Warszawa, Radca prawny, Porady Prawne, Prawnik - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Warszawa, Radca prawny, Porady Prawne, Prawnik

Raca Prawny oraz Prawnik udzielają porady prawnych na terenie miasta Warszawa. Porady Prawne udzielane są przez osoby posiadające wieloletnie doświadczenie. W czę­ścio­wym za­kre­sie świad­czy­my dla Kli­en­tów porady prawne i księgowość na odle­głość, w for­mie te­le­fo­nicz­nej lub za poś­red­nict­wem sieci In­ter­net. Dzięki temu porady prawne są udzie­la­ne przez prawnika szyb­ciej i taniej. Na stro­nie za­war­te są rów­nież bez­płat­ne porady prawne. Udzie­la­ne są rów­nież bez­płat­ne porady prawne.

Szczegóły strony kliman-rola.pl:

Podlinkuj stronę kliman-rola.pl:

Warszawa, Radca prawny, Porady Prawne, Prawnik

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 88 Odwiedziny googlebot 43

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuletyn Informacji Publicznej »

  BIP 2010 to pakiet oprogramowania przeznaczony do prowadzenia Biuletynu Informacji Publicznej wedle przepisów prawnych obowiązujących na rok 2010. Nasz produkt jest zintegrowaną platformą do prowadzenia Biuletynu Informacji Publicznej.
  Oprócz standardowych funkcji dostarczanych przez inne Biuletyny, umożliwia publikację znormalizowanych aktów prawnych w formacie XML.

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma windykacyjna, giełda wierzytelności, windykacja - Mecenat »

  Firma windykacyjna specjalizuje się w świadczenie takich usług jak windykacja należności oraz giełda wierzytelności. W ofercie znajdują się również takie usługi jak zakup wierzytelności oraz pieczęć ostrzegawcza. Szczegółowe informacje o działalności firmy dostępne są na naszej witrynie internetowej. Zapraszamy do odwiedzin naszej witryny internetowej.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Dariusz Makulec- adwokat Warszawa »

  Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne skierowane do klientów indywidualnych, biznesowych, organizacji społecznych i związkowych. Prowadzimy działalność na licznych obszarach prawa: prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo karne, prawo pracy, prawo oświatowe, prawo gospodarcze,
  przedsiębiorcy.Profesjonalizm, skrupulatność, zaufanie i stały kontakt z klientem.

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA PRAWNA RAFAŁ KUFIETA Radca prawny wrocław »

  Kancelaria Prawna Rafał Kufieta specjalizuje się w rozwiązywaniu kłopotów prawnych osób indywidualnych oraz innych podmiotów gospodarczych. Prowadzimy swoja działalność w województwie dolnośląskim. Działamy zarówno w specjalności deweloperskiej jaki budowlanej. Obsługujmy osoby fizyczne prowadzące aktywność gospodarczą oraz spółki cywilne, handlowe oraz inne. Przygotowywanie uchwał oraz protokołów organów lub kompleksowa obsługa procesów tworzenia to jedne z przeprowadzanych przez nas usług. Z Kancelarią można się skontaktować osobiście, elektronicznie albo telefonicznie. Cały obszar usług Kancelarii mogą Państwo odnaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna - Kiwala&Wspólnicy - Wrocław »

  Kiwala&Wspólnicy to kancelaria prawna z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się między innymi prawem cywilnym, prawem rodzinnym, prawem pracy, prawem gospodarczym czy karnym. Zapraszamy do współpracy klientów biznesowych oraz indywidualnych.

  Data dodania: 24 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Konrad Paszel Magdalena Paszel Żary »

  Kancelaria zajmuje się obsługą osób fizycznych i prawnych.
  Specjalizuje się w dziedzinie:
  - prawa karnego
  - prawa cywilnego i gospodarczego
  - prawa rodzinnego
  - spółek prawa handlowego
  - prawa podatkowego
  Oferujemy profesjonalne porady prawne, opinie prane, zastępstwo przed sądami powszechnymi w sprawach karnych i cywilnych, kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Borowski zapewnia kompleksową obsługę prawną w sprawach rozwodowych, alimentacyjnych, mediacjach, negocjacjach. Dbamy o interes naszych klientów z poszanowaniem litery prawa. Nasza specjalizacja to prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo gospodarcze oraz prawo handlowe. Szeroko działamy w dziedzinie prawa karnego – jest to około 70% spraw, z którymi mamy do czynienia w naszej kancelarii.

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny detektyw Defacto »

  Toruńskie Biuro Detektywistyczne DeFacto wykorzystując kobiecą intuicję i spryt pomoże w rozwiązaniu zarówno spraw osobistych oraz biznesowych. Biuro świadczy usługi detektywistyczne na obszarze całego kraju zachowując pełen profesjonalizm i dyskrecję.

  Data dodania: 06 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Olga Maciejewska »

  Kancelaria Adwokat Olgi Maciejewskiej powstała z myślą o wszystkich, którzy szukając pomocy prawnej, cenią pełen profesjonalizm oraz bezpieczeństwo powierzonych informacji. Nasz Zespół, składa się z prawników wpisanych na listę prowadzoną przez Krakowską Izbę Adwokacką. Zapewniamy profesjonalną pomoc, w przystępny i rzeczowy sposób objaśniając rozwiązanie konkretnego problemu. Stawiamy na bezpieczeństwo. Powierzone nam informacje i dokumenty chronione są nie tylko prawnie w zakresie tajemnicy adwokackiej, ale również fizycznie. Stosujemy zabezpieczenia i technologie uniemożliwiające dostęp do danych przez osoby nieupoważnione. Szyfrowane łącza i certyfikaty pozwalają na skuteczną ochronę wymiany danych i korespondencji mailowej. Jako członkowie Adwokatury podlegamy obowiązkowemu ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej w ramach wykonywanej przez nas działalności. O profesjonalizmie świadczą przede wszystkim kompetencje i doświadczenie. Dlatego, z myślą o naszych Klientach, ciągle rozwijamy swoje umiejętności poprzez udział w szkoleniach, studiach doktoranckich czy podyplomowych. Jesteśmy członkami Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie, co daje gwarancję najwyższych standardów zawodowych i etycznych. Nie realizujemy utartych schematów.

  Data dodania: 23 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Robert Ofiara | Warszawa »

  Kancelaria adwokacka mecenasa Roberta Ofiara wyspecjalizowała się w 4 dziedzinach: sprawy o odszkodowania, pomoc prawna przy umowach kredytowych, sprawy rodzinne (rozwód, podział majątku, kontakty z dzieckiem, spadek)oraz karne. Kancelaria ma siedzibę w centrum Warszawy, przy Al. Jerozolimskich, ale prowadzi sprawy w terenu całego kraju. W sprawach o roszczenia kredytowe, Zespół Prawników prowadzi porady prawne w zakresie analizy umowy kredytowej oraz sprawdza, czy istnieje zasadność dochodzenia roszczeń od banku, m. in. z zakresu zapisów w umowie, które można uznać za abuzywne. Głównie Klientami w tym zakresie są osoby, które mają kredyt w walucie obcej, m. in. we frankach szwajcarskich, ale nie tylko. Odszkodowania, to kolejny obszar prawa, w którym Kancelaria adwokata Roberta Ofiara się specjalizuje. Większość prowadzonych spraw dotyczy wypadków ( m.in. odszkodowanie za wypadek komunikacyjny, odszkodowanie za wypadek śmiertelny, odszkodowanie za wypadek w miejscu pracy). Ponadto Kancelaria wspiera osoby poszkodowane na skutek błędu lekarskiego, wywłaszczeń nieruchomości oraz z zakresu służebności przesyłu. Kancelaria adwokata Roberta Ofiara istnieje od 2008 roku. Prawnicy Kancelarii działają również na rzecz społeczeństwa poprzez udział w dniach porad prawnych oraz poprzez eksperckie publikacje w mediach.

  Data dodania: 25 11 2016 · szczegóły wpisu »