Podkategoria: Ubezpieczenia - strona 5 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »
 • Ubezpieczenia oc, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenia turystyczne - INSECURO »

  Ubezpieczenia Insecuro.pl - Kompleksowa oferta ubezpieczeniowa: ubezpieczenia OC, zdrowotne, majątkowe, turystyczne. Ubezpieczenie zarówno dla firmy jak i osoby prywatnej. Na stronie znajduje się także kalkulator oc. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy Firmą specjalizującą się w ubezpieczeniach komunikacyjnych, majątkowych, dla firm oraz finansowych na rynku przeszło 15 lat. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gdzie po dobre ubezpieczenia koni? »

  Portal internetowy ubezpieczenia-zwierzat.pl stworzony został w celu przybliżenia zagadnienia ubezpieczeń zwierząt w Polsce. Strona obejmuje informacje nie tylko na temat ubezpieczenia koni, ale szczegółowo omawia także poszczególne, konkretne polisy obejmujące swym zakresem zwierzęta domowe, hodowlane i gospodarskie. I tak między innymi można znaleźć informacje na temat ubezpieczenia koni, psów, kotów czy bydła i trzody chlewnej. Poza tym dodatkowo zawarte są informacje o konkretnych ofertach ubezpieczeń poszczególnych Towarzystw działających na Polskim rynku. Dzięki temu zestwione zostały między innymi ubezpieczenia psów, kotów i koni w PZU, Concordia, Warta, Allianz czy Generali. To pierwsza taka strona w polskim internecie, która dostarcza profesjonalne i w pełni niezależne informacje o ubezpieczeniach zwierząt.

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tanie ubezpieczenie auta i kalkulator oc »

  Portal internetowy autocasco-online.pl postawił sobie za zadanie, dostarczenie jak najlepszych i dokładnych informacji na temat ubezpieczeń komunikacyjnych. Wszystkie ubezpieczenia z tego zakresu podzielone są według kategorii, dzięki czemu łatwo i szybko znaleźć można szukane informacje. Dodatkowo strona zawiera niezależne zestawienia poszczególnych ubezpieczeń samochodu konkretnych firm ubezpieczeniowych, które najprężniej działają na polskim rynku. Dzięki temu bardzo łatwo porównać można na przykład ubezpieczenie autocasco pzu z autocasco Warta, lub ubezpieczenie oc Allianz i oc w Hestii lub oc Liberty Direct. To bardzo ułatwia sprawę, szczególnie jeśli szukamy tanie ubezpieczenie auta, w takim wypadku nie potrzebny jest także żaden kalkulator oc, ponieważ wszystkie informacje widzimy na pierwszy rzut oka.

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lepsze ubezpieczenie na życie niż minimalna emerytura »

  Każdy Polak, który z troską patrzy w przyszłość i chce zapewnić sobie dogodną starość, na dobrym poziomie wie, że musi o to zadabać sam, najlepiej jeszcze dziś. Sytuacja z emeryturami rentami państwowymi spowodowała, że coraz więcej osób myśli o prywatnych ubezpieczeniach. Jednym ze sposobów zapewnienia sobie spokojnej przyszłości a tym samym straości na godnym poziomie, jest inwestycja w ubezpieczenie na życie. To jedno z najlepszych produktów ubezpieczeniowych ma bardzo złożony i szeroki zakres. Może także zawierać bardzo indywidualny zakres ochronny i jednocześnie pełnić formę oszczędnościową. Strona ubezpieczenia-web.pl podjęła się dokładnego przeanalizowania ubezpieczenia na życia. Poza tym strona zawiera równie szczegółowe informacje o takich polisach jak: ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenia obowiązkowe czy ubezpieczenia społeczne.

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bankowynet.pl - Serwis Finansowy »

  Serwis Finansowy Bankowynet.pl - Banki online: Finanse osobiste, Finanse firma: konta, kredyty, aktualności, promocje, prasa, raporty. W Bankowynet.pl znajdziesz produkty finansowe udostępniane online przez największe instytucje finansowe w Polsce. Bankowynet.pl jest serwisem finansowo-informacyjnym, który na swoich stronach prezentuje oferty Banków Polskich oraz innych uznanych Instytucji Finansowych. Bankowynet.pl powstał w 2005 roku a jego głównym celem jest dostarczenie szczegółowych informacji na temat produktów bankowych dostępnych w Polsce oraz przybliżenie tematyki finansów. Na stronach serwisu Bankowynet.pl Internauta może znaleźć najświeższe informacje na temat prezentowanych ofert, zawsze aktualne kursy walut oraz aktualności z branży.

  Serwis Bankowynet.pl polecają takie Firmy jak: MasterCard, Bankier.pl, Wprost, BIK - Biuro Informacji Kredytowej, Gazeta Bankowa, JOBS.PL, PC World Komputer.

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Ubezpieczeniowa Krzysztof Stepnowski »

  Jeżeli szukasz doradcy, indywidualnego podejścia do ubezpieczeń i rzetelnej obsługi popartej wiedzą - zapraszam.
  W ofercie Kancelarii znajdują się m. in. ubezpieczenia na życie, majątkowe, emerytalne oraz Otwarty Fundusz Emerytalny.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tanie ubezpieczenie auta »

  Serwis przedstawia sposób na znalezienie najtańszych ubezpieczeń samochodu. Przedstawia przykładowe składki za ubezpieczenia OC i AC dla najpopularniejszych samochodów w Polsce, porównuje trzy oferty wskazując na najtańszą. Witryna udostępnia kalkulator OC, czyli narzędzie do przeprowadzania samodzielnych kwotacji, weryfikacji ofert ubezpieczycieli i zakupu możliwie najtańszych ubezpieczeń samochodu OC, AC, a także NNW.
  Można zatem dowiedzieć się ile kosztuje OC dla Golfa czy Focusa, AC dla Passata czy Mercedesa lub pakiet OC i AC dla Audi A4 czy BMW. W razie potrzeby można skorzystać z kalkulatora i w ciągu ok. 10 minut sprawdzić składkę za ubezpieczenie dla swojego samochodu.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog i wyszukiwarka przewozów »

  Portal Przewozy24h.info powstał w odpowiedżi na rosnące i ogromne zainteresowanie przewozami,których oferty prezentujemy w naszym serwisie!Naszym celem jest profesjonalne przedstawienie na naszych stronach,wszelkich danych, dostarczonych przez Przewoźników oraz połączenia informacji o firmach przewozowych. W ramach prowadzonej działalności pokazujemy publicznie wiadomości oraz informacje o regularnych prywatnych przewozach krajowych, międzynarodowych,autokarowych,osobowych,regionalnych,przewozach busami,itd.
  Umieszczamy tu nformacje o przewoźnikach, firmach wynajmujących pojazdy do przewozu osób i ładunków,ośrodkach turystycznych,towarzystwach ubezpieczeniowych,liniach lotniczych i innycwysoka pozycja serwisu w wyszukiwarkach internetowych,szybka indeksacja nowo dodanych stron oraz łatwość odnajdywania twoich ofert poprzez szukających internautów,którzy odwiedzją licznie nasze strony w poszukiwaniu odpowiednich ofert przejazdu w rózne zakątki Europy sprawia,ze twój wpis nie pozostanie ukryty gdzieś posród innych wpisów-tu sie jeżdzi.
  Z poważaniem Zespół Przewozy24h.info

  Data dodania: 22 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia komunikacyjne »

  Kiedy słyszymy "ubezpieczenie OC" na myśl przychodzi nam ubezpieczenie samochodu. Jest to jak najbardziej zgodne, ponieważ najczęstszymi ubezpieczeniami OC są właśnie ubezpieczenia komunikacyjne. Ale nie tylko. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej może chronić również pozostałe aspekty naszego życia. Wyróżniamy ubezpieczenie OC zawodowe, OC z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej oraz OC w życiu prywatnym. Niektóre z ubezpieczeń OC są obowiązkowe, jak np. ubezpieczenie komunikacyjne czy zawodowe, a inne są dobrowolne, jak np. OC w życiu prywatnym.
  Więcej informacji i szerokie opisy dotyczące ubezpieczeń OC można znaleźć na naszej stronie.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rzeszów »

  Biuro rachunkowe „Księga” powstało w roku 2002 i zajmuje się kompleksową obsługą z dziedziny księgowości i doradztwa podatkowego. Biuro jest prowadzone przez bardzo doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która zapewnia swoim Klientom kompleksową, rzetelną, fachową i w pełni profesjonalną obsługę w ramach prowadzonej przez Nich działalności gospodarczej. Biuro „Księga” oprócz pełnego profesjonalizmu swoich usług, posiada również długoletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości, podatków, kadr i płac oraz pozostałych usług zarówno w prowadzeniu osób fizycznych, jak również osób prawnych.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe, Doradztwo podatkowe »

  Nasza Kancelaria mieści się we Wrocławiu i istnieje od 2002 roku. Świadczymy kompleksowe usługi księgowe oraz kompleksowe usługi doradztwa podatkowego na terenie całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem Wrocławia . W skład naszej Kancelarii wchodzi dwóch doradców podatkowych oraz zespół księgowy. Misją naszej firmy jest zadowolenie Klienta wobec czego świadczymy usługi na najwyższym poziomie wykorzystując nowoczesne oprogramowanie księgowe. Na życzenie Klienta dokumentacja odbierana jest w jego siedzibie. Nasi doradcy podatkowi reprezentują klientów przed urzędami oraz sądami administracyjnymi. Ceny uzgadniane są indywidualne.
  Oferta:
  1. Usługi księgowe
  pełna księgowość, książka przychodów i rozchodów, ryczałt. W skład naszej oferty również wchodzi sporządzanie deklaracji ZUS oraz prowadzenie kadr.
  2. Doradztwo podatkowe
  reprezentacja podczas kontroli podatkowej, reprezentacja podczas postępowania podatkowego, odwołania od decyzji organu pierwszej instancji, sporządzanie skarg do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, sporządzanie skarg kasacyjnych do Naczelnego Sądu Administracyjnego.
  Więcej na naszej stronie www.kancelaria-lopuszniak.pl

  Data dodania: 06 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • TRUST Doradztwo Prawne - Odszkodowania, odszkodowanie »

  Jeśli z winy osoby drugiej doszło do wypadku komunikacyjnego ( jako kierowca, pasażer, pieszy), wypadku przy pracy, wypadku przy pracy w rolnictwie lub upadku na uszkodzonej, śliskiej nawierzchni ( chodnik, ulica) w skutek którego doznałeś obrażeń ciała to należy Ci się odszkodowanie, a my pomożemy Ci je uzyskać.
  Zajmujemy się zarówno sprawami, które nie zostały jeszcze zgłoszone do towarzystwa ubezpieczeniowego, jak i tymi, w których ubezpieczyciel zaniżył należną Ci kwotę odszkodowania oraz w których bezzasadnie odmówił wypłaty odszkodowania.

  Działamy zgodnie z zasadą NO WIN NO FEE ( nie wygrywasz nie płacisz) czyli nasze wynagrodzenie pobieramy dopiero po uzyskaniu odszkodowania.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Finanse, inwestycje, ubezpieczenia »

  Webfin.pl oferuje szerokie spektrum produktów finansowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych - dla klientów indywidualnych i firm.

  W serwisie znajdziesz duży wybór różnego rodzaju kredytów, pożyczek, konta osobiste i firmowe, lokaty, fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia motoryzacyjne, zdrowotne, turystyczne, rankingi, przegląd aktualności bankowych oraz nowość - porównywarkę produktów finansowych.

  Przejrzyj naszą ofertę, wybierz interesujące Cię produkty i złóż wniosek przez Internet - szybko, bez problemów i bez wychodzenia z domu!

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Niezależny ranking OC AC - rankineo.pl »

  Ranking ubezpieczeń samochodowych OC i AC. Dzięki stronie każdy ma możliwość poznać aktualne ceny ubezpieczeń przy uwzględnieniu marki pojazdu, silnika oraz miejsca zamieszkania. Każdy z użytkowników może dodać własne opinie o znanych polskich Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Takiego rankingu OC AC jeszcze nie było - sprawdź na rankineo.pl

  Data dodania: 20 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredytowy katalog stron »

  Serdecznie zapraszamy do Katalogu finansowo - ubezpieczeniowym www.kredyty-ubezpieczenia.biz.pl. Przedstawiony spis stron gromadzi tylko najlepsze wizytówki z zakresu finansów oraz ubezpieczeń. Z dużą dokładnością oceniamy dodawane wpisy, dlatego bez trudu znajdziesz niezbędne informacje i oferty firm. W serwisie umieszczamy sprawdzone oferty bankowe i ubezpieczeniowe, są to: kredyty gotówkowe, konta osobiste, doradztwo ubezpieczeniowe, doradztwo podatkowe, fundusze inwestycyjne, a także poczytne serwisy finansowe. Zapraszamy profesjonalne strony finansowe do umieszczania swoich wizytówek w katalogu kredyty-ubezpieczenia.biz.pl.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia »

  Strona zawiera kompleksowe informacje dotyczące wszystkich rodzajów ubezpieczeń: komunikacyjnych, nieruchomości, zdrowotnych, turystycznych i ubezpieczeń na życie.
  Dodatkowo opisuje działanie kalkulatora ubezpieczeń i udostępnia to narzędzie do szybkiego sprawdzenia składek za polisy.
  Strona przedstawia i charakteryzuje ranking towarzystw ubezpieczeniowych i opisuje dwa najpopularniejsze w Internecie rankingi ubezpieczycieli.
  Serwis zawiera również analizę umów ubezpieczeniowych oraz procesu wypowiedzenia umów ubezpieczeń samochodu, nieruchomości i innych. Załączone są również wzory umów do pobrania i inne przydatne dokumenty.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia samochodu »

  Serwis dostarczający informacji o ubezpieczeniach komunikacyjnych na polskim rynku. Umożliwia dodatkowo sprawdzenie wysokości składki oc/ac u kilku polskich firm ubezpieczeniowych. Dzięki temu, oraz dodatkowym szczegółowym informacjom, użytkownik dostaje możliwość szczegółowego porównania ofert towarzystw ubezpieczeniowych i wybrania najlepszej dla siebie. Wszystko to w jednym serwisie internetowym.

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego - Marcin Majdan »

  Kancelaria oferuje pomoc prawną zarówno dla podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej, swoje osobiste pełne zaangażowanie w każdą sprawę.

  Podstawowe obszary praktyki radcy prawnego Marcina Majdana obejmują: prawo cywilne - dochodzenie roszczeń (windykacja sądowa należności,sporządzanie i opiniowanie umów), prawo pracy, prawo spółek (tworzenie, przekształcanie spółek, obsługa bieżąca spółek, prawo rodzinne (rozwód, separacja, alimenty, sprawy o podzial majątku małżonków po rozwodzie).

  Mam duże doświadczenie w prawie ubezpieczeń. Jeśli byli Państwo ofiarą wypadku, kolizji lub błędu medycznego pomogę odzyskać należne odszkodowanie i zadośćuczynenie w odpowiedniej wysokości.

  Dla przedsiębiorców korzystających z ubezpieczenia należności (wierzytelności, kredyt kupiecki) oferuję pomoc prawną związaną z dochodzeniem odszkodowania od ubezpieczyciela.
  Zapraszam do korzystania z moich usług.

  Data dodania: 11 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Multia Ubezpieczenia Na Życie OC AC NNW Mieszkania Domu Firm Samochodu Warszawa »

  Multia powstała po to, aby zapewnić Państwu oszczędność czasu, spokój i bezpieczeństwo finansowe poprzez profesjonalne i kompleksowe doradztwo w doborze i zakupie ubezpieczeń odpowiadających Państwa potrzebom. Zapewniamy naszym Klientom ubezpieczenia w obszarze ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych, życiowych, zdrowotnych, biznesowych, rolnych, podróżnych. Wiele firm w jednym miejscu – oszczędzasz czas i pieniądze.

  Data dodania: 11 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Marketing Research World - Badania Rynku »

  MRW jest firmą badawczą, która charakteryzuje się szerokim wachlarzem, oraz wysoką jakością wykonywanych usług. Koncentrujemy się na szybkim, rzetelnym oraz dokładnym dostarczeniu klientowi wymaganej informacji, zgodnie z obowiązującą metodologią badań. Kierujemy się sprawdzonymi metodami oraz wprowadzamy skuteczne innowacje dzięki wsparciu merytorycznym, jakie zapewnia Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.
  Stosujemy komputerowe programy statystyczne, dzięki czemu wyniki badań uzyskiwane są w bardzo krótkim czasie.

  Zakres przeprowadzanych badań wynika z potrzeb naszych klientów. Oferta skierowana jest do podmiotów, które są zainteresowane szybkim oraz niedrogim uzyskaniem informacji. Jesteśmy po to, by w możliwie krótkim czasie rozwiązać problemy decyzyjne naszych klientów.

  Data dodania: 11 12 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia

Ubezpieczenia - nowa strona:

Adres: