Podkategoria: Architekci - strona 15 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Architekci Podkategoria: Architekci

« poprzednia strona · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · następna strona »
 • MIA PROJEKT aranżacja, projektowanie wnętrz inż. arch. proj. wnętrz Leśna Maria »

  Firma MiA_projekt to autorska pracownia stylizacji wnętrz pomieszczeń mieszkalnych jak i użyteczności publicznej.

  Pracownia indywidualnego podejścia do każdej inwestycji, realistycznych wizualizacji, profesjonalnych projektów, nadzoru autorskiego, modernizacji, aranżacji oraz wystroju wnętrz zgodnie z potrzebami inwestora .

  Każdy projekt jest oryginałem w kreowaniu ergonomicznej indywidualnej przestrzeni – Twojej przestrzeni.

  Wykonuję zlecenia w zakresie:
  - projektowania wnętrz mieszkalnych,
  - innych obiektów użyteczności publicznej,
  - wnętrz gabinetów medycznych i aptek,
  - wnętrz biurowych, reprezentacyjnych,
  - sal konferencyjnych,
  - wnętrz restauracji, hoteli, galerii,
  - wnętrz gabinetów kosmetycznych i fryzjerskich

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • KARTONarch - biuro architektoniczne »

  Karton to grupa projektowa, w skład której wchodzą architekci pełni pomysłów z wieloletnim doświadczeniem zarówno w projektowaniu jak i w realizacji obiektów budowlanych.
  Zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji architektonicznych począwszy od doradztwa poprzez projektowanie po oddanie obiektów do użytku.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Śmiała Pracownia »

  Śmiała Pracownia to tandem dwóch architektów: absolwenta Wydziału Architektury Wnętrz warszawskiej ASP i Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Projektujemy domy oraz wnętrza mieszkalne i komercyjne. Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdego klienta. Masz gwarancję, że projekt będzie opracowywany przez doświadczonego architekta, a nie jego pracowników. Nasze realizacje są naszą najlepszą wizytówką i reklamą.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości »

  Przekonaj się co powinieneś wiedzieć przed zakupem nieruchomości. Jak dobrze wiziąść kredyt, jakie są najlepsze oferty kredytowe. Poznaj jak działa i jak wyglada rynek nieruchomości.

  Wymień się pogladami - NOCLEGI24.ORG - serwis o rynku nieruchomości.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • BINBUD PROJEKT - kompleksowe usługi projektowe »

  Wykonujemy kompleksowe usługi projektowe.

  Projekty budowlane, koncepcyjne, wykonawcze:

  - budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych
  - budynków użyteczności publicznej, zakładów pracy, hal magazynowych

  Zajmujemy się również sprzedażą i adaptacja projektów powtarzalnych, poradami przy wyborze odpowiedniego budynku, jego usytuowaniem na działce i dostosowaniem funkcji do potrzeb klienta.

  Prowadzimy też całość procesu związanego z wydaniem pozwolenia na budowę poprzez uzyskanie wszelkich warunków technicznych dla inwestycji, niezbędnych uzgodnień i decyzji.

  Wykonujemy fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne. Możliwość ujrzenia projektu na wiele miesięcy lub lat przed realizacją ma ogromną wartość. Tworząc realistyczne wizualizacje pozwalamy na przedstawienie i przeanalizowanie rozwiązań projektowych na długo przed realizacją inwestycji.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie i aranżacja wnętrz, projektant wnętrz Warszawa »

  Firma Chałupko Design zajmuje się projektowaniem wnętrz na terenie Warszawy. Do aranżacji wnętrz wszelkich pomieszczeń podchodzimy bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Sprawdź sam, co dla Ciebie może przygotować nasz projektant wnętrz.

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne Gdańsk »

  Zajmujemy się sporządzaniem świadectw charakterystyki energetycznej, obliczaniem współczynników wyrównawczych do indywidualnego rozliczania kosztów ogrzewania, sporządzaniem projektów architektonicznych dociepleń budynków i kolorystyk. Wykonujemy również adaptacje projektów gotowych domów jednorodzinnych oraz przeprowadzamy inwentaryzacje budowlane na potrzeby modernizacji energetycznych

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Projektowane przez naszą firmę projekty domów różnią się od ogólnie dostępnych, gdyż są to równocześnie schematy gotowe niemniej jednak i takie, które można układać niczym z klocków. Kontrahent sam decyduje o wyborze kształtu domu, położeniu garażu, użytych materiałach czy orientacji geograficznej. Ponieważ czynników które można przekształcić jest dość dużo, w efekcie mimo iż są to poniekąd projekty gotowe, nasze projekty domów pozwalają na stworzenie niemal nieskończonej liczby różnych projektów, a co za tym idzie różnych domów.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Partner S.J projektowanie oraz wykonawstwo budowlane »

  Jesteśmy firmą budowlaną działającą na rynku od 2003 roku.
  Jako firma budowlana i generalny wykonawca wykonujemy usługi na rynku polskim i europejskim.
  Naszą specjalnością są obiekty w sektorze budownictwa ogólnego i przemysłowego.
  Nasza działalność prowadzona jest w segmentach budownictwa ogólnego,przemysłowego, drogowego, mieszkaniowego, infrastrukturalnego. Zajmujemy się kompleksową realizacją umów inwestycyjnych.
  Potrafimy przeprowadzić sprawnie i skutecznie cały proces budowlany: od decyzji o warunkach zabudowy, przez projektowanie, wykonawstwo, nadzór aż po oddanie danego obiektu. Realizujemy inwestycje we wszelkich warunkach budowlanych i technicznych. Precyzyjnie i solidnie dobieramy materiały, sprzęt, ludzi. Oceniamy razem z Klientem ryzyko finansowe, techniczne, administracyjne.
  Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, nadzorowane przez nas prace i wykonawstwo budowlane przebiega terminowo i zgodnie z zamówieniem.
  Jesteśmy solidnym i znanym wykonawcą na rynku budowlanym.
  Kierujemy się zasadami współpracy i obopólnego szacunku.

  Data dodania: 29 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gzymsy Elewacyjne »

  Profile elewacyjne z naszej oferty, jak i różnego rodzaju listwy stanowią estetyczne detale wykończenia ścian, sufitów, okien i drzwi. Oferowane przez nas gzymsy elewacyjne to solidne wykonanie na bazie styropianu i ogromna estetyka. Sztukateria to nieprzeciętny element architektury, pozwala odmienić najbardziej prosty w formie budynek, który nabiera on wyszukanych szczegółów. Domeną naszej firmy jest sztukateria styropianowa. Zapewniamy dobrej jakości listwy, gzymsy główne i gzymsy nadokienne, bonie narożne, pasy boniowe, kolumny, profile elewacyjne oraz detale dekoracyjne takie jak listwy elewacyjne. Służymy poradą w doborze odpowiedniej sztukaterii. Zapewniamy projektowanie, wykonawstwo i montaż naszych profili.

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie i zakładanie ogrodów śląsk »

  ZAKŁADANIE OGRODÓW: trawniki z siewu i trawniki z rolki, profesjonalne sadzenie drzew, krzewów i roślin, nasadzenia roślin; fontanny, mini fontanny, ściany wodne, dekoracje wodne; mała architektura do ogrodu tj. pergole, trejaże oraz altany ogrodowe; oczka wodne, stawy ogrodowe, wodospady, strumienie i kaskady wodne; ogrody skalne i ziemne, skalniaki i sztuczne skały do ogrodów; systemy oświetlenia ogrodowego, iluminacja ogrodów, systemy automatycznego nawadniania; ochrona roślin naturalnymi i chemicznymi środkami PROFESJONALNE PROJEKTOWANIE ogrodów oraz terenów zielonych ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych potrzeb naszych klientów. Wizaualizacje wykonujemy w profesjonalnym programie, dzięki któremu będziecie Państwo mogli zobaczyć jak na przestrzeni lat będzie wyglądał i rozwijaą się Wasz ogród. Szczegłowy dobór roślinności, projekty nawierzchni, projekty oświetlenia i nawodnienia, dobór elementów małej architektury, projekty elementów wodnych /stawy, kaskady, oczka wodne/, projekty detali ogrodowych, inne projekty szczegółowe.Jako firma zajmująca się zakładaniem ogrodów dążymy do poprawy stanu naszego środowiska w związku z czym oferujemy Państwu profesjonalną opiekę nad Waszym ogrodem. Coroczne prace rewaloryzacyjne oraz konserwayjne powodują, że każdy ogród wygląda z roku na rok piękniej.Teren naszej pracy obejmuje Śląsk min. Sosnowiec,Katowice,Dąbrowa Górnicza,Będzin.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wnętrza »

  Firma oferująca kompleksową aranżacje wystroju mieszkań, biur, sklepów i innych wnętrz oraz pomoc w wyborze odpowiednich materiałów wykorzystywanych do dekorowania pomieszczeń. Realizacja standardowych zleceń będących połączeniem designu i funkcjonalności oraz bardziej ambitnych projektów.

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz, Łódź. Joanna Piechota, architekt wnętrz »

  Projektantka wnętrz z dziesięcioletnim doświadczeniem. Przygotowuję profesjonalne projekty i aranżacje wnętrz zarówno dla inwestorów prywatnych - od małych mieszkań po apartamenty - jak i dla firm, biur i instytucji. Moja praca dzieli się z reguły na trzy etapy. Po pierwsze opracowuję projekt koncepcyjny. Zawiera on opracowanie wstępnej koncepcji projektowanej przestrzeni w oparciu o dokumentacje dostarczoną przez inwestora lub inwentaryzacje wykonana na budowie. Projekt obejmuje rzuty z funkcjonalnym rozplanowaniem przestrzeni. Po drugie opracowuję projekt kompleksowy. Projekt szczegółowy zawierający rozplanowanie mebli, oświetlenia, podłączeń elektrycznych i hydraulicznych, projekty okładzin podłogowych i sufitów, ścianek działowych oraz łazienek, kuchni wraz z rozwinięciem ścian oraz kompleksową dokumentacja techniczna zawierającą zestawienia użytych w projekcie materiałów. Doradztwo w zakresie doboru materiałów wykończeniowych, mebli i artykułów dekoracyjnych. I na koniec przeprowadzam nadzór autorski. Polega on na wizytach projektanta na budowie celem sprawdzenia czy prace remontowe i wykończeniowe przebiegają zgodnie z projektem aranżacji wnętrza. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami mojej oferty. Pozdrawiam. Joanna Piechota.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe projekty domów - Dom na 5tkę! »

  Firma zajmuje się dostarczaniem gotowych i nowoczesnych projektów domów. W ofercie znajdują się między innymi projekty małych domów jednorodzinnych, parterowych oraz domów z poddaszem i garażem. Dzięki łatwej w obsłudze wyszukiwarce szybko znajdziesz projekt, który pokryje się z Twoimi wymaganiami.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Katowice »

  Projektuję architekturę i wnętrza, wykonuję adaptacje domów katalogowych, oferuję pomoc w wyborze domu spełniajacego wymagania inwestora, wykonuję plany zagospodarowania działek wraz projektami wnętrz i nadzorami. Prowadzę wszystkie uzgodnienia formalno-prawne do pozwolenia na budowę w tym Sanepid, P.Poż. Bhp. Wykonuję projekty zmiany sposobu użytkowania wraz z niezbednymi formalnościami. Współpracuję z deweloperami oraz biurami nieruchomosci przygotowujac koncepcje funkcjonalno-przestrzenne oraz projekty wnętrz.. Współracuję z doświadczonymi architektami krajobrazu i chetnie realizuję projekty związane z komponowaniem zieleni zarówno wewnątrz jaki na zewnątrz budynku.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Słupsk »

  Plan Design - architekt wnętrz Słupsk, profesjonalne projektowanie wnętrz Słupsk. Projektujemy w różnych stylach, wykorzystujemy najnowsze technologie 3d. Dobry projekt to przede wszystkim: wizualizacje, rysunki 2d, schemat elektryczny, pełny opis, spis materiałów i mebli. Aranżacje wnętrz, pomieszczeń: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka. Nadzór nad projektem gwarantuje wspaniały efekt końcowy. Meble użyte w projekcie wnętrza zawsze wysokiej jakości. Nowoczesne oprogramowanie wnętrzarskie. architekt wnętrz Słupsk, projektant wnętrz ułatwia remont, organizuje prace. W aranżacji wnętrza kluczowy jest styl, kolor, pomysł, oświetlenie, meble. projektowanie wnętrz Słupsk to nasza dziedzina. Projekt uwzględnia budżet inwestora. Styl i materiały określane są w konsultacjach. Na każdym etapie projektu, aranżacji, inwestor może zgłosić poprawki. Projektanci wnętrz pełnią funkcję doradców, prowadzą nadzór, pomagają przy zakupach. Dzięki temu szansa na pomyłkę przy tak ogromnej inwestycji jest niewielka. Dzięki współpracy z projektantem wnętrz Twoje wnętrze będzie nowatorskie i niepowtarzalne. Projektant wnętrz bazując na swojej szerokiej wiedzy z zakresu aranżacji wnętrz pomoże Ci w podjęciu trafnych decyzji. Tak powstałe projekty wnętrz będą wyrazem dobrego smaku, nowoczesnego stylu z nutką sztuki.

  Data dodania: 21 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów Wrocław »

  Jesteśmy pracownią projektową działającą na rynku od kilkunastu lat.W zakres oferowanych usług wchodzi:- pomoc/złożenie wniosku przy uzyskaniu DECYZJI O WARUNKACH ZABUDOWY (przy braku miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego),- sporządzenie projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych budownictwa mieszkaniowego i usługowego,- opracowywanie pełnej dokumentacji projektowej koniecznej do uzyskania pozwolenia na budowę (projekty budowlane),- adaptacja projektów gotowych (katalogowych),- projekty zmiany sposobu użytkowania obiektu,- projekty przebudowy obiektów,- projekty termomodernizacyjne,- projekty ogrodów, małej architektury i innych terenów zielonych,- doradztwo i nadzór autorski na budowie,- sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej (dokument niezbędny przy zgłaszaniu budynku do użytkowania),- sporządzanie materiałów reklamowych promujących inwestycję,- doradztwo w wyszukiwaniu terenów pod inwestycję.

  Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Architekci Bielsko – Biała »

  Biuro projektowe Gronner i Rączka – biuro architektoniczne specjalizujące się w projektowaniu obiektów użyteczności publicznej i mieszkalnej, jak i obiektów przemysłowych, sportowych oraz handlowo – usługowych. Jesteśmy pracownią z bogatym doświadczeniem – projektujemy już od 1991 roku. Siedziba pracowni mieści się w Bielsku-Białej przy Placu Wojska Polskiego 9. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Twój Kwadrat - projektowanie i aranżacja wnętrz »

  Kompleksowe projektowanie wnętrz, mieszkań, domów oraz obiektów usługowych i użyteczności publicznej. Aranżacja wnętrz, projekt wykonawczy i nadzór, meble na wymiar. Autorskie projekty i pełna swoboda personalizacji mebli. Sprawdzeni podwykonawcy.

  Data dodania: 05 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów energooszczędnych - Biuro Projektowe Be-Green »

  Be-Green to nowoczesne biuro projektowe, prowadzące sprzedaż projektów domów energooszczędnych na terenie całego kraju.

  Stale rozwijane usługi projektowe pozwalają sprostać wszelkim wymaganiom klientów, należą do nich:
  - projekty instalacji sanitarnych (gaz, woda, kanalizacja, centralne ogrzewanie),
  - projekty instalacji elektrycznych,
  - świadectwa energetyczne budynków,
  - inne

  Długoletnie doświadczenie pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie, a indywidualne podejście do klienta jest gwarancją jakości.

  Zapraszamy
  Be-Green

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Architekci

Architekci - nowa strona:

Adres: