Podkategoria: Ubezpieczenia - strona 7 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · następna strona »
 • DePTOR - Windykacja należności - Twoje pieniądze na czas »

  Firma DePTOR Sp. z o.o. jest to firma windykacyjna działająca na terenie Łodzi jak i całej Polski. Zajmujemy się kompleksową windykacją Państwa należności zaczynając od monitoringu płatności, poprzez windykację polubowną, a nawet etap sądowy i egzekucyjny przy współpracy z kancelarią adwokacką. Działania windykacyjne wykonywane na rzecz naszych kontrahentów prowadzimy zgodnie z panującym prawem oraz etyką zawodową. Każdy nasz Klient traktowany jest z należnym mu szacunkiem oraz poszanowaniem jego praw. Działając etycznie dbamy o interesy naszych Klientów oraz dobre ich imię, ale również szanujemy godność naszych Dłużników. Działalność nasza to przede wszystkim kierowanie się przepisami prawa, uznawanie zasady współżycia społecznego oraz wypełnienie zobowiązań z wykluczeniem obietnic bez pokrycia. Indywidualnie podchodzimy do oczekiwań naszych Klientów starając się zrozumieć ich potrzeby oferując w zamian optymalne rozwiązania.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • IRIDUM - odszkodowania, dochodzenie odszkodowań »

  Odszkodowania IRIDUM – pomagamy w uzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych w szczególności dla ofiar wypadków komunikacyjnych oraz dla poszkodowanych przez wszelkie inne zdarzenia, którzy doznali uszczerbku na zdrowiu bądź mieniu, jak i dla rodzin ofiar śmiertelnych wypadków komunikacyjnych. Nie pobieramy opłat wstępnych. Współpracujemy z biegłymi oraz najlepszymi specjalistami z dziedziny medycyny.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Szczecin Ubezpieczenie tanie oc »

  Firma HELPER Ubezpieczenia specjalizuje się w Ubezpieczeniach w Szczecinie.
  Szczególnie polecamy: Ubezpieczenia OC i AC oraz ubezpieczenia firm.
  Najtańsze Autocasco jakie znajdziecie w Szczecinie tylko w HELPER Ubezpieczenia Szczecin.

  OC AC najtaniej w Szczecinie tylko w Helper Ubezpieczenia.Szeroki wachlarz oferowanych produktów pozwala sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, profesjonalny i doświadczony zespół doradców pomoże dokonać właściwego wyboru. Wszelkie działania naszych Agentów podejmowane są dynamicznie, dokładnie i sprawnie.

  Dla klientów indywidualnych

  * Ubezpieczenie OC
  komunikacyjne
  * Fundusze emerytalne
  * Fundusze inwestycyjne
  * Ubezpieczenie zdrowotne
  * Ubezpieczenie majątkowe
  * Ubezpieczenie turystyczne
  * Ubezpieczenie na życie
  * Ubezpieczenie floty samochodowej

  Dla firm

  * OC działalności
  * Wadium
  * Gwarancja należytego
  wykonania
  * Ubezpieczenie mienia
  * Ubezpieczenie floty
  samochodowej

  E-mail: biuro@helper-ubezpieczenia.pl

  Data dodania: 05 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Szczecin »

  Ubezpieczenia auta to podstawowy obowiązek każdego właściciela auta. Przeważnie ten nakaz wiąże się z nie małym kosztem dla Twojej rodziny, wtedy trzeba zwrócić się do multiagencję. Może to być firma Helper Ubezpieczenia Szczecin.
  Dzięki portalowi Helper-ubezpieczenia.pl w kilka chwil po uzupełnieniu formularza dowiesz się ze składkami największych towarzystw w Polsce.
  W ofercie tej firmy ubezpieczeniowej jest kilkanaście Towarzystw Ubezpieczeniowych: Warta, HDI Szczecin, Aviva, PZM, Benefia Szczecin, Compensa, MTU Szczecin, PTU SA, TUZ Szczecin, Macif, Aegon oraz Skip. W naszym biurze obsługę w zakresie ubezpieczeń prowadzą również przedstawiciele PZU, InterRisk Szczecin, Ergo Hestia Szczecin, Generali, Concordia oraz InterPolska.
  Kiedy już macie taką pełną ofertę kosztów wtedy łatwo wybierzesz dla siebie tanie ubezpieczenie pojazdu.
  Odwiedź naszą stronę informacyjną Helper-ubezpieczenia.pl tam dowiesz się jak to wykonać. Tylko Helper Ubezpieczenia Szczecin.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rynek Odszkodowań »

  RynekOdszkodowan.pl to serwis branżowy opisujący tematykę odszkodowań. Publikuje najświeższe informacje, artykuły, wywiady, raporty oraz katalog firm odszkodowawczych. Serwis jest bogatym źródłem wiedzy o odszkodowaniach zarówno dla wszystkich podmiotów działających na rynku jak i dla klienta końcowego.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Już od 33zł/m- ubezpieczenie wypadkowe »

  Ponad 50 zdarzeń objętych ubezpieczeniem, w tym m.in. wypadki, pobyt w szpitalu, urodzenie dziecka, poważne zachorowanie, śmierć bliskich, transporty medyczne oraz wiele innych zdarzeń. Ubezpieczenie działa na całym Świecie 24h. Składka już od 33zł miesięcznie. Osobom zainteresowanym prześlemy szczegółowe informacje na adres mailowy.T.602-60-60-30

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie kredytu »

  Poszukując najdogodniejszego ubezpieczenia online, w tym ubezpieczenia firmy, ubezpieczenia samochodu, ubezpieczenia na życie czy wielu innych, warto skorzystać z efektywnej wyszukiwarki ubezpieczeniowej, jaką stanowi serwis Polskieubezpieczenia.pl. Z naszym serwisem wertowanie i porównywanie ubezpieczeń oraz w efekcie zawarcie polisy jest niezwykle wygodne oraz efektywne. Firma AutoCard, będąca właścicielem serwisu, proponuje bowiem sporządzenie umowy bez wychodzenia z domu. Niezależnie czy interesuje Państwa ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie emerytalne czy też ubezpieczenie rolnicze - z naszą porównywarką ubezpieczeniową zawsze znajdą Państwo najlepsze, tanie ubezpieczenia dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Warszawa Ubezpieczenia »

  Agent ubezpieczeniowy w Warszawie, oferty różnych ubezpieczeń (na życie, komunikacyjne) kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych. Poza tym usługi w zakresie porównywania, doradztwa, zakupu czy zmiany ubezpieczenia na życie.

  Data dodania: 20 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bezus - uwolnimy Cię od ZUS »

  Grupa Bezus zajmuje się szeroko pojętym doradztwem biznesowym dla polskich przedsiębiorców. Z nami w bezpieczny sposób obniżysz koszty prowadzenia działalności gospodarczej poprzez między innymi obniżenie kosztów ZUS.
  Dodatkowo dla naszych klientów możliwość inwestycji w najlepsze instrumenty finansowe na rynku.
  Umów bezpłatne spotkanie z naszym doradcą, zobacz jak wiele możesz zyskać dołączając do naszego grona zadowolonych klientów.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia komunikacyjne »

  Sądzisz, że atrakcyjne ubezpieczenie komunikacyjne musi być drogie? Nieprawda! Prezentujemy znakomitą wiadomość – w jednym miejscu w Internecie zapoznasz się z atrakcyjnymi ofertami równocześnie, pomożemy wybrać Ci najkorzystniejszą, zgodnie z Twoimi wymaganiami i stanem konta. Tylko u nas znajdziesz niedrogie i kompleksowe ubezpieczenie AC i ubezpieczenie OC dla swojego pojazdu. Zachęcamy do zaznajomienia się z zawartością serwisu, porównywarkami ofert i przykładami polis – ubezpieczenie auta z nami jest dużo prędsze i łatwiejsze, bo nie musisz poszukiwać samodzielnie. Zapraszamy również do lektury artykułów i poradników, które pozwolą Ci odnaleźć się w plątaninie przepisów. Zapewniamy, że nasza strona jest przejrzysta i prosta w użytkowaniu.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie domu »

  Poznaj nasz blog o ubezpieczeniach i przekonaj się, że warto mieć ubezpieczenie domu lub ubezpieczenie mieszkania, bo chronią nie tylko dorobek, ale dają też gwarancję bezpieczeństwa. W każdej chwili coś może zagrozić naszemu domowi – podtopienie, pożar, włamanie z kradzieżą, wybicie okna czy zalanie cudzego mieszkania wodą z niesprawnej zmywarki. W takich chwilach sytuację ratuje polisa mieszkaniowa, z której będzie wypłacone odszkodowanie na zadośćuczynienie sąsiadowi lub kupienie nowych sprzętów. W naszym serwisie znajdziesz dużo praktycznych porad i przydatnych informacji o tym, jak wybrać ubezpieczenie domu czy innej nieruchomości, jak tłumaczyć rozmaite tematy i wydarzenia, czy warunki polisy. Zachęcamy do lektury i regularnego odwiedzania serwisu!

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polisa na życie »

  Nie ma nic bardziej wartościowego, niż zdrowie – będąc w pełni sił można chodzić do pracy, uczyć się, planować przyszłość, co w chorobie jest często nieosiągalne. Warto chronić siebie i opłacić nieobowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne, by nie stać w kolejkach do gabinetu, nie czekać na operację czy badania. Taka polisa zdrowotna jest praktyczna, bo dzięki niej gwarantujemy sobie najlepszą opiekę medyczną oraz komfort leczenia. Myśląc o przyszłości, warto też zdecydować, czy ubezpieczenie na życie nie byłoby dobrym rozwiązaniem – jeśli nagle odejdziesz, dzięki odszkodowaniu Twoi bliscy spłacą długi, zdobędą wykształcenie i będą mogli godnie żyć. Polisa na życie zapewnia, że Twoja rodzina nie popadnie w nędzę! Odwiedź nasz portal i dowiedz się więcej – zapraszamy.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze produkty finansowe »

  Największy wybór produktów bankowych online.
  Potrzebujesz gotówki wypełnij wniosek o kredyt gotówkowy. Jeśli myślisz o zakupie nowego mieszkania zobacz naszą ofertę kredytów hipotecznych. A może chcesz skorzysać z pożyczek społecznościowych? To wszystko znajdziesz w jedym miejscu.
  Jeśli chcesz pomnożyć swoje oszczędności znajdziesz tu dużą ofertę konto oszczędościowych oraz tfi i kont maklerskich.
  A może chcesz zmienić konto osobiste na lepsze?
  Wejdź i wypełnij wniosek w 5 minut!

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • PewneOC - Usługi doradczo - finansowe. Ubezpieczenie i kredyty online, z dojazdem. »

  Tanie i pewne ubezpieczenie dla każdego. Formalności w 15min, bez wychodzenia z domu, a dokumenty dostarczamy klientowi do rąk własnych w ciągu 24h! Prowadzimy także doradztwo finansowe i pomoc w zakresie: polis, kredytów, pożyczek, leasingu i funduszy inwestycyjnych. Oferujemy promocję medialną poprzez tworzenie serwisów, reklamę medialną. Świadczenie kompleksowych usług z dziedziny ubezpieczeń, bankowości i social mediów. Minimum formalności, pełny zakres usług i zadowolenie klienta to nasz cel. Chcemy być gwarantem Twojego bezpieczeństwa i najwyższej jakości usług.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najtańsze ubezpieczenie samochodu, podróży, mieszkania lub domu »

  Ubezpieczenie w You Can Drive zostało stworzone dla młodych ludzi. Przygotowaliśmy naszą ofertę z myślą o ludziach, którzy z powodu młodego wieku u wielu ubezpieczycieli mieliby droższe ubezpieczenie samochodu (OC, AC), podróży czy mieszkania. Nasze towarzystwo oferuje najtańsze ubezpieczenie turystyczne, AC, OC czy domu dla młodych ludzi nie zważając na wiek. Proste zasady, działamy szybko, nagradzamy lojalność to niektóre z wielu atutów naszej oferty. Zachęcamy do współpracy z You Can Drive!

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • KREDYTY I UBEZPIECZENIA, kredyt samochodowy, gotówkowy »

  Agencja "AG-MAR" istnieje na rynku od 1999 roku. Naszym zadaniem jest przedstawienie klientom jak najkorzystniejszych oraz najtańszych ofert ubezpieczeń i kredytów. Informujemy naszych klientów o aktualnych promocjach i zmianach.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum wypadek za granicą »

  Eksperci w odszkodowaniach - forum odszkodowawcze ekspertów. Pomoc poszkodowanym w wypadkach, na pytania odpowiadają eksperci. Gwarancja skutecznosci - także sprawy związane z nieruchomościami, świadczenia cywilnoprawne od pracodawcy, renta. Amortyzacja części, szkoda rzeczowa, śmiertelny wypadek za granicą, odszkodowanie z Pzu i Link4. Forum wypadkowe, tematy takie jak: błędy medyczne, wypadki komunikacyjne, szkoda całkowita, odszkodowania powypadkowe i komunikacyjne. Zadośćuczynienie - forum odszkodowań.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najtańsze OC i AC »

  Dodatkowa zniżka na OC/AC za ten kod promocyjny: 87597709. Strona poświęcona programowi partnerskiemu Liberty Direct "Poleć sprawdzone ubezpieczenie", w którym to każdy, potencjalny, nowy klient chcący wykupić ubezpieczenie komunikacyjne na swój pojazd (OC, AC) może powołać się na kod promocyjny gwarantujący dodatkową zniżkę w wysokości 50zł na OC oraz 100zł na pakiet AC. To najlepszy sposób na najtańsze ubezpieczenie Twojego samochodu. Wykorzystaj kod, zobacz ile zaoszczędzisz i ciesz się z dodatkowego pakietu mini assistance, jaki dostaniesz w gratisie dla samego OC.

  Data dodania: 03 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Nowy Sącz - OC AC NNW »

  Ubezpieczenia Nowy Sącz, a raczej oferta ubezpieczeniowa zawarta w serwisie ePolisy.eu to tanie ubezpieczenia komunikacyjne OC AC i NNW dostępne na terenie Nowego Sącza i okolic. Każdy kto posiada cztery kółka zobowiązany jest do opłacenia ubezpieczenia OC czyli ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, które wedle prawa jest ubezpieczeniem wymaganym w Polsce. Jego brak naraża Cię na surowe kary finansowe. Niejako dopełnieniem zwykłego OC są ubezpieczenia AC oraz NNW jak i całe pakiety ubezpieczeniowe, zawierające wszystkie dostępne opcje w zależności od Twojego zapotrzebowania. Konkurencyjne ceny oraz profesjonalna obsługa w tym także profesjonalna likwidacja szkód zapewniona przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe, które posiadamy w ofercie stawia ePolisy jako w szczególności serwis rekomendowany i polecany przez samych Klientów.

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia dla każdego »

  Nasza firma zajmuje się obsługą ubezpieczeń w zakresie:
  Komunikacyjne: OC (obowiązkowe), Auto Casco, NNW, Assistance
  Dom, mieszkanie
  Biura, magazyny
  Podróż: koszty leczenia za granicą, NNW i bagaż podróżny
  Transportowe: OC Przewoźnika, OC Spedytora, Mienie w transporcie (cargo)
  Casco wagonów /kontenerów, Gwarancje: Celne, Kart paliwowych
  OC: Gospodarcze, Zawodu

  Dzięki współpracy z wieloma ubezpieczycielami, jesteśmy w stanie zagwarantować bardzo konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia

Ubezpieczenia - nowa strona:

Adres: