Podkategoria: Biura Nieruchomości - strona 12 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura Nieruchomości Podkategoria: Biura Nieruchomości

« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · następna strona »
 • Hossa - mieszkania Gdańsk, mieszkania Gdynia »

  Wysokie kwalifikacje i znajomość rynku czynią nas niezawodnym partnerem w dziedzinie wykonania nieruchomości. Mieszkania Gdynia oraz mieszkania Gdańsk to doskonała oferta dla każdego. Jeśli marzycie o własnym idealnym gniazdku, to to trafiliście w dobre miejsce. Wspaniała lokalizacja w kombinacji z atrakcyjną ceną stanowią główne walory proponowanych przez nas mieszkań i apartamentów. Zawsze optymalnie opracowujemy ofertę inwestycji. Naszym klientom oferujemy pomoc w czasie trwania całej inwestycji i po jej zrealizowaniu. Gdańsk i Gdynia to rozwinięte centrum kulturalne polskiego wybrzeża, co czyni je wspaniałym miejscem na mieszkanie. Dostarczane przez nas mieszkania Gdańsk i Gdynia, apartamenty oraz biura to projekty nawet dla wybrednych Klientów. Starannie nadzorujemy prace projektowe i dokładnie weryfikujemy wykonawców na placu budowy. Sprawnie poruszamy się na wielu obszarach związanych z nieruchomościami, zapewniając rozległą obsługę procesu deweloperskiego. Hossa jest firmą deweloperską, z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości w Gdańsku i Gdyni. Zapewniamy lepsze życie nowoczesnego człowieka. Realizacja wielu pomyślnych inwestycji, w tym osiedla mieszkaniowe, powierzchnie biurowe i handlowe, zadecydowały o uznaniu naszej firmy za dewelopera numer 1 w Trójmieście.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Wrocław »

  Już dziś możesz zamieszkać w sercu historycznego Wrocławia. Apartamenty Piaskowa to wysokiej klasy apartamentowiec, który daje poczucie jakbyś się znajdował w danych latach życia tego wspaniałego miasta.Możesz na naszej stronie także zobaczyć bardzo dobre wizualizacje 3d, dotyczące danego mieszkania oraz przeczytać o naszej ofercie wysokiej klasy apartamentów. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jura Invest - deweloper domy jednorodzinne »

  Jura Invest to przedsiębiorstwo rodzinne, działające na rynku lokalnych developerów od 2004 roku. Firma nadzoruje oraz prowadzi budowę domów w północnej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Budują domy energooszczędne, funkcjonalne.

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adomex Biuro Pośrednictwa Nieruchomości Poznań »

  Jako poznańskie biuro nieruchomości zajmujemy się kupnem i sprzedażą : mieszkań, domów, lokali oraz gruntów na terenie Poznania i Wielkopolski.nSpecjalizujemy się w szybkiej sprzedaży mieszkań w Poznaniu.nnJesteśmy nowoczesnym biurem nieruchomości, dlatego współpracujemy z innymi biurami nieruchomości z Poznania. Pozwala to nam na prezentacje ofert z całego rynku nieruchomości i nie ogranicza do prezentacji tylko własnych ofert.nnKlientom naszego biura zapewniamy wszechstronną pomoc przy przeprowadzaniu ntransakcji. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego kojarzeni przez nasze biuro klienci nie są anonimowi. Dodatkowo jako prężnie działające biuro nie zapominamy o reklamie i nasze nogłoszenia ukazują się na kilkudziesięciu portalach ogłoszeniowych z branży nieruchomości. nnPosiadamy dużą bazę klientów poszukujących nieruchomości w Poznaniu : mieszkań, domów, gruntów pod inwestycje.nnDo każdego klienta podchodzimy indywidualnie, pomagamy przy załatwianiu nformalności kredytowych i prawnych. Sporządzamy umowy przedwstępne w biurze.nZałatwiamy wypisy z ksiąg wieczystych, zaświadczenia ze wspólnot mieszkaniowych, plany zagospodarowania przestrzennego. Współpracujemy z kompetentnymi notariuszami co pozwala zaoszczędzić wiele stresów i pieniędzy.nnPodejmując współpracę z nami oddajesz się w ręce profesjonalistów.nnZapraszamy do przeglądania naszych ofert i współpracy.nnAdomex Biuro Nieruchomości Poznańnul. Bałtycka 6 tel 61-875-07-57

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Nieruchomości INVESTKRAK »

  Biuro Nieruchomości INVESTKRAK prowadzi obrót nieruchomościami komercyjnymi i mieszkalnymi. Oferujemy pośrednictwo w kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości (mieszkań, domów, lokali użytkowych, działek itp.). Nasza specjalizacja to nieruchomości w Krakowie i powiecie krakowskim. Naszą ofertę dopełniają profesjonalne usługi doradztwa inwestycyjnego i finansowego, wyceny i doradztwa prawnego oraz usługi projektowania & aranżacji wnętrz, realizacji i nadzoru. Serdecznie zapraszamy do naszego biura przy ulicy Starowiślnej 52/3 w Krakowie (wejście od Miodowej 49) lub na naszą stronę internetową www.investkrak.pl

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Cel Nieruchomości - Wrocław »

  Wrocławskie biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, specjalizujące się w nieruchomościach komercyjnych z Wrocławia i okolic: lokale użytkowe, biura, hale, magazyny, grunty. W ofercie również domy i mieszkania we Wrocławiu. Bogate doświadczenie zawodowe rozwijamy od 1996 roku.

  Data dodania: 18 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wilk-Buildings - Kompleks produkcyjno handlowy w Krzeszowicach »

  Kompleks hal, budynków przeznaczonych na wynajem. Budynki posiadają wiele atutów takich jak: podjazdy dla tirów, duża wysokość, dobra lokalizacja. Na miejscu jest także zapewnione miejsce w którym można zaprezentować swoje wyroby. Obiekt jest zlokalizowany w pobliżu stacji kolejowej.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi geodezyjne - Krakowska Firma Geodezyjna »

  Krakowska Firma Geodezyjna to rodzinna firma działająca na rynku od 1995r., a pod obecną nazwą od 2004r. Realizujemy zlecenia z zakresu geodezji i kartografii. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, firm oraz jednostek samorządu terytorialnego. nDługoletnie doświadczenie w branży zapewnia rzetelność oraz terminowość świadczonych przez nas usług. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony w celu zapoznania się z ofertą oraz wykonanymi zleceniami. Zapraszam. Wojciech Kubiak

  Data dodania: 25 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie nieruchomościami »

  Oficjalna strona firmy High Rise. Firma zajmuje się od 2002 r. administrowaniem nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych na terenie Warszawy. Podstawowym działaniem podmiotu jest ograniczanie kosztów centralnego ogrzewania w budynkach poprzez np. przeprowadzanie kompleksowej termomodernizacji oraz poprzez zmianę źródeł ogrzewania. Działanie firmy jest również skierowane na podejmowanie czynności mających wpływ na podwyższanie wartości nieruchomości na lokalnym rynku. Dbamy nie tylko o stan techniczny budynków. Ładna elewacja i czyste klatki schodowe w budynku są ważnym elementem w ocenie potencjalnych nabywców mieszkań. Podmiot dąży do wprowadzania nowoczesnych, a nawet innowacyjnych rozwiązań stosowanych w administrowaniu nieruchomościami. W firmie można dostrzec wrażliwość zespołu ludzi na osoby poszkodowane i głodne dzieci.

  Data dodania: 02 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zaczek Kancelaria Nieruchomości »

  Jesteśmy biurem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Oferujemy także pomoc w zakresie doradztwa finansowego oraz regulacji stanów prawnych nieruchomości. Jako licencjonowane biuro dajemy rękojmie należytego wykonania powierzonych nam zadań. Jesteśmy lokalną firmą i naszym głównym przedmiotem zainteresowania są oferty z rejonu Józefowa, Wawra, Wiązowny i Otwocka.nnSprzedającym oferujemy zaawansowane techniki promocji nieruchomości, natomiast Kupującym zapewniamy, iż cena ofertowa zawiera także Nasze wynagrodzenie. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Nieruchomości FRONTON - Nowy Sącz »

  Biuro Nieruchomości FRONTON jest nowo powstałym w Nowym Sączu biurem specjalizującym się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami.Posiadamy licencję zawodową nr 13431 oraz obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.Nasza siedziba znajduje się na ulicy Szwedzkiej 6 (3 piętro) – powyżej restauracji „Meksykańska”.Celem Biura FRONTON jest skuteczne zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych i inwestycyjnych naszych klientów. Oferujemy nową jakość w obrocie nieruchomościami. Pośredniczymy w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie: mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych. Nasza strona internetowa zawierająca oferty naszego biura jest na bieżąco aktualizowana, codziennie pozyskujemy nowe oferty domów, mieszkań, działek i lokali. Szczegółowe opisy, zdjęcia nieruchomości pozwalają naszym klientom zaoszczędzić czas i wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę. Zapewniamy pomoc i opiekę od początku do końca transakcji. Oferujemy pełną obsługą prawną, notarialną oraz pomoc w wyborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Współpracujemy z geodetą a także z ekipą budowlaną zapewniającą bezpłatną wycenę prac budowlanych, z którą od początku do końca budowa wymarzonego domu staje się przyjemnością. Zespół Biura Nieruchomości FRONTON tworzą dynamiczni młodzi ludzie. Nasza wizytówką jest operatywność, elastyczność, umiejętność osiągania kompromisu oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Zadowolenie naszych klientów daje nam satysfakcję z wykonywanej pracy.

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Deweloperzy Warszawa, nieruchomości Piaseczno - AS Bud-Prof »

  Deweloperzy Warszawa z naszego biura to wysoce wyspecjalizowany zespół młodych ludzi, którzy zapewniają naszym Klientom niespotykaną, fachową i szybką obsługę. Budujemy z pasją i dla ludzi. Dążymy do tego, aby proces zakupu nieruchomości Piaseczno nie był źródłem problemów i stresu, lecz pozytywnym doświadczeniem. Finansujemy mieszkania Piaseczno, apartamenty, lokale użytkowe. Oferowane przez nas nowe mieszkania Piaseczno to wysoki standard, wygoda i znakomita lokalizacja. Nasze inwestycje Piaseczno to krok w przyszłość w budownictwie mieszkaniowym. W naszej ofercie znajdziecie liczne inwestycje Piaseczno, nieruchomości, mieszkania, a nawet apartamenty. My każdego klienta traktujemy indywidualnie.

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agora Sp. z o.o. Developer i Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami w Inowrocławiu: »

  Oferta developerska, oraz z rynku wtórnego, tylko oferty aktualne. Zakres działalności woj. kujawsko-pomorskie, powiat Inowrocław.
  Działamy na rynku lokalnym od 1989r w ciągu naszej działalności zrealizowaliśmy wiele projektów i uzyskaliśmy wiele certyfikatów kwalifikacji z zakresie budownictwa mieszkaniowego

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Magnolia Nieruchomości Szczecin »

  Jako pośrednicy obrotu nieruchomościami bardzo dobrze wiemy, jak ważnym i niełatwym okresem w życiu każdego z Państwa jest sprzedaż, zakup, wynajem lub najem nieruchomości. Chcemy zatem pomóc Państwu w tym istotnym okresie i wesprzeć Państwa wiedzą i doświadczeniem, jakie nabyliśmy działając na szczecińskim rynku nieruchomości od wielu lat. Wystarczy do Nas zajść lub przedzwonić a, my już zajmiemy się Państwem w dobry i efektywny sposób. Poprzez nasze starania zagwarantujemy Państwu poprawny, a co ważniejsze najbezpieczniejszy tok każdej transakcji. Poprzez naszą długą i owocną współpracę z notariuszami, majątkowymi rzeczoznawcami oraz doradcami finansowymi możemy zagwarantować współpracę z najwyżej wykwalifikowanymi specjalistami. W naszej bazie wyszukają Państwo zarazem obiekty mieszkalne : mieszkania, domy, jak również komercyjne : lokale i budynki komercyjne oraz bardzo duży wybór działek budowlanych. Swoimi działaniami nie ograniczamy się wyłącznie do nieruchomości leżących w Szczecinie, ale działamy na terenie całego województwa. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszego doświadczenia przy transakcjach związanych z nieruchomościami.

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podskarpie - domy jednorodzinne w Będzinie »

  Podskarpie to kompleks 200 domów, zbudowanych na obszarze 12 ha. Teren ten znajduje się przy głównym trakcie komunikacyjnym pomiędzy Będzinem a Dąbrowa Górniczą. Kompleks składa się z różnorodnych budynków, od bliźniaków po domy wolnostojące.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami »

  Zarządca nieruchomości oferuje swoje usługi w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami. Głównym atutem jest profesjonalizm i długoletnie doświadczenie w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami. Zarządca obsługuje: nieruchomości wspólnot mieszkaniowych, nieruchomości prywatnych, nieruchomości komercyjnych. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządca nieruchomości Wrocław »

  Profesjonalny zarządca nieruchomości, zarządca nieruchomości komercyjnych oraz publicznych. Profesjonalne usługi zarządzania nieruchomościami na terenie Warszawy prowadzone przez firmę o ugruntowanej pozycji na rynku.

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Nieruchomości Villa Kołobrzeg »

  Jesteśmy licencjonowanym biurem nieruchomości które zajmuje się pośrednictwem w kupnie, sprzedaży, najmie oraz wynajmie wszelkiego rodzaju nieruchomości: mieszkań, działek, domów, apartamentów itp. Nasz rynek działania obejmuje w szczególności teren Kołobrzegu, jego najbliższych okolic oraz całego pasa nadmorskiego. Zajmujemy się również pośrednictwem finansowym oraz zarządzaniem nieruchomościami mieszkalnymi. W chwili obecnej posiadamy w Kołobrzegu działki na sprzedaż na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych, oddalonym zaledwie 3 km od centrum miasta. Są tam zarówno działki przeznaczone pod zabudowę wolnostojącą, bliźniaczą a także szeregową.

  Data dodania: 30 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Nieruchomości \"DOM\" - Dorota Stępniewska »

  W naszej firmie stawiamy na wielopłaszczyznową i partnerską współpracę. Chętnie podejmujemy się trudnych i niekonwencjonalnych zleceń wymagających indywidualnego podejścia do naszych Klientów . Posiadamy wymagane uprawnienia, licencje zawodowe i ubezpieczenia gwarantując rzetelną obsługę, potwierdzoną certyfikatami.

  Data dodania: 30 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne ogłoszenia nieruchomości »

  lokum-pomorza.pl
  To nowoczesny portal zawierający ogłoszenia o kupnie – sprzedaży - zamianie nieruchomości. Jako jeden z pierwszych wprowadził na Pomorzu wirtualne prezentacje obiektów. Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych, agencji j i deweloperów.

  Oferty w serwisie lokum-pomorza.pl to bardzo przejrzyste i przyjazne dla użytkownika informacje na temat danej nieruchomości. Pozbawione są reklam co daje oglądającemu pełną koncentrację nad oglądaną ofertą.

  Dlaczego lokum-pomorza.pl ?
  Nasza oferta skierowana jest do odbiorców województwa pomorskiego. Propozycja cenowa jest bardzo atrakcyjna i przejrzysta. Staramy sie dostosować do potrzeb rynkowych i regionalnych. Naszym celem jest udział w rozwoju rynku nieruchomości i dzięki takim narzędziom jak Wirtualna Prezentacja, pragniemy ułatwić, często trudny, wybór w znalezieniu odpowiedniego lokum .

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura Nieruchomości

Biura Nieruchomości - nowa strona:

Adres: