A. Pachucka - świadectwa energetyczne budynków - Tychy - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

A. Pachucka - świadectwa energetyczne budynków - Tychy

Oferta: świadectwa energetyczne budynków, audyty energetyczne, badania termowizyjne, przeglądy okresowe budynków, altanki - woj. śląskie - Tychy, Katowice, Mikołów, Bieruń, Lędziny, Pszczyna, Łaziska, Rybnik, Żory

Szczegóły strony enerbud.agnieszka.p.wizytowka.pl:

Podlinkuj stronę enerbud.agnieszka.p.wizytowka.pl:

A. Pachucka - świadectwa energetyczne budynków - Tychy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 140 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 13 Odwiedziny googlebot 217

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Świadectwa charakterystyki energetycznej, Nowy Sącz, Krynica »

  Sporządzam świadectwa charakterystyki energetycznej dla lokali, budynków mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej wyposażonych w instalację chłodzenia. Uprawnienia do sporządzania świadectw energetycznych zdobyłem kończąc studia podyplomowe na Akademii Górniczo Hutniczej AGH w Krakowie. Dyrektywa Unii Europejskiej z dniem 1 stycznia 2009 roku nakazuje dla wszystkich nowo wybudowanych budynków sporządzenie świadectwa energetycznego. Świadectwo takie może wykonać osoba z odpowiednimi kwalifikacjami, posiadająca tytuł magistra oraz uprawnienia państwowe do wykonywania świadectw energetycznych. Oferuję profesjonalnie wykonane świadectwo energetyczne, zgodne z dyrektywą Unii Europejskiej. Zapraszam do zapoznania się z moją stroną internetową www.swiadectwa-sacz.pl. Od 1 stycznia 2009 roku wszedł w życie obowiązek sporządzenia świadectwa charakterystyki energetycznej dla każdego budynku oddawanego do użytkowania lub podlegającemu zbyciu lub najmowi, a także w przypadku, gdy w wyniku przebudowy lub remontu budynku ulega zmianie jego charakterystyka energetyczna. Posiadacz takiego certyfikatu charakterystyki energetycznej będzie wiedział, czy jego obiekt spełnia standardy europejskie oraz czy jest energooszczędny. Sporządzam świadectwa charakterystyki energetycznej na terenie Nowego Sącza oraz w promieniu 100 km.

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Piorunochrony, pomiary, odgromy tanio »

  Uwaga wykonujemy piorunochrony prawidlowo drutem 8mm!!!
  Nasza firma z wieloletnią tradycja najdłuzej istniejąca na rynku wykonuje instalacje odgromowe zgodnie z najnowszymi wymogami Uni Europejskiej drutem o średnicy 8 mm,Uwaga!! wykonywanie instalacji przez niektórych wykonawców za pomocą drutu o średnicy 6 mm jest nie prawidlowe oraz jest oszustwem,które zagraża pożarem budynku ponieważ nie spelnia wymogów


  Posiadamy najtańszy materiał oraz dajemy wieloletnią gwarancje
  Cena za metr od 16zl z materialem!
  Wystawiamy protokół z badania uziemienia.

  Tylko w ten sposób instalacja odgromowa spelnia warunki
  Norma polska
  PN-86/E 05003.01
  Ochrona odgromowa obiektów budowlanych przed wyładowaniami atmosferycznymi.
  kontakt;
  tel.695-557-361
  tel.518053408
  adampluto@o2.pl

  Data dodania: 11 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Poznań »

  "Elektryk Poznań" to jedna z najlepszych firm zajmujących się usługami elektrycznymi w Poznaniu i jego okolicach. Wieloletnie doświadczenie i wysoka jakość świadczonych usług sprawia, że każda nasz klient ma gwarancje najwyższych świadczonych usług elektrycznych. Prócz szerokiej gamy usług elektrycznych świadczymy również usługi podwykonawczy. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę firmową.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Warszawa, Serock, Legionowo - instalacje elektryczne »

  Zajmujemy się wykonywaniem instalacji elektrycznych na terenie Warszawy, Serocka, Legionowa i okolic.
  Wykonujemy szeroko pojete uslugi elektryczne, związane z wykonaniem instalacji elektrycznych, ich modernizacja i konserwacja.

  Data dodania: 24 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • EmBroker - kompleksowe rozwiązania na rynku energii elektrycznej i gazu »

  emBroker - niezależny broker obrotu energią elektryczną i gazem. Dzięki naszemu doświadczeniu i skrupulatnie wyselekcjonowanym partnerom biznesowym, jesteśmy w stanie dobrać dla Państwa najkorzystniejsza ofertę sprzedaży energii elektrycznej, a wkrótce po pełnej liberalizacji rynku także gazu.

  Dla nas najważniejszy jest Klient i długookresowa współpraca. Dlatego nie ograniczamy się tylko do sprzedaży, ale kompleksowo doradzamy jak zoptymalizować koszty dystrybucji.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Producent urządzeń dla elektroenergetyki »

  Na niniejszej stronie internetowej znajduje się oferta producenta urządzeń dla elektroenergetyki. Użytkownicy będą mogli więc przejrzeć między innymi kontenerowe stacje transformatorowe, jedno- bądź dwutransformatorowe, piętrowe lub z obsługą zewnętrzną. Klienci będą mogli również sprawdzić rozdzielnice, w tym zarówno średniego jak i niskiego napięcia. Ponadto na stronie zamieszczone zostały wszelkie najważniejsze informacje dotyczące grupy kapitałowej, zakresu działalności oraz historii i realizacji usług

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis kotłów - Dmg serwis »

  Firma Dmg serwis to profesjonalna firma zajmująca się montażem, serwisem i sprzedażą różnego rodzaju kotłów oraz pieców. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm. Działamy na terenie całego województwa dolnośląskiego.

  Data dodania: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wiatrometr - przydomowe elektrownie wiatrowe »

  Inewstycja w przydomową elektrownie wiatrową wydaje się być bardzo kuriozalnym pomysłem. Jakkolwiek, coraz więcej gospodarstw domowych decyduje się na taką inwestycję lub przynajmniej rozpatruje ją. Dzięki serwisowi Wiatrometr.pl dowiesz się wiecej na temat prywatnych elektrowni wiatrowych. Ta strona internetowa oferuje bowiem sposobność dokonania pomiarów wiatru, co jest podstawowym wyznacznikiem przy inwestycji w swój prywatny wiatrak produkujący prąd elektryczny. Na stronie sklepu odkryjesz potrzebny sprzęt, jaki pomoże Ci w pojedynkę sprawdzić czy postawienie przydomowej elektrowni będzie rentowne!

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje na piece Kraków - Greco »

  Dzięki programowi ochrony środowiska, mogą państwo ubiegać się o dotację na wymianę pieca. Firma Greco, dzięki doświadczeniu, pomaga swoim klientom zdobyć do 100% dotacji na wymianę paleniska. Współpracujemy z liderami branży ogrzewania: Viessmann, Immergas, Vaillant, De Dietrich. Nasze usługi kierujemy do osób z Krakowa oraz całego województwa Małopolskiego. Jeżeli szukasz odpowiedniego pieca skontaktuj się z firmą Greco i skorzystaj z dobrej ceny.

  Data dodania: 28 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Strona o Świadectwach Charakterystyki Energetycznej Gorzów Wlkp. i okolice. »

  Strona na temat Świadectw Charakterystyki Energetycznej. Znajdują się tu informacje o podstawach prawnych, sytuacja w których świadectwo będzie potrzebne oraz kontakt do Certyfikatora z uprawnieniami nadanym przez Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 18 04 2016 · szczegóły wpisu »