Ubezpieczenie turystyczne - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ubezpieczenie turystyczne

Rexio.pl jest firmą specjalizującą się w ubezpieczeniach. Posiada wieloletnie doświadczenie oraz oferuje swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Firma zapewnia ubezpieczenia całkowicie dostępne przez Internet, w swojej bazie zawiera kompleksowe porównanie czterech towarzystw ubezpieczeniowych. Klienci, którzy skorzystają z oferty firmy mogą zaoszczędzić nawet do 1000 zł. Firma zapewnia też szybkie, bezpieczne i wygodne płatności.

Szczegóły strony rexio.pl:

Podlinkuj stronę rexio.pl:

Ubezpieczenie turystyczne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 48 Odwiedziny googlebot 22

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Agent PZU Wrocław - Bogusław Białas »

  Jestem licencjonowanym agentem i doradcą firmy PZU . Obsługuję ubezpieczenia samochodów, domów i mieszkań, firm, turystyczne i wiele innych na terenie Wrocławia i okolic. Posiadam bardzo bogate doświadczenie. Agent ubezpieczeniowy Wrocław. Zapraszam

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie kredytu »

  Poszukując najdogodniejszego ubezpieczenia online, w tym ubezpieczenia firmy, ubezpieczenia samochodu, ubezpieczenia na życie czy wielu innych, warto skorzystać z efektywnej wyszukiwarki ubezpieczeniowej, jaką stanowi serwis Polskieubezpieczenia.pl. Z naszym serwisem wertowanie i porównywanie ubezpieczeń oraz w efekcie zawarcie polisy jest niezwykle wygodne oraz efektywne. Firma AutoCard, będąca właścicielem serwisu, proponuje bowiem sporządzenie umowy bez wychodzenia z domu. Niezależnie czy interesuje Państwa ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie emerytalne czy też ubezpieczenie rolnicze - z naszą porównywarką ubezpieczeniową zawsze znajdą Państwo najlepsze, tanie ubezpieczenia dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Moje Dobre Ubezpieczenie - Ubezpieczenia Grupowe »

  Program Ubezpieczenia Grupowego.

  Program ten jest odpowiedzią na istotną lukę na polskim rynku ubezpieczeń indywidualnych, a mianowicie brak dobrego i prostego produktu ubezpieczeniowego, który za przystępną cenę dawałby szeroką ochronę ubezpieczeniową w bardzo ważnych dla każdej Rodziny dziedzinach jakimi są: życie, zdrowie, zasoby materialne, odpowiedzialność cywilna.

  Obserwując na rynku znaczną różnicę pomiędzy rozbudowanymi i tanimi ubezpieczeniami grupowymi prowadzonymi w dużych zakładach pracy, a znacznie droższymi ubezpieczeniami indywidualnymi oferowanymi przez rzeszę agentów ubezpieczeniowych, doszedłem do wniosku, że można uzyskać dla klienta indywidualnego bardzo szeroką i tanią ochronę pod warunkiem, że będzie on członkiem dużej grupy ubezpieczonych.

  Takie założenie udało się spełnić dzięki przyjęciu przez brokera roli ubezpieczającego czyli pozycji takiego dużego „przedsiębiorstwa“ prowadzącego ubezpieczenie grupowe dla swoich pracowników.nnUbezpieczonymi są klienci Brokera, a ubezpieczycielami – czyli partnerami Programu udzielającymi ochrony ubezpieczeniowej – zakłady ubezpieczeń, które w danym momencie przedstawiły najlepsze warunki dla ubezpieczonych.

  Data dodania: 03 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • POLISARIUM.pl tanie UBEZPIECZENIE OC AC Warszawa »

  Polisarium.pl to multiagencja ubezpieczeniowa w Warszawie oferująca produkty 17 towarzystw. Specjalizujemy się w tanich ubezpieczeniach komunikacyjnych, znajdujemy najtańsze polisy OC w Link4 czy Liberty choć konkuerncyjne jest także MTU. Jeśli chodzi o auto casco najchętniej polecamy Allianz, Generali lub Compensę. Wyjątkowo niskie stawki dla taxi w Warszawie oferuje PTU i Benefia. Możemy się także pochwalić najniższymi stawkami na ubezpieczenie mieszkania, które umożliwia nam Uniqa i PZM. Jeśli chodzi o ubezpieczenia turystyczne wyraźnie prowadzi Signal Iduna oraz Hestia. Nasi specjaliści pomagają w każdym zagadnieniu dotyczącym ubezpieczeń. Posiadamy autorski system przypominania o kończącej się polisie i przeglądzie technicznym. Nasze biuro znajduje się w Warszawie. Zapraszamy.

  Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Arik Księgarnia Akademicka w Krakowie »

  Księgarnia internetowa Arik.pl oferuje książki akademickie, z tematów: ekonomia i biznes, marketing i public relations, pedagogika i resocjalizacja, psychologia, socjologia, dziennikarstwo i wiele innych. Arik.pl to nie tylko nauka i studia, ale również książki o hobby, takie jak: sport, football, tenis, zdrowie, diety i prawidłowe odżywianie. Polecamy również poradniki biznesowe oraz specjalistyczne pozycje wydawnictw uniwersyteckich.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie Prywatnymi Nieruchomościami »

  Private Property Management powstało, aby spełniać potrzeby swoich Klientów w oparciu o najwyższe standardy jakości oferowanych usług oraz obsługi Klienta. Celem naszego działania jest dostarczenie alternatywnego doświadczenia w zarządzaniu nieruchomościami osób fizycznych i ich prywatnych nieruchomości na rynku lokalnym. PPM koncentruje się wyłącznie w oparciu o profesjonalne rozwiązania i podejście do celów łącząc ze sobą potrzeby Klienta, wysoką jakość oraz czynniki środowiskowe oferując kompleksowe zarządzanie nieruchomościami poprzez badanie i spełnianie potrzeb swoich Klientów. Aby jak najdokładniej rozpoznawać potrzeby kontrahentów oraz je realizować zakres usług podzielony został na dwie niezależne marki: PPM Finance i PPM Services. Misją spółki jest umożliwienie Właścicielom "po prostu" mieszkania i cieszenia się posiadaną nieruchomością, przejmując na siebie wszelkie zmartwienia z tym związane oraz ciężar pracy wkładany w tworzenie własnego, rodzinnego Domu. Jednym z założeń działalności Firmy, było uwzględnianie założeń społecznej odpowiedzialności biznesu i czynników środowiskowych związanych z zakresem usług PPM. Dlatego staramy się propagować ideę ekologii oraz wykorzystywać zrównowarzone rozwiązania w trakcie naszej codziennej pracy. Dla PPM najwazniejszym elementem działalności spółki jest wartość dodana do usług, którą jesteśmy w stanie zaoferować.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Twoje Centrum Ubezpieczeń Żaneta Konieczny »

  Zapraszamy do skorzystania z usług ubezpieczeniowych multiagencji Twoje Centrum Ubezpieczeń Żaneta Konieczny. Oferujemy ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, turystyczne oraz ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.

  Naszą ideą jest dopasowanie zakresu ochrony do indywidualnych potrzeb każdego Klienta - ubezpieczamy to co wg Klienta ubezpieczone być powinno. Każdorazowo jednak zapewniamy doradztwo w doborze oferty / zakresu ubezpieczenia.
  Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.

  Zapraszamy - Twoje Centrum Ubezpieczeń Żaneta Konieczny

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie Nissan »

  Odwiedź najbliższy autoryzowany salon Nissana i poznaj ofertę finansowania RCI Banque Polska. Bez żadnych zbędnych formalności zdołasz wziąć kredyt standardowy lub leasing na nowy model Samochodu marki Nissan. Bogata oferta RCI Banque kierowana jest zarówno do odbiorców indywidualnych ale także do grupy biznesmenów pragnących zakupić nowego Nissana dla swojego przedsiębiorstwa To także w autoryzowanym salonie Nissana możesz zatroszczyć się o ubezpieczenie własnego auta, dlatego, że RCI Banque proponuje cały wachlarz ubezpieczeń takich jak Securplus czy GAP. Odwiedź stronę RCI Banque i dowiedz się o nowych super promocjach dostępnych dla Klientów Nissana. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty RCI Banque!

  Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Polisa na życie »

  Nasza witryna internetowa powstała z myślą o wszystkich osobach, które chcą skorzystać z dobrych ofert ubezpieczeń zdrowotnych lub polis na życie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi świetnymi ofertami.

  Data dodania: 31 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • OdkupimySzkodyOC.pl »

  Jeśli masz za sobą kłopotliwy incydent na drodze, którego byłeś ofiarą to możesz zameldować się do naszej firmy i zobaczyć jak wielkie odszkodowanie z OC będzie Ci się należeć. Jesteśmy jednostką, która odkupi praktycznie każdą szkodę i będzie w stanie każdemu zorganizować szansę na uzyskanie odpowiedniego odszkodowania. Firmy ubezpieczeniowe starają się na tym jak najmniej tracić. Nie ma jednak sensu dawać się wykorzystywać. Należy Wam się wysokie odszkodowanie i o takie powinniście się starać. Z nami będzie to możliwe, wobec tego zachęcamy do wyboru naszej firmy. Jesteśmy w stanie odkupić praktycznie każdą szkodę za gotówkę tak by obie strony skorzystały.

  Data dodania: 03 08 2016 · szczegóły wpisu »