Ubezpieczenie turystyczne - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ubezpieczenie turystyczne

Rexio.pl jest firmą specjalizującą się w ubezpieczeniach. Posiada wieloletnie doświadczenie oraz oferuje swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Firma zapewnia ubezpieczenia całkowicie dostępne przez Internet, w swojej bazie zawiera kompleksowe porównanie czterech towarzystw ubezpieczeniowych. Klienci, którzy skorzystają z oferty firmy mogą zaoszczędzić nawet do 1000 zł. Firma zapewnia też szybkie, bezpieczne i wygodne płatności.

Szczegóły strony rexio.pl:

Podlinkuj stronę rexio.pl:

Ubezpieczenie turystyczne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 43 Odwiedziny googlebot 22

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • OPTIMUM - Biuro rachunkowe i ubezpieczenia »

  OPTIMUM BIURO RACHUNKOWE zostało założone w 2004 roku. Posiada licencję Ministerstwa Finansów z nr 24435/01 dotyczącą wymogów kwalifikacyjnych określonych dla osób prowadzących usługowo księgi rachunkowe. Biuro ubezpieczone jest od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu. Właściciel firmy posiada wyższe wykształcenie magisterskie o specjalności rachunkowość i finanse. Pełnił również obowiązki głównego księgowego w kilku znanych poznańskich firmach. Jest członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.nBiuro prowadzi księgowość wyłącznie komputerowo w oparciu o oprogramowanie CDN OPT!MA firmy COMARCH. Sporządzamy również analizy finansowe, wnioski kredytowe, biznesplany oraz wnioski o dotacje unijne.nPosiadamy pełną ofertę ubezpieczeniową PZU S.A. zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Działamy na podstawie umowy z PZU S.A. Poprowadzimy księgowość Państwa firmy i ubezpieczymy jej majątek.noferujemy m.in.:n * ubezpieczenia komunikacyjnen * ubezpieczenia majątkowen * ubezpieczenia obowiązkowen * ubezpieczenia pakietowen * ubezpieczenia turystyczne

  Data dodania: 17 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Ubezpieczenia Warszawa »

  Oferujemy szeroki zakres ubezpieczeń dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Agencja WITRYNA jest agencją ubezpieczeniową działającą na rynku od 1994 r. Proponujemy szeroki zakres ubezpieczeń skierowanych do klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu potrafimy trafnie doradzić klientowi odpowiedni wybór produktu. Staramy się przedstawić proponowany wariant ubezpieczenia w sposób przejrzysty i czytelny pamiętając, że problematyka ubezpieczeniowa jest często dla Państwa nowym zagadnieniem. Przypominamy naszym klientom o zbliżających się terminach wznowienia polis oraz o terminach rat. Zawieramy umowy ubezpieczenia na terenie całej Warszawy i jej okolic zgodnie z posiadanymi pełnomocnictwami.

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Ubezpieczeniowa Krzysztof Stepnowski »

  Jeżeli szukasz doradcy, indywidualnego podejścia do ubezpieczeń i rzetelnej obsługi popartej wiedzą - zapraszam.
  W ofercie Kancelarii znajdują się m. in. ubezpieczenia na życie, majątkowe, emerytalne oraz Otwarty Fundusz Emerytalny.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bagińska- ubezpieczenia dla firm »

  Liderem w zakresie wszechstronnych usług doradztwa z zakresu ubezpieczeń majątkowych, zdrowotnych, a także lokat oraz finansów, jest, mające swoją siedzibę w Opolu, Centrum Ubezpieczeniowo Finansowe Irena Bagińska. Naszą, stale wzbogacaną, propozycję kierujemy, zarówno do firm, jak i do osób prywatnych, a w jej skład wchodzą ubezpieczenia samochodów, domów, mieszkań, OC dla firm, przystosowane do indywidualnych potrzeb produkty finansowe, zarządzanie funduszami ubezpieczeniowymi oraz doradztwo ubezpieczeniowe związane z udzieleniem kredytu. Wykwalifikowana i sprawdzona kadra pracowników, jakich fachowość poparta jest wieloletnim doświadczeniem i praktyką, dysponuje wiedzą potrzebną do wyboru najwłaściwszych i najtańszych rozwiązań, dla danego przypadku. Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo na stronie.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie - Major Broker Poznań »

  Major Broker oferuje doradztwo ubezpieczeniowe i reprezentowanie Twoich interesów, a także tworzenie programu ubezpieczeniowego, porady prawne, likwidacja szkód i wiele innych. Pełną ofertę usług można znaleźć na stronie spółki Major.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie turystyczne online »

  Każdy, kto kiedykolwiek wyjeżdżał za granicę na urlop, wie, jak ważne są odpowiednie ubezpieczenia turystyczne. Niestety wiele osób kupuje tę polisę na ostatnią chwilę... de facto wybierając produkt, który w żadnym wypadku ich nie satysfakcjonuje.
  Dlatego też Ubezpieczenia Online.pl do życia powołały porównywarkę ubezpieczeń turystycznych. Poprzez kalkulator ubezpieczenia turystycznego, obecny w serwisie PolisaTurystyczna.pl bardzo szybko można obliczyć składkę na interesującą polisę, wybrać najlepszą ofertę spośród 12 dostępnych, kupić ubezpieczenie online, a to wszystko w jakieś 5 minut. Można tę chwilę wygospodarować w przedurlopowej gorączce, aby kupić najlepsze ubezpieczenie turystyczne, prawda?

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Auto Giełda Samochodów Powypadkowych - AutoWraki.pl »

  AutoWraki.pl - portal ogłoszeniowy i aukcyjny, platforma dla sprzedających i kupujących samochody powypadkowe, baza wszystkich skupów samochodów powypadkowych, punktów złomowania pojazdów, zakładów naprawczych. AutoWraki.pl to miejsce gdzie sprawdzisz historię pojazdu oraz wygenerujesz umowe kupna sprzedazy.

  Data dodania: 24 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • RTcars Wypożyczalnia samochodów »

  Wypożyczalnia samochodów RTcars.pl oferuje bezgotówkowy wynajem auta zastępczego po kolizji z oc sprawcy. Samochód zastępczy wynajmowany jest na 30 dni, klient natomiast nie ponosi żadnych kosztów, za wynajem płaci towarzystwo ubezpieczeniowe sprawcy kolizji. Kontakt z wypożyczalnią jest zapewniony dzięki infolinii 570 33 44 55, która jest czynna 24h na dobę. Możemy zadzwonić w każdej chwili, gdy tylko coś złego będzie się działo z samochodem który uległ wypadkowi lub który wypożyczyliśmy. Pomoc zostanie nam udzielona natychmiast. Dzięki takim zabiegom Wypożyczalnia Samochodów RTcars.pl dba o swoich klientów i może się cieszyć z pełnego zaufania, jakim ją obdarowują. Zdecydowanie, będą Państwo zadowoleni z tego, że nie zostajecie sami z problemami i wszystko jest w jak najlepszym porządku. W dzisiejszych czasach auto zastępcze wynajmowane z oc sprawcy to bardzo dobre i wygodne rozwiązanie.

  Data dodania: 19 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Składka oc - ceny-oc.pl »

  Nasza oferta to porównywarka ofert OC. Rzecz jasna oferta dedykowana jest osobom zmotoryzowanym, które szukają najlepszej propozycji firm ubezpieczeniowych, a przy tym nie mają czasu na mozolne poszukiwania. Portal internetowy ceny-oc.pl to niezastąpiona pomoc, gdy chcesz wykupić tanią i solidną polisę ubezpieczeniową. Na ostateczną cenę OC wpływa wiele czynników, dlatego porównywarka cen OC jest dobrym rozwiązaniem.

  Data dodania: 21 07 2016 · szczegóły wpisu »