Ubezpieczenie turystyczne - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ubezpieczenie turystyczne

Rexio.pl jest firmą specjalizującą się w ubezpieczeniach. Posiada wieloletnie doświadczenie oraz oferuje swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Firma zapewnia ubezpieczenia całkowicie dostępne przez Internet, w swojej bazie zawiera kompleksowe porównanie czterech towarzystw ubezpieczeniowych. Klienci, którzy skorzystają z oferty firmy mogą zaoszczędzić nawet do 1000 zł. Firma zapewnia też szybkie, bezpieczne i wygodne płatności.

Szczegóły strony rexio.pl:

Podlinkuj stronę rexio.pl:

Ubezpieczenie turystyczne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 35 Odwiedziny googlebot 21

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe Finance Solution »

  Proponowana przez nasze biuro oferta obejmuje pełną obsługę księgowo-kadrową oraz finansową przedsiębiorstw. Adresowana jest zarówno do spółek (kapitałowych, osobowych), jak i osób fizycznych.

  Celem naszej działalności jest zapewnienie klientom profesjonalnej i kompleksowej obsługi. Długoletnie doświadczenie zawodowe, podnoszenie kwalifikacji, oraz śledzenie na bieżąco zmieniających się przepisów podatkowych i rachunkowych pozwala nam rzetelnie wywiązywać się z powierzonych zadań.

  Finance Solutions reprezentuje klientów w sprawach urzędowych. W razie kontroli bierzemy w niej czynny udział, a także prowadzimy nadzór nad jej przebiegiem, wszystko bez konieczności udziału klienta w oparciu o udzielone pełnomocnictwa. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 31 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia AC, direct, kalkulator OC »

  Serwis ubezpieczeniowy Ac-oc-ubezpieczenia.pl to kompendium wiedzy o ubezpieczeniach komunikacyjnych. Opisuje zasady panujące na rynku sprzedaży polis OC, AC i NNW. Chcemy wskazać na rzeczy istotne w procesie kupna i sprzedaży samochodu, oraz jego eksploatacji ze strony polskiego prawa.
  W przypadku ubezpieczenia AC i OC ważne jest by wybrać tanie OC i pewne AC, dlatego piszemy gdzie możemy nabyć najtańsze ubezpieczenie auta (internet: ubezpieczenia direct, agenci: towarzystwa stacjonarne). Porównujemy i oceniamy najbardziej znanych ubezpieczycieli na rynku ubezpieczeń w Polsce: PZU, Warta, Uniqua, Interrisk, PZM i inne.
  Dodatkowo piszemy o swoich opiniach na temat ubezpieczeń direct takich towarzystw jak: Liberty Direct, Aviva, Axa Direct czy Link4.
  Wskazujemy też na narzędzia do porównywania ofert polis - kalkulatory ubezpieczeń. Dobry kalkulator OC potrafi w kilka chwil policzyć składki polis z kilkunastu towarzystw.
  Na pewno dzięki nam kupisz tanie ubezpieczenia AC, OC i inne ubezpieczenia komunikacyjne. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Multiagencja Najlepsze Ubezpieczenia w Poznaniu »

  Multiagencja Najlepsze Ubezpieczenia zaprasza wszystkich mieszkańców Poznania do odwiedzenia strony internetowej najlepsze-ubezpieczenia.pl i zapoznania się z ofertą proponowanych produktów ubezpieczeniowych. Doświadczeni agenci ubezpieczeniowi, Andrzej, Monika, Dawid i Zofia, oferują: najlepsze ubezpieczenia samochodowe – najtańsze OC, konkurencyjne i dostosowane do potrzeb kierowcy Autocasco oraz NNW kierowcy i pasażera; ubezpieczenia domu i mieszkania z szerokim zakresem ochrony mienia, najlepsze ubezpieczenia turystyczne i narciarskie, atrakcyjne ubezpieczenia zdrowotne oraz najlepsze ubezpieczenia dla firm (majątkowe, wypadkowe, transportowe, techniczne oraz finansowe).

  Z poznańską multiagencją współpracuje wiele towarzystw ubezpieczeniowych, wystarczy wymienić choćby te najbardziej znane: PZU, Warta, PTU (czyli obecnie Gothaer), Compensa, Ergo Hestia, Liberty Direct, Link4, AXA Direct, MTU czy InterRisk. Największą korzyścią ze skorzystania z usług multiagencji jest możliwość porównywania ofert ubezpieczeniowych i wybranie dla siebie tej najlepszej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb i rozsądną ceną. Klienci multiagencji NU oszczędzają sporo czasu, energii oraz pieniędzy.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Broker Ubezpieczeniowy Warszawa »

  Broker Ubezpieczeniowy Warszawa, Profesjonalna obsługa Brokerska, Specjalne programy ubezpieczeniowe,Obsługa klientów korporacyjnych i detalicznych, Pośrednictwo ubezpieczeniowe, Profesjonalna obsługa dla Spółdzielni Mieszkaniowych, Profesjonalna obsługa dla Wspólnot Mieszkaniowych, Współpraca z Zarządcami Nieruchomości

  Data dodania: 24 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie zdrowotne Łódź »

  Broker ubezpieczeniowy działa w imieniu i w interesie Klienta. To oznacza między innymi, że negocjuje warunki ubezpieczenia Klienta u Ubezpieczycieli, mając na uwadze wybór najbardziej optymalnego dla Klienta rozwiązania. Zapewnia też szeroką obsługę i wsparcie w zarządzaniu już istniejących polis. Piętnastoletnie, nieprzerwane doświadczenie w świadczeniu usług pośrednictwa ubezpieczeniowego to dobra legitymacja do sprawnej i fachowej obsługi Klientów. Przekonaj się sam !

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • RATIONA - Odszkodowania | Odzyskaj swoje odszkodowanie! »

  Kancelarię Rationa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie tworzy zespół wyspecjalizowanych prawników, świadczących wysokiej jakości usługi prawne z zakresu odszkodowań. Naszym podstawowym celem jest pomoc indywidualnym Klientom w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych od towarzystw ubezpieczeniowych i innych podmiotów odpowiedzialnych za powstanie szkody.W skład naszego zespołu wchodzą prawdziwi fachowcy z dziedziny odszkodowań, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.Filozofię, którą kieruje się nasza Kancelaria, najlepiej odzwierciedla nasze motto: „pierwsza pomoc w odszkodowaniach”. Powierzając nam swoją sprawę, mogą być Państwo pewni, iż dołożymy wszelkich starań, aby świadczone przez nas kompleksowe usługi prowadzone były przez prawników z odpowiednim przygotowaniem merytorycznym oraz praktycznym.Nasze liczne sukcesy na tym polu stanowią najlepsze potwierdzenie, iż sprawnie i rzetelnie dokonujemy analizy i oceny możliwości prawnych związanych z uzyskaniem zadośćuczynienia, odszkodowania bądź innych świadczeń odszkodowawczych, tj. renty z tytułu zwiększonych potrzeb, zmniejszonych widoków na przyszłość itp.Naszym głównym celem jest zakończenie sprawy na etapie polubownym, jednakże podejmując współpracę z naszą Kancelarią, otrzymują Państwo gwarancję należytego i starannego wykonywania wszelkich czynności prawnych zarówno na etapie przedsądowym, jak i w postępowaniu przed sądem.Gwarantujemy przejrzyste zasady współpracy, bez ponoszenia ryzyka i zbędnych kosztów.

  Data dodania: 13 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia domu »

  To, co w ubezpieczeniu domu jest najważniejsze, to zakres ochrony. Odpowiednio dobrany zakres ochrony potrafi zapewnić nam bezpieczeństwo w niskiej cenie. Nie ma sensu czasem ubezpieczać się od zdarzeń, które nam nie zagrażają. Warto rozszerzyć polisę o ryzyka, na które najbardziej narażony jest nasz dom, a także nasza rodzina. W ramach ubezpieczenia domu można bowiem zawrzeć ubezpieczenie OC i NNW, które nie chronią naszego majątku, a naszych bliskich.
  Na stronach serwisu www.ubezpieczdom.pl znajdują się wszystkie informacje niezbędne do wyboru najlepszego ubezpieczenia nieruchomości, ranking towarzystw ubezpieczeniowych oraz porady eksperta - a wszystko to, aby pomóc użytkownikom w zakupie dobrego i taniego ubezpieczenia domu, domu w budowie, mieszkania lub domku letniskowego.

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opinie o towarzystwach ubezpieczeniowych - groteski.pl »

  Towarzystwa ubezpieczeniowe pojawiają się jak grzyby po deszczu, wielu ludzi nie wie z, którego ubezpieczyciela skorzystać, sugerowanie się ceną nie jest najlepszym rozwiązaniem, gdyż niska cena może także oznaczać niską jakość usług danego ubezpieczyciela. W internecie korzystając ze strony groteski.pl możemy zapoznać się z opiniami klientów, którzy korzystają z usług najbardziej popularnych ubezpieczycieli. Po przeczytaniu tych opinii, można stwierdzić, który ubezpieczyciel jest najbardziej wierzytelny, opinie Proama, opinie PZU, opinie AXA, opinie Link4 te firmy cieszą się największym zainteresowaniem i opinie o tych towarzystwach są najczęściej czytane. Ubezpieczenie się w wiarygodnym towarzystwie ubezpieczeniowym jest niezwykle ważne, ponieważ mamy komfort psychiczny w momencie, gdy w naszym życiu przytrafi się coś złego.

  Data dodania: 21 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • ResKredyt | Kredyty bankowe i pozabankowe »

  Firma Reskredyt zajmuje się pośrednictwem finansowym na terenie Podkarpacia, Małopolski, Lubelskiego i Świętokrzyskiego. W ofercie posiadamy kredyty bankowe i firm pożyczkowych.Dla naszych klientów wybieramy najlepsze produkty finansowe które dopasowujemy dla każdego klienta. Nasz wachlarz produktowy zaczynamy od pożyczek bankowych poprzez pożyczki pozabankowe ratalne aż po chwilówki dla klientów w nagłych wypadkach.

  Data dodania: 18 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Benefia Wrocław »

  Multiagencja Ubezpieczeń świadczy własnym kontrahentom kompleksowe usługi z dziedziny ubezpieczeń tak jak dla mieszkań jak i aut. Posiadanie ogromnych kontaktów oraz możność analizowania propozycji setek firm ubezpieczeniowych daje zainteresowanemu wyjątkową okazję wybrania opcji najkorzystniejszej. Praca firmy nastawiona okazuje się na dawanie klientom pakietów nie tylko za małe pieniądze ale także dopasowanych do oczekiwań. Firma korzysta z propozycji takich agencji jak: Warta, Tuz, Axa, Benefia, oraz Mtu przy czym poleca te najtańsze.

  Data dodania: 14 07 2015 · szczegóły wpisu »