Podkategoria: Ubezpieczenia - strona 8 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »
 • SKOK im. Z. Chmielewskiego »

  Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Zygmunta Chmielewskiego.
  Tanie, praktyczne pożyczki dla osób fizycznych i prowadzących działalność gospodarczą, kredyty konsumpcyjne i konsolidacyjne, atrakcyjne lokaty z oprocentowaniem stałym i zmiennym, rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe ROR, rachunki systematycznego oszczędzania, ubezpieczenia osób, mienia i komunikacyjne.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne »

  Jeśli zastanawiasz się nad wykupieniem prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego i potrzebujesz informacji takich jak: ranking, porównanie dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych, czy też chcesz wiedzieć na co zwrócić uwagę przy wyborze ubezpieczenia, to odwiedź naszą stronę.

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Warszawa »

  Agencja ubezpieczeniowa Inspiro to zespół specjalistów z branży ubezpieczeń, którzy służą doradztwem w zakresie doboru właściwych ofert towarzystw ubezpieczeniowych. Mnogość firm oferujących ubezpieczenie, szczegółowość i wysoki poziom skomplikowania znacząco utrudnia użytkownikom dobór najkorzystniejszej polisy. Doradcy z Inspiro mają za zadanie dokonać odpowiedniej selekcji i na podstawie potrzeb klienta pomóc w wyborze takiej oferty, która w najlepszy sposób spełni jego oczekiwania i będzie chronić w sposób najbardziej kompletny.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Finansowe - kredyty, leasing, ubezpieczenia »

  Finare Group doradztwo finansowe zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie dotacji unijnych, pożyczek unijnych, kredytów gotówkowych, kredytów hipotecznych, kredytów inwestycyjnych, kredytów konsolidacyjnych, leasingów, leasingów samochodów osobowych, leasingów samochodów dostawczych, ubezpieczeń, ubezpieczeń dla fim, ubezpieczeń komunikacyjnych, ubezpieczeń turystycznych, funduszy inwestycyjnych, odszkodowań powypadkowych. Sprawdź na naszą ofertę na stronie www.finare.pl/

  Data dodania: 24 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Finansowa HDC: Kredyty w lublinie »

  Kancelaria Finansowa HDC Lublin oferuje kredyty hipoteczne, gotówkowe, konsolidacyjne oraz kredyty firmowe. Zapewniamy naprawdę skuteczną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Kredyt hipoteczny bez kłopotu - dojeżdżamy i załatwiamy za Ciebie wszelkie trudności.

  Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • POLISARIUM.pl tanie UBEZPIECZENIE OC AC Warszawa »

  Polisarium.pl to multiagencja ubezpieczeniowa w Warszawie oferująca produkty 17 towarzystw. Specjalizujemy się w tanich ubezpieczeniach komunikacyjnych, znajdujemy najtańsze polisy OC w Link4 czy Liberty choć konkuerncyjne jest także MTU. Jeśli chodzi o auto casco najchętniej polecamy Allianz, Generali lub Compensę. Wyjątkowo niskie stawki dla taxi w Warszawie oferuje PTU i Benefia. Możemy się także pochwalić najniższymi stawkami na ubezpieczenie mieszkania, które umożliwia nam Uniqa i PZM. Jeśli chodzi o ubezpieczenia turystyczne wyraźnie prowadzi Signal Iduna oraz Hestia. Nasi specjaliści pomagają w każdym zagadnieniu dotyczącym ubezpieczeń. Posiadamy autorski system przypominania o kończącej się polisie i przeglądzie technicznym. Nasze biuro znajduje się w Warszawie. Zapraszamy.

  Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Kraków »

  Jeżeli szukasz ubezpieczenia swojego samochodu, domu bądź innego typu sprawdź ofertę przygotowaną przez agencję Allianz znajdującą się na ulicy Św. Wawrzyńca 41/3. W jednym miejscu możesz ubezpieczyć swoją podróż po Polsce lub zagraniczną albo nabyć dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, które da Ci dostęp do prywatnej i bardzo sprawnej służby zdrowia. Pełne zaangażowanie agentów agencji Lider z Krakowa da Ci pewność, że pakiet ubezpieczeń, który nabywasz jest dobrze dopasowany do Twoich potrzeb.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia OC AC »

  Kończy Ci się ubezpieczenie OC AC? Chcesz ubezpieczyć mieszkanie lub dom? Sprawdź ofertę firmy Link4 i wybierz ubezpieczenie dla siebie. 10% zniżki dla kupujących online. Dla kierowców polecamy specjalny poradnik "Bezpiecznie za kółkiem".

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Moje Dobre Ubezpieczenie - Ubezpieczenia Grupowe »

  Program Ubezpieczenia Grupowego.

  Program ten jest odpowiedzią na istotną lukę na polskim rynku ubezpieczeń indywidualnych, a mianowicie brak dobrego i prostego produktu ubezpieczeniowego, który za przystępną cenę dawałby szeroką ochronę ubezpieczeniową w bardzo ważnych dla każdej Rodziny dziedzinach jakimi są: życie, zdrowie, zasoby materialne, odpowiedzialność cywilna.

  Obserwując na rynku znaczną różnicę pomiędzy rozbudowanymi i tanimi ubezpieczeniami grupowymi prowadzonymi w dużych zakładach pracy, a znacznie droższymi ubezpieczeniami indywidualnymi oferowanymi przez rzeszę agentów ubezpieczeniowych, doszedłem do wniosku, że można uzyskać dla klienta indywidualnego bardzo szeroką i tanią ochronę pod warunkiem, że będzie on członkiem dużej grupy ubezpieczonych.

  Takie założenie udało się spełnić dzięki przyjęciu przez brokera roli ubezpieczającego czyli pozycji takiego dużego „przedsiębiorstwa“ prowadzącego ubezpieczenie grupowe dla swoich pracowników.nnUbezpieczonymi są klienci Brokera, a ubezpieczycielami – czyli partnerami Programu udzielającymi ochrony ubezpieczeniowej – zakłady ubezpieczeń, które w danym momencie przedstawiły najlepsze warunki dla ubezpieczonych.

  Data dodania: 03 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Allianz »

  Ubezpieczenia Allianz - oferujemy indywidualnie dobrane i niskie stawki ubezpieczeń, gwarantujemy szybką wypłatę świadczeń. Pomagamy w wyborze najlepszego ubezpieczenia dla ciebie, twoich najbliższych, twojej firmy i pracowników.

  Elastyczna forma ubezpieczeń Allianz to gwarancja, że znajdziesz ubezpieczenie dopasowane do Twoich osobistych wymagań.

  Oferujemy:

  - polisy na życie – indywidualne i rodzinne
  - ubezpieczenia nieruchomości – domów i mieszkań
  - ubezpieczenia zdrowotne – grupowe i indywidualne
  - ubezpieczenia NNW
  - ubezpieczenia komunikacyjne – AC, OC
  - polisy OC – w życiu prywatnym i firm
  - ubezpieczenia turystyczne.

  Sprawdź ofertę ubezpieczeń Allianz i przekonaj się, ile zyskujesz dzięki współpracy z nami.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Lublin »


  Market Ubezpieczeń to multi agencja ubezpieczeniowa specjalizującą się w kompleksowej obsłudze klienta indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Firma ubezpieczeniowa marketubezpieczen.eu prowadzona jest przez agencję Financial Distribution ze Spiczyna. Wybierzemy tanie ubezpieczenia OC dopasowane do zapotrzebowania Klienta indywidualnie biorąc pod uwagę zalecenia firm od ubezpieczeń. W naszej ofercie mamy pakiety ubezpieczeniowe 19 firm a to wszystko w jednym miejscu. Wybierzemy tanie ubezpieczenia OC dopasowane do zapotrzebowania Klienta indywidualnie biorąc pod uwagę zalecenia firm od ubezpieczeń. Przy wsparciu konsultanta odszukasz najtańsze ubezpieczenie komunikacyjne dokładnie przystosowane do Twoich potrzeb. Przy użyciu kalkulatora możliwe jest porównanie ubezpieczeń firm, których ofertę prezentujemy. Najtańsze ubezpieczenia w Lublinie znajdziesz przy ulicy Narutowicza 46. Znajdziemy dla Ciebie ubezpieczenia samochodów OC i AC, Assistance i NNW, ubezpieczenia bagażu. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego biura.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania powypadkowe »

  Poradnik - jak zgłosić szkodę do zakładu ubezpieczeń aby uniknąć kłopotów z przyznaniem odszkodowania. W poradniku znajdziesz wskazówki jak ustrzec się,, pułapek,, które często zdarzają się podczas zgłoszenia szkody do Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agent EuCO - Bartosz Jędraszak »

  Wysokie odszkodowanie - profesjonalna pomoc doradcy EuCO. Bez opłat wstępnych - darmowa weryfikacja dokumentów, bezpłatny dojazd do klienta.

  Odszkodowania za szkody osobowe z OC sprawców wypadków

  Odszkodowania za szkody rzeczowe z OC sprawców wypadków

  Odszkodowania za wypadki w gospodarstwach rolnych w zakresie OC rolnika

  Odszkodowania za szkody rzeczowenOdszkodowania za błędy medyczne

  Odszkodowania za wypadki w pracy

  Odszkodowania za wypadki wynikające z zaniedbań obowiązków

  Dzięki naszej pomocy masz szansę otrzymać wyższe odszkodowanie, niż gdybyś ubiegał się o nie na własną rękę!

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Gorzów »

  Oferuję Państwu kupno polisy największego na rynku polskim ubezpieczyciela - PZU. Moja Agencja Ubezpieczeń zajmuje się pośrednictwem całej gamy ubezpieczeń komunikacyjnych, osobowych i majątkowych oferowanych przez PZU S.A. - zawsze dojeżdżam do klienta, klient chcąc zawrzeć ubezpieczenie nie musi nigdzie jechać.Nie zlecam powierzonych mi zadań niewykwalifikowanym pracownikom lub innym osobom i każdym ubezpieczeniem zajmuję się osobiście. Każdego z klientów obejmuję specjalną, wysoce zindywidualizowaną opieką.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt Opole - A-Z Finanse »

  Kredyt Opole A-Z Finanse - opolski oddział firmy specjalizującej się w doradztwie finansowym : niezależna i profesjonalna pomoc specjalistów w wyborze dogodnego kredytu gotówkowego, pożyczki lub kredytu hipotecznego w tym również w obcych walutach. Ponadto doradztwo związane z wyborem korzystnej polisy ubezpieczeniowej czy też Otwartego bądź Indywidualnego Funduszu Emerytalnego.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jeleniogórski oddział firmy A-Z Finanse »

  Kredyt Jelenia Góra A-Z Finanse - firma świadcząca usługi z zakresu doradztwa finansowego. Z pomocą profesjonalnych doradców uzyskają Państwo wiedzę na temat poszczególnych produktów oferowanych przez instytucje finansowe oraz pomoc w wyborze najdogodniejszej oferty. Firma A-Z Finanse oferuje min: kredyty gotówkowe, hipoteczne oraz konsolidacyjne. Ponadto doradcy A-Z finanse oferują pomoc przy wyborze korzystnych polis ubezpieczeniowych oraz Otwartych i Indywidualnych Funduszy Emerytalnych.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Michał Futera Blog »

  Mój blog to moja twierdza. O biznesie słów kilka. Co i jak robić, aby stać się rentierem. Wszystko o biznesie w pięknym mieście Tarnowie. Z kim rozmawiać, gdzie się udać i skąd czerpać środki na prowadzenie działalności. Ponadto o etyce w biznesie.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Warszawa »

  Dzięki dużej liczbie konkurujących ze sobą towarzystw ubezpieczeniowych każdy znaleźć produkt w pełni odpowiadający jego potrzebom. Multiagencja ubezpieczeniowa to bardzo pomocne miejsce jeśli chcemy zaoszczędzić czas i pieniądze. Są to firmy posiadające oferty wielu towarzystw w jednym miejscu. Możemy tam zasięgnąć informacji dotyczących warunków ogólnych ubezpieczenia a także wybrać spośród kilkunastu towarzystw najbardzeij nam odpowiadające. Największa konkurencja wśród towarzystw toczy się o tanie OC samochodu lub motocykla. Jest to ubezpieczenie obowiązkowe a zatem najistotniejszym czynnikiem jest cena. W tym segmencie liderują MTU oraz Liberty Dierect. Jeśli chodzi o młodych kierowców bez doświadczenia to bardzo dobre stawki proponuje Link4 i Compensa. Przy wyborze polisy autocasco powinniśmy większą uwagę przywiązać do zapoznania się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia. Pozwoli nam to lepiej zrozumieć zasady działania a także uświadomi nam to jakich sytuacji powinniśmy się wystrzegać. Jedno z najlepszych autocasco posiada Allianz i PZU. Ubezpieczenie mieszkania lub domu to dość istotna polisa i należy ją dokładnie dobrać do indywidualnych potrzeb klienta.Zdecydowanie powinniśmy ją omówić z doradcą ubezpieczeniowym i wymagać dokładnej analizy. Podsumowując stwierdzić można, że aby kupić tanie ubezpieczenie w Warszawiewystarczy zgłosić się w odpowiednie miejsce. Niewątpliwie do takich miejsc należy multiagencja Polisarium.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator OC AC »

  Polisy ubezpieczeniowe OC AC należą do grupy ubezpieczeń komunikacyjnych i chronią one ubezpieczonego przed finansowymi skutkami wypadków. OC należy do ubezpieczeń obowiązkowych. Jeżeli nie należysz do ludzi rozrzutnych, a skrupulatnie liczysz każdą wydaną złotówkę i nie chcesz przepłacać za OC AC, trafiłeś pod właściwy adres. Pomożemy Ci wybrać najtańsze OC oraz dobre AC, ściśle odpowiadające Twoim potrzebom. Na naszej stronie znajdziesz kalkulator OC, który pomoże Ci w krótkim momencie sprawdzenie ceny OC AC wielu towarzystw ubezpieczeniowych i wybrać najlepszą ofertę. Jeżeli Twój priorytet stanowi najtańsze polisa, to kalkulator w naszym serwisie pozwoli Ci wybrać właściwą polisę. Dzięki nam bez wątpliwości kupisz nie tylko najtańsze OC, ale również tanie OC samochodu cenionego towarzystwa ubezpieczeniowego na rynku. Zaufaj nam - zaufaj profesjonalistom.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie NNW - Wysokie sumy »

  Ubezpieczenie NNW na wysokie sumy. Zabezpiecz finansowo bliskich w przypadku śmierci lub uszczerbku na zdrowiu. Tylko profesjonalne ubezpieczenie na wysoką sumę (np. 1 mln zł) zagwarantuje odpowiednio wysokie odszkodowanie.

  Data dodania: 28 08 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia

Ubezpieczenia - nowa strona:

Adres: