Podkategoria: Ubezpieczenia - strona 9 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »
 • Kredyty wałbrzych »

  Mieszkańcy Wałbrzycha mogą być spokojni o dobry kredyt na dogodnych warunkach finansowych. Zadba o to grono specjalistów z Credit World. Kredyty gotówkowe, kredyt konsolidacyjne, fundusze inwestycyjne, kredyty hipoteczne. To dla nas żaden problem. Razem z Tobą wybierzemy najlepszą opcję spośród produktów wybranych banków czy towarzystw ubezpieczeniowych. Dla nas najważniejszy jest komfort klienta indywidualnego, jak i instytucjonalnego. Dewizami naszych ekspertów są konkretna porada i myślenie strategiczne. To klient wybiera miejsce i czas spotkania. Na naszej stronie znajdziesz przydatne informacje.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Wrocław »

  Wrocławianinie poszukujesz bezpiecznej polisy w bardzo atrakcyjnej cenie. Przyjdź do nas. Razem znajdziemy idealny produkt, który sprosta Twoim potrzebą. W naszej ofercie są ubezpieczenia na życie, komunikacyjne, fundusz inwestycyjny, grupowe ubezpieczenia, odpowiedzialności cywilnej, transportowe, mieszkań, turystyczne. Gwarantujemy fachową i rzetelną pomoc naszych doradców. Mamy bogate doświadczenie.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Katowice »

  A-Z Finanse świadczy usługi doradztwa w zakresie uzyskania kredytu gotówkowego czy hipotecznego. Dbamy, aby nasz klient zyskał produkt satysfakcjonujący go pod względem jakościowym, jak i finansowym. Stale rosnąca grupa zadowolonych klientów to nasz powód do dumy. Udzielamy porad dotyczących opcji kredytowych, funduszy inwestycyjnych, ubezpieczeń. Nasze atuty to skuteczność i rzetelność, bezpieczne transakcje, wieloletnie doświadczenie. Obsłużymy Ciebie szybko, sprawniei bez zbędnych formalności.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Arik Księgarnia Akademicka w Krakowie »

  Księgarnia internetowa Arik.pl oferuje książki akademickie, z tematów: ekonomia i biznes, marketing i public relations, pedagogika i resocjalizacja, psychologia, socjologia, dziennikarstwo i wiele innych. Arik.pl to nie tylko nauka i studia, ale również książki o hobby, takie jak: sport, football, tenis, zdrowie, diety i prawidłowe odżywianie. Polecamy również poradniki biznesowe oraz specjalistyczne pozycje wydawnictw uniwersyteckich.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • KrisCo Ubezpieczenia Lębork »

  Moja firma oferuje TANIE OC i AC. Działa w ramach Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW". Niskie składki + wysoka jakość obsługi.
  Oferuję ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, rolnicze.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie w Anglii »

  Jeżeli miałeś wypadek Anglii, Walii, Szkocji lub Irlandii Północnej to zgłoś się do nas. Pomożemy Ci odzyskać odszkodowanie. Oferujemy profesjonalną pomoc prawną, nasi prawnicy do doświadczeni specjaliści. Kontaktując sięz nami masz możliwość porozmawiać o swoim wypadku w języku polskim więc masz pełen komfort. Na naszej stronie znajdziesz formularz przez który wystarczy wysłać nam swoje dane a my skontaktujemy się z Tobą.

  Data dodania: 02 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Kielce - Kieleckie Centrum Ubezpieczeń »

  Ubezpieczenia Kielce - Kieleckie Centrum Ubezpieczeń


  Kieleckie Centrum Ubezpieczeń dopasuje ubezpieczenie realnie do twoich potrzeb.
  U nas ubezpieczysz swój samochód, mieszkanie, życie. Dzięki współpracy z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi dobierzemy ubezpieczenie w jak najszerszym zakresie w realnych cenach.

  Ubezpieczenia:
  - komunikacyjne: OC, AC, NNW, Assistance, Zielona Karta
  - majątkowe: mieszkania, domy, firmy
  - osobowe
  - finansowe

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Szczecin »

  Jesteśmy najbardziej znanąAgencją Ubezpieczeniową w Szczecinie.
  Nasi partnerzy to wiodące na rynku Towarzystwa Ubezpieczeniowe, które oferują ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowe, turystyczne, gwarancje finansowe. Pamiętaj tylko Helper Ubezpieczenia Szczecin

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oficjalna Strona Centrum Odszkodowan VIRIDIS »

  Jesteśmy w stanie pomóc we wszelkich możliwych problemach prawnych, z jakimi ludzie spotykają się na co dzień. Tym niemniej specjalizujemy się w uzyskiwaniu odszkodowań w tytułu wypadków losowych oraz windykacji wierzytelności.

  Pomożemy uzyskać odszkodowanie i zadośćuczynienie wszystkim, którzy:
  •ulegli wypadkowi komunikacyjnemu - doznali uszkodzeń ciała bądź uszkodzony został pojazd,
  •bliska im osoba zginęła w wypadku komunikacyjnym,
  •doznali urazów w wypadku w pracy, na terenie gospodarstwa rolnego,
  •potknęli się na oblodzonym, nieodśnieżonym, uszkodzonym chodniku,
  •stali się ofiarami błędów w sztuce zawodowej (np. błędu lekarskiego),
  •ubezpieczyciel zwleka bądź odmawia wypłaty odszkodowania,
  •ponadto podejmiemy się windykacji wierzytelności.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • PZU Rzeszów - ubezpieczenia »

  Agent ubezpieczeniowy PZU działający na terenie Rzeszowa i okolic. Szeroki zakres produktów największego ubezpieczyciela w Polsce. Obsługa klientów indywidualnych, małych i średnich firmy. Oferta : ubezpieczenia komunikacyjne - OC, Autocasco ( AC ), NNW, ubezpieczenia domów i mieszkań, dla firm, turystyczne, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia grupowe, odpowiedzialności cywilnej, rolne i wiele innych. Dojazd do klientów z Rzeszowa i okolic.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • PZU ubezpieczenie »

  Firma PZU ubezpieczenie oferuje w wielu wariantach idealnie dopasowanych do potrzeb Klientów. Jest to najstarsza firma ubezpieczeniowa w Polsce, ciesząca się dużym zaufaniem Klientów. Zapraszam więc do zapoznania się z ofertą ubezpieczeń PZU, jakie oferuje agent ubezpieczeniowy działający na terenie Łodzi i okolic.
  Na stronie zapoznacie się Państwo z ofertą PZU w ramach ubezpieczenia samochodu, ubezpieczenia mieszkania, ubezpieczenia turystycznego i dla firm. Ponadto na stronie znajduje się wiele ciekawych porad dotyczących ubezpieczeń w Łodzi oraz szczegóły dotyczące konkretnych produktów ubezpieczeniowych PZU.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia samochodowe »

  Zapraszam na serwis ubezpieczeń samochodowych prowadzony w formie blogu. Jak wiadomo ubezpieczenia samochodowe są bardzo istotne dla każdego kierowcy. Dlatego warto poznać przynajmniej podstawowe informacje na temat Ogólnych Warunków Ubezpieczenia (OWU), wiedzieć jak wybrać oc samochodu oraz jaka może grozić Ci kara za brak oc samochodu. Czytaj zamieszczane informacje ubezpieczeniowe oraz komentuj je, aby mieć wpływ na kształt serwisu.

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie AC »

  Ubezpieczenie AC jest polisą ubezpieczenia samochodu, która chroni finansowo od szkód na pojeździe wyrządzonych z winy kierującego pojazdem, uszkodzeń spowodowanych anomaliami pogodowymi lub będących wynikiem wandalizmu. Autocasco chroni także, jeśli samochód padnie łupem złodzieja. Ubezpieczenie AC zapewnia nam zatem duże bezpieczeństwo, dlatego nie jest tanie.
  W serwisie kalkulator-ac.pl znajduje się kalkulator AC, za pomocą którego można sprawdzić składkę za ubezpieczenie autocasco i co najważniejsze można porównać zakresy polis oferowanych przez największe firmy ubezpieczeniowe w Polsce.
  Zakup ubezpieczenia AC powinien być dobrze przemyślany, dlatego zapraszamy do naszego serwisu, gdzie dowiesz się wszystkiego o Autocasco oraz wybierzesz dla swojego samochodu najlepszą polisę.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Interclaims - odszkodowania z Unii Europejskiej »

  Firma «Interclaims» reprezentuje interesy polskich firm transportowych przed zakładami ubezpieczeń i zajmuje się likwidacją szkód z OC sprawcy w prawie wszystkich krajach Unii Europejskiej.

  Od kilku lat zakłady ubezpieczeń oferują możliwość dochodzenia swoich roszczeń bezpośrednio u ubezpieczyciela sprawcy szkody. W związku z powyższym można byłoby przypuszczać, że interes polskich firm transportowych roszczących zwrot pieniędzy z polisy OC sprawcy zagranicznego jest dobrze zabezpieczony.
  W toku wieloletniej pracy przy likwidacji szkód komunikacyjnych dostrzegamy jednak wiele niedociągnięć ze strony zakładów ubezpieczeń. Są to przede wszystkim:
  - działanie na rzecz firmy ubezpieczeniowej sprawcy szkody,
  - odciąganie w czasie wypłaty odszkodowań,
  - wypłacanie minimalnych odszkodowań, zapewniających likwidację podstawowych szkód.
  Z naszej praktyki jednoznacznie wynika, że nieznajomość regulacji prawnych innych krajów oraz języków obcych w stopniu wystarczającym do załatwienia spraw urzędowych stanowi istotną przeszkodę w dochodzeniu roszczeń od zagranicznych zakładów ubezpieczeń.

  Jeżeli mieli Państwo wypadek, możemy Państwu zaoferować szybkie i skuteczne wyegzekwowanie należącego się Państwu odszkodowania.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Poznan »

  Biuro ubezpieczeń z Poznania istniejące od 1993 roku zaprasza do zapoznania się z oferta ubezpieczeń w naszej ofercie posiadamy ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowe turystyczne dla firm i małych przedsiębiorstw.Najkorzystniejsze oferty ubezpieczeń na polskim rynku. Polisy w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych majątkowych od ognia i innych żywiołów od kradzieży OC działalności gospodarczej oraz ubezpieczenia na życie: indywidualne i grupowe.Oferta ubezpieczeń komunikacyjnych renomowanych znanych i cenionych Towarzystw Ubezpieczeniowych .Ukierunkowany zakres ubezpieczeń - komunikacyjnych odpowiednio dobrane oferty poparte opiniami Klientów jak i naszym doświadczeniem w tej branży z pewnością ułatwi Ci wybór konkretnej oferty ubezpieczeniowej.Największą korzyścią dla Klienta jest ochrona mienia na wysokim poziomie za rozsądną cenę. Najlepszą cechą oferowanych ubezpieczeń jest ich elastyczność i możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z oferta na naszej stronie. Najtańsze OC jest jedną z najważniejszych rzeczy dla większości zmotoryzowanych gdyż jego zakres jest uregulowany w polskim prawie i jest taki sam w każdej firmie ubezpieczeniowej musi tylko wykonać dokładną analizę propozycji. Firmy ubezpieczeniowe dopasowują swoje oferty do określonych grup klientów i każdy kierowca może nabyć najtańsze OC na rynku. Powinien tylko rozeznać się w ofertach z propozycjami.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gwarancje ubezpieczeniowe »

  Firma Centrum Ubezpieczeń Coden-5 powstała w 1987 roku. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach inwestorów, firm budowlanych, usługowych oraz ubezpieczeniach nieruchomości.
  Z naszych usług korzystają duże przedsiębiorstwa jak i osoby prowadzące działalność gospodarczą. Oferujemy kompleksowe ubezpieczenia dla deweloperów ( ubezpieczenia placu budowy oraz maszyn i sprzętu) jak i rozwiązania finansowe dla podwykonawców (gwarancje ubezpieczeniowe). Oferujemy usługi takich firm jak Ergo Hestia, Allianz Polska, Uniqa oraz InterRisk SA. Wszystkie rozwiązania finansowe opracowywane są przez doświadczonych specjalistów. Na przestrzeni ponad dwudziestu lat zaufało nam ponad 30 firm i setki osób indywidualnych. O jakości naszych usług najlepiej świadczy wciąż rosnąca liczb klientów korzystająca z naszych ubezpieczeń oraz liczne polecenia jakie otrzymujemy po spotkaniach. Zapraszamy do kontaktu i współpracy z naszą firmą.

  Data dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia na dowóz »

  Ubezpieczenia na dowóz? Tak z nami to możliwe. Każdy wie jak cenny jest czas, a dzięki nam można sporo go zaoszczędzić. Jeśli kończy ci się polisa zadzwoń. Przyjedziemy, wyliczymy składkę u klienta, wydrukujemy niezbędne dokumenty. Już dziś skorzystaj z tej okazji. Ubezpieczenia na dowóz dostępne 24h na dobę.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polisa4you.pl - Ubezpieczenia, Kalkulator ubezpieczeń »

  Polisa4you.pl oferuje osobom fizycznym, podmiotom gospodarczym oraz instytucjom nieprowadzącym działalności gospodarczej, produkty ubezpieczeniowe i finansowe oraz doradztwo w zakresie ubezpieczeń majątkowych i życiowych. Naszą dewizą jest poczucie bezpieczeństwa i zadowolenie naszych klientów. Współpracujemy z czołowymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, uzyskując dla naszych klientów warunki ubezpieczenia dostosowane do ich potrzeb i specyfiki działalności.

  Data dodania: 26 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adea-finanse.pl - Twoje Pieniadze »

  Adea Finanse - Kompleksowa obsługa Państwa finansów. Inwestycje, doradztwo finansowe, restrukturyzacja zadłużenia, windykacja należności. Świadczymy usługi dla osób prywatnych oraz firm. Najtańsza oferta. Naszą misją i jednocześnie celem jest pomoc wszystkim, którzy maja watpliwości, problemy lub potrzebują fachowej wiedzy z zakresu zarzadzania budżetem firmowym lub domowym. Na rynku jest obecnie tak wiele różnych ofert finansowych i ubezpieczeniowych, że czasem ciężko samemu ocenić która jest najkorzystniejsza.

  Podstawą naszej firmy są usługi finansowe. Głównymi filarami i jednocześnie naszą specjalizacją są:

  - bezpieczna i zyskowna inwestycja oszczędności

  - profesjonalne doradztwo finansowe,

  - restrukturyzacja zadłużenia,

  - skuteczna windykacja należności.

  Dodatkowo cały czas rozwijamy ofertę finansową i ubezpieczeniową tak aby zaoferowac panstwu jak najkorzystniejsze warunki. W przyszlości planujemy wprowadzenie własnych produktów finansowych i inwestycyjnych specjalnie dla tych którzy mają większe wymagania.

  Współpracujemy zarówno z firmami jak i osobami prywatnymi.

  Data dodania: 26 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Warszawa »

  TUUBEZPIECZ.pl - Agencja Ubezpieczeniowa w Stolicy Polski. Filie: Ubezpieczenia Wilanów i Ubezpieczenia Bemowo. Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w doradztwie i sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, na życie dla klientów indywidualnych oraz firm.Działamy od 1997 roku.

  Na portalu internetowym TUUBEZPIECZ.pl wyszukacie Państwo mnóstwo nowości na temat nowości z rynku ubezpieczeniowego. Propozycja jedenastu Firm Ubezpieczeniowych, oferta ubezpieczeń: komunikacyjnych, majątkowych, firmowych, życiowych i zdrowotnych. Ubezpieczamy auta, motocykle, lokale, rezydencje oraz przedsiębiorstwa. Ewentualność dojazdu do klienta na terenie Warszawy oraz okolic.

  Przedstawiamy rzeczową propozycję. Nic nie ukrywamy. Pod uwagę bierzemy nie tylko opłatę, ale zarówno zakres i warunki ubezpieczenia. Oszczędzamy Państwa cenny czas, jakiego wymagałoby skonfrontowanie propozycji oraz specjalnych wymogów kilkunastu firm Ubezpieczeniowych. Po kontakcie określamy Wasze oczekiwania oraz potrzeby względem polisy ubezpieczeniowej.

  Staramy się dopasować ofertę do osobistych potrzeb naszych klientów, przy zachowaniu niskiej ceny. Oferujemy: PZU, Warta SA, PTU SA, Polski Związek Motorowy, MTU SA. Na portalu internetowym nie zamieszczamy ogólnych kalkulatorów składek, bowiem są one niedokładne i mogą wprowadzić Państwa w błąd.

  Data dodania: 27 11 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia

Ubezpieczenia - nowa strona:

Adres: