A. Pachucka - świadectwa energetyczne budynków - Tychy - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

A. Pachucka - świadectwa energetyczne budynków - Tychy

Oferta: świadectwa energetyczne budynków, audyty energetyczne, badania termowizyjne, przeglądy okresowe budynków, altanki - woj. śląskie - Tychy, Katowice, Mikołów, Bieruń, Lędziny, Pszczyna, Łaziska, Rybnik, Żory

Szczegóły strony enerbud.agnieszka.p.wizytowka.pl:

Podlinkuj stronę enerbud.agnieszka.p.wizytowka.pl:

A. Pachucka - świadectwa energetyczne budynków - Tychy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 139 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 13 Odwiedziny googlebot 217

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wszystko o ogrzewaniu. Serwis o kotłach i piecach - JUNKERS »

  Strona poświęcona ogrzewaniu. Serwis o kotłach, piecach, kolektorach i pompach ciepła. Junkers to marka z ponad 100-letnią tradycją. Jesteśmy producentem gazowych urządzeń grzewczych, kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła. Junkers jako dział branżowy firmy Robert Bosch sp. z o.o. jest obecny w Polsce od 1993 roku. Naszymi mocnymi stronami są jakość i zaawansowana technologia. Nasz sukces opiera się na ścisłych relacjach z naszymi Klientami, wsłuchiwaniu się w ich potrzeby oraz szybkim reagowaniu na zmiany zachodzące na rynku. Kluczową rolę odgrywają niezawodne urządzenia i wysoka jakość świadczonych usług.

  Energooszczędne urządzenia - strategią na przyszłość

  Ekologia i energooszczędność to hasła, które coraz częściej pojawiają się także w kontekście ogrzewania. Nasze energooszczędne urządzenia oraz systemy grzewcze są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. Nasza komunikacja oparta jest na szerzeniu wiedzy dotyczącej energooszczędności i wymiernych korzyści, które się z nią wiążą. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ciepło, Światło i Styl - solary, turbiny wiatrowe, kolektory słoneczne »

  Firma Ciepło, Światło i Styl to dystrybutor solarów, turbin wiatrowych oraz kolektorów słonecznych w całej Polsce. Dystrybuowane przez nas produkty możesz znaleźć w największych supermarketach na działach poświęconych budowie domów i korzystaniu z 'zielonej energii'. Nasze solary, turbiny wiatrowe oraz kolektory słoneczne pozwalają na osiągnięcie dużych oszczędności finansowych w dobie wzrostu cen energii. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 16 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne - Skorut »

  Firma Skorut Import Eksport jest efektem głębokiego zainteresowania tematyką energii odnawialnej pozyskiwanej z słońca. Jesteśmy polskim producentem kolektorów słonecznych oferowanych dla budownictwa jedno i wielorodzinnego, jak również dużych inwestycji. Elementy naszych instalacji solarnych spełniają wysokie wymagania pod względem jakości, wydajności, bezpieczeństwa oraz łatwego montażu potwierdzone spełnianiem odpowiednich norm.nKolektory nasze, wyposażone są w powłokę absorpcyjną Tinox, jedną z najwyższej jakości powłok selektywnych stosowanych obecnie na rynku. Wysoka jakość jak i niewygórowana cena sprawiają, że nasze produkty są bardzo konkurencyjne nie tylko na rynku polskim ale i europejskim.

  Data dodania: 29 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalizator Sp. z o.o. - produkcja i handel katalizatorami, układami katalitycznymi »

  Oferta spółki Katalizator składa się z produkcji i handlem katalizatorami, instalacjami do katalitycznego oczyszczania gazów poprodukcyjnych. Dodatkowo zajmują się usługami z zakresu ochrony środowiska.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Led Sklep »

  Żarówki led i oświetlenie led. Nowoczesne energooszczędne oświetlenie LED. Zamienniki led. Sklep z oświetleniem LED. Najtańsze zamienniki led, najlepszej jakości oświetlenie led. Osram, Philips, CREE oraz wiele innych produktów led. Sprzedajmy wyłącznie żarówki led.
  Dioda elektroluminescencyjna, dioda świecąca, LED (ang. light-emitting diode) – dioda zaliczana do półprzewodnikowych przyrządów optoelektronicznych, emitujących promieniowanie w zakresie światła widzialnego, podczerwieni i ultrafioletu.
  Działanie diody elektroluminescencyjnej (LED) opiera się na zjawisku rekombinacji nośników ładunku (rekombinacja promienista). Zjawisko to zachodzi w półprzewodnikach wówczas, gdy elektrony przechodząc z wyższego poziomu energetycznego na niższy zachowują swój pseudo-pęd. Jest to tzw. przejście proste. Podczas tego przejścia energia elektronu zostaje zamieniona na kwant promieniowania elektromagnetycznego. Przejścia tego rodzaju dominują w półprzewodnikach z prostym układem pasmowym, w którym minimum pasma przewodnictwa i wierzchołkowi pasma walencyjnego odpowiada ta sama wartość pędu.
  Główne parametry diod LED: sprawność kwantowa (zewnętrzna) skuteczność świetlna długość fali emitowanego światłas zerokość widmowa moc wyjściowa częstotliwość graniczna czas narastania lub opadania maksymalny prąd (przewodzenia) zasilający (w mA)maksymalne napięcie wsteczne (do kilku V) Półprzewodnikiem cechującym się tego rodzaju przejściami jest arsenek galu (GaAs.

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne i pompy ciepła »

  Firma SunDay zaprasza na stronę, na której znajduje się oferta sprzedaży kolektorów słonecznych i pomp ciepła do ogrzewania budynków. W ofercie znajdują się instalacje samodzielne, jak i zdolne współpracować z tradycyjnymi systemami ogrzewania budynków. Kolektory i pompy są ekologiczną i rentowną formą ogrzewania, stąd możliwość zdobycia unijnych dopłat. SunDay pomaga wypełnić wszystkie formalności i uzyskać do 70% zwrotu kosztów zakupy kolektorów słonecznych i pomp ciepła.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • DUKAT- drzwi antywłamaniowe »

  P.P.H.U „Dukat” to firma, jaka oferuje Państwu swoje wieloletnie doświadczenie oraz najwyższej jakości artykuły takie jak drzwi antywłamaniowe typu GERDA, a także różnego typu prace związane z montażem i serwisowaniem zamków, sejfów, systemów master key. Prócz tego trudnimy się w awaryjnym otwieraniu samochodów oraz mieszkań. Nasza kadra może sprostać wszelkim Państwa wymaganiom, a dzięki stosownym kwalifikacjom oraz rzetelności wykonuje zadania sprawnie, ekspresowo i bezawaryjnie. Nasza profesjonalna praca zaowocowała nie tylko wielką rzeszą zadowolonych klientów, ale również licznymi referencjami. Mogą Państwo nam zaufać, albowiem mamy licencję komend wojewódzkiej policji. Szczegółowe informacje odnośnie naszej bogatej oferty znajdą Państwo na stronie internetowej firmy.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klimont - technika sanitarna »

  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przedsiębiorstwo Klimont z Rybnika. Na rynku istniejemy od 2009 roku. Specjalizujemy się w instalacjach: elektrycznych, odgromowych, alarmowych, wodnych, gazowych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, wentylacyjnych, kolektorach słonecznych oraz szerokim wachlarzu usług ogólnobudowlanych i wykończeniowych. Na dzień dzisiejszy będąc głównym ogniwem grupy podwykonawców stanowimy wspólny zespół wykwalifikowanej załogi. Firma wyrobiła sobie ugruntowaną sytuację na rynku uspołecznionym, inwestycyjnym i prywatnym, z czym kojarzy się rozszerzanie pułapu usług i pozyskiwanie następnych niezbędnych kwalifikacji, czego wymaga obecna dynamiczność rynku technologicznego i pozyskiwanie nowych inwestorów. Więcej informacji i obszerna oferta opublikowane są na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rekuperacja »

  Wykorzystywanie energii grzewczej z domu to ważne zadanie, dlatego należy używać do niego specjalnych urządzeń takich jak centrale wentylacyjne. Pomagają one wykorzystywać energooszczędny sposób wentylacji w pomieszczeniach. Jest to rozwiązanie bardzo przydatne i wygodne dla domowników. Jeśli niezbędny jest rekuperator to najlepiej będzie jeśli zgłosisz się do któregoś z przedsiębiorstw oferujących rekuperatory najwyższej klasy. Pomogą tobie one wykorzystywać i recyklingować ciepło jakie zwykle wypływa z twojego domu. Ekologia tego rozwiązania jest najbardziej charakterystyczną cechą tego rodzaju systemów. Wentylacja to w naszych mieszkaniach niezwykle ważna rzecz, musi ją posiadać właściciel i warto pilnować by była ona jak najbardziej dopasowana do naszych zapotrzebowań. Jeśli pragniemy mieszkać ekologicznie to świetną rzeczą będzie rekuperacja wewnętrznego powietrza. Taka wentylacja mechaniczna może znacznie zastąpić dotychczasowe systemy. Budując budynek warto obmyśleć sprawę wymiany powietrza, która może korzystnie wpłynąć na nasze życie.

  Data dodania: 14 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • JMDTermotechnika »

  Zajmujemy się montażem instalacją kotłów i kotłowni, wykonujemy doziemne i domowe instalacje gazowe oraz instalacje centralnego ogrzewania. Wykonujemy również naprawa i serwis kotłów i term. Oferujemy bezpieczne i nowoczesne rozwiązania oraz fachowe doradztwo przy doborze urządzeń i konfiguracji systemów grzewczych.

  Data dodania: 22 05 2016 · szczegóły wpisu »