu finansów budżetu domowego.

  Niezależny Doradca Finansowy to człowiek, który - najprościej mówiąc - jest w stanie pomóc Ci jak najlepiej kierować Twoimi pieniędzmi.

  Na pewno masz marzenia, cele na przyszłość lub po prostu liczysz się z dużymi wydatkami w przyszłości. Taki człowiek ma za zadanie sprawdzić w jakiej sytuacji finansowej jesteś obecnie, co chcesz osiągnąć i kiedy (przy pomocy analizy finansowej), a następnie na podstawie tej wiedzy, swojej własnej oraz dzięki możliwościom które daje rynek finansowy, pokazać Ci sposób dojścia do celów o których była mowa wcześniej.

  Data dodania: 31 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia samochodowe »

  Ty także możesz znaleźć tanie ubezpieczenie OC. Wystarczy podstawowa znajomość Internetu. Jednak zanim kupisz ubezpieczenie samochodu warto poszerzyć lub zweryfikować swoją wiedzę. Przeczytaj jak złożyć wypowiedzenie ubezpieczenia OC, jak starać się o odszkodowanie z polisy OC sprawcy oraz umowa sprzedaży samochodu a ubezpieczenie OC. Ponadto możesz skorzystać z przydatnego przypominacza OC i z forum ubezpieczeniowego gdzie znajdziesz sporo informacji o ubezpieczeniach komunikacyjnych oraz podzielisz się swoimi doświadczeniami.

  Data dodania: 06 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Krzysztof Polaszek - Twój agent PZU w Wejherowie i okolicy »

  Twój Agent PZU Krzysztof Polaszek w Wejherowie. Ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenie dla firm i instytucji. Pełna oferta ubezpieczeń PZU w tym OC, AC, NNW, PZU Doradca, OFE Złota Jesień

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty.net | hipoteczne i gotówkowe »

  Portal finansowy kredyty.net to porównanie informacji o kredytach hipotecznych czy samochodowych jakie oferują banki w Polsce. Zapraszamy wszystkich chcących wziąźć kredyt do wcześniejszczego zapoznania się z folderami banków i instytucji w celu potwierdzenia ich wiarygodności. Nowoczesny portal finansowy zaprasza ludzi chętnych do poznania większą wiedzą inwestycyjną. w prasie często zawarte są newsy o kredytach. Kredyty są potrzebne ludziom przy otwieraniu własnej działalności dlatego warto o nich wiedzieć jak najwięcej. Wtedy sugerujemy sprawdzić co mówią o potencjalnym instytucji finansowej inni kredytobiorcy.

  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania - Codex »

  Firma Codex to specjalistyczne centrum obsługi powypadkowej. Specjalność firmy to odzyskane odszkodowań, w której to dziedzinie pracownicy odnotowują wysoki wskaźnik pozytywnie zakończonych i rozstrzygniętych wniosków. Nasza kadra to grupa doświadczonych doradców, którzy mają za sobą już kilkaset spraw w szerokim zakresie przypadków. Zapraszamy.

  Data dodania: 31 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Wrocław - odszkodowania wypadek, odszkodowania oc, odszkodowania komunikacyjne »

  Generalną zasadą działania zakładów ubezpieczeń jest, aby odszkodowanie, które musi zostać wypłacone było jak najniższe!nJeszcze ważniejsze jest, aby w ogóle nie wypłacić odszkodowania. Tak działa większość zakładów ubezpieczeń na naszym rynku.nnDlatego w Twoim imieniu wystąpimy o:n- Zadośćuczynienie i zwrot kosztów leczenian- Rentę na zwiększone potrzeby - utracone zarobkin- Odszkodowanie za śmierć bliskiej Ci osobyn- Zwrot kosztów pogrzebu oraz rentę alimentacyjnąn- Odszkodowanie za skradziony lub uszkodzony pojazdn- Odszkodowanie za zniszczone mieniennMożemy ci pomóc wówczas gdy:n- Miałaś/eś wypadek będąc pasażerem, pieszym, kierowcąn- Ktoś bliski zmarł wskutek wypadkun- Twój samochód został skradziony lub uszkodzonyn- Twoje mienie uległo zniszczeniun- Nie otrzymałaś/eś należnego odszkodowanian- Ubezpieczyciel zaniżył Ci odszkodowanien- Czujesz się pokrzywdzona/y decyzją ubezpieczycielannDlaczego warto z Nami współpracować?n- Nie pobieramy żadnych zaliczek i wstępnych opłatn- Rozpatrujemy sprawy bez żadnych kosztówn- Prowadzimy sprawy polubownie i na drodze sądowejn- Zapewniamy kompetentną, rzetelną i skuteczną obsługę Twoich spraw

  Data dodania: 31 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agent ubezpieczeniowy wrocław »

  Szeroka oferta jednego z wiodących towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Agencja specjalizuje się w sprzedaży ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych oraz polis na życie. Dojazd do klientów na terenie i w okolicach Wrocławia

  Data dodania: 04 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskaj składki OFE »

  Pomoc w weryfikacji składek przekazywanych przez ZUS do OFE, reklamowaniu i odzyskiwaniu brakujących składek
  W ramach usługi pomożemy sprawdzić poprawność i kompletność przekazanych składek przez ZUS do OFE oraz odzyskać wraz z odsetkami brakujące składki, aby w przyszłości mieli Państwo godną emeryturę i mogli czuć się bezpiecznie.

  Data dodania: 05 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • OFE Polsat »

  Na naszej stronie przedstawiamy wszelkie informacje dotyczące otwartego funduszu emerytalnego OFE Polsat. Rankingi, notowania oraz informacje dotyczące działania funduszu. Na naszej stronie masz również możliwość przystąpienia lub zmiany OFE. Nasi doradcy pomogą Ci wybrać najbardziej odpowiedni dla Ciebie OFE.

  Data dodania: 06 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczna optymalizacja kosztów - niskie składki ZUS »

  Jesteśmy grupą spółek, która świadczy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa biznesowego na terenie całej Polski oraz innych krajów Unii Europejskiej. Naszymi Klientami są Przedsiębiorstwa i firmy jednoosobowe prowadzące działalność gospodarczą w niemal wszystkich sektorach rynku.

  Z nami osiągniesz największe korzyści! PEŁNĄ, SKUTECZNĄ i BEZPIECZNĄ formę optymalizacji składki ZUS. Oszczędności nawet w pełnej wysokości 841,51 zł miesięcznie! Wyższa emerytura,będąca następstwem posiadania dodatkowego, stabilnego i gwarantowanego źródła dochodu! Wiarygodność zawartej umowy o pracę dla banków i kredytodawców! Brak konieczności zamykania swojej dotychczasowej firmy i konieczności jej przekształcenia w inną formę prawną! Ze względu na niepodleganie pod ubezpieczenie w polskim ZUS - brak możliwości jakiejkolwiek kontroli ze strony ZUS Miesięczna, gwarantowana min. oszczędność na poziomie: 342 - 432 zł Gwarantowana, roczna optymalizacja składek ZUS: 4.000 zł - 10.000 zł !

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • GoldenWay - Doradcy Finansowi Kraków »

  Strona poświęcona doradztwu finansowemu dla klientów indywidualnych i firmowych. Szereg produktów i rozwiązań z zakresu kredytów, hipotek, kredytów samochodowych, leasingu, factoringu oraz inwestycji. Współpracujemy z wieloma bankami, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać indywidualnie ofertę dla każdego klienta.Umów się z naszym doradcą na spotkanie. Wystarczy, że wypełnisz i wyślesz formularz znajdujący się na stronie.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia AC, direct, kalkulator OC »

  Serwis ubezpieczeniowy Ac-oc-ubezpieczenia.pl to kompendium wiedzy o ubezpieczeniach komunikacyjnych. Opisuje zasady panujące na rynku sprzedaży polis OC, AC i NNW. Chcemy wskazać na rzeczy istotne w procesie kupna i sprzedaży samochodu, oraz jego eksploatacji ze strony polskiego prawa.
  W przypadku ubezpieczenia AC i OC ważne jest by wybrać tanie OC i pewne AC, dlatego piszemy gdzie możemy nabyć najtańsze ubezpieczenie auta (internet: ubezpieczenia direct, agenci: towarzystwa stacjonarne). Porównujemy i oceniamy najbardziej znanych ubezpieczycieli na rynku ubezpieczeń w Polsce: PZU, Warta, Uniqua, Interrisk, PZM i inne.
  Dodatkowo piszemy o swoich opiniach na temat ubezpieczeń direct takich towarzystw jak: Liberty Direct, Aviva, Axa Direct czy Link4.
  Wskazujemy też na narzędzia do porównywania ofert polis - kalkulatory ubezpieczeń. Dobry kalkulator OC potrafi w kilka chwil policzyć składki polis z kilkunastu towarzystw.
  Na pewno dzięki nam kupisz tanie ubezpieczenia AC, OC i inne ubezpieczenia komunikacyjne. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia

Ubezpieczenia - nowa strona:

Adres: