Podkategoria: Architekci - strona 9 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Architekci Podkategoria: Architekci

« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »
 • ArtProjekt - projektowanie i aranżacja wnętrz prywatnych i użyteczności publicznej »

  Biuro projektowe ArtProjekt, to Firma, która stara się zawsze sprostać oczekiwaniom swoich klientów.

  Nasza działalność obejmuje kompleksowe projektowanie :

  - Wnętrz prywatnych: domy, mieszkania, apartamenty, konkretne pomieszczenia (łazienki, kuchnie, salony itp.)
  - Wnętrz użyteczności publicznej: biura, recepcje, salony sprzedaży, sklepy, restauracje, hotele, sale konferencyjne, stoiska targowe
  - Elewacji budynków
  - Porady w zakresie projektowania, ergonomii, oświetlenia, kolorystyki, wystroju, stylizacji oraz doboru materiałów i urządzeń wyposażenia wnętrz
  - Wykonywanie wizualizacji 3D

  Posiadana wiedza oraz szerokie doświadczenie w dziedzinie projektowania, jak i technologii wykonania pozwala nam tworzyć wymarzone wnętrza. Nie traktujemy projektów szablonowo, lecz staramy się podejść do każdego tematu indywidualnie.Staramy się tworzyć przestrzeń funkcjonalną i przyjazną dla osób, dla których jest ona przeznaczona. W naszych projektach kierujemy się wyszukaną estetyką, dogodną komunikacją oraz ergonomią. Potrafimy zaproponować rozwiązania dopasowane do każdego klienta i na "każdą kieszeń". Nasze projekty powstają zawsze w ścisłej współpracy z klientem. Od pomysłu do realizacji nadzorujemy, by wizja i założenia projektowe stały się rzeczywistością.

  Zapraszamy do kontaktu ! tel.0 604 244 637

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Spoty »

  Profesjonalnie wykonana wizualizacja przez Mkvisio - realizujemy projektowanie 3d, spacery wirtualne i fotorealistyczne wizualizacje 3d. Wykorzystanie grafiki w celu ukazania wizji skończonego projektu. Wizaualizacje 3d Stanowią najlepszą metodę promocji na etapie tworzenia. Oferta na wizualizacje wnętrz - usługi kierujemy do architektów i projektantów. Prezentacje oparte na planach dostarczonych przez Klientów. Wizualizacje architektoniczne - animacje i prezentacje 3d w dowolnym oświetleniu. Także animowane spoty reklamowe.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Interloop - aranżacja terenów zieleni »

  Interloop to firma zajmująca się sprzedażą, takich artykułów jak: sprzęt grzewczy/klimatyzacyjny, sprzęt turystyczny, elementy wyposażenia i aranżacji ogrodu, asortyment do instalacji gazowych, nagrzewnice.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • 4Design Architekci i Inżynierowie Łódź »

  4Design Architekci i Inżynierowie w Łodzi. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji z zakresu projektu architektoniczno budowlanego. Wykonujemy projekty budynków mieszkalnych i wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, biurowców i budownictwa przemysłowego. Wykonujemy aranżacje i projekty wnętrz wraz z nadzorem autorskim. nDysponujemy zespołem architektów którzy z pasją pracują nad zadanym projektem oraz wysokiej klasy inżynierów branżowych. Wykonujemy kosztorysy oraz świadectwa energetyczne.nnMamy spore doświadczenie przy realizacji projektów z branży motoryzacyjnej tj Okręgowe Stacje Kontroli pojazdów powyżej 3,5 tony jak i te poniżej 3,5 tony, stacje paliw czy myjnie samochodowe.nnGwarantujemy najwyższą jakość wykonania projektu oraz profesjonalną obsługę procesu budowy.nn4Design Architekci i Inżynierowie Łódźnal. Piłsudskiego 135 lok.104, 92-318 Łódźnarch. Michał Gola arch. Tomasz GłażewskinT- 508 574 117 T- 502 135 676nE- biuro@fourdesign.plnW- www.fourdesign.pl

  Data dodania: 22 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze Projekty Domów Jednorodzinnych »

  Projekty domów jednorodzinnych w serwisie mProjekt.pl zostały starannie wybrane z wielu dostępnych na rynku. Każdy z nich zawiera w sobie elementy które powodują, że jest godny zainteresowania. Niektóre prezentują wysokie walory użytkowe, inne są tanie w wykonaniu i utrzymaniu, jeszcze inne są ciekawe z punktu widzenia wyglądu zewnętrznego. Większość z projektów wybranych przez nas do katalogu łączy wszystkie z wyżej wymienionych cech. Wybór odpowiedniego domu powinien być oparty na analizie wszystkich aspektów użytkowych, wizualnych i technicznych. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu związanym z wieloletnim projektowaniem architektury mieszkalnej jednorodzinnej możemy wskazać dobre lub odrzucić złe rozwiązania co niniejszym czynimy przekazując nasz katalog projektów gotowych. Uzupełnieniem do oferty są projekty garaży. W wielu przypadkach jeżeli pozwala na to działka możemy zbudować go jako oddzielny obiekt. Wybór pozostawiamy oczywiście przyszłym użytkownikom. Wszystkie prezentowane przez nas projekty są wykonane przez wysoko wyspecjalizowane pracownie architektoniczne i ręczymy za jakość ich opracowań. Dodatkowo do każdego zakupionego u nas projektu oferujemy darmową poradę z zakresu problematyki uzyskania pozwolenia na budowę. Nasi architekci przeanalizują stan dokumentów które posiada Inwestor oraz doradzą w jaki sposób należy postępować aby nie zagubić się w gąszczu przepisów i urzędów. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 23 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacja wnętrz Szczecin »

  Firma ze szczecina zajmuje się unikalną aranżacją wnętrz a także wykonawstwem inwestycji - na przykład ekskluzywne puby oraz restauracje. Wykonywane zlecenia często powierzone kompleksowo - od projektu aż po realizację. Wykonują stylowe wnętrza które cechuje piękny styl. Zapraszamy na ich stronę internetową po więcej informacji - siedziba firmy mieści się w Szczecinie.

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Zapraszamy wszystkich Państwa do skorzystania z oferty naszej firmy. Prezentujemy projekty domów jednorodzinnych, szeregowych oraz jednorodzinnych. Przekonaj się, że warto z nami współpracować, ponieważ wszystkie nasze prace charakteryzują się najwyższą jakością. Bardzo duża liczba pozytywnych opinii z pewnością przekona Państwa do nawiązania z nami współpracy. Przekonaj się sam, dlaczego jesteśmy najlepsi.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • FENG SHUI Wnętrza Pełne Energii »

  FS STUDIO - Profesjonalne doradztwo Feng Shui. Domy, mieszkania, firmy. Poprawa finansów, relacji i zdrowia. Harmonia i zdrowie dla domu, pieniądze dla biznesu. Pomoc przy przeprowadzkach, analiza nowej najkorzystniejszej lokalizacji.Prognozy na 2011 r.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wizualizacje 3D »

  Zapraszamy - w naszej ofercie znajdą Państwo fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne. W ofercie profesjonalne projektowanie 3d, spacery wirtualne, wizualizacje i modelowanie 3d. Grafika trójwymiarowa, fotorealistyczne wizualizacje wnętrz i produktu - usługi dla architektów, projektantów i deweloperów. Profesjonalnie wykonana wizualizacja.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Architekt Olsztyn - biuro architektoniczne »

  Biuro architektoniczne Studio Format Agata Wojciechowska - Grygo prowadzi działalność w zakresie wykonywania projektów budowlanych wielobranżowych oraz dokonywania związanych z tym wszelkich uzgodnień formalnych. Specjalizacją firmy są projekty dotyczące architektury zabytkowej, inwentaryzacje architektoniczno-konserwatorskie oraz badania architektoniczne.Biuro oferuje kompleksowe usługi dotyczące projektowania zarówno architektoniczno-budowlanego, jak również projekty wnętrz oraz zintegrowane propozycje grafiki użytkowej.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projekty ogrodów cała Polska »

  Pracownia Architektury Krajobrazu Ogrody-Gorczyńscy realizuje projekty indywidualne projekty ogrodów dla klientów z całej Polski, za pośrednictwem usługi e-Ogród.

  Wykonujemy:
  - Projekty ogrodów przy domkach jednorodzinnych
  - Projekty ogrodów przy szeregówkach
  - Projekty na działkach rekreacyjnych
  - Projekty eleganckich ogrodów przy rezydencjach
  - Ogrody z basenem
  - Projekty małej architektury, drewutnie, altany, grille murowane z wędzarnią.
  - Projekty placów zabaw, przygotowanie do certyfikacji
  - Ogrody zimowe
  - Zieleń miejska
  - Walka z szkodnikami i chorobami roślin
  Wykonujemy projekty zarówno w modelu e-Ogród (cała Polska), jak i w modelu tradycyjnym (dojazd do klienta w okolicach Wrocławia gratis)

  Nasze udane realizacje są gwarancją zadowolenia klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • MS WRZOS - pielęgnacja zieleni »

  Nasza oferta obejmuje m.in.:nn * wycinkę drzew,n * pielęgnacja drzew:n o prześwietlanie,n o podkrzesywanie,n o przycinanie gałęzi,n o cięcia prześwietlające (poprawienia warunków oświetleniowych korony drzewa),n o cięcia sanitarne (usunięcie martwych gałęzi, powodujących rozwój szkodników i chorób drzew),n o cięcia korygujące (usunięcie wad w budowie drzewa),n o cięcia techniczne (energetyka, telekomunikacja, budownictwo).n * usuwanie skutków wichur (połamane drzewa, gałęzie, wiatrołomy),n * przygotowanie terenów pod zabudowę (karczowanie),n * zagospodarowanie odpadów powstałych w trakcie wycinki,n * sadzenie drzew i krzewów,n * pielęgnacja terenów zielonych,n * wykaszanie (zieleni miejskiej, terenów prywatnych)n * przycinanie żywopłotów,n * odśnieżanie,n * usuwanie gniazd owadów,n * usługi rębakiem,n * frezowanie pni,n * drewno kominkowe i opałowe,n * zrębki opałowe i wędzarnicze.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hydroponika - Wnętrze i zieleń - dekoracje wnętrz zielenią »

  Firma nasza zajmuje się popularyzacją hydroponiki już od kilkunastu lat. Hydroponika to alternatywny do uprawy ziemnej sposób uprawy roślin. Ziemia stosowana w uprawie tradycyjnej zastąpiona została ceramicznym, obojętnym chemicznie granulatem. System jest niezwykle prosty i łatwy do zastosowania. Wskaźnik poziomu wody dokładnie wskazuje, kiedy należy podlewać roślinę.
  Świadczymy usługi: pomoc i doradztwo w doborze roślin, donic, akcesoriów i materiałów dekoracyjnych, przygotowanie oferty z opisem i zdjęciami roślin, profesjonalna realizacja projektu, stały bądź okresowy serwis na terenie miasta Krakowa, doradztwo i szkolenie w zakresie pielęgnacji roślin dla naszych klientów, monitorowanie terminów zasilania oraz zapewnienie na życzenie klienta dostawy odpowiednich dawek długoterminowego nawozu
  Ofertujemy produkty: donice, doniczki, rośliny w uprawie hydroponicznej, egzotyczne rośliny w uprawie ziemnej do ogrodów i ogrodów zimowych, rośliny sztuczne, elementy dekoracyjne, akcesoria do hydroponiki (wskaźniki poziomu wody, wkłady do hydroponiki, ganulaty ceramiczne, nawozy), MOISTICK® czujnik wilgotności, wkłady pełne - do zabezpieczania donic ceramicznych.
  Prowadzimy również sklep internetowy, w którym można zakupić cały nasz asortyment.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Kraków »

  Firma PKZ park zajmuje się projektowaniem ogrodów oraz projektowaniem systemów nawadniających na terenie miasta Krakowa oraz okolic. Działają na rynku od wielu lat, posiadają ugruntowaną pozycję na Krakowskim rynku usług ogrodniczych

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Demska biuro projektowe »

  Szanowni Państwo!
  Projektowanie wnętrz to dla mnie nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja.
  Każdy projekt traktuję jako nowe wyzwanie, do którego podchodzę z odpowiedzialnością i sumiennością, mając na uwadze dobro i zadowolenie moich klientów.
  We wnętrzach, które projektuję, cenię funkcjonalność, prostotę formy oraz otwartą przestrzeń podkreśloną starannie dobranym oświetleniem.
  Rozpoczynając współpracę z klientem, zawsze mam na uwadze fakt, że każda osoba jest indywidualnością. Staram się poznać jego styl, przyzwyczajenia oraz upodobania tak, aby wnętrza, które dla niego tworzę, były jego wizytówką – stąd też bierze się różnorodność projektów, które tworzę - od nowoczesnych przestrzeni po stylowe wnętrza. Łączy je jedno – każde z nich ma swoją własną duszę...

  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Szczecin »

  Tworzymy wnętrza dużych rezydencji i małych mieszkań, obiektów użyteczności publicznej, biur, sklepów i restauracji – wszystkie z jednakową starannością. Z wielką uwagą wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania naszych klientów, co pozwala nam na tworzenie projektów „uszytych na miarę”, które łączą funkcjonalność i komfort.ODLEGŁOŚĆ INWESTYCJI NIE MA DLA NAS ZNACZENIA, DOJEŻDŻAMY DO INWESTORA SŁUŻĄC RZETELNYM I FACHOWYM DORADZTWEM, SZYBKOŚCIĄ REALIZACJI I ELASTYCZNOŚCIĄ W DZIAŁANIU. FIRMA DZIAŁA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI I OFERUJE SWOIM KLIENTOM: kompleksowe projekty wnętrz prywatnych - mieszkania, apartamenty, domy nkompleksowe projekty wnętrz publicznych - restauracje, biura, hotele, pensjonaty nprojekty mebli autorskich i innych elementów wykończenia wnętrz nprojekty sklepów, salonów wystawowych, biur nprojekty elewacji nnadzory autorskie nwizualizacje 3D dla klientów indywidualnych oraz komercyjnych nkompleksowa obsługa deweloperów w zakresie wykonywania apartamentów pokazowych (show flat) Dzięki współpracy ze sprawdzonymi ekipami remontowymi możemy przeprowadzić kompleksowe prace od projektu do jego realizacji.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Systemy Biurowe - meble dla firm, instytucji i szkół »

  Główną działalnością naszej firmy jest kompleksowe wyposażenie biur w szeroką gamę mebli gabinetowych, mebli pracowniczych, stanowisk call center, mebli konferencyjnych, mebli szkolnych i audytoryjnych oraz foteli i krzeseł biurowych. Realizowaliśmy projekty wyposażenia sądów, firm, banków oraz instytucji państwowych w całej Polsce. Zapraszamy do

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody zimowe, okna, ogrodzenia, rolety, drzwi, zabudowy balkonów i tarasów »

  Funkcjonujemy na rynku od 1985 roku. Zajmujemy się produkcją, montażem, sprzedażą stolarki otworowej, ogrodów zimowych, zabudowy balkonów i tarasów, ogrodzeń, balustrad szklanych, schodów, kolektorów słonecznych. Zapewniamy krótkie terminy realizacji. Zapraszamy na nasza stronę.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bolan- projektowanie wnętrz mieszkalnych, biurowych, sakralnych, ogrodów »

  Wykonuję projekty koncepcyjne, projekty techniczne, rysunki wykonawcze i pełną dokumentację wykonawczą. Zapewniam nadzór autorski. Oferuję dobór wykonawców oraz pomoc w zakupach materiałów i sprzętu.

  Aranżacja, kompleksowe projekty wnętrz mieszkalnych, biurowych, handlowych i sakralnych, oraz ogrodów, i otoczenia domu. Projekty schodów i kominków, najnowsze technologie, w tym oświetlenie ledowe.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz katowice »

  Najlepsza w swojej branży firma zajmująca się projektowaniem wnętrz, dekoracjami oraz aranżacją i wystrojem wnętrz zaprasza na swoją stronę internetową. Znajdziesz na niej wszelkie niezbędne informacje na ten temat. Będziesz mógł zamówić dla siebie indywidualny projekt na wysokim poziomie. Od tej pory twoje wnętrza swoim wyglądem zauroczą wszystkich odwiedzających cię gości. Gwarantujemy ci to już teraz. Dlaczego zatem miałbyś nie skorzystać i uzyskać efekt, jakiego nie da ci nikt inny. Nie zwlekaj i skorzystaj już teraz.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Architekci

Architekci - nowa strona:

Adres: