VipCard - i płacisz mniej - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

VipCard - i płacisz mniej

Karta rabatowa to chyba najprzyjemniejsza z kart, ponieważ nie uszczupla naszego wirtualnego portfela, a daje nam coś w prezencie. Przykładem może być karta Vipcard, dzięki której możemy dostać rabat aż do 50% na różne usługi związane z gastronomią, rozrywką i rekreacją. Ponadto możemy wejść za darmo na koncert lub uzyskać zniżkę na wstęp na siłownię. Reastauratorzy fundują nam, dzięki programowi lojalnościowemu związanemu z kartą Vipcard, obiad lub pizzę za 1 zł. Smakosze piwa zaś mogą wypić drugi kufel zupełnie za darmo. Warto więc być stałym klientem, szczególnie w czasach, gdy do łask wraca stare powiedzenie “klient nasz pan”!

Szczegóły strony www.vipcard.com.pl:

Podlinkuj stronę www.vipcard.com.pl:

VipCard - i płacisz mniej

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 128 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 183

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Waldemar Jordan »

  Waldemar Jordan urodził się w Łodzi w 1952 r. Po ukończeniu liceum ogólnokształcącego, a później Politechniki Łódzkiej, wraz z żoną zamieszkał w 1978 r. w Pile, wybierając to miasto i północną Wielkopolskę na swą 'małą ojczyznę'.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne szkolenia dla organizacji pozarządowych »


  Słowo trener dawniej kojarzyło się przede wszystkim z osobą związaną ze sportem. Dzisiaj trener to wszechstronnie przygotowana osoba do pracy z ludźmi. Pracy, która ma na celu zmianę osobowości, zmianę profilu zawodowego, podniesienie kwalifikacji czy kompetencji osobistych szkolonej osoby. Trener dysponuje praktyczną wiedzą z zakresu psychologii, socjologii i wiedzą merytoryczną w określonej dziedzinie. Poznaje ją i trenuje w szkołach trenerów, które oferują różne zaawansowane programy szkoleniowe, często poszerzone o moduły związane ze zrównoważonym rozwojem i partycypacją społeczną.

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Komornicy Gdańsk »

  Gdy komornik zarejestruje wniosek egzekucyjny zakłada akta sprawy i nadaje sprawie numer, poprzedzany oznaczeniem KMP. W sytuacji gdy wniosek nie ma żadnych braków formalnych komornik dokona zajęcia majątku pod warunkiem że we wniosku zawarte jest bądź to miejsce pracy dłużnika bądź jego konto. Jeśli brak jest w/w informacji komornik występuje do właściwych organów celem ich ustalenia. Po otrzymaniu właściwych informacji komornik dokona zajęcia. W momencie gdy środki znajdą się na koncie komornika wciągu czterech dni zostaną przekazane wierzycielowi. W chwili, gdy dłużnik jest w posiadaniu jakieś wierzytelności możliwe jest zajęcie ich przez komornika. Z chwilą, gdy egzekucja dotyczy ruchomości mogą być one zajęte i zlicytowane, a pieniądze w ten sposób otrzymane zostają przekazane wierzycielowi. Jeśli komornik nie ustali żadnego majątku dłużnika, mimo usilnych prób i starań to w sytuacji, gdy zaległość osiągnie okres dłuższy od 6 miesięcy komornik powinien złożyć wniosek do Krajowego Rejestru Długów o wpisanie dłużnika na listę dłużników niewypłacalnych.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Conform - wyroby przemysłowe »

  Zapraszamy do poznania się z działalnością przedsiębiorstwa Conform. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Dobrej. Zajmujemy się wykonywaniem posadzek betonowych, które dzięki powierzchniowemu utwardzeniu mają szczególne właściwości umożliwiające wykorzystanie ich jako nawierzchni różnych celów. Gładka oraz sztywna powierzchnia naszych betonowych posadzek bez trudu się czyści oraz jest odporna na ścieranie. Odznacza się również znaczą wytrzymałością w przypadku znacznego nacisku, co czyni ją świetną nawierzchnią hal magazynowych i parkingów wielomiejscowych. Dzięki estetycznemu wyglądowi oraz dużej trwałości posadzki betonowe wykorzystywane są również do budowy poniektórych obiektów sportowych, na przykład skateparków. Bliższe wiadomości o naszej firmie i prowadzonej przez nas aktywności mieszczą się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 17 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Elektrobębny i bębny zwrotne Van der Graaf »

  Elektrobębny Van der Graaf są synonimem najwyższej jakości w dziedzinie technologii napędów przenośników taśmowych. Firma Van der Graaf Polska posiada w swej ofercie: elektrobębny, przekładnie oraz sprzęgła. Elektrobębny Van der Graaf znane są ze swojej solidności, trwałości oraz niezawodności. Każdy nasz elektrobęben został zaprojektowany oraz wyprodukowany tak, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Bez względu na zastosowanie, elektrobębny z logo „GV” gwarantują nieprzerwaną pracę przez wiele lat.

  Data dodania: 15 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem podestów scenicznych. Wypożyczalnia sceny i estrady. PODESTY.SCENICZNE.PL »

  Potrzebujesz sceny na swoje wydarzenie. Zbudujemy ją z podestów scenicznych. Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa oraz profesjonalizm w tym co robimy. Nasza firma zamontuje Ci scenę na każde wydarzenie: konferencje, pikniki i imprezy firmowe, targi, forum, eventy dla dzieci czy koncerty. Nasze podesty sceniczne pracują przy produkcjach filmowych oraz służą jako stabilne podłoże do kamer. Nasza agencja eventowa może również zmontować trybuny dla widzów, wybiegi na pokaz mody, podium dla chór, stół dla DJ-a, sceny na maratony zumby i warsztaty taneczne. Dla salonów samochodowych proponujemy montaż najazdów samochodowych wraz z ekspozycją danego auta. To wszystko za naprawdę niską cenę, a do tego wszytko w najlepszej dekoracji dostosowanej do twojego eventu - Branding. Posiadamy tylko nowe atestowane podesty sceniczne. Organizujemy i obsługujemy techniczną stronę imprez. Zbudujemy dla Ciebie każdy rodzaj estrady i sceny. Wynajem podestów scenicznych to dobry krok aby Twoje wydarzenie nabrało "dobrego wyrazu".

  Data dodania: 05 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Polski Tłumacz Przysięgły Londyn »

  Tłumaczenia przysięgłe wykonywane przez polskich tłumaczy w Londynie. Dzięki możliwości płatności online zlecenie tłumaczenia przysięgłego przez polaków mieszkających w Anglii jest teraz wyjątkowo proste. Wystarczy przesłać skan lub czytelne zdjęcie dokumentu aby otrzymać darmową wycenę, a następnie wykonane tłumaczenia na swoją skrzynkę pocztową e-mail lub wskazany adres. Tłumaczenia przysięgłe wykonywane są ze wszystkiego rodzaju dokumentów. Szkolnych, metryk, zaświadczeń, wyroków, i innych dokumentów standardowych i jedynych w swoim rodzaju.
  Cykliczne promocje sprawiają, że tłumaczenia są jeszcze łatwiej dostępne dla każdej osoby. Po co przepłacać za angielskiego tłumacza, kiedy można ten sam efekt otrzymać niższymi kosztami? Tłumaczenia przysięgłe uznawane są w każdym miejscu na ziemi oraz w każdym urzędzie. Wysyłka przy tłumaczeniach powyżej 15 funtów za darmo.
  Sprawdzony tłumacz daje gwarancję profesjonalizmu, szybko wykonanych zleceń i najwyższej jakości. Ponadto, istnieje możliwość zlecenia tłumaczenia w dni wolne od pracy oraz w trybie ekspresowym, już w parę godzin od przyjęcia zlecenia

  Data dodania: 26 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • D&J - Lord Nelson & Queen Anne - wyposażenie sypalni, łazienki i spa »

  Lord Nelson marką przedmiotów łączących praktyczne zastosowanie, solidne wykonanie oraz piękny wygląd. Każdy produkt z naszej szerokiej oferty dostarcza jakość i piękno za rozsądną cenę dzięki produktom, które dostarczą w każdym Spa i hotelu by zagościła nuta luksusu i przepychu. Stworzyliśmy dla Ciebie takie produkty jak: ręczniki, pościele, koce, pledy, akcesoria do wyposażenia SPA, akcesoria kuchennych, akcesoria łazienkowe oraz akcesoria przydatnych przy aktywnym wypoczynku. Lord Nelson to szwedzki producent markowych produktów z najwyższej półki słynący z zastosowania najlepszych materiałów.

  Data dodania: 04 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gavdi Polska »

  GAVDI Polska jest wyspecjalizowaną firmą konsultingową oferującą zintegrowane usługi i produkty w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim w oparciu o system SAP HCM oraz SAP SuccessFactors.

  Szeroki wachlarz usług, nasze autorskie produkty i innowacyjne rozwiązania oparte są na przekonaniu, że strategia HR, rozwiązania IT oraz wsparcie aplikacji stanowią klucz do sukcesu każdej firmy.

  Data dodania: 20 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • RINOME jednorazowe artykuły OCHRONY INDYWIDUALNEJ z włókniny »

  Jednorazowe artykuły ochrony indywidualnej. Produkty są bardzo estetyczne, zapewniające komfort użytkowy. Przyjmuje zlecenia indywidualne na inne artykuły włókninowe wg zapotrzebowania zleceniodawcy. Produkcja z zastosowaniem ultradźwiękowej metody.

  Data dodania: 16 02 2017 · szczegóły wpisu »