Podkategoria: Biura Nieruchomości - strona 24 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura Nieruchomości Podkategoria: Biura Nieruchomości

« poprzednia strona · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · następna strona »
 • GRABOWSCY nowe mieszkania bydgoszcz »

  Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu biuro nieruchomości funkcjonujące w Toruniu od 1890 roku. Pod nazwą Nieruchomości Grabowscy działamy od roku 2004, jednak poszanowanie tradycji, solidność, zaufanie i tradycyjne wartości ukształtowane przez naszą kulturę niezmiennie są fundamentem naszej pracy. Praktyka w naszej firmie przekazywane jest z pokolenia na pokolenie, przy czym nie zapominamy o dostosowaniu naszej oferty do ciągle zmieniających się warunków na rynku. Oferujemy Państwu sprzedaż komfortowych mieszkań, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Funkcjonujemy na obszarze Torunia oraz okolic. Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 20 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty Gdańsk »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą inwestycją w Gdańsku - Mieszkaniami na Wzgórzu Maggelana. Inwestycja mieszkaniowa usytuowana na pięknej polanie, na wzgórzu morenowym, w sąsiedztwie kompleksu leśnego przyległego do ul. Jaśkowa Dolina. Teren osiedla będzie ogrodzony i chroniony w cyklu całodobowym, co znacznie poprawi bezpieczeństwo mieszkańców. Serdecznie zapraszamy na nasze strony internetowe, w celu zapoznania się z całą ofertą naszej inwestycji.

  Data dodania: 20 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tanie mieszkania w Krakowie »

  Jeżeli szukacie odpowiedniego miejsca, w którym moglibyście znaleźć wymarzone przez was mieszkanie, to nasz serwis jest właśnie takim miejscem. Mamy wam do zaoferowania zarówno nowe mieszkania, od dewelopera, jak również tanie mieszkania używane. Sposób wyszukiwania mieszkań możecie dostosować do waszych potrzeb i możliwości. Zróżnicowane oferty mieszkań na naszym serwisie sprawiają, że każdy może znaleźć na nim coś dla siebie. Ponadto blog prowadzony przez nas, może pomóc wam w wielu sytuacjach dotyczących zakupu, remontu i wyposażania mieszkania.

  Data dodania: 23 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Qualia Development Sp. z o.o. inwestycje w nieruchomości »

  Giełda Nieruchomości Wartościowych bazuje na wieloletnim doświadczeniu w pracy w sektorze private bankingu, którego maksymy poważnie odcisnęły się na zasadach działania Giełdy Nieruchomości Wartościowych. Kooperujemy przeważnie z kontrahentami prywatnymi, jacy posiadają znaczne środki kapitału zdywersyfikowane w lokatach skarbowych, a też papierach wartościowych. Odróżniamy się indywidualnym nastawieniem do każdego użytkownika i przemyślaną strategią rozwoju jego kapitału. Staramy się inwestować środki finansowe w nieruchomości wartościowe, które gwarantują stały zysk i małe zagrożenie strat przez wiele lat. Więcej wiadomości pod adresem WWW.

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • ABN Nieruchomości Rodzina u Siebie »

  Rodzina u Siebie związana jest nieprzerwanie z rynkiem nieruchomości od 2006 roku.
  Biuro posiada aktualny Certyfikat Ubezpieczeniowy Nr POZNKSIB/145/2013 T.U. i R. WARTA S.A. a także Licencję Zawodową Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami o nr 13133, jak również Licencję Zawodową Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami o numerze 19298, Certyfikat Ubezpieczeniowy Nr POSN/WAR/OC/001658/02042013 T.U. i R. WARTA S.A.

  Data dodania: 28 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy Jan Rotyński. Wycena nieruchomości w Bielsku-Białej i okolicach. »

  Rzeczoznawca majątkowy Jan Rotyński dokonuje wycen nieruchomości położonych na terenie powiatu bielskiego oraz udziela porad dotyczących nieruchomości. Posiada wieloletnie doświadczenie w wycenie nieruchomości na terenie Bielska-Białej.

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • ADMINISTRATOR nieruchomości »

  W Warszawie od ponad 10 lat prowadzi działalność firma Administrator Sp. Z o. o., jaka zajmuje się sprawami prawnymi oraz finansowymi Wspólnot Mieszkaniowych. Dysponując ponad 10 - letnim doświadczeniem, zapewnimy kompleksowe usługi administrowania obiektami mieszkaniowymi oraz komercyjnymi. Zajmujemy się księgowością, sprawami prawnymi wspólnot i nieruchomości, a także tymi dotyczącymi lokatorów. Zatrudniamy fachowców, dbających o utrzymanie czystości w środku i na zewnątrz budynków i zajmujących się wywozem śmieci, a także ochraniających budynki również w dni wolne od pracy. Doradzamy nowopowstającym Wspólnotom lub chcącym się oddzielić od organów administracji. Obecnie zarządzamy i zajmujemy się administracją budynków w Warszawie. Oferujemy usługi wysokiej klasy i przyjazną obsługę. Więcej informacji opublikowaliśmy na stronie internetowej.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości »

  By skutecznie zbyć czy też wynająć swoją posiadłość, wypada zapoznać się z dwoma fundamentalnymi kwestiami, lokalnym rynkiem a procedurami promocji. Firma PARTNERZY Nieruchomości jest regionalną agencją nieruchomości z Gdańska. Jeśli chodzi o sprzedaż mieszkania Gdańsk jest kluczowym regionem działalności agencji. W swojej ofercie dysponuje także nieruchomości z Gdyni, Sopotu oraz w pobliżu Trójmiasta. Jak najefektywniejsza promocja ogłoszeń klientów stanowi priorytet firmy PARTNERZY aby błyskawicznie oraz sprawnie doprowadzić do korzystnej transakcji. Zamiłowanie a także zaangażowanie przedstawicieli w swoją pracę przyczyniają się do przez cały czas powiększającej się liczby zadowolonych nabywców. Zaletą firmy jest także wyjątkowe podejście do klienta i wieloletnie doświadczenie na pomorskim rynku nieruchomości.

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zobacz generalny wykonawca na BB Capital Group »

  Choć otacza nas kryzys ekonomiczny duża liczba inwestorów próbuje na niego nie patrzeć. Jesteśmy świadkami wielu inicjatyw, na przykład budowlanych, które wyraźnie świadczą o tym, że kraj trzyma się dobrze. Wszystko jest zależne jednak od gotówki biznesmenów, a kolejnym ruchem są konkursy budowlane. Za ich pomocą możliwe jest znalezienie najatrakcyjniejszej propozycji i przeskok do meritum sprawy. Bywa to najbardziej skomplikowany element realizacji inwestycji ze względu na zbytnią biurokrację. Skutki można zauważyć w postaci niezrealizowanych budynków. Jedna sfera umie uniknąć problemów – kreacje marketów. inwestorzy odpowiedzialni za tego typu przedsięwzięcia mają po swojej stronie umiejętności praktyczne i gotówkę, które potrafią pomnożyć.

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • RENOMA Nieruchomości - biuro nieruchomości »

  Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz doradztwo prawne w zakresie nieruchomości. Współpracując z naszym biurem masz pewność,że kupując mieszkanie, dom, obiekt czy teren inwestycyjny współpracujesz z licencjonowanymi pośrednikami, a wszystkie podejmowane przez nas czynności objęte są ubezpieczeniem OC. Obszar działania : Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Opoczno oraz okolice. Większość ofert w naszej bazie jest zwolniona z prowizji od kupującego, więc współpraca z naszym biurem nie wiąże się z żadnym dodatkowym kosztem. Działamy w sposób profesjonalny dlatego nabywając nieruchomość za naszym pośrednictwem mają Państwo pewność, że nieruchomość ma uregulowany stan prawny.

  Sprzedającym natomiast, oferujemy konkurencyjne oraz klarowne warunki współpracy. Państwa satysfakcja jest dla nas priorytetem.

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Family House Sp. z o.o. tanie mieszkania poznań »

  Spółka Family House to jedna z najlepiej rozwijających się jednostek w branży budowlanej oraz deweloperskiej. Nasza siedziba mieści się w województwie wielkopolskim. W zakresie aktywności specjalizujemy się w segmencie popularnym- mieszkaniach o wysokim standardzie w atrakcyjnych cenach. Od początku naszej aktywności udało się sprzedać ponad 700 mieszkań i domów. Naszym atutem jest wykwalifikowana załoga pracowników, która dołoży wszelkich starań, by propozycja Spółki realizowała każde Państwa oczekiwania odnośnie jakości i możliwości pieniężnych. Pełen zakres usług jednostki znajduje się na stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Administrowanie nieruchomościami w Warszawie »

  Oferujemy szeroki zakres działań związanych z zarządzaniem nieruchomościami. Nasza firma posiada doświadczenie oraz komplet dokumentów potwierdzających wykształcenie. Swoją ofertę kierujemy do osób posiadających lokale pod wynajem. Kompleksowo zajmujemy się obsługą ich. Dodatkowo posiadamy ofertę dla wspólnot mieszkaniowych, które również prowadzimy w pełnym zakresie. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 20 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • OK-GEO Usługi Geodezyjne Michał Korniak »

  Firma geodezyjna świadcząca usługi na terenie Olsztyna, powiatu olsztyńskiego jak również powiatów sąsiednich. Zajmujemy się podziałami, rozgraniczeniami i wznowieniami granic nieruchomości jak również sporządzaniem map do celów projektowych, wytyczeniami obiektów i pomiarami inwentaryzacyjnymi.
  Zapraszamy. Gwarantujemy solidne, terminowe wykonanie i konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 27 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma deweloperska »

  firma deweloperska w Zielonej Górze. Nowe tanie mieszkania Zielona Góra. Najlepszy deweloper działający na rynku inwestycyjnym w Zielonej Górze. Najlepszy deweloper działający na rynku inwestycyjnym w Krakowie.

  Data dodania: 29 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Litwińska Zofia apartamenty na sprzedaż katowice »

  Kamienica Jagiellońska to wytworna kamienica zlokalizowana w centrum Nowego Sącza, tuż przy skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej i Mickiewicza. Nasz obiekt to wspaniałe miejsce na siedzibę firmy. Nietuzinkowy styl kreuje zestawienie doskonałej fasady zewnętrznej i odrestaurowanego wnętrza, które z pewnością spodoba się osobom lubiącym XIX-wieczny charakter. W kamienicy znajduje się kilkanaście lokali o zróżnicowanym metrażu, dzięki czemu zarządzamy pomieszczeniami na przeróżnego typu działalności, np.: kancelarię prawniczą, kancelarię radcy prawnego, biuro rachunkowo-księgowe i mnóstwo innych firm usługowych. Szerzej na stronie WWW.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem powierzchni handlowej Tarnobrzeg »

  Wynajem powierzchni handlowej w Tarnobrzegu - Andbud Salon Wnętrz. Sprawdź ofertę i zobacz co polecamy - bogata ekspozycja, nowoczesny obiekt z dużą powierzchnią ekspozycyjną. Wynajem lokali handlowych, do wynajęcia I i II piętro - lokale i powierzchnie handlowe do wynajęcia Tarnobrzeg, województwo Podkarpackie. Łatwo dostępne parkingi, obiekt ma trzy kondygnacje o powierzchni ponad 2000 m2. Centrum wnętrz - sklepy, lokale do wynajęcia, powierzchnie handlowe do wynajęcia Tarnobrzeg - wynajem powierzchni handlowych. Click - zapraszamy do poznania naszej oferty.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości gorzów »

  Jesteśmy firmą, która kompleksowo obsługuje rynek nieruchomości w Gorzowie Wlkp. i w całym województwie lubuskim. Pośredniczymy w transakcjach kupna-sprzedaży nieruchomości i w finansowaniu ich zakupu.

  Oferujemy ubezpieczenia nieruchomości i na życie niezbędne przy zaciąganiu kredytu hipotecznego oraz obsługę geodezyjną inwestycji.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca Majątkowy, Wycena Nieruchomości »

  Rzeczoznawca Majątkowy Wojciech Miros dla swoich Klientów sporządza operaty szacunkowe wycen nieruchomości oraz raporty i analizy rynku nieruchomości. Obszar działania obejmuje województwo mazowieckie, a w szczególności miasto Warszawa z przyległymi powiatami: Pruszków, Piaseczno, Mińsk, Ożarów Mazowiecki. Opracowania wykonywane są rzetelnie i terminowo. Przedmiotem wyceny są między innymi nieruchomości produkcyjne, magazynu, biura, mieszkania, domy, działki oraz służebności przesyłu. Rzeczoznawca Majątkowy Wojciech Miros sporządza operaty szacunkowy dla banków, instytucji publicznych oraz osób indywidualnych. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie w dzielnicy Mokotów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą MirosProperty na stronie internetowej oraz do kontaktu.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Art-Centrum: Nowe mieszkania - Bydgoszcz, Toruń i Inowrocław »

  Art-Centrum to firma zajmująca się obrotem nieruchomościami w województwie Kujawsko-Pomorskim, siedzibą biura mieści się w Bydgoszczy a oddziały w Toruniu i Inowrocławiu. W ofercie Art-Centrum mogą Państwo znaleźć ogromną ilość ciekawych nieruchomości, w tym nowe mieszkania i nieruchomości komercyjne. Z pełną ofertą mogą Państwo zapoznać się na stronie internetowej biuro nieruchomości Art-Centrum.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nportal.pl - wyszukiwarka nieruchomości »

  Nportal to serwis zawierający ogłoszenia nieruchomości tj: mieszkania, domy, działki, lokale komercyjne oraz nowe nieruchomości prosto od developera. Nportal współpracuje bezpośrednio z biurami oraz agentami nieruchomości przez co oferty zawarte na serwisie są aktualizowane każdego dnia. Ogłoszenia zawarte na serwisie mogą być promowane przez właścicieli co sprawia, że szybko można dotrzeć ofert najbardziej popularnych.

  Data dodania: 04 10 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura Nieruchomości

Biura Nieruchomości - nowa strona:

Adres: