Podkategoria: Architekci - strona 18 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Architekci Podkategoria: Architekci

« poprzednia strona · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · następna strona »
 • Architektura wnętrz Kraków »

  Studio Grid to firma, która robi projekty z zakresu architektury i wzornictwa już od roku 2002. Architektura wnętrz jest coraz bardziej pożądana przez właścicieli domów. Ale Krakowskie Studio Grid tworzy też projekty wnętrz użyteczności publicznej, jak np. biura. Studio oferuje także projektowanie produktu – wspiera przedsiębiorstwa w zakresie reklamy i poligrafii. Co więcej studio oferuje wzornictwo przemysłowe, czyli wykonuje projekty niewielkich przedmiotów codziennego użytku oraz wielkogabarytowych obiektów na potrzeby przemysłu. W dużych miastach niezwykle popularna jest architektura wnętrz. Kraków znajduje się w czołówce w tej dziedzinie, gdyż żyje tu wielu projektantów, artystów i zamożnych osób. Pracownia odpowiada więc na różne potrzeby mieszkańców.

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta Wrocław | Geodezja Wrocław | Geogrunt s.c. »

  Firma Geogrunt s.c. świadczy usługi geodezyjne na terenie miasta Wrocławia i okolic. Świadczymy usługi na terenie całego Dolnego Śląska zarówno dla klientów indywidualnych, dla firm architektonicznych i budowlanych, a także zapewniamy w pełni profesjonalną obsługę inwestycji dla przedsiębiorstw i firm developerskich.
  Wykonujemy pełny zakres prac geodezyjnych:  
  - mapy do celów projektowych
  - wytyczenia budynków i budowli
  - pomiary powykonawcze
  - geodezyjna obsługa inwestycji
  - podziały nieruchomości
  - okazania granic
  - pomiary specjalne
  - opracowanie map numerycznych
  - prace na terenach kolejowych
  - pomiary objętości mas ziemnych
  - pomiary pomieszczeń
  - badanie pionowości obiektów
  - wytyczenia i pomiary powykonawcze sieci uzbrojenia terenu
  - zakładanie i obliczanie osnowy geodezyjnej
  - aktualizacja ewidencji gruntów i inne
  Wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość świadczonych usług oraz terminowość wykonywanych prac sprawiło, że staliśmy się czołową firmą geodezyjną na terenie miasta Wrocławia i okolic.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz »

  Pracownia projektowania wnętrz LOFT, która dziś jest zespołem sześciu wesołych, doświadczonych, profesjonalnych i twórczych architektów wnętrz. Projektujemy bardzo różne wnętrza, dla bardzo różnych ludzi w przestrzeniach publicznych o zróżnicowanych funkcjach, jak również wnętrza mieszkalne dla indywidualnych inwestorów. Obecnie zmagamy się z wieloma ciekawymi zadaniami. Efekty tych działań, będziemy Państwu na bieżąco prezentować w naszym serwisie. Współpracujemy ze specjalistami różnych branż, by realizować najtrudniejsze wyzwania. Nowe przestrzenie, które powstają pod naszym okiem realizują najlepsi wykonawcy. Jakość jest dla nas równie ważna jak dobry projekt. Mówi sie, że wnętrze może wyrażać człowieka, a tęsknota do szczęścia może być energią twórczą. Nowe przestrzenie, które powstają pod naszym okiem realizują najlepsi wykonawcy. Jakość jest dla nas równie ważna jak dobry projekt.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elewacje »

  Elewacje są domeną firmy Elewacje System, która świadczy kompleksowe usługi projektowania oraz wykonywania między innymi drewnianych elewacji na budynkach czy ścianach. Jedną z propozycji firmy są elewacje Rhombo Duo. Profil drewna o charakterze romboidalnym, podkreślenie nowoczesnego design, pozwala na nadanie bardzo eleganckiego i prostego wyglądu budynkowi. Materiały są w pełni ekologiczne, możliwość wyboru odpowiedniego rodzaju drewna- m.in. okume, West red cedar, dąb amerykański czy świerk syberyjski.

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okna pasywne, energooszczędne. Klasa Premium: okna drewniane z nakładką aluminiową »

  Internorm - wiodąca europejska marka okienna. W 1931 rozpoczęła się historia sukcesu przedsiębiorstwa, a kamieniem milowym w procesie jego rozwoju stało się powstanie marki Internorm w roku1966. Kilkadziesiąt milionów jednostek okiennych zostało dotychczas sprzedanych w Europie - jest to dla nas nie tylko silna motywacja, ale również zobowiązanie do jeszcze większej odpowiedzialności. Jako pionier branży Internorm był pierwszą firmą w Austrii, która uzyskała licencję na produkcję okien PVC. Przedsiębiorcze myślenie, technologiczne know-how oraz wyjątkowe wyczucie w projektowaniu doprowadziły nas do potrzeby stałego dążenia do udoskonalania naszych produktów.
  Internorm jest liderem w produktach energooszczędnych i pasywnych. Wszystkie okna i drzwi charakteryzują się współczynnikami poniżej Uw-0,8.
  Dodatkowo nasza firma stawia duży nacisk na design i technologię.
  Wszystkie okna Internormu posiadją ukryte okucia i 10 - letnią gwarancję. Dodatkowo wszystkie nasze okna i drzwi montowane są przez certyfikowany personel. Montaż warstwowy jest podstawowym rozwiązaniem w naszej firmie.
  Firma Internorm posiada w swojej ofercie: okna pcv, okna pcv z zewnętrzną nakładką aluminiową, okna drewniano - aluminiowe. Dodatkowo drzwi wejściowe i akcesoria czyli: rolety, żaluzje, moskitiery.
  czyli: rolety, żaluzje, moskitery.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • MALACHIT-WROCŁAW-Nowe mieszkania dla Ciebie »

  Firma projektowo-budowlana. Sprzedaż nowych mieszkań w budynkach wielorodzinnych i jednorodzinnych, jedno i wielokondygnacyjnych we Wrocławiu i okolicach: Wilczyce, Domaszczyn, Siechnice. Pełna infrasruktura, dobra komunikacja z centrum Wrocławia.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Projektowa kARton - Architektura i aranżacja wnętrz »

  Pracownia Projektowa kARton oferuje profesjonalne usługi projektowe na terenie Sosnowca, Katowic, woj. śląskiego i małopolskiego. Wykonujemy projekty budowlane architektoniczne i wielobranżowe, projekty domów jedno- i wielorodzinnych, projekty budynków usługowych, projekty aranżacji wnętrz.
  Zapewniamy fachową i skuteczną obsługę inwestycji na etapie projektu i realizacji, ciekawe pomysły, dialog z Inwestorem. Do każdego zadania projektowego podchodzimy odpowiedzialnie, z pasją i zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz wkład w przebieg procesu budowlanego był zgodny z oczekiwaniami Klienta oraz standardami zawodu architekta.
  ZAPRASZAMY DO TWÓRCZEJ WSPÓŁPRACY!

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fleuron / projektowanie wnętrz Lublin »

  Usługi projektowania wnętrz. Projektowanie i aranżacja wnętrz w Lublinie. Urządzanie mieszkania i roboty wykończeniowe. Florystyka, dekoracje kwiatowe we wnętrzach. Aranżacja wnętrz zielenią. Projektowanie ogrodów przydomowych.

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Architekt Hubert Kowalski, Gdańsk, Gdynia, Sopot »

  Pracownia architektoniczna Hubert Kowalski. Wykonujemy projekty na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu. W ofercie naszej pracowni znajdziecie indywidualne projekty domów i wnętrz, projekty sklepów, biur i lokali usługowych. Projektujemy budynki wielorodzinne, osiedla i hale magazynowe. Wykonujemy projekty koncepcyjne, budowlane, wykonawcze i techniczne. Sprostamy każdemu zadaniu. Przygotujemy formalności, zrobimy projekt i poprowadzimy budowę. Dzieki dużemu doświadczeniu w dziedzinie budownictwa gwarantujemy najwyższy poziom usług

  Data dodania: 08 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Global Home - nieruchomości wrocław, mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu »

  Firma Global Home Sp. z o. o. świadczy usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, projektowania, wyceny nieruchomości oraz Home Staging'u. Obecnie do Państwa dyspozycji pozostaje 10-cio osobowy zespół. Nasza Firma służy Państwu pomocą w sprzedaży, zakupie i wynajmie nieruchomości mieszkaniowych, biur, magazynów i lokali handlowych. Chcesz szybko sprzedać/wynająć? Masz tylko jedną szansę zrobić pierwsze wrażenie, Klienci decydują w ciągu pierwszych 60 sek., czy kupią Twoją nieruchomość, wykorzystaj to! Chcesz uzyskać maksymalną cenę za swoją nieruchomość? Jeżeli tak, to nasza oferta Home Stagingu skierowana jest właśnie do Ciebie! Inwestycja w usługę Home Stagingu jest zawsze niższa, niż pierwsza obniżka ceny nieruchomości! Nieruchomości sprzedają się 30% szybciej po przeprowadzeniu Home Stagingu!

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • AMADO MEBEL - meble na zamówienie »

  Firma zajmująca się projektowaniem oraz produkcją wysokiej klasy mebli na zamówienie, w tym mebli kuchennych. Kompleksowo wyposaża obiekty publiczne oraz wnętrza mieszkalne. Realizuje nawet najbardziej wyszukane koncepcje architektoniczne. Firma działa na terenie Ciechanowa, Warszawy. Płońska, Mławy, Pułtuska oraz całego Mazowsza.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • F.U.H. MAGNOLIA - ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU projektowanie ogrodów »

  Magnolia to Firma zajmująca się architekturą krajobrazu, czyli projektowaniem ogrodów, terenów zieleni miejskiej i przemysłowej, oczek wodnych itp. U nas spotkają się Państwo z indywidualnym i kompleksowym podejściem do każdego zlecenia. Poza projektowaniem terenów zielonych, Wykonujemy też prace brukarskie i zajmujemy się pielęgnacją istniejących już ogrodów. Nasza Firma świadczy takie usługi, jak przycinanie żywopłotów czy nawadnianie zieleni (trawników, krzewów i drzew). Mamy gotowe projekty ogrodów, lub z chęcią zaprojektujemy coś nowego. Nasi pracownicy udzielają doradztwa i rozwiewają wszelkie wątpliwości związane z wykonawstwem i pielęgnacją ogrodów. Wykonaliśmy już mnóstwo projektów i mamy szeroką wiedzę i doświadczenie z zakresu projektowania ogrodów i innych obszarów zielonych. Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • PPUH Dual Michał Dubiel zabudowania tarasów i konstrukcji aluminiowych »

  Poszukujesz firmy, jaka zajęłaby się opracowaniem i stworzeniem dla Ciebie ogrodu zimowego? Poza tym chciałbyś udekorować swój dom albo mieszkanie oraz zabudować balkon bądź zadaszyć taras? A może do tego przydałoby się zamówić aluminiowe okna i drzwi lub kupić nowe okna z PCV? Jeżeli tak, ta oferta jest dla Ciebie. Skontaktuj się z firmą Dual, jaka znajduje się w Jeżowej w województwie śląskim, a znajdziesz tam wszystko czego pragniesz. By zapewnić odpowiednie właściwości swych konstrukcji, firma używa systemów dachowych takich firm jak TS i Alu-System. Odpowiedni klimat i nasłonecznienie zapewnia system Solar firmyBalteam. Skomplikowane projekty nie stanowią problemu. Satysfakcja Klienta to zasadnicza reguła. Produkty z aluminium powstają na bazie układów przedsiębiorstwa Yawal i realizowane są na zamówienie. Okna PCV dostarcza firma Drutex. Więcej na stronie www.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • SztukArt popiersia »

  Firma Sztuk-Art z Bytomia zaprasza. Każdy, komu zależy na oryginalnym wystroju, kto docenia wagę szczegółu, bez wątpienia będzie zadowolony ze współpracy z nami. Tworzymy niepowtarzalne dekoracje architektoniczne. Kluczowym motorem naszej aktywności jest wytwarzanie oraz sprzedaż sztukaterii. Nasze produkty to przede wszystkim sztukateria z gipsu, styropianu oraz powlekana. Oferujemy też szereg artykułów dekoracyjnych: tynki, tapety, tkaniny, panele 3D, listwy poliuretanowe, elementy ogrodowe, elementy elewacji, rozety oraz inne. Jesteśmy również dystrybutorem chemii budowlanej marki Kosbud. Naszym klientom oferujemy wizualizację 3D, dzięki której można zobaczyć ostateczny wygląd dekoracji, jeszcze przed rozpoczęciem prac. Udzielamy profesjonalnych oraz szczegółowych porad dotyczących montażu. Więcej informacji na stronie internetowej

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • PRACOWNIA SZTUKI OGRODOWEJ ogrody nowoczesne »

  Pracownia Sztuki Ogrodowej rozpoczę-ła swoją działalność wiele lat temu i przez cały okres swojego działania zdobyła zaufanie wielu setek Klientów. Jesteśmy pomorską firmą założoną przez pasjonatów planowania ogrodów i architektury krajobrazu, Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy zawsze służą Państwu kompetentnym doradztwem i innowacyjnymi pomysłami. Projektujemy i wykonujemy ogrody klasyczne, nowoczesne oraz angielskie. Są to ogrody przy willach, ogrody miejskie, zieleń przy firmach a także zieleń osiedlowa. Zajmujemy się także pielęgnacją założonych przez nas ogrodów. Zapraszamy Państwa przez 5 dni w tygodniu. Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 26 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie zieleni, ogrodów Wrocław »

  Zajmujemy się projektowaniem terenów zieleni, ogrodów przydomowych, realizacją i kompleksowymi usługami ogrodniczymi.
  Specjalizujemy się w instalacji systemów automatycznego nawadniania.
  W swoich realizacjach stosujemy tylko materiały sprawdzonych producentów.
  Nakładamy nacisk na funkcjonalność i niepowtarzalność, dostosowując projekt do oczekiwań klientów oraz, m.in. warunków siedliskowych.
  Naszym celem jest takie zagospodarowanie przestrzeni wokół domu, dzięki któremu uzyskamy ciekawy efekt kompozycyjny, przy jednoczesnym uwzględnieniu gustu właściciela, sposobu użytkowania ogrodu, uwarunkowań terenowych i innych czynników.
  Do realizowanych przez naszą firmę założeń ogrodowych wprowadzamy najwyższej jakość materiał szkółkarski, pochodzący tylko od sprawdzonych dostawców.
  Firmę reprezentują wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem.
  Cechuje ich profesjonalizm, znajomość sztuki ogrodowej, solidność oraz zamiłowanie do zawodu.

  Data dodania: 27 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • FOTOCERAMIKA ZDJĘCIA NAGROBKOWE »

  Nasza firma zajmuje się sprzedażą systemów do fotoceramiki. Zaopatrujemy większość fotoceramików na Polskim rynku w porcelanki do fotoceramiki oraz materiały potrzebne do produkcji.
  Sprzedajemy urządzenia CNC do grawerowania liter i portretów w granicie i marmurze. Sprzedajemy najwyższej jakości porcelanki do fotoceramiki.
  Wykonujemy fotografie nagrobkową oraz mozaiki na płytkach ceramicznych szkle i metalu.
  zapraszamy do współpracy !!!

  Data dodania: 05 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma Usług Inwestycyjnych s.c. P. Pierchała, K.Staniek »

  Roboty ogólnobudowlane i wykończeniowe w systemie pod klucz: budowa domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, budynków przemysłowych i obiektów użyteczności publicznej (biurowych, handlowych, sportowych, usługowych)
  Projekty i Nadzory budowlane

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dekoracje okienne, rolety »

  Studio330dekoracje zajmuje się kompleksowym wyposażeniem wnętrz. Nasza specjalność to szeroko rozumiane dekoracje okienne i dodatki do mieszkania i domu. Oferujemy naszym klientom szeroki wybór tkanin, z których szyjemy firany, zasłony, rolety rzymskie, poduszki, narzuty, bieżniki. Dodatkowo sprzedajemy rolety kasetowe, plisy, żaluzje, vertikale. W naszej ofercie znajdują się także karnisze klasyczne i nowoczesne. Nasi projektanci doradzą i zaaranżują dowolną przestrzeń prywatną i biurową.Pomagamy naszym klientom przy wyborze farb, tapet i nowych rozwiązań dekoracji ścian. Zapraszamy również do zakupu mebli kuchennych przygotowanych pod wymiar,a także szaf i mebli łazienkowych.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowe usługi projektowe. Projekty koncepcyjne, budowlane, wykonawcze, architektoniczne »

  Wykonujemy kompleksowe usługi projektoweProjekty budowlane, koncepcyjne- budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych- budynków użyteczności publicznej, zakładów pracy, hal magazynowychZajmujemy się również sprzedażą i adaptacją projektów powtarzalnych, poradami przy wyborze odpowiedniego budynku, jego usytuowaniem na działce i dostosowaniem funkcji do potrzeb klienta.Prowadzimy też całość procesu związanego z wydaniem pozwolenia na budowę poprzez uzyskanie wszelkich warunków technicznych dla inwestycji, niezbędnych uzgodnień i decyzji.Wykonujemy fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne. Możliwość ujrzenia projektu na wiele miesięcy lub lat przed realizacją ma ogromną wartość. Tworząc realistyczne wizualizacje pozwalamy na przedstawienie i przeanalizowanie rozwiązań projektowych na długo przed realizacją inwestycji.

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Architekci

Architekci - nowa strona:

Adres: