Podkategoria: Architekci - strona 8 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Architekci Podkategoria: Architekci

« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »
 • Hall68 - the inside story - projektowanie wnętrz »

  Projektowanie wnętrz, architektura, design. hall68 to interdyscyplinarny zespół profesjonalistów z elastycznym i pro klienckim podejściem do prowadzenia projektów - od koncepcji do realizacji. System pracy przyjęty w hall68 umożliwia realizację projektów o każdym zakresie, oferując klientowi wachlarz możliwości w obszarze projektowania. Oznacza to, że poza kompleksowymi, skomplikowanymi projektami obiektów użyteczności publicznej, wychodzimy naprzeciw klientowi indywidualnemu. Pomagamy przy projektach pojedynczych pomieszczeń, mebli, obiektów małej architektury, a także w obszarze grafiki użytkowej. Elastycznie podchodzimy do kwestii budżetu projektowego. Udzielamy porad i konsultacji. Wspieramy instytucje non-profit.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • AbcProjekt- projekty domów »

  Małopolska firma działającą w branży budowlanej, która realizuje inwestycje na wszystkich etapach ich powstawania. Oferta obejmuje zarówno gotowe szkice budynków w dużej rozpiętości stylistycznej i powierzchniowej jak i projekty na specjalne zamówienie.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Projektowa i Architektoniczna »

  Projektowaniem zajmuję się od kilkunastu lat, smakując w tym czasie wielu dziedzin architektury w poszukiwaniu tej, w której czułabym się najlepiej.

  Współpracowałam z wieloma doświadczonymi architektami i projektantami różnych specjalności, co dało mi możliwość doskonalenia warsztatu zawodowego.

  Od początku fascynuje mnie przestrzeń, która kształtuje bezpośrednie otoczenie człowieka: dom, środowisko mieszkaniowe i miejsce pracy.

  Cenię prostotę rozwiązań, naturalność i kontakt ze światem zewnętrznym.
  Oferuję Państwu profesjonalną współpracę przy tworzeniu dobrego miejsca do życia.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • PRACOWANIA PROJEKTOWA ARCHIVISION »

  Projekty budowlane od podstaw, rozbudowy i przebudowy budynków, adaptacje projektów gotowych, zmiany sposobu użytkowania obiektu istniejącego,technologie lokali do Sanepidu. Pełna obsługa inwestycji - od koncepcji po pozwolenie na budowę.nSporządzanie kosztorysów, inwentaryzacje wielobranżowe budynków oraz ekspertyzy i oceny stanu technicznego konstrukcji wszelkich obiektów budowlanych.

  Data dodania: 20 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • PORTAL PROJEKTÓW GOTOWYCH e-projekty24.pl »

  e-projekty24.pl oferuje tanie projekty typowe domów mieszkalnych oraz projekty garaży. W swojej ofercie posiadamy różne kolekcje projektów typowych wiodących biur architektonicznych, np. projekty domów letniskowych, projekty domów jednorodzinnych, domy dwurodzinne oraz wielorodzinne, projekty domów bliźniaczych i szeregowych, projekty domów w technologi tradycyjnej-murowej, projekty domów w technologi drewnianej szkieletowej oraz domy z bali, projekty domów parterowych, piętrowych z poddaszem użytkowym oraz wiele innych. Znajdziesz tu zarówno typowe projekty domów tradycyjnych jaki i projekty domów nowoczesnych. Gwarantujemy Państwu najniższe ceny oraz darmowe doradztwo z gwarancją zwrotu. Pokrywamy koszty przesyłki. Zapraszamy.

  Data dodania: 20 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie, Projekty, Architektura, Aranżacja wnętrz - Warszawa »

  Pracownia ON/OFF architekci to przede wszystkim profesjonalne projekty wnętrz. Projektowanie oraz aranżacja wnętrz domów, mieszkań i innych powierzchni mieszkalnych to nasza pasja podparta wieloletnim doświadczeniem. Wyszukana i stylowa architektura wnętrza pozwoli Ci najlepiej wykorzystać przestrzeń życiową i cieszyć się każdą chwilą w swoim nowym domu. Zapraszamy na naszą witrynę!

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Arsmateria PATCHWORK coverlet bedspread crafts luxury gifts original handmade »

  ARTISTIC UNIQUE BEDSPREADS, EXCLUSIVE & ORIGINAL, HAND-MADE CRAFTS AND PATCHWORKnnARSMATERIA founds the inspiration in the Masurian pure nature, the world of Slavic & Oldprussian legends, Masurian fairy tales, history, religion and literature and art from all over the world. nEach job is unique and exceptional.nnWe also make beautiful luxurious, exclusive and unique wedding gifts.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Filmy »

  Projekty i prezentacje mieszkań w trójwymiarze - 3DLive. Usługi kierowane są zarówno do developerów, architektów i agencji reklamowych. Wspomaganie projektowania klasycznego, wizualizacje architektoniczne, prezentacje projektów, wizualizacje 3D. Najnowsze realizacje - animacje i filmy z wnętrz projektowanych pomieszczeń, tworzenie modeli w przestrzeni 3D. Narzędzia 3DLive mają znaczący wpływ na: podwyższenie atrakcyjności oferty, wzrost sprzedaży nieruchomości, wzrost sprzedaży projektów, podniesienie jakości opracowywanych projektów. Oferujemy zaprezentowanie Państwa oferty z jak najlepszej strony.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Lublin »

  Creo architektura to firma architektoniczna działająca na terenie Lublina i województwa lubelskiego. W naszej ofercie posiadamy kompleksowe wykonywanie projektów wnętrz dla naszych Klientów. Posiadamy bardzo duże doświadczenie i bogate portfolio i wielu zadowolonych Klientów. Na naszej stronie znajdą Państwo przykłady naszych realizacji. Jeżeli nie są Państwo pewni czy skorzystać z naszych usług prosimy o kontakt z naszą firmą a napewno zaproponujemy najlepsze dla Państwa rozwiązanie wykonania projektu architektonicznego. Zapraszamy.

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Studio projektowe Z500 oferuje projekty domów i garaży. W ofercie projekty domów jednorodzinnych, domów drewnianych, nowoczesnych oraz energoszczędnych.

  Projekt domu można zamówić na kilka sposobów:
  - poprzez stronę internetową
  - pocztą elektroniczną
  - telefonicznie lub faksem
  - pisemnie, tradycyjną pocztą

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy projekty, projekty gotowe -domeria.pl »

  Gotowe projekty domów to sugestia godna uwagi dla kogoś nastawionego na szybkie spełnienie marzeń. Wszystkie nasze domy projekty mają gwarancję nowoczesności, funkcjonalności i energooszczędności rozwiązań dodatkowo bardzo wysokiej estetyki i prostej realizacji. Odszukacie tu Państwo moc propozycji zaspokajających różne gusty, potrzeby a także potencjał finansowy. Duża oferta projektowa obejmuje opracowania gotowych projektów: projekty domów jednorodzinnych, domów letniskowych Na stronach pokazujemy również projekty garaży oraz budynków gospodarczych. Propozycja DOMERII sprzeciwia się skojarzeniu – projekt gotowy czyli gorszy, jako że prezentowane na jej stronach projekty gotowe domów cechuje nietuzinkowość rozwiązań. Oferujemy projekty gotowe, projekty domów jednorodzinnych w niskich cenach. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia. Na stronie domeri odszukają Państwo domy projekty dla wymagajacych klientów. Wystarczy odwiedzić nasza stronę internetową

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • MyPic Gallery - galeria fotografii limitowanej z Certyfikatem Autentyczności »

  Internetowa galeria fotografii dostępnej w limitowanych edycjach. Prezentowane prace to zbiór kilkudziesięciu wyselekcjonowanych fotografii kolorowych i czarno-białych. Każda z nich dostępna jest w czterech formatach i czterech rodzajach oprawy. Każda zamówiona fotografia stanowi gotową wykończoną dekorację domu, gotową do zawieszenia na ścianie.
  Do każdej fotografii, która ma limitowany, niewielki nakład dołączany jest Certyfikat Autentyczności.
  Fotografie dostępne w MyPic Gallery prezentują najwyższą jakość druku i oprawy z wykorzystaniem najlepszych materiałów renomowanych producentów, a to gwarantuje wieloletnią trwałość kolorów i zachowanie jakości fotografii na długi czas.

  Data dodania: 11 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Realizacje i projekty w całym kraju. »

  Kinga Śliwa Studio Projektowe, Kraków, woj. małopolskie - projektowanie i architektura wnętrz mieszkalnych oraz biurowych. Architektura wnętrz domowych i użyteczności publicznej oraz projekty mebli mieszkalnych. Projektowanie, aranżacja i modernizacja wnętrz. atrakcyjne ceny, koncepcja, projekty, nadzór autorski - architektura wnętrz. Profesjonalizm i atrakcyjne ceny. Dekoracje - realizacje i projekty w całym kraju. Pracownia projektowa i projektant zaprasza - realizacje pod klucz. Architekt wnętrz zaprasza - realizacje i projekty w całym kraju.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi geodezyjne - Krakowska Firma Geodezyjna »

  Krakowska Firma Geodezyjna to rodzinna firma działająca na rynku od 1995r., a pod obecną nazwą od 2004r. Realizujemy zlecenia z zakresu geodezji i kartografii. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, firm oraz jednostek samorządu terytorialnego. nDługoletnie doświadczenie w branży zapewnia rzetelność oraz terminowość świadczonych przez nas usług. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony w celu zapoznania się z ofertą oraz wykonanymi zleceniami. Zapraszam. Wojciech Kubiak

  Data dodania: 25 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • ARBUz - Projekt i Budowa »

  Biuro Projektowe ARBUz funkcjonuje na rynku projektowania i budowy domów, obiektów komercyjnych i przemysłowych od 2000 roku.
  Głównym obszarem działania obejmuje Trójmiasto i jego okolice, lecz przyjmuje również zlecenia z terenu całego kraju.
  Doświadczenie w architekturze, konstrukcji oraz automatyce budynkowej gwarantuje najwyższy poziom wykonania zlecenia zarówno w technologii klasycznej jak i tzw. Inteligentnego Domu.

  Biuro specjalizuje się także w projektowaniu i budowie samoobsługowych myjni samochodowych. Opracowane i stosowane przez ARBUz standardy wykonawstwa gwarantują optymalizację kosztów ponoszonych przez Inwestora, a także minimalizują czas realizacji inwestycji.

  Wśród dotychczasowych klientów biura są m.in.: Jeronimo Martins (Biedronka), Lidl, Hydropress, Aquos, Centrum Handlowe "Kaszuby" i dziesiątki inwestorów indywidualnych.

  Nasi klienci otrzymują kompleksową obsługę i fachową opiekę od chwili przedstawienia koncepcji budynku, do oddania przysłowiowego klucza.
  Powierzając prace jednej firmie unikacie Państwo przenoszenia odpowiedzialności między wieloma wykonawcami.

  Zapraszamy do współpracy.

  tel. kontaktowy: 587418989

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta Kraków »

  Firma świadczy szeroko rozumiane usługi geodezyjne na terenie Krakowa, okolic oraz na terenie sąsiadujących województw. Oferują pełne doradztwo formalno-prawne oraz techniczne podczas budowy domu. Posiadają na sprzedaż gotowe projekty budowlane. Zapraszamy na ich stronę internetową po więcej informacji.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Architekt wnętrz Dorota Kwaśniewicz-Michalik »

  Ars form studio projektowe zajmuje się projektowaniem, aranżacja i dekoracją wnętrz komercyjnych, użyteczności publicznej oraz prywatnych. oferuje także inwentaryzacje i nadzory nad wykonawstwem projektów.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Minkowscy Architekci »

  Wielobranżowe opracowania projektowe wszelkich typów obiektów budowlanych. Koncepcje, projekty budowlane, projekty wykonawcze, opracowania urbanistyczne. Nadzory. Doświadczeni architekci. Uprawniony inżynier-konstruktor. Architekt z uprawnieniami bez ograniczeń.
  ARCHITEKTURA
  Dzięki udanej mieszance dużego doświadczenia, zapału i odrobiny talentu możemy zaoferować wysokiej jakości wielobranżowe opracowania projektowe różnego rodzaju obiektów budowlanych.
  Zapewniamy wysoką funkcjonalność naszych rozwiązań, przy zachowaniu ekonomicznej racjonalności oraz terminowości przygotowania projektów.
  KONSTRUKCJE
  Bazując na wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu konstrukcji do własnych koncepcji architektonicznych oraz dzięki grupie sprawnych inżynierów wykonujemy branżowe projekty budowlane i wykonawcze według cudzych opracowań architektonicznych.
  NADZÓR
  Jesteśmy przygotowani do pełnienia w pełnym zakresie (nadzór autorski, kierowanie i nadzór nad robotami budowlanymi) nadzoru nad realizacją własnych opracowań. W zespole uprawniony architekt oraz inżynier konstruktor.
  ZESPÓŁ
  Piotr Minkowski, właściciel. Jerzy Minkowski, architekt. Bożena Minkowska, architekt. Ewa Minkowska, architekt. Krzysztof Karpiński, architekt.

  Data dodania: 08 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pin-geo.pl »

  Pragniemy Państwu zaoferować usługi w dziedzinie geodezji i kartografii. Jesteśmy firmą geodezyjną działającą głównie na Dolnym Śląsku. Na rynku prac geodezyjnych, jako firma Pin -GEO, funkcjonujemy od roku 2008. Naszym celem jest pełna satysfakcja i zaufanie zleceniodawców. Każdy obsługiwany przez nas Klient ma pełną informację o postępie prac.

  Data dodania: 09 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kowalczuk Architekci – Pracownia Architektury i Projektowania Wnętrz »

  biuro projektowe - adaptacja gotowych projektów, projekty indywidualne, aranżacja i projektowanie wnętrz domów jedno- i wielorodzinnych, mieszkań, lokali biurowych, handlowych i usługowych; kompleksowe projekty wnętrz, nadzory autorskie i koordynowanie prac, adaptacje mieszkań deweloperskich, konsultacje i doradztwo, projekty mebli na zamówienie, inwentaryzacje, modernizacje i rozbudowy, projekty elewacji budynków

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Architekci

Architekci - nowa strona:

Adres: