VipCard - i płacisz mniej - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

VipCard - i płacisz mniej

Karta rabatowa to chyba najprzyjemniejsza z kart, ponieważ nie uszczupla naszego wirtualnego portfela, a daje nam coś w prezencie. Przykładem może być karta Vipcard, dzięki której możemy dostać rabat aż do 50% na różne usługi związane z gastronomią, rozrywką i rekreacją. Ponadto możemy wejść za darmo na koncert lub uzyskać zniżkę na wstęp na siłownię. Reastauratorzy fundują nam, dzięki programowi lojalnościowemu związanemu z kartą Vipcard, obiad lub pizzę za 1 zł. Smakosze piwa zaś mogą wypić drugi kufel zupełnie za darmo. Warto więc być stałym klientem, szczególnie w czasach, gdy do łask wraca stare powiedzenie “klient nasz pan”!

Szczegóły strony www.vipcard.com.pl:

Podlinkuj stronę www.vipcard.com.pl:

VipCard - i płacisz mniej

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 126 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 183

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • EVENT AGENCY - Platforma Eventowa »

  Platforma Eventowa AgencyEventsnn Uroczyste otwarcia Akcje promocyjnenn Jubileusze i Gale Konferencjenn Imprezy integracyjne Bale, bankiety, nn Pikniki, festyny Christmas PartynnW ramach swoich działań platforma skupia szereg firm nn- wykonawców, którzy mogą zaproponować różne formy organizacji eventów, są tu specjaliści od eventów ekstremalnych, fotograficznych modowych i wielu innych.nnPrezentujemy też lokacje w których te eventy mogą być organizowane.

  Data dodania: 08 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prywatyzacja dla ludzi »

  Celem portalu jest przekazanie korzyści płynących z prywatyzacji, z przekształceń własnościowych oraz zrozumienie idei własności prywatnej. Zapraszamy również obywateli do wspólnego stołu do szerokiego grona akcjonariuszy spółek prywatyzowanych przez giełdę, a tym samym do udziału w polskiej prywatyzacji. Akcjonariat Obywatelski=Prywatyzacja dla ludzi.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • NWA Najlepsze produkty i owocna współpraca »

  NWA to korporacja skupiająca w swej strukturze wiele przedsiębiorstw. Dzięki strategii dywersyfikacji i zapewnieniu szerokiej oferty produktowej, Firma już teraz odnotowuje bardzo duże sukcesy i gwarantuje szanse dynamicznego rozwoju.

  www.pl-nwa.com

  W ofercie znajduje się szeroki wybór linii produktów, dostępnych zarówno poprzez sklep internetowy, jak i poprzez konsultantów w formie sprzedaży osobistej. Wielkość asortymentu ulega ciągłym zmianom ze względu na wzbogacanie oferty.

  W ofercie znajdują się:

  - suplementy diety
  - kosmetyki
  - perfumy
  - biżuteria
  - kawa i ekspresy do kawy
  - odzież jeansowa
  - filtry do wody
  - karma dla zwierząt


  Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom Klienta, korporacja NWA opracowała niespotykany wcześniej model współpracy, oferując bardzo korzystne warunki, zarówno finansowej jak i pozafinansowej gratyfikacji współpracowników.

  Jeśli są Państwo zainteresowani zakupami bądź współpracą, zapraszam na moją stronę.
  Znajdziecie tam Państwo wszystkie niezbędne informacje

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Falowniki LG »

  Falowniki LG wortal napędów elektrycznych zawiera szczegółowy opis falowników: Falowniki iE5, Falowniki iC5, Falowniki iG5-A, Falowniki iP5-A, Falowniki iS5, Falowniki iS7. W serwisie jest szczegółowy opis falownika iS7 : Falowniki iS7: Falowniki iS7: Seria 3-fazowych falowników iS7 dostępna jest w zakresie mocy od 0,75kW do 160kW dla pracy stało momentowej iS7 jest to najnowsze rozwiązanie, które w porównaniu do poprzednich serii jest dużo bardziej wszechstronny co do właściwości sterowania silnikami oraz posiada skomplikowane algorytmy, które zapewniają wysokie parametry pracy i precyzję pracy maszyn. iS7 to całkowicie nowa generacja przemienników dla bardzo wymagających aplikacji i bardzo odpowiedzialnych układów sterowania.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polberry Sp.z o.o. - Produkcja i dystrybucja, skup borówki amerykanskiej »

  Firma Polberry Sp. z o.o. jest wiodącym producentem i dystrybutorem owoców borówki amerykańskiej w Polsce i Europie. Informacje o firmie, współpracy i skupu, handlu borówkami amerykańskimi oraz innymi owocami miękkimi.
  Dodatkowo informacje o borówce amerykańskiej i jej właściwościach.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Komornicy Gdańsk »

  Gdy komornik zarejestruje wniosek egzekucyjny zakłada akta sprawy i nadaje sprawie numer, poprzedzany oznaczeniem KMP. W sytuacji gdy wniosek nie ma żadnych braków formalnych komornik dokona zajęcia majątku pod warunkiem że we wniosku zawarte jest bądź to miejsce pracy dłużnika bądź jego konto. Jeśli brak jest w/w informacji komornik występuje do właściwych organów celem ich ustalenia. Po otrzymaniu właściwych informacji komornik dokona zajęcia. W momencie gdy środki znajdą się na koncie komornika wciągu czterech dni zostaną przekazane wierzycielowi. W chwili, gdy dłużnik jest w posiadaniu jakieś wierzytelności możliwe jest zajęcie ich przez komornika. Z chwilą, gdy egzekucja dotyczy ruchomości mogą być one zajęte i zlicytowane, a pieniądze w ten sposób otrzymane zostają przekazane wierzycielowi. Jeśli komornik nie ustali żadnego majątku dłużnika, mimo usilnych prób i starań to w sytuacji, gdy zaległość osiągnie okres dłuższy od 6 miesięcy komornik powinien złożyć wniosek do Krajowego Rejestru Długów o wpisanie dłużnika na listę dłużników niewypłacalnych.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gadżety reklamowe Kraków »

  Dlaczego gadżety reklamowe?Z przeprowadzonych badań wynika, że aż 86% osób, które otrzymały upominek reklamowy, rozpoznaje i zapamiętuje nazwę firmy. Z roku na rok coraz chętniej korzystamy z produktów reklamowych w codziennym użytkowaniu. 43% ankietowanych deklaruje, że korzysta z gadżetów reklamowych dłużej niż sześć miesięcy.Zastanawiasz się jaki upominek wybrać?Od 2005 roku doradzamy naszym klientom i pomagamy dobrać artykuły reklamowe dopasowane do potrzeb reklamy i promocji ich produktów. W ofercie posiadamy więc takie produkty, które są atrakcyjne zarówno dla odbiorcy jak i dla budżetu firmy. Dlatego proponujemy różnorodny asortyment w którym mogą Państwo znaleźć m.in : długopisy reklamowe, notesy firmowe, parasole z nadrukiem, odzież reklamową oraz pracowniczą.gadżetyW upominkach reklamowych cenimy przede wszystkim funkcjonalność, wysoką jakość i prostotę obsługi. Zwracamy także uwagę na oryginalność i ekologiczność produktów, dlatego do swojej oferty włączyliśmy: notesy z recyklingu, ekologiczne długopisy czy wyroby reklamowe z filcu.Gadżety reklamowe – proste, funkcjonalne, ekologiczne upominki z nadrukiem firmowym. Gadżety przydają się każdemu z nas. Pendrivy, kubki reklamowe czy parasole ułatwiają nam życie. Dobry gadżet dopasowany do pory roku taki jak t-shirt z nadrukiem lub polar firmowy jest idealnym prezentem dla Twojego klienta. Sprawdź ofertę firmy TEXAR.

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rzetelny Kontrahent – certyfikat rzetelności »

  Program "Rzetelny Kontrahent" powstał, aby promować uczciwych, wiarygodnych, spawdzonych i rzetelnych przedsiębiorców.

  Dzięki temu programowi chcemy propagować przejrzystość w biznesie, zatem jeśli chcesz mieć pewność współpracy z rzetelnymi kontrahentami skorzystaj z naszego programu.

  Certyfikat, który otrzyma Twoja rzetelna firma wpłynie na poprawę wizerunku przedsiębiorstwa, łatwiejsze funkcjonowanie w społeczności lokalnej, zdobywanie i utrzymywanie lojalności klientów,
  bardziej skuteczne pozyskiwanie nowych klientów, wzmacnianie reputacji i prestiżu, promocję własnej marki czy wzrost zainteresowania potencjalnych inwestorów.

  Po pozytywnej weryfikacji wniosku, wygenerujemy dla Twojej firmy certyfikat rzetelności oraz bannery do wstawienia na twoją stronę internetową.

  Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Giełdy i kantory kryptowalut »

  Zestawienie w formie graficznej polskich i zagranicznych giełd i kantorów kryptowalut. Odnośnik do opinii i rankingu giełd. Spis na bieżąco uaktualniany wraz z powstawaniem nowych giełd i kantorów. Od góry umieszczane są giełdy i kantory które mają największą popularność.

  Data dodania: 23 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skarpetki.org | P.W. SOBCZAK - producent skarpet Aleksandrów Łódzki »

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SOBCZAK - producent skarpet Aleksandrów Łódzki. Oferta:
  skarpetki męskie, skarpetki damskie, skarpetki dziecięce, skarpetki wojskowe, kolorowe skarpetki, skarpetki bezuciskowe, skarpetki bawełniane, skarpetki bambusowe, skarpetki stopki, skarpetki garniturowe, podkolanówki

  Data dodania: 19 05 2016 · szczegóły wpisu »