Podkategoria: Ubezpieczenia - strona 6 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »
 • Agencja PZU S.A. Krystian Kurzyński Gdynia »

  Agencja PZU S.A. Krystian Paweł Kurzyński zajmuje się ubezpieczeniami majątkowymi od 2001 roku.U nas ubezpieczysz firmę,dom, mieszkanie,samochód oraz wyjazd zagraniczny.Kontakt w godzinach 9.00 do 19.00 od poniedziałku do piątku tel. 504 28 38 88

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne »

  Jeżeli zostałeś poszkodowany w wypadku jako kierowca, pasażer, pieszy czy rowerzysta
  Wypadek miało Twoje dziecko (każdemu które nie skończyło 13 roku życia należy się odszkodowanie bez względu na okoliczności)
  Straciłeś bliską osobę
  Zakład ubezpieczeń nie wypłacił Ci odszkodowania lub je zaniżył.
  Chcesz wiedzieć czy istnieją jeszcze możliwości prawne do złożenia roszczenia lub odwołania ?
  Wejdź na stronę www.odszkodowania-info.pl Zadaj pytanie przez e-mail lub zadzwoń.

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • ALLIANZ - Ubezpieczenia, Kredyty, Finanse »

  Od 2000 roku zajmujemy się sprzedażą wyjątkowo wysokiej jakości ubezpieczeń ALLIANZ. Można nas zapytać o ubezpieczenia:
  -komunikacyjne: OC, AC, NNW, Assist.- częste promocje cenowe!;
  -mieszkań, domów (również w budowie);
  -na życie, emerytalne, posagowe, wypadkowe, zdrowotne;
  -turystyczne na wyjazdy krajowe i zagraniczne (na cały Świat), narty, inne sporty, praca;
  -kompleksowe dla firm;
  -kredyty.
  Prowadzimy również sprzedażna na odległość, umowy przesyłamy do klientów.
  TEL. 602-60-60-30,
  lux-ubezpieczenia@wp.pl,
  www.lux-ubezpieczenia.pl
  TEL. 784-95-37-90,

  Data dodania: 19 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie | Zadośćuczynienie »

  Do szerokiego wachlarza sukcesów Krajowego Rejestru Wypadków należą przede wszystkim sprawy, których przedmiotem jest zadośćuczynienie za krzywdę, będącą bezpośrednim skutkiem doznanych przez poszkodowanego cierpień i obrażeń bólowych będących skutkiem wypadku. Jesteśmy szczególnie dumni, iż ostatecznie uzyskiwane dla naszych klientów kwoty, niezależnie czy na etapie likwidacji czy też w drodze postępowania sądowego, osiągają poziom nawet dziesięciokrotnie wyższy od proponowanego przez towarzystwa ubezpieczeniowe tzw. „ugodowego zakończenia postępowania”. Jest to najważniejszy w naszej ocenie powód, dla którego osoba poszkodowana powinna zawsze skorzystać z usług profesjonalnej Kancelarii odszkodowawczej, co najmniej w zakresie uzyskania wyczerpujących informacji, o tym czym właściwie jest i co składa się na odszkodowanie powypadkowe. Nie bez znaczenia jest przy tym okoliczność, iż ubezpieczyciel nigdy z urzędu nie informuje osoby poszkodowanej o wszystkich przysługujących roszczeniach oraz możliwościach kompensacji.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • FB Millton - ubezpieczenie pogrzebowe, ubezpieczenie trumienne - SEMPER »

  FB Millton to firma świadcząca usługi finansowe których odbiorcą są zakłady pogrzebowe - finansowanie pomostowe, zasiłek pogrzebowy, kredytowanie pochówku. FB Millton to twórca pakietu produktów SEMPER (ubezpieczenia pogrzebowe) - odpowiedzi na redukcję zasiłków pogrzebowych.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porównanie ubezpieczeń »

  Poradnik ubezpieczeń przedstawia kompleksowe porównanie wszystkich rodzajów ubezpieczeń, począwszy od ubezpieczenia komunikacyjnego, przez turystyczne, zdrowotne, na życie, na ubezpieczeniach domu i mieszkania kończąc.
  W serwisie poza opisami i porównaniem ubezpieczeń znajduje się dział związany z umowami ubezpieczeniowymi oraz opisy możliwości wypowiedzenia umowy ubezpieczenia.
  Ponadto strona opisuje i udostępnia kalkulatory ubezpieczeń, umożliwiające samodzielne obliczenie składki za określone ubezpieczenie.
  Wybór ubezpieczenia i firmy ubezpieczeniowej na pewno ułatwi zamieszczony na stronie ranking towarzystw, a dodatkową specjalistyczną wiedzę z rynku ubezpieczeniowego gwarantują ciekawe artykuły o tematyce ubezpieczeniowej i pokrewnych.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania powypadkowe »

  Zostałeś poszkodowany? nnDla Ciebie uzyskamy odszkodowanie ni zadośćuczynienie za doznane krzywdy. nnNie korzystamy z pośredników. nnZapewniamy doradztwo i pełną obsługę prawną. nnNie pobieramy opłat wstępnych za konsultacje czy dojazdy.

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie OC »

  Ubezpieczenie-OC.pl to serwis internetowy dla każdego, kto szuka obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Staramy się pomóc w znalezieniu i zakupie taniego OC w dobrym towarzystwie ubezpieczeniowym, zapoznaj się z naszymi poradami.

  Data dodania: 10 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Rafał Zaguła »

  Kompleksowa obsługa prawna podmiotów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Kancelaria zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, budowlanego, ubezpieczeniowego oraz karnego.
  Siedziba Kancelarii mieści się w Swarzędzu.

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kadry i płace »

  Oferujemy szeroko rozumiane usługi HR, m.in.. HRM czy audyt personalny. Posiadamy duże doświadczenie w branży poparte wieloma referencjami oraz liczbami: aktualnie obsługiwane przez nas firmy zatrudniają ponad 10 000 pracowników.

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • SKOK Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Nike »

  SKOK NIKE oferuje swym członkom najlepsze pożyczki,kredyty gotówkowe i najwyżej oprocentowane lokaty. W swej ofercie posiada także konta osobiste,rachunki oszczędnościowe,Ror-y,z dostępem przez internet. Do kont oferujemy karty VISA i bankomatowe,umożliwiające bezpłatne pobieranie gotówki w sieci 1000 własnych bankomatów oraz za niewielką opłatą w bankomatach na całym świecie

  Data dodania: 22 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Pilipczuk - Ubezpieczenia Warszawa »

  Agencja Ubezpieczeniowa Pilipczuk w Warszawie - Ubezpieczenia Warszawa oferuje szeroki zakres ubezpieczeń w tym: ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenie samochodu, ubezpieczenie OC, ubezpieczenie OC firm, ubezpieczenie firm, ubezpieczenie majątkowe, ubezpieczenia AC. Posiadamy dwa punkty w Warszawie - ubezpieczenia Warszawa Włochy, ubezpieczenia Ochota, ubezpieczenia Mokotów, ubezpieczenia Centrum. Dojeżdżamy do klienta na terenie Warszawy i okolic. Profesjonalne tanie ubezpieczenia w Warszawie – zapraszamy.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak wybrać III filar »

  Na stronie będziemy umieszczać przydatne informacje o finansach. Rozpoczynamy od działu "III filar", w którym postaramy się przybliżyć temat sposobów oszczędzania na emeryturę. Już wkrótce działy "Polisa dla dziecka", "Ubezpieczenia na życie", "Inwestycje" oraz "Otwarte Fundusze Emerytalne". Na początek polecamy dział "III filar" gdzie postaramy się przybliżyć użytkownikom temat oszczędzania na emeryturę. W tym dziale dowiecie się m.in: czym powinno się kierować wybierając III filar, ile pieniędzy powinniśmy zgromadzić żeby zabezpieczyć swoją przyszłość emerytalną, co wybrać z dostępnych na rynku rozwiązań takich jak: Indywidualne konta emerytalne, fundusze inwestycyjne, lokaty i konta oszczędnościowe, fundusze inwestycyjne, akcje, polisy Unit-linked. W dziale o ubezpieczeniach m.in jakie są rodzaje ubezpieczeń, jak dobrać odpowiednią sumę ubezpieczenia, kto gwarantuje wypłacalność ubezpieczycieli. W części o polisach dla dzieci postaramy się odpowiedzieć na pytanie o to przy pomocy jakich rozwiązań z rynku finansowego można pomóc dzieciom w starcie w dorosłe życie, dlaczego warto oszczędzać dla dzieci. W części o Otwartych Funduszach Emerytalnych m.in o tym czym się kierować wybierając OFE.

  Data dodania: 30 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porównywarka ubezpieczeń »

  Myślałeś ostatnio nad zmianą ubezpieczenia? Twoje obecne nie daje Ci dostatecznej satysfakcji ? To na sto procent dobry czas na tak owe zmiany. Nasz serwis ma bardzo dużo interesujących propozycji ubezpieczeń. Odnajdziesz także opinie naszych ekspertów. Przy wyborze ubezpieczenia pamiętaj o tym, że agencje ubezpieczeniowe proponują wam bardzo dużo ofert, i wszystkie musimy uważnie przejrzeć.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Wrocław »

  Asekura Broker to wykwalifikowana kancelaria ubezpieczeniowa z Wrocławia. Wyróżniamy się niemalże dwudziestoletnią praktyką, wysoką jakością realizowanych działań oraz obsługą instytucji gospodarczych w różnorakich branżach przemysłowych. Ubezpieczająca Wrocław Asekura Broker jest działalnością nagrodzoną wieloma certyfikatami w skład, których zaliczyć można na przykład certyfikaty ISO, Atradius, Gerling, Hestia lub też Uniqa. O solidności naszych działań świadczy także obszerna lista referencji, którą znajdziecie Państwo na naszej stronie.

  Po udzieleniu nam pełnomocnictwa, zapewniamy na przykład sporządzenie i zastosowanie najskuteczniejszego programu ubezpieczeniowego, pomyślne negocjacje warunków umów z zakładami ubezpieczeniowymi czy też w razie potrzeby, monitoring procesu odszkodowawczego. Z naszą pomocą ubezpieczenie we Wrocławiu przestaje być trudnością. Godne reprezentowanie Waszych jednostek gospodarczych jest dla nas najistotniejsze. Przekonajcie się więc, że Asekura Broker i jej wrocławscy ubezpieczyciele, zrealizują wszystkie Wasze wymagania.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie OC »

  Portal o ubezpieczeniach Ubezpiecz.net zachęca do lektury zamieszczonych artykułów. W serwisie zamieszczamy: wiadomości o towarzystwach ubezpieczeniowych, oferty ubezpieczycieli, bieżące wiadomości branżowe, życiowe porady, charakterystyki różnych typów polis, udostępniamy również niezawodny kalkulator OC. Z nami zakupisz najlepszy pakiet polis, ubezpieczenie OC, autocasco i inne. Na portalu znajdziesz dużo interesujących newsów, które możesz opatrywać komentarzami. Dbamy o wysoką jakość portalu, dlatego nie akceptujemy błędnych treści, spamu oraz wulgarnych komentarzy. Strona pomoże Ci poznać wszystkie ubezpieczenia, dzięki czemu zamówisz najlepszą polisę. Dzięki Ubezpiecz.net dowiesz się więcej o finansach, prawie zagranicznym, oszczędnościach i samochodach. Przekonaj się, jak czytelny, funkcjonalny i ciekawy jest nasz serwis – zapraszamy!

  Data dodania: 03 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Idealnie dopasowane finansowanie samochodów. »

  net4car proponuje Państwu innowacyjne podejście do finansowania aut. Dzięki rozbudowanej platformie www nasi klienci mogą korzystając z niej zapoznać się z warunkami kredytów samochodowych i leasingu . My nie porównujemy. My Doradzamy. Staramy się dopasować ofertę do indywidualnych wymagań klienta i możemy zaproponować np: samochód na Dzień Kobiet . Najszersza na rynku oferta pomoże spełnić marzenie o samochodzie dla siebie i wymagania stawiane ofertom na samochód do działalności gospodarczej . Umowy podpisujemy w całej Polsce poprzez zewnętrzną sieć Partnerów zlokalizowanych w większych miastach.
  Zapraszamy do korzystania z narzediz dostepnych na stronie jak np kalkulatora kredytu samochodowego. Kontakt z nami poprzez mail: biuro@net4car.pl, infolinię 801 011 620 czy GG: 22303122.

  Specjalizujemy się w finansowaniu samochodów dostawczych i SUV, kochamy motocykle i potrafimy znależć leasing na TIR-a. My znamy sięna tym co robimy i razem z Tobą zrealizujemy Twoje marzenia i potrzeby Twojej firmy.
  Zaprsszamy

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Towarzystwa ubezpieczeniowe, ranking towarzystw »

  Towarzystwo ubezpieczeniowe zapewnia nam ochronę na różnych obszarach naszego życia. To z jakim towarzystwem zawrzemy umowę, będzie istotne podczas korzystania z polisy ubezpieczeniowej.
  W serwisie można poznać strukturę funkcjonowania towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce, krótkie opisy oraz dane teleadresowe.
  Na stronie można również dowiedzieć się jak sprawdzić czy towarzystwo ubezpieczeniowe jest rzetelne i czy świadczy usługi na najwyższym poziomie. Ranking firm ubezpieczeniowych umożliwia analizę ubezpieczycieli pod kątem jakości obsługi, procesu zawierania polisy i sprawności likwidacji szkody. Ranking towarzystw jest rzetelnym źródłem właściwego wyboru firmy, a opinie internautów na forum ubezpieczeniowym mogą jedynie potwierdzić słuszność wyboru.
  W serwisie zamieszczone są również artykuły i porady związane z towarzystwami ubezpieczeniowymi i samymi ubezpieczeniami.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne ubezpieczenia medyczne, opieka zdrowotna, opieka medyczna, prywatne usługi medyczne »

  Każdy z nas ma na uwadze swoje zdrowie - jednak powszechnie wiadomo, że dostęp do służby zdrowia w naszym kraju jest bardzo utrudniony. Dlatego chcielibyśmy przedstawić Państwu naszą ofertę. Opieka zdrowotna, którą oferujemy z pewnością wyda się Państwu interesująca. Prywatne ubezpieczenia medyczne są coraz bardziej popularne m.in. dlatego, że pozwalają świadczyć usługi na najwyższym dostępnym poziomie.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Allianz - Bożena Pięcińska »

  Jestem licencjonowanym Agentem Ubezpieczeniowym Allianz.
  Działam na rynku ubezpieczeń we Wrocławiu od 1996 roku. Moimi klientami są między innymi przedsiębiorstwa, firmy prywatne i osoby indywidualne. Pragnę zaproponować Państwu fachową, miłą a przede wszystkim rzetelną obsługę.
  Posiadam uprawnienia do zawierania wszystkich rodzajów ubezpieczeń oferowanych przez firmę Allianz:
  - majątkowych
  - komunikacyjnych
  - życiowych
  - kredytu kupieckiego
  - grupowych
  - Otwartego Funduszu Emerytalnego
  - TFI Allianz.
  - kredyty gotówkowe - Allianz Bank
  - lokaty Allianz
  oraz jestem specjalistą w ubezpieczeniach biznesu oraz negocjatorem grupowych ubezpieczeń pracowniczych.

  Obsługuję zarówno klientów prywatnych, jak i firmy czy instytucje we Wrocławiu i okolicach.
  Zapraszam na spotkanie!
  Bożena Pięcińska

  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia

Ubezpieczenia - nowa strona:

Adres: