Podkategoria: Biura Nieruchomości - strona 19 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura Nieruchomości Podkategoria: Biura Nieruchomości

« poprzednia strona · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · następna strona »
 • Wycena nieruchomości I Rzeczoznawca majątkowy Bielsko-Biała »

  Nasza firma zdobywa doświadczenie w branży nieruchomości od wielu lat. Zajmujemy się wyceną nieruchomości oraz doradztwem w zakresie nieruchomości. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy. Do najczęstszych zleceń należą: wycena mieszkania, wycena domu, wycena działki, lokalu etc. Określamy wartość dla nieruchomości rolnych i leśnych. Operaty szacunkowe sporządza wykwalifikowany rzeczoznawca majątkowy.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dworek Nieruchomości - nieruchomości i kredyty »

  Dworek Nieruchomości pośredniczy w obrocie nieruchomościami i doradza w zakresie kredytów hipotecznych. Zdobywane od 2000 roku doświadczenie jest mocną stroną firmy i gwarantuje stabilność. Skutecznie sprzedajemy domy mieszkania, działki, sklepy, biura, magazyny i inne nieruchomości - dla nas to chleb powszedni.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Licytacje komornicze »

  Jesteśmy doświadczonym biurem nieruchomości, które zajmuje się m.in. prowadzeniem serwisu z licytacjami komorniczymi. Innymi słowy jeżeli szukasz nieruchomości w atrakcyjnej cenie koniecznie sprawdź oferty znajdujące się w serwisie www.licytacje-komornicze.eu. Wszystkie oferty, które zamieszczamy w serwisie są od początku do końca sprawdzone przez naszych specjalistów. Każda nieruchomość podlega m.in. sprawdzeniu tytułu prawnego, dostępności infrastruktury technicznej (prąd, woda itp.) oraz analizie pod kątem miejskiego planu zagospodarowania przestrzennego. Gwarantujemy przejrzyste zasady licytacji komorniczych – wpłać tylko 10 % ceny a jeżeli Twoja oferta okaże się niewystarczająca zwrócimy Ci całą zaliczkę. Zapraszamy

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akr nieruchomości »

  Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obsługi rynku nieruchomości: pośrednictwo w obrocie nieruchomościami ( sprzedaż, kupno, najem, zamiana ), wyceny nieruchomości, regulacji stanów prawnych, pomagamy klientom w uzyskaniu kredytów na zakup nieruchomosci.

  Data dodania: 07 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Bielsko-Biała »

  Już bardzo długo zajmujemy się nieruchomościami. Firma PROFEO CN prowadzi nieruchomości Bielsko-Biała na terenie śląska i okolic. Profesjonalnie w sprzedaży nieruchomości i domów oraz mieszkań od 2000 roku. Firma istnieje na rynku od 2000 roku i ma świetną opinie na którą sobie zapracowała.

  Sprzedajemy mieszkania praktycznie w całej Polsce ale głównie na terenie Śląska i Małopolski. Możesz wejść na naszą stronę internetową i sprawdzić wszystkie oferty które firma ma w swojej bazie. Baza jest bardzo duża i warto spedzic na stronie trochę czasu aby precyzyjnie wyszukań interesującą ofertę sprzedaży nieruchomości. Zapraszamy do współpracy z nieruchomości Bielsko czyli PROFEO CN.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami TARA »

  Biuro TARA to pierwsza agencją nieruchomości jaka powstała na Pałukach, pięknej krainie 130 jezior ulokowanych malowniczo między lasami i rozległymi polami.

  Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami TARA działa tu już od 2006r. Dzięki rzetelnie wykonywanej pracy i przyjaznej obsłudze zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów i wciąż rozszerzamy działalność.

  W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, grunty, działki budowlane i rekreacyjne, lokale handlowe i usługowe oraz obiekty komercyjne z województwa kujawsko-pomorskiego, a w szczególności z powiatów: żnińskiego, nakielskiego, mogileńskiego, wągrowieckiego oraz gnieźnieńskiego.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej oraz do odwiedzenia biur w Żninie i Barcinie.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Wejherowo »

  Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie prezentujemy nowe mieszkania w Wejherowie. Doskonała lokalizacja, wysoka jakość wykonania oraz dostępność cen sprawia, że inwestycja prowadzona pod nazwą Kamienicy Waśkowskiego jest odpowiednią inwestycją nieruchomościową dla każdego, kto chce w końcu zamieszkać na swoim! Sprawdź już teraz jakie mieszkania są dostępne, zarezerwuj lub kup. Nasz dział sprzedaży mieszkań w Wejherowie, chętnie odpowie na wszystkie pytania. Zapraszamy! Kamienica Waśkowskiego w Wejherowie!

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobre biura nieruchomości w Poznaniu »

  Mieszkania w Poznaniu na sprzedaż. Mieszkania Poznań sprzedaż i wynajem, to główne obszary działalności na rynku nieruchomości niezależnych pośredników nieruchomości, dużych biur nieruchomości oraz małych agencji nieruchomości w Poznaniu.Oczywiście wiadomo, że żeby mogła nastąpić sprzedaż nieruchomości muszą w jednym czasie i w jednym miejscu spotkać się na rynku sprzedający i nabywca, co jak wiadomo nie zawsze, a nawet coraz częściej jest coraz trudniejszym warunkiem do spełnienia. Zwłaszcza w warunkach, gdy podaż jest większa niż popyt. Dlatego też skutecznej pomocy w biurach i agencjach nieruchomości w sprawie sprzedaży nieruchomości potrzebuje coraz więcej osób. Jednakże to nie całe biuro nieruchomości, nie jakaś agencja nieruchomości, ale konkretny człowiek, wyspecjalizowany w dziedzinie rynku nieruchomości, jest w stanie rzetelnie zadbać o to, by dobrze sprzedać lub skutecznie znaleźć dla swojego klienta mieszkanie, dom lub działkę, która odpowiada jego priorytetom i oczekiwaniom, zarówno co do lokalizacji, ceny oraz funkcjonalności. Wydaje się być wyraźnie widoczne, że pośrednicy nieruchomości, którzy rzeczywiście pracują przede wszystkim najpierw dla swoich klientów, a dopiero na drugim miejscu dla siebie, nie mają powodów by w obecnej sytuacji rynkowej narzekać bo i tak zawsze będą mieli klientów. Ważne jest więc by na rynku pozostały tylko dobre biura nieruchomości.

  Data dodania: 20 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • BHU WERTIMM »

  Właścicielem biura jest Jerzy Gołaszewski.
  Pośrednictwem w obrocie nieruchomościami zajmuje się od 1991r.
  Licencja zawodowa o nr 1162 wydana 16 stycznia 2001r przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast.
  BHU WERTIMM świadczy usługi w zakresie:
  kupna,
  sprzedaży,
  najmu
  oraz wynajmu
  wszelkiego rodzaju nieruchomości:
  mieszkań,
  domów,
  działek
  i lokali użytkowych.
  Zapewniamy organizację kompleksowej obsługi transakcji. Udzielamy fachowych porad dotyczących transakcji oraz obecnego rynku nieruchomości w Łodzi. Współpracujemy z fachowcami z dziedziny:
  budownictwa,
  architektury,
  finansów
  oraz prawa.
  Zapraszam do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • ARKEI NIERUCHOMOŚCI - mieszkania, domy, działki, apartament »

  Biuro Arkei nieruchomości działające w Poznaniu i okolicach zapewnia rzetelną i fachową obsługę pośrednictwa kupna i sprzedaży domów, działek, mieszkań wraz kompleksową pomocą oraz indywidualnym doradztwem związanym ze sprzedażą i kupnem nieruchomości.. W ofercie mieszkania, apartamenty, domy, działki, nieruchomości komercyjne. Licencjonowane, profesjonalne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami w Poznaniu.

  Data dodania: 28 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bremont Nieruchomości - obiekty budowlane, tereny inwestycyjne »

  Bremont Nieruchomości świadczy usługi w dziedzinie doradztwa podczas transakcji kupna lub sprzedaży gruntów, mieszkań, domów oraz innych obiektów budowlanych i inwestycyjnych. W ofercie posiadamy hotele, zajazdy oraz inne budynki o różnym przeznaczeniu

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • MIK INEST HOUSE Gdańsk »

  Biuro Nieruchomości oraz Centrum Kredytowe IMK INVEST HOUSE Sp. z o.o. zapewnia kompleksową obsługę klienta w zakresie: pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, sprzedaż, kupno, wynajem, najem, doradztwa kredytowego w pełnym zakresie oraz doradztwa inwestycyjnego. Mając na celu zachowanie najwyższego standardu oferowanych przez nas usług współpracujemy ze sprawdzonymi i rzetelnymi partnerami, między innymi z biurami pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, kancelariami prawnymi, notariuszami, bankami, instytucjami finansowymi, developerami, agencjami reklamowymi oraz innymi firmami działającymi na rynku nieruchomości.

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomorska Giełda Nieruchomości- nieruchomości Borne Sulinowo »

  Firma zajmuje się kompleksowymi działaniami związanymi z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz pośrednictwie w uzyskaniu kredytów hipotecznych.Usługi świadczone według najwyższych standardów przez doświadczony i kompetentny personel. Rzetelne doradztwo i fachowa pomoc na każdym etapie przeprowadzanej transakcji Mnóstwo ciekawych ofert zarówno w zakresie sprzedaży jak i kupna nieruchomości.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Nieruchomości Poznań DoradcaRN.pl od 1999 »

  Biuro nieruchomości w Poznaniu DoradcaRN.pl pośredniczy w transakcjach sprzedaży i najmu nieruchomości w Poznaniu i bliskiej okolicy Poznania. Dzięki starannie przygotowanym ofertom nieruchomości - szczegółowe opisy, profesjonalnie wykonane galerie zdjęciowe i filmowe oraz priorytetowemu ukierunkowaniu i otwartości na potrzeby klientów firma jest polecana i postrzegana jako wiarygodny partner w nieruchomościach. Specjalizujemy się w sprzedaży mieszkań i domów w okolicy dzielnic Sołacz, Winiary, Winogrady i Piątkowo w Poznaniu. Jako usługi dodatkowe, związane z rynkiem nieruchomości oferujemy ubezpieczenia mieszkań i domów w Poznaniu oraz wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej nieruchomości - budynków i lokali. Świadectwa energetyczne, zgodnie z dyrektywą unijną muszą posiadać nieruchomości (budynki, lokale) oddawane do użytku po 1 stycznia 2009. Obejrzyj mieszkania w Poznaniu na sprzedaż promowane przez dobrą agencję nieruchomości w Poznaniu DoradcaRN.pl od 1999.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tracor Nieruchomości - Działki Katowice »

  Firma sprzedaje działki w Katowicach przeznaczone pod budowę domów jednorodzinnych. Zajmuje się także skupem nieruchomości oraz ich wynajmem i zarządzaniem oraz wyceną nieruchomości. Oferta obejmuje także nieruchomości inwestycyjne oraz gotowe projekty inwestycyjne.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • DOMAR - wynajem - magazynów, biur, pawilonów - Kraków »

  Spółka Akcyjna - małopolska - Domar - z rezydencją w Krakowie proponuje Państwu zamożną i nieprzeciętnie przychylną propozycję wynajmu na rejonie Krakowa: składów, biur, pawilonów handlowo-usługowych a także wystawienniczych jak i lokale utylitarne. Domar sugeruje Krajowi wykorzystanie z szansy dojścia z Królestwa podażą do potężnej rzeszy zainteresowanych, dzięki jego doświadczonym służbom. Oprócz usługi wypożyczania jesteśmy otwarci na każde oferty kooperacji w różnorodnych krainach.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o nieruchomościach »

  Chcesz kupić nieruchomość, ale nie wiesz od czego zacząć. Ta strona jest dla Ciebie. Znajdziesz tam wiele artykułów dotyczących nieruchomości. Począwszy od kwestii wyboru lokalizacji, typu nieruchomości poprzez poradniki jak zacząć i zrealizować transakcję kupna/ sprzedaży nieruchomości, kończąc na kwestiach podatkowych i prawnych. Dodatkowo otrzymasz wiele poradników dotyczących kupna, sprzedaży, wynajmu i zamiany nieruchomości takich jak mieszkania, działki, domy.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Magazyn »

  Naszą domeną są hale magazynowe do wynajęcia. w naszej ofercie są w pełni wyposażone hale Panattoni, Prologis i Segro. Świadczymy usługi na obszarze całego kraju. Mamy za sobą znaczące sukcesy na rynku nieruchomości przemysłowych poparte wieloma doświadczeniem doświadczeniami. Zobacz sam: hala magazynowa. Colliers International jest jedną z najwyżej cenionych przedsiębiorstw na rynku nieruchomości komercyjnych. Nasza Firma pomaga najemcom komercyjnym, właścicielom nieruchomości oraz inwestorom. Colliers International zajmuje się pośrednictwem w wynajmie, sprzedażą i administrowaniem nieruchomościami, a także doradztwe na rynku hotelarskim, reprezentacją najemców, wycenami oraz badaniami rynku. Jesteśmy międzynarodową siecią przedsiębiorstw niezależnych własnościowo i operacyjnie. Posiadamy biura terenowe w Czechach, Polsce, Rumunii, na Słowacji, Ukrainie i na Węgrzech.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Global Home - nieruchomości wrocław, mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu »

  Firma Global Home Sp. z o. o. świadczy usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, projektowania, wyceny nieruchomości oraz Home Staging'u. Obecnie do Państwa dyspozycji pozostaje 10-cio osobowy zespół. Nasza Firma służy Państwu pomocą w sprzedaży, zakupie i wynajmie nieruchomości mieszkaniowych, biur, magazynów i lokali handlowych. Chcesz szybko sprzedać/wynająć? Masz tylko jedną szansę zrobić pierwsze wrażenie, Klienci decydują w ciągu pierwszych 60 sek., czy kupią Twoją nieruchomość, wykorzystaj to! Chcesz uzyskać maksymalną cenę za swoją nieruchomość? Jeżeli tak, to nasza oferta Home Stagingu skierowana jest właśnie do Ciebie! Inwestycja w usługę Home Stagingu jest zawsze niższa, niż pierwsza obniżka ceny nieruchomości! Nieruchomości sprzedają się 30% szybciej po przeprowadzeniu Home Stagingu!

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Taksator- wycena nieruchomości »

  Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych TAKSATOR s.c. ma swoją siedzibę w województwie śląskim, w Częstochowie. Zajmuje się profesjonalną wyceną nieruchomości oraz przedsiębiorstw. Oprócz tego firma wykonuje usługi kosztorysowania. Taksator ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku i jest jednostką rzetelnie wykonującą powierzone zlecenia. W ofercie firmy znajdują się kompleksowe oceny posiadłości gruntowych niezabudowanych i zabudowanych, rolnych, czy lokalowych. Kancelaria zajmuje się też wycenami przedsiębiorstw oraz wycenia maszyny oraz urządzenia zakładowe. Poza wycenianiem nieruchomości, specjaliści z Taksator przygotują kosztorysy budowlane, sporządzą i zweryfikują projekty budowlane, dokonają ekspertyzy budowlanej i inwentaryzacji.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura Nieruchomości

Biura Nieruchomości - nowa strona:

Adres: