Usługi prawnicze - Rajakowski.pl - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Usługi prawnicze - Rajakowski.pl

Na przedstawianej stronie www internauci znajdą ofertę kancelarii adwokackiej Zdzisława Rajakowskiego. Ogromnie długie doświadczenie oraz szereg załatwionych spraw stanowią gwarancję dla klientów, którzy mogą odwiedzić kancelarię w Piasecznie, lub wcześniej umówić się na spotkanie w filii w Warszawie. Kancelaria pomaga w sprawach karnych, cywilnych, administracyjnych, gospodarczych oraz oferuje rozbudowany wachlarz porad oraz wskazówek dotyczących zagadnień prawnych. Osoby szukające skutecznej pomocy powinny więc skorzystać z oferty kancelarii Rajakowski.pl.

Szczegóły strony www.rajakowski.pl:

Podlinkuj stronę www.rajakowski.pl:

Usługi prawnicze - Rajakowski.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 54 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 51

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Forum prawne - darmowe porady prawne »

  Forum prawne to inicjatywa prawników dla osób, których nie stać na odpłatną pomoc prawną. W serwisie możesz uzyskać całkowicie bezpłatnie poradę w indywidualnej sprawie. Porad udzielają prawnicy z wieloletnim doświadczeniem. Oprócz porad prawnych w serwisie znajdziesz również wzory pism, pozwy i umowy wraz z szerokim omówieniem i uzasadnieniem.

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgi Wieczyste »

  Wszystko o księgach wieczystych w Polsce. Odpisy księgi wieczystej, wpisy hipoteki, wykreślenia oraz zakładanie ksiąg wieczystych dla lokali spółdzielczych. Doradztwo i usługi dla firm i osób prywatnych. Elektroniczne księgi wieczyste dostępne w 24h.

  Data dodania: 14 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo Ochrony Środowiska i Ochrony Przyrody »

  Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy już od ponad 10 lat doradza w sprawach dotyczących prawa ochrony środowiska i przyrody. Posiadamy nieustannie aktualizowaną wiedzę, popartą niezbędnym doświadczeniem. Prawo ochrony środowiska oraz prawo ochrony przyrody to przepisy i ograniczenia do jakich muszą się stosować firmy w codziennej działalności. Ich nieprzestrzeganie może powodować poważne konsekwencje. Zaufaj profesjonalistom i zabezpiecz swoje interesy prawne.

  Data dodania: 05 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  W ramach jednej siedziby swoje usługi świadczą adwokat Dariusz Jan Babski, adwokat Krzysztof Tumielewicz i radca prawny Łukasz Dautin. W skład zespołu Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych w Szczecinie wchodzą prócz adwokata Dariusza Jana Babskiego, adwokata Krzysztofa Tumielewicza oraz radcy prawnego Łukasza Dautina, również aplikant adwokacki Joanna Milczarska, aplikant adwokacki Olga Łucewicz, oraz aplikant adwokacki Maria Olejnik. Z Kancelarią Adwokatów i Radców Prawnych w Szczecinie współpracuje również gromadka praktykantów - studentów Uniwersytetu Szczecińskiego, oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydziału Prawa. Kancelaria Adwokatów i Radców Prawych w Szczecinie, prowadzi stałą współpracę z Kancelariami (w tym: Adwokackimi, Radcowskimi, Podatkowymi, Notarialnymi, Komorniczymi) z Gorzowa Wlkp., Pyrzyc, Kamienia Pomorskiego, Szczecina, Piły, Świnoujścia, Poznania, Warszawy, i innych miejscowości. Wysokość honorarium za prowadzenie sprawy jest każdorazowo ustalana indywidualnie z Klientem. Istnieje możliwość ustalenia wysokości wynagrodzenie w systemie ryczałtowym lub godzinowym, które będzie uzależnione od poświęconego czasu na wykonanie danego zadania, którego długości nie można z góry oszacować. Przeciętny koszt porady prawnej waha się od 50 zł do 150 zł netto. Dla osób niezamożnych, po wcześniejszym umówieniu porady prawne udzielane są bezpłatnie. Zapraszamy!

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka gorzów »

  Kancelaria Radziejewski Wiśniewski i Partnerzy Spółka Partnerska świadczy pomoc prawną firmom, instutucjom oraz osobom prywatnym. Świadczymy pomoc w sprawach cywilnych karnych oraz karno-skarbowych. Zapewniemy obsługę adwokata, radcy prawnego oraz doradcy podatkowego.

  Data dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań »

  W codziennej pracy skupiam się na wygrywaniu sporów sądowych. Preferuję spory gospodarcze i sprawy cywilne dotyczące tematyki umów, nieruchomości i odszkodowań. Oferuję stałą obsługę przedsiębiorców.
  Zajmuję się też sprawami karnymi, administracyjnymi oraz także pracowniczymi. W swojej pracy staram się opracować, a potem zrealizować najlepsze dla klienta rozwiązanie jego problemów. Do każdego zlecenia podchodzę w sposób indywidualny, rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem. Za cel stawiam sobie efektywność podejmowanych przeze mnie działań prawnych.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Oleśnica »

  Kancelaria Adwokacka Tomasz Cieśla to nowa kancelaria na rynku oleśnickim. Obsługujemy klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców z całego dolnego śląska, a w szczególności z Oleśnicy, Oławy i Wrocławia. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że nie boimy się wyzwań. Naszą specjalnością jest prawo rodzinne, karne i spadkowe. Potrzebujesz rozwodu lub walczysz o dzieci? Nic prostszego udaj się do Nas, postaramy się wywalczyć najbardziej korzystną opcję. Zajmujemy się także sprawami karnymi, bronimy i szukamy świadków. A dodatkowo mamy najkorzystniejsze warunki cenowe. Zapraszamy do Nas.

  Data dodania: 13 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Maksymilian Bergtraum »

  Wrocławska Kancelaria Adwokacka Maksymiliana Bergtrauma prowadzi sprawy na terenie całej Polski. Z równym zapałem i zaangażowaniem obsługuje klientów indywidualnych i przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na każdym etapie postępowania. Oferuje fachowe doradztwo, pomoc w sporządzaniu dokumentacji, reprezentuje klientów podczas negocjacji, na sali sądowej i poza nią. Ich specjalnością są kwestie dotyczące prawa rodzinnego, skarbowego, cywilnego i karnego.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »