Podkategoria: Architekci - strona 11 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Architekci Podkategoria: Architekci

« poprzednia strona · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · następna strona »
 • Od projektu po dom - projekty domów, pozwolenia na budowę, doradztwo budowlane - Domowy.pl »

  Szeroka oferta projektów domów, sprawne uzyskanie pozwolenia na budowę, fachowe doradztwo podczas budowy domu: Domowy.pl to rzetelne źródło informacji o całym procesie budowy domu jednorodzinnego. Dzięki profesjonalnym poradom oraz bieżącym informacjom z rynku budownictwa jednorodzinnego zaplanowanie i prowadzenie budowy własnego domu staje się dużo łatwiejsze, szybsze i tańsze. Domowy.pl to kompleksowy zakres usług związanych z doradztwem budowlanym - zmiany w projektach, adaptacje, pozwolenia na budowę, materiały, wykonawstwo, aranżacja wnętrz, projektowanie ogrodów.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Feng shui trójmiasto, feng shui warszawa »

  Feng Shui Trójmiasto jest dziś rzeczą, a właściwie tematem, który zaczyna interesować, coraz szerzą grupę docelową. Dotychczas były to same kobiety, które wierzyły, iż feng shui poprawi, wizualizację mieszkania, a także będzie miało to wpływ na lepszą atmosferę poszczególnych mieszkańców domu. Dziś natomiast, zwolennikami tej japońskiej techniki aranżacji wnętrz są także mężczyźni (dotychczasowo sceptycznie podchodzący do tego orientalnego zagadnienia). Co sprawiło, iż to właśnie panowie zaczynają sięgać po specjalistów od feng shui? Być może to moda, lub pochlebne opinie na ten temat. Feng Shui Warszawa jest znacznie popularniejsze, niż ta orientalna technika zdobienia i aranżacji mieszkań w innych regionach Polski. Dlaczego tak się dzieje? Co sprawia, iż mieszkańcy stolicy, chętniej sięgają po tą orientalną technikę? Prawdopodobnie jest to fakt, iż właśnie mieszkańcy Warszawy, mają największy, jak pokazują badania, dostęp do specjalistów od technik feng shui. Co za tym sprawia, że Feng shui Warszawa jest najbardziej profesjonalnym wykonaniem i aranżacją wnętrz mieszkalnych w kraju?

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplanie poddaszy, pianka poliuretanowa, termoizolacje »

  Polska Grupa Izolacji Natryskowych zrzesza Autoryzowanych Wykonawców instalujących lekką piankę poliuretanową firmy DEMILEC. Pianki te, pod nazwą SEALECTION 500 oraz SEALECTION AGRIBALANCE są całkowicie ekologicznym materiałem termoizolacyjnym.
  Piankami SEALECTION można ocieplać poddasza, hale, dachy blaszane i hangary.
  Lekka pianka poliuretanowa SEALECTION daje szczelną powłokę ocieplającą i wygłuszającą.
  Instalacja odbywa się poprzez Autoryzowanych Wykonawców, zlokalizowanych w całej Polsce. Autoryzowany Wykonawca PGIN może dotrzeć do klienta w ciągu 1-2 godzin. Dysponując specjalistycznym sprzętem, agregatem do Pianki REACTOR wyposażonym w osprzęt, z doskonale wyszkolonym personelem, przeprowadzi instalację izolacji pianki na poddaszu w ciągu kilku godzin, zamiast w ciągu kilku tygodni, jak to ma miejsce w izolacjach z wełny mineralnej.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz »

  Szukasz w internecie fachowców z branży projektowanie wnętrz? Sprawdź onlineconcept. Firma to doskonałej klasy spece z takich branż jak projektowanie wnętrz, aranżacje wnętrz. Jeżeli poszukujesz konkretnych projektów z takich zakresów jak wnętrz projektowanie czy wnętrz aranżacje to skorzystaj z fachowości onlineconcpet. Projektowanie wnętrz tylko z nimi. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą!

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia architektoniczno i urbanistyczna - Mr aeroPLAN – Słupsk »

  Pracownia Studiów Architektonicznych i Planowania Przestrzennego ATA istnieje od 1998 roku. Została założona w Elblągu, gdzie jest także jej siedziba do dnia dzisiejszego. Od zeszłego roku powstał samodzielny oddział w Słupsku, a od lata 2011 również firma córka mr aeroPLAN. W firmie zatrudnieni są fachowcy i doświadzczeni specjaliści z różnych dziedzin związanych z wszyskimi etapami dotyczącymi procesu budowlanego. Realizujujemy kompleksowe usługi w zakresie architektury, urbanistyki i zarządzania nieruchomościami w tym obsługę inwestycji. Wykonujemy również opracownia studialne i przyrodnicze. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 12 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • M2G pracownia projektowa »

  Architektura
  + kompleksowe opracowanie wszelkiego typu wielobranżowych projektów
  budowlanych, do pozwolenia na budowę, wraz z wszelkimi niezbędnymi
  uzgodnieniami (także uzgodnień przyłączy),
  + projekty budowlane dotyczące nadbudowy, przebudowy, rozbudowy oraz
  wszelkich innych modernizacji budynków,
  + projekty budowlane zagospodarowania terenu
  + opracowania wniosków o wydanie decyzji WZiZT
  + projekty elewacji
  + projekty budowlane zmian sposobu użytkowania,
  + projekty budowlane rozbiórek,
  + legalizacje samowoli budowlanych,
  + inwentaryzacje,
  + adaptacje projektów typowych...

  Architektura wnętrz
  + kompleksowe projekty wnętrz budynków mieszkalnych i użytkowych
  + projekty aranżacji pojedynczych pomieszczeń
  + zabudowy meblowe

  Porady
  + dobór i ocena działki budowlanej
  + interpretacja planu miejscowego lub decyzji WZ
  + wsparcie przy uzyskiwaniu niezbędnych pism, uzgodnień i pozwoleń
  + dobór materiałów i technologii budowlanych
  + rozwiązywanie detali architektonicznych w trakcie realizacji
  + porady z zakresu prawa budowlanego i warunków technicznych

  Data dodania: 24 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Architektura wnętrz trójmiasto, architektura wnętrz warszawa »

  Architektura wnętrz Trójmiasto, stała się w ostatnim okresie tematem niezwykle modnym. Dlaczego tak się dzieje, dlaczego chcemy, by wnętrzna naszych domów były komfortowe oraz miał niezwykły i niepowtarzalny design? Wszystko za sprawą mody, która przyszła do nas z Zachodu. Modę tą lansują gwiazdy światowego formatu, chwaląc się wystrojem własnych wnętrz w telewizji, prasie oraz w Internecie. Wywołują tym samym ruch i zainteresowanie wokół wystrojów mieszkań. Z kolei architektura wnętrz Warszawa, ma zgoła inną genezę. Osoby mieszkające w Warszawie, lubią szczycić się nienagannym wyglądem mieszkań, lokali itd. To właśnie chęć pokazania swojego mieszkania, z jak najlepszej strony sprawia, że Warszawiacy, tak dumnie i chlubnie korzystają z porad architektów wnętrz. Dziś architektura wnętrz, to nie tylko kwiaty, czy kolor ściany. Istnieje wiele sklepów z dekoracjami mieszkaniowymi. Ich ceny zaczynają się od kilku złotowych elementów, natomiast kończą się na kilkuset tysięcznych zmianach w pokojach, czy kuchniach.

  Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Architekt pomorskie »

  Budując swój dom, gdziekolwiek byśmy to czynili, powinniśmy zważyć na kilka kwestii. Przede wszystkim profesjonalizm. Jest on najważniejszy, konstrukcja domu, sam szkielet to niezwykle ważna rzecz, dla dalszych losów domu. Architekt pomorskie to osoba, która zdecydowanie najlepiej wykona powierzone zadanie, rozrysowania konstrukcji mieszkalnej. Tylko taka osoba jest wstanie uczynić to maksymalnie fachowo. Architekt pomorskie, to także osoba, która z pewnością musi mieć odpowiednie kwalifikacje zawodowe, ukończone odpowiednie studia, a także doświadczenie, które jest tutaj niezmiernie ważne. To właśnie te czynniki sprawiają, iż możemy mieszkać w domkach, które są naprawdę niezwykle stabilne i bardzo komfortowe pod względem funkcjonalności. Co trzeba zrobić, by można o sobie mówić architekt pomorskie? Architektura to ciężka, bardzo trudna praca. Musimy z pewnością być pracowici, wytrwali i ambitni.

  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne usługi »

  Projektant wnętrz - Wesolowscy Design zaprasza: architektoniczne projektowanie wnętrz Warszawa, Łódź. Specjalizacja to architektura wnętrz mieszkalnych i komercyjnych oraz profesjonalne oraz kompleksowe projektowanie sklepów i systemów shop in shop. Dekoracje, wizualizacje 3d i modernizacja. Doświadczony architekt i projektant wnętrz zaprasza - architektura wnętrz mieszkalnych, biurowych, obiektów handlowych i powierzchni sklepowych - kompleksowe projektowanie wnętrz Łódź i Warszawa.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Warszawa »

  Projektowanie ogrodów Warszawa w ofercie Castanea Ogrody. Ogród musi być przestrzenią, w której będziemy chcieli przebywać, która ze względu na swoją funkcjonalność będzie przedłużeniem naszego domu lub firmy, miejscem odpoczynku i spotkań z przyjaciółmi. To przestrzeń, która stworzy optymalne warunki dla życia naszego oraz roślin i zwierząt. Jako specjaliści z dziedziny architektury krajobrazu zapraszamy do współpracy.

  Przy projektowaniu ogrodów koniecznością jest taka aranżacja, która znajdzie odzwierciedlenie w naszych upodobaniach odnośnie spełnianych funkcji, rodzaju roślinności, kolorystyki oraz trwałości. Jesteśmy świetnymi doradcami w kwestiach aranżacji ogrodów. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • PRACOWNIA PROJEKTOWA Katarzyna Iwanus »

  Pracowania Projektowa | Katarzyna Iwanus oferuje projekty budowlane: domy jednorodzinne, wielorodzinne, obiekty usługowe, handlowe, magazynowe, gospodarcze i przemysłowe. Adaptacja, modernizacja, inwentaryzacja, przebudowa i rozbudowa. Projekty branżowe i kosztorysy. Projektowanie wnętrz i mebli, w tym zabudowa wnękowa. Projekty indywidualne, porady budowlane i konsultacje.
  Zapraszam do kontaktu!

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Meble Drewniane Edar - SKLEP INTERNETOWY »

  Meble drewniane firmy Edar charakteryzują się nowoczesnym designem, starannym wykonaniem i dbałością o każdy szczegół. Wykonujemy również meble na wymiar z dowolnego rodzaju drewna z pośród: dębu, buka, buka twardzielowego i brzozy. Oferujemy możliwość wyboru przez klienta rodzaju drewna, tapicerki, wykończenia i koloru wybarwienia.

  Data dodania: 15 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • ZWP Architektura Krajobrazu »

  Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem zieleni dla ogrodów przydomowych i terenów zieleni publicznej. Wykonujemy projekty nawierzchni, szaty roślinnej oraz elementów małej architektury. Nasi klienci aktywnie uczestniczą w procesie projektowania swojego ogrodu i mają możliwość decydowania o jego ostatecznym kształcie na każdym etapie. Proponujemy zawsze kilka koncepcji wstępnych ogrodu do wyboru, uszczegóławiamy ją do projektu koncepcyjnego, a następnie wykonawczego i rysunków technicznych. Nasze ceny są konkurencyjne. W celu dokładnego określenia ceny projektu i ewnetualnego wykonania proponujemy niezobowiązujące i bezpłatne spotkanie w terenie.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Archray - Wizualizacje 3D, fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne »

  Aby najlepiej dostosować się i zrozumieć potrzeby klienta wszystkie zlecenia traktowane są w szczególny sposób. Archray to bardzo elastyczna firma, która tworzy fotorealistyczne wizualizacje 3D. Jeżeli nie chcesz tracić czasu i zależy Ci na szybkim i solidnym wykonaniu zlecenia serdecznie polecam. Wejdź na stronę archray aby zobaczyć portfolio i przekonać się, ze warto współpracować z profesjonalistami.
  Mamy bogate doświadczenie w świadczeniu usług dla architektów, deweloperów, agencji reklamowych, oraz innych branż.
  Spełnimy twoje potrzeby w zakresie:
  - wizualizacje wnętrz
  - wizualizacje budynków
  - wizualizacje produktów
  Oferujemy dogodne i elastyczne terminy realizacji zleceń. Jesteśmy niezawodni, dzięki czemu możesz być pewien, że twoje zlecenie zostanie potraktowane profesjonalnie.

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Andeco Projektowanie wnętrz Lublin »

  Projektowanie wnętrz Lublin jest podstawowym przedmiotem działalności firmy Andeco Anna Maciąg polegającym na wykonaniu aranżacji wnętrz Lublin wraz z wizualizacja 3D oraz rysunkami technicznymi będącymi podstawą dla ekipy budowlanej. Wykonujemy projekty i aranzacje oraz e-projekty łazienki i projekty kuchni.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Architektura wnętrz »

  Grupa INDYGO skupia specjalistów architektów zajmujących się wystrojem wnętrz. Jeśli pragniesz, żeby pomieszczenia w których przebywasz, mieszkasz, pracujesz - były wygodne, estetyczne i niepowtarzalne - to jesteśmy właśnie po to dla Ciebie!

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Conceptgroup - projektowanie wnętrz Katowice »

  Conceptgroup - studio architektury i projektowanie wnętrz. Wnętrza wykonujemy dla naszego klienta poświęcając się im w 100%. Każde wnętrze to wyzwanie. Tworzymy wnętrza z pasją starając się aby były one zarówno piękne jak i funkcjonalne jednocześnie jak najbardziej oddając charakter i potrzeby ich właścicieli. Działamy na terenie całego województwa śląskiego (Katowice, Gliwice, Bytom, Sosnowiec, Chorzów, Piekary Śląskie, Jaworzno, Tychy, Zawiercie itp) Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś!!! Dla Ciebie odmienimy wnętrze, w którym zamieszkasz.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Meble włoskie »

  5 plus to firma będąca przedstawicielem włoskich producentów mebli w Polsce. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem takich marek jak Kare, Selva, Cattelan Italia, Presotto, Bonaldo, Kartell. Sprzedawane przez nas ekskluzywne meble włoskie wykonane zostały z dbałością o każdy szczegół, nadają szyku i elegancji każdemu wnętrzu. Oryginalny nowoczesny styl mebli nawiązuje do obowiązujących na świecie trendów, a dekoracyjny charakter sprawia, że nie można obok nich przejść obojętnie. Zapraszamy do naszego salonu meblowego by podzielić się naszą pasją.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ver Dom- projektowanie wnętrz, aranżacja »

  Dekoratorzy i architekci firmy tworzą niepowtarzalne a zarazem funkcjonalne wnętrza, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Stale podążamy za zmieniającymi się trendami, a ogromne doświadczenie i pasja pozwoliły na stworzenie oferty idealnie odpowiadającej oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe projekty domów - wyjątkowe domy - proste rozwiązania - A-ZERO »

  Tanie, efektowne, nowoczesne projekty domów jednorodzinnych.
  Autorska kolekcja gotowych projektów domów.
  Przydatne informacje dla budujących dom. Przewodnik po formalnościach związanych z budową domu.
  Piszemy o ekologii i zagadnieniach związanych z zużyciem energii i wody w domu jednorodzinnym.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Architekci

Architekci - nowa strona:

Adres: