Warszawa, Radca prawny, Porady Prawne, Prawnik - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Warszawa, Radca prawny, Porady Prawne, Prawnik

Raca Prawny oraz Prawnik udzielają porady prawnych na terenie miasta Warszawa. Porady Prawne udzielane są przez osoby posiadające wieloletnie doświadczenie. W czę­ścio­wym za­kre­sie świad­czy­my dla Kli­en­tów porady prawne i księgowość na odle­głość, w for­mie te­le­fo­nicz­nej lub za poś­red­nict­wem sieci In­ter­net. Dzięki temu porady prawne są udzie­la­ne przez prawnika szyb­ciej i taniej. Na stro­nie za­war­te są rów­nież bez­płat­ne porady prawne. Udzie­la­ne są rów­nież bez­płat­ne porady prawne.

Szczegóły strony kliman-rola.pl:

Podlinkuj stronę kliman-rola.pl:

Warszawa, Radca prawny, Porady Prawne, Prawnik

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 84 Odwiedziny googlebot 42

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prawo Ochrony Środowiska i Ochrony Przyrody »

  Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy już od ponad 10 lat doradza w sprawach dotyczących prawa ochrony środowiska i przyrody. Posiadamy nieustannie aktualizowaną wiedzę, popartą niezbędnym doświadczeniem. Prawo ochrony środowiska oraz prawo ochrony przyrody to przepisy i ograniczenia do jakich muszą się stosować firmy w codziennej działalności. Ich nieprzestrzeganie może powodować poważne konsekwencje. Zaufaj profesjonalistom i zabezpiecz swoje interesy prawne.

  Data dodania: 05 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog prawny »

  Strona w której znajdziesz darmowe porady prawne z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa spadkowego, prawa pracy oraz prawa karnego. Nasz blog jest tworzony przez prawników dzięki czemu masz pełną gwarancję, że porady prawne tu zamieszczone są oparte na wiedzy i doświadczeniu ludzi którzy go tworzą. Zapraszamy do korzystania z naszego bloga.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Egzamin na uprawnienia budowlane »

  Oferujemy kompleksowe narzędzia do nauki na egzamin na uprawnienia budowlane. Zdaj egzamin na uprawnienia budowlane - wszystkie specjalizacje. Aktualne pytania na egzamin - ponad 8000 pytań. Darmowe akty prawne.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skarga kasacyjna »

  Adwokat doktor nauk prawnych Łukasz Supera zajmuje się przygotowaniem skarg kasacyjnych do Sądu Najwyższego. Skargi kasacyjne przygotowywane są w sprawach cywilnych oraz karnych, a także w sprawach z zakresu prawa pracy. Oprócz przygotowanie skarg kasacyjnych adwokat doktor Łukasz Supera oferuje również reprezentację przed Sądem Najwyższym, przygotowanie skarg konstytucyjnych oraz reprezentacje przed Trybunałem Konstytucyjnym

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Notariusz -notariusz-waw.pl »

  Kancelaria Notarialna Anety Szkutnik Notariusz - to profesjonalizm, wiedza oraz doświadczenie! Jesteśmy w centrum Warszawy - na przeciwko siedziby Sądu wieczystoksięgowego - w pobliżu Placu Bankowego i Teatralnego - stacja Metra Ratusz Arsenał, dojazd od Al. Solidarności oraz od ulic Bielańskiej i Daniłowiczowskiej. Każdy nasz Klient ma zapewnione bezpłatne i kompetentne informacje w zakresie wielu różnych czynności notarialnych oraz koniecznych do ich zrealizowania dokumentów. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz do kontaktu z naszą Kancelarią. W dobrej i profesjonalnej naszej Kancelarii Notarialnej każdy Klient ma zapewnione gratisowe i kompetentne informacje w zakresie wiedzy wszelkich czynności notarialnych oraz nieodzownych do ich zrealizowania dokumentów. Na Państwa pytania odpowie osobiście Notariusz albo wykwalifikowany zaangażowany przez niego prawnik. Zaangażowanie Notariusza zawsze pozwala doprowadzić do realizacji nawet najbardziej zawiłych prawnie czynności notarialnych. Praca Notariusza łączy się z ogromną odpowiedzialnością. Dlatego jesteśmy osobami skrupulatnymi i obowiązkowymi,przy zachowaniu przez cały czas bezstronności. Troszczymy się o to, by świadczone u nas usługi notarialne w pełni zabezpieczały interesy Klientów. Stale uzupełniamy specjalistyczną wiedzę, uczestniczymy w szkoleniach i wykładach. Nasze obowiązki realizujemy bardzo sumiennie, mając na uwadze zaufanie, jakie pokładają w nas Klienci.

  Data dodania: 18 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Tarnowskie Góry | Radca prawny Tarnowskie Góry »

  Oferujemy szeroki wachlarz usług prawniczych pomagających rozwiązać problemy klientów indywidualnych, przedsiębiorców i instytucji. Rodzaj i zakres świadczonych usług jest dopasowywany do indywidualnych potrzeb Klienta. Nasz zespół składa się z radców prawnych oraz prawników z wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu porad prawnych, przygotowywaniu opinii, umów, prowadzeniu negocjacji, jak również w kompleksowym prowadzeniu postępowań sądowych i administracyjnych.
  W trosce o dobro Klienta gruntownie i uczciwie analizujemy indywidualnie każdy problem i przed podjęciem się prowadzenia sprawy rzetelnie oceniamy szanse osiągnięcia celu. Wspólnie z Klientem konsultujemy strategię działania.
  Zasady wynagradzania uzależniane są od charakteru sprawy i są ustalane indywidualnie.
  Oferujemy również pomoc on-line.

  Data dodania: 04 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Infolinia podatkowa »

  Infolinia podatkowa jest serwisem za pomocą którego możesz uzyskać poradę podatkową przez telefon. Porady udzielane są w sprawach z zakresu podatku dochodowego, podatku VAT, podatku od czynności cywilnoprawnych, podatku od spadków i darowizn oraz podatku celnego i akcyzowego. Udzielamy porad podatkowych osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, spółkom oraz osobom prywatnym. Telefonicznych porad podatkowych udzielają wyłącznie profesjonalni doradcy podatkowi z wieloletnim doświadczeniem. Nasi prawnicy zajmą się każdą sprawę kompleksowo tak, aby pomóc rozwiązać każdy problem podatkowy i wskazać najlepszy sposób jego rozwiązania. Telefoniczne porady podatkowe jakie oferujemy to przede wszystkim możliwość skorzystania z pomocy podatkowej w każdym czasie i miejscu. Oprócz telefonicznych porad podatkowych nasza firma proponuje również pisemne porady podatkowe i opinie. Zajmujemy się również sporządzaniem pism do izb oraz urzędów skarbowych. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 09 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Ursus »

  Kancelaria prawna z warszawskiego Ursusa doradza w wielu kwestiach prawnych, które dotyczą prawa cywilnego, handlowego, nieruchomości, spadkowego, prawa pracy oraz prawa rodzinnego. Prowadzimy sprawy odszkodowawcze i windykacyjne. Klienci indywidualni mogą liczyć na doradztwo w dziedzinie prawa spadkowego i rodzinnego, prowadząc sprawy rozwodowe, spadkowe, a także o podział majątku. Radca Prawny Joanna Zielińska ma swoje biuro w Warszawie. Na co dzień służy pomocą w wielu kwestiach prawnych. Oferta kierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych, ale także dla firm.

  Data dodania: 27 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Blog o prawie zamówień publicznych - praktycznie, a nie teoretycznie »

  Strona dotyczy stosowania przepisów prawa zamówień publicznych. W szczególności uwzględnia ona stronę zamawiającego w procesie udzielania zamówień publicznych. Ma na celu przekazywanie informacji w sposób przystępny i usystematyzowany. Popularnym elementem na stronie mają być dokumenty w formacie pdf stanowiące ściągę, możliwą do wydrukowania i wykorzystania przy prowadzonych procedurach. Założeniem strony jest zajmowanie się przede wszystkim praktyką stosowania przepisów ustawy prawo zamówień publicznych. Do minimum zakładane jest ograniczenie rozważań teoretycznych lub sprowadzających się do kopiowania przepisów ustawy lub wyroków Krajowej Izby Odwoławczej. Strona ma stanowić narzędzie pomocy w szczególności dla pracowników zamawiającego. Na stronie mają znajdować się w szczególności propozycje rozwiązań wynikające między innymi z osobistych doświadczeń prowadzącej bloga. Jednocześnie na stronie mają się pojawiać informacje - opracowania dla wykonawców tj. uwzględniające kwestie związane ze skutecznym złożeniem oferty oraz realizacją zamówienia. Strona ma mieć charakter edukacyjny w stosunku do osób rozpoczynających karierę w tym obszarze oraz charakter pomocniczy w stosunku do osób z doświadczeniem w prowadzeniu procedur lub uczestnictwie w nich w charakterze wykonawcy.

  Data dodania: 06 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Rzeszów »

  Radca prawny w Rzeszowie, kancelaria Grębowski. Biuro naszej placówki kancelarii mieści się w Rzeszowie. Zapraszamy również do oddziału we Lwowie.

  Pracownicy kancelarii to zespół odpowiednio wykwalifikowanych, z bogatym doświadczeniem radców prawnych, doradców a także adwokatów. Kancelaria świadczy usługi prawne powiązane z różnymi gałęziami prawa. Zajmujemy się sprawami dotyczącymi prawa lotniczego i budowlanego. Radca prawny kancelarii specjalizuje się również windykacją, prawem sportowym i handlowym. Pracownicy kancelarii pomogą uzyskać odszkodowania należne po szkodzie, a także zadośćuczynienia za krzywdy które zostały doznane podczas zdarzeń.

  Potrzebujesz fachowej porady prawnej od adwokata, bądź radcy prawnego? Odwiedź naszą placówkę bądź skontaktuj się telefonicznie w celu uzyskania porady i informacji.
  Charakteryzuje nas profesjonalne podejście do każdego klienta i indywidualne rozpatrywanie sprawy. Zapewniamy kompleksową obsługę dla osób prywatnych oraz firm.

  Data dodania: 13 01 2017 · szczegóły wpisu »