Podkategoria: Biura Nieruchomości - strona 14 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura Nieruchomości Podkategoria: Biura Nieruchomości

« poprzednia strona · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · następna strona »
 • Nieruchomości Toruń »

  Biuro Lokali i Nieruchomości Akces oferuje mieszkania, grunty, działki, domy w Toruniu i okolicach. Oferty nieruchomości nowych i używanych. Kupno, sprzedaż, wynajem. Duży wybór ofert! Czytelna wyszukiwarka ofert na naszej stronie. Nie szukaj mieszkania na własną rękę, sprawdź naszą ofertę! Fachowa pomoc i doradztwo. Pomoc przy realizowaniu wszelkich formalności związanych z zakupem nieruchomości w Toruniu i okolicach.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Nieruchomości Bielska Mława »

  Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, doradztwo i szacowanie wartości nieruchomości związanych z jej kupnem, sprzedażą lub dzierżawą. Dla państwa wyszukamy najlepszy kredyt na zakup wymarzonej nieruchomości, pomożemy skompletować całą dokumentację kredytową i pomożemy w wyjaśnieniu zawiłych procedur związanych z zaciągnięciem kredytu na zakup nieruchomości.

  Data dodania: 02 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna obsługa rynku nieruchomości »

  Valor jest firmą zapewniającą kompleksową obsługę nieruchomości.

  Zapewniamy Państwu szerokie spectrum usług:

  * pośrednictwo w zakresie obrotu nieruchomościami
  * doradztwo w wycenie nieruchomości
  * due diligence nieruchomości
  * opinie techniczno - ekonomiczne
  * doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytów hipotecznych
  * usługi projektowania i aranżacji wnętrz

  Data dodania: 07 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aurum Nieruchomości Rzeszów »

  Licencjonowane Biuro Nieruchomości działające w Rzeszowie województwo Podkarpackie. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami: wynajem, sprzedaż, kupno, najem nieruchomości. W ofercie biura: mieszkania, działki, domy, lokale użytkowe, lokale gastronomiczne, biura, lokale handlowe, pokoje, magazyn, kamienice, działka inwestycyjna, obiekty komercyjne. Dodatkowe usługi: wycena, zarządzanie nieruchomościami, kredyty, doradztwo inwestycyjne, komercjalizacja powierzchni handlowych, doradztwo prawne.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Libra - Nieruchomości Częstochowa »

  Biuro Nieruchomości LIBRA zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami zarówno o przeznaczeniu mieszkaniowym jak i komercyjnym. Biuro nieruchomości działa nieprzerwanie od 2002 roku.Zdobyte do tej pory doświadczenie i wiedza, którą staramy się cały czas poszerzać, pozwala nam przygotować każdą transakcję w sposób bezpieczny i profesjonalny. Przyjdź do Nas i przekonaj się m.in o tym że każdy nasz Klient jest wyjątkowy i równie ważny, a nasi agenci, to osoby doskonale przygotowane pod względem merytorycznym.

  Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę formalno-prawną. Przygotowujemy dokumentację prawną, geodezyjną i administracyjną konieczną do przeprowadzenia transakcji.

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ustroń - Nieruchomości »

  Biuro nieruchomości, posiadające w ofercie nieruchomości na sprzedaż a także wynajem.
  Domy, mieszkania, pensjonaty w Ustroniu oraz Żywcu.
  Profesjonalna obsługa organizacyjna oraz formalna. Na stronie internetowej dostępna jest szczegółowa oferta firmy

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Szczecin »

  Firma „Broker Nieruchomości” jest znanym Szczecińskim biurem nieruchomości. Agencja zajmuje się szeroko pojętym rynkiem nieruchomości, specjalizując się w operacjach na nieruchomościach oraz w doradztwie inwestycyjnym.

  Wyspecjalizowany personel pomoże łatwo znaleźć atrakcyjne domy czy mieszkania w Szczecinie między innymi w takich dzieleniach jak Pogodno, Śródmieście czy Warszewo. Dodatkowo pomoże przy finalizowaniu kontraktów oraz w wycenie nieruchomości. Na zlecenie zajmuje się analizą rynku i konkurencji.

  Na stronie firmowej możesz zapoznać się z ofertami, porównać ceny i sprawdzić także oferty konkurencyjne.

  Wielu zadowolonych klientów skorzystało z usług tego biura. Dogodna lokalizacja, fachowe porady i profesjonalna obsługa to atuty tej agencji.

  Bez pośpiechu podejmij decyzję.

  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia architektoniczno i urbanistyczna - Mr aeroPLAN – Słupsk »

  Pracownia Studiów Architektonicznych i Planowania Przestrzennego ATA istnieje od 1998 roku. Została założona w Elblągu, gdzie jest także jej siedziba do dnia dzisiejszego. Od zeszłego roku powstał samodzielny oddział w Słupsku, a od lata 2011 również firma córka mr aeroPLAN. W firmie zatrudnieni są fachowcy i doświadzczeni specjaliści z różnych dziedzin związanych z wszyskimi etapami dotyczącymi procesu budowlanego. Realizujujemy kompleksowe usługi w zakresie architektury, urbanistyki i zarządzania nieruchomościami w tym obsługę inwestycji. Wykonujemy również opracownia studialne i przyrodnicze. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 12 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości nad morzem, domy, działki, mieszkania »

  Oferta naszego biura nieruchomości to domy, działki i mieszkania nad morzem w województwie zachodniopomorskim. Warto teraz skorzystać z zakupu nieruchomości nad morzem ze względu na duże korekty cenowe wprowadzone zarówno przez developerów czyli rynek pierwotny jak także przez osoby fizyczne mające na zbyciu działki i domy w kurortach wybrzeża północno-zachodniego. Proponujemy fachowe doradztwo oraz weryfikację pod względem prawnym ofert które zainteresują Państwa. Za naszą pomocą nasi klienci mogą liczyć na bezpłatne doradztwo oraz wycenę nieruchomości.

  Data dodania: 23 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Nieruchomości »

  Home Broker to firma zajmująca się doradztwem na rynku nieruchomości i doradztwem finansowym. Jako jedyna na rynku, świadczy zintegrowaną usługę związaną z zakupem nieruchomości. Każdy klient od samego początku obsługiwany jest przez dwóch doradców – finansowego oraz specjalistę ds. rynku nieruchomości. W Home Broker można kupić nieruchomość na rynku pierwotnym i wtórnym, sprzedać i wynająć.
  Dzięki współpracy Home Broker z Idea Bankiem, doradcy dysponują dedykowanymi rozwiązaniami finansowym przygotowanymi dla uczestników rynku nieruchomości. W ofercie jest między innymi produkt przeznaczony na zamianę mieszkania na nowe, kredyt z odroczoną pierwszą ratą, nieruchomości z gwarantowanym najmem, kredyt dla dewelopera i szereg produktów oszczędnościowych z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe i inwestycyjne.

  W jednym miejscu klient może kupić mieszkanie dopasowane do swoich potrzeb, uzyskać najkorzystniejszy kredyt na sfinansowanie transakcji, a także ubezpieczyć lokal. W zakresie oferty kredytów hipotecznych Home Broker współpracuje z 25 największymi bankami.

  Data dodania: 23 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Częstochowa »

  Biuro Nieruchomości Scheda. Posiadamy szeroką bazę ofert mieszkań,domów jednorodzinnych,działek pod zabudowę, także komercyjnych.Oferujemy pomoc przy wyborze nieruchomości jak i też w trakcie przeprowadzania transakcji.

  Data dodania: 24 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • P&G Krysztafkiewicz Spółka Jawna »

  P&G Krysztafkiewicz Spółka Jawna to dynamicznie rozwijająca się firma, zajmująca się zarządzaniem nieruchomościami, administrowaniem, doradztwem w zakresie zarządzania nieruchomościami, regulacją stanów prawnych nieruchomości, utrzymaniem czystości i pielęgnacją zieleni oraz obsługą techniczną nieruchomości. Spółka została zarejestrowana nw Krajowym Rejestrze Sądowym 29 grudnia 2009 r. pod numerem 0000345133. Nasza firma świadczy usługi w zakresie kompleksowej obsługi nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. W zakresie obsługi nieruchomości współpracujemy wyłącznie z wyselekcjonowanymi i sprawdzonymi podmiotami na rynku nieruchomości (firmy hydrauliczne, elektryczne i inni specjaliści), gwarantującymi wysoki poziom usług. Naszym celem jest zapewnienie klientom poczucia bezpieczeństwa oraz osiągnięcie optymalizacji kosztów obsługi nieruchomości.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa Charakterystyki Energetycznej »

  Strona poświęcona świadectwom energetycznym i audytom energetycznym w budownictwie iława, olsztyn, ostróda, lubawa. audyt energetyczny,certyfikaty energetyczne iława, świadectwa energetyczne,program do świadectw energetycznych,certyfikat energetyczny

  Data dodania: 03 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja nieruchomości »

  Biuro nieruchomości „Mój Dom” działające w Żyrardowie i okolicach zapewnia rzetelną i fachową obsługę pośrednictwa kupna i sprzedaży domów, działek, mieszkań wraz kompleksową pomocą oraz indywidualnym doradztwem związanym ze sprzedażą i kupnem nieruchomości. Biuro obejmuje zasięgiem następujące miejscowości: Żyrardów, Mszczonów, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami »

  Profesjonalna pomoc w kupnie, sprzedaży, wynajmie mieszkań, domów, działek, lokali użytkowych. Biuro nieruchomości, sprzedaż nieruchomości, wynajem nieruchomości, kupno nieruchomości, domy, mieszkania, działki, lokale użytkowe, komercyjne.nnieruchomości, biura nieruchomości, domy, działki, mieszkania, obiekty użytkowe, lokale użytkowe, kredyty, wynajem, kupno, sprzedaż, mieszkanie

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy Bielsko-Biała Wycena Nieruchomości PRO-SIGMA »

  Rzeczoznawca majątkowy Urszula Cieślar gwarantuje profesjonalną wycenę nieruchomości na terenie Bielska-Białej oraz miast sąsiednich. Nasze operaty szacunkowe są sporządzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz ze standardami zawodowymi Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych. Wyceniamy działki, mieszkania, domy, lokale użytkowe, stacje paliw, centra handlowe i inne nieruchomości. Obszar działania: Bielsko-Biała, Czechowice Dziedzice, Goczałkowice Zdrój, Pszczyna, Kobiór, Mikołów, Jasienica, Jaworze, Skoczów, Ustroń, Wisła, Cieszyn, Szczyrk, Kozy, Kęty, Wilamowice, Bestwina, Brzeszcze i inne miasta województwa śląskiego. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu i odwiedzenia naszej strony internetowej: www.pro-sigma.pl. Urszula Cieślar, rzeczoznawca majątkowy.

  Data dodania: 10 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości Bydgoszcz »

  Stosujemy nowatorskie rozwiązania promocyjne dla ofert klientów, którzy powierzyli nam sprzedaż lub wynajem swojej nieruchomości.Współpracujemy z kancelariami notarialnymi, doradcami kredytowymi, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami oraz kancelariami prawnymi na terenie Bydgoszczy i okolic.Codziennie rosnąca baza profesjonalnie prezentowanych ofert skutecznie spełni oczekiwania każdego poszukującego nieruchomości na rynku bydgoskim i ogólnopolskim.Dla swoich klientów przygotowujemy optymalne oferty z zakresu kredytowania i finansowania zakupu nieruchomości.Solidne podstawy w postaci wieloletniego doświadczenia grupy doradców stosujących indywidualne podejście do klienta będą gwarancją bezpieczeństwa i satysfakcji wszystkich zainteresowanych współpracą.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Magazyn »

  Magazyny do wynajęcia i konstrukcje stalowe. Zapewniamy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie wynajmu, sprzedaży i budowy wszelkiego rodzaju magazynów. W naszej ofercie między innymi magazyny z suwnicami i i bocznicami, magazyny dla firm logistycznych czy magazyny farmaceutyczne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedajemy mieszkanie »

  Dzięki zdobytemu doświadczeniu, pośrednicy często zwracają uwagę na rzeczy, które zwykłym ludziom mogą wydawać się mało istotne. Na przykład, jeśli weźmiemy dwa, takiej samej wielkości i znajdujące się w tym samym budynku mieszkania, to my możemy je wycenić zupełnie inaczej niż fachowiec. Weźmy na przykład mieszkanie narożne, położone na czwartym piętrze, bez balkonu i z widokiem na garaże, w dodatku remontowane z początkiem lat 80. i porównajmy go z mieszkaniem położonym na niższym piętrze, niedawno remontowanym, posiadającym nowoczesną instalację i balkon z widokiem na ogród.

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokum Nieruchomości Rzeszów »

  Lokum jest młodą, dynamiczną agencją nieruchomości w Rzeszowie. Nasze biuro to profesjonalizm, rzetelność oraz zaangażowanie w interesy naszych klientów.

  Oferujemy:
  kompleksową obsługę w zakresie pośrednictwa w zakupie, sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek, lokali użytkowych, obiektów komercyjnych
  współpracę z kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami, architektami, geodetami,
  pomoc w ustaleniu wartości rynkowej nieruchomości
  sporządzanie umów przedwstępnych na życzenie klientów
  pomoc przy wyborze najlepszego kredytu hipotecznego
  doradztwo inwestycyjne
  oferty nieruchomości prezentujemy własnymi zdjęciami, oraz opisami na podstawie własnych oględzin i pomiarów,
  nasze oferty poza internetem, publikujemy w prasie lokalnej i regionalnej.

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura Nieruchomości

Biura Nieruchomości - nowa strona:

Adres: