Podkategoria: Biura Nieruchomości - strona 28 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura Nieruchomości Podkategoria: Biura Nieruchomości

« poprzednia strona · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · następna strona »
 • Serwis ofert nieruchomości »

  Serwis rynku nieruchomości w Polsce prezentuje ofertę biur nieruchomości, developerów, firm działających w branży budowlanej, instytucji finansujących zakup nieruchomości oraz osób prywatnych. Aktualna baza ogłoszeń dotycząca sprzedaży i wynajmu domów oraz mieszkań. Atrakcyjne oferty dotyczące sprzedaży działek budowlanych i gruntów rolnych. Nieruchomości komercyjne oferowane na wynajem oraz do sprzedania. W serwisie znajdą Państwo również katalog firm działających na rynku nieruchomości oraz w branży budowlanej wraz z oferta usług. Zamieszczanie ogłoszeń, prezentacja ofert oraz promocja firmy w naszym serwisie jest bezpłatna. Publikujemy również aktualne informacje dotyczące rynku nieruchomości, przegląd wiadomości z rynku oraz poradniki i analizy. Przedstawiamy informacje na temat programu Mieszkanie dla Młodych (MdM) w zestawieniu z aktualna ofertą nieruchomości na rynku pierwotny.

  Serwis to również doskonałe miejsce do promocji firmy oraz jej oferty. Preferujemy najskuteczniejszą formę reklamy, która dodatkowo wpływa na pozycję Państwa strony internetowej w wyszukiwarkach internetowych.

  Data dodania: 24 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości ELKOP S.A. »

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą spółki ELKOP S.A.! Jesteśmy spółką z dwóch branż: deweloperskiej oraz nieruchomości. Do naszych usług należą: zakup i wynajem powierzchni biurowych, produkcyjnych i handlowych. ELKOP S.A. jest również w posiadaniu nieruchomości komercyjnych i projektu deweloperskiego w Katowicach. Siedziba firmy znajduje się w Katowicach, ale w Płocku można odnaleźć nasz oddział.

  Data dodania: 25 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem cudzoziemcom mieszkań - Wroclaw »

  Zwiększająca się liczba cudzoziemców wybierających Wrocław jako miejsce pracy lub nauki spowodowała zwiększone zainteresowanie wynajem mieszkań. Coraz więcej osób decyduje się na wynajęcie swojego mieszkania studentom zagranicznym. Cudzoziemcom, którzy są obywatelami UE nie jest wcale wynająć mieszkanie trudniej niż Polakom. To powoduje, że oferty coraz częściej kierowane są do nich - na portalach internetowych zauważyć można coraz więcej ogłoszeń po angielsku.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Nieruchomości Katowice »

  Skuteczna i szybka sprzedaż i wynajem nieruchomości. Fachowe doradztwo, bezpłatne konsultacje. Profesjonalni i skuteczni agenci nieruchomości. Bezpłatne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży. Pomoc w uzyskaniu kredytów dla klientów.

  Data dodania: 09 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Floryda »

  Apartamenty na Florydzie na sprzedaż i luksusowe domy w Miami i okolicach Palm Beach County. Strona internetowa agencji nieruchomości zagranicznych IBERMAXX. Oddział w Stanach Zjednoczonych na Florydzie. Okazja do doskonałej inwestycji za oceanem. Polska obsługa na każdym etapie zakupu nieruchomości w USA, od momentu wyszukania odpowiedniej nieruchomości, poprzez doradztwo inwestycyjne, na podpisaniu aktu własności nieruchomości kończąc. Sprawdź aktualne oferty i zgłoś się do IBERMAXX Floryda. Okazja z florydzkiego rynku nieruchomości czekają. Biuro IBERMAXX Floryda w miejscowości Boca Raton, 50km od Miami. Najbardziej ekskluzywne sąsiedztwo na Florydzie. Zapraszamy inwestorów i osoby marzące o domu w słońcu Florydy. Skorzystaj z usług solidnego partnera w interesach na niwie nieruchomości zagranicznych. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • FORT NIERUCHOMOŚCI biuro nieruchomości szczecin »

  Fort Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie tworzy ambitny zespół ekspertów, którzy do przekazanych zleceń podchodzą z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Z powodzeniem od 2008 r. realizują oni zlecenia na pośrednictwo w obrocie lokalami użytkowymi, domami, mieszkaniami, a także działkami budowlanymi. Pomagają także sprzedaży i kupnie obiektów komercyjnych. Na swoim koncie mają szereg kompleksowo zrealizowanych zadań. mają ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, a także uprawnienia zawodowe o numerze 7641, które nadało Ministerstwo Infrastruktury. Szczegóły na witrynie internetowej.

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • NOWY DOM JAKUB KOZERA biuro nieruchomości plewiska »

  Agencja Nowy Dom mieszcząca się w Poznaniu specjalizuje się w pośrednictwie handlu nieruchomościami. Zajmuje się sprzedażą i kupnem nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego, oferując najkorzystniejsze ceny. Proponuje między innymi mieszkania, domy, działki oraz inne obiekty. Nowy Dom nie pobiera prowizji od kupującego czy też najemcy lokalu, dzięki temu wyraźnie redukuje się czas oczekiwania nieruchomości na sprzedaż czy też wynajęcie. Nowy Dom zapewnia rzetelną obsługę, w tym wsparcie prawnika, oraz kompetentne doradztwo w każdej kwestii. Przedsiębiorstwo bierze honorarium tylko w wypadku transakcji uwieńczonej sukcesem. Więcej informacji dostępnych jest na witrynie.

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Nieruchomości Piotrków Trybunalski »

  Biuro Nieruchomości w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza Państwa do zapoznania się z aktualną ofertą nieruchomości z przeznaczeniem sprzedaży lub wynajmu z nadzieją, że każdy znajdzie coś dla siebie. Centrum-nieruchomości.info.pl dołoży wszelkich starań aby każda oferta była dokładnie sprawdzona, a także rzetelnie opisana i wzbogacona fotografią.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Nieruchomości Tracor »

  Biuro nieruchomości Tracor zajmuje się zakupem, wynajmem i sprzedażą nieruchomości komercyjnych i gruntów. Biuro prowadzi dział obsługi inwestorów i prowadzi i ich imieniu skup nieruchomości na Śląsku.

  Data dodania: 15 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Nieruchomości Partner »

  Biuro Partner jest nowoczesną firmą prężnie rozwijającą się na rynku obrotu nieruchomościami.
  Obszar działania obejmuje Trójmiasto oraz jego okolice.
  Zespół tworzą osoby, które z ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem podejmują nowe wyzwania.
  Każdy klient traktowany jest indywidualnie i na najwyższym poziomie. Dostosowujemy rozwiązania zgodnie z jego potrzebami, oczekiwaniami i możliwościami. Wynagrodzenie również ustalane jest dla każdej jednostki oddzielnie biorąc pod uwagę stopień złożoności i zakresu obowiązków.
  Współpracujemy z bankami, kancelariami prawnymi, instytucjami finansowymi, deweloperami, a także z portalami internetowymi by zapewnić rzetelną i skrupulatną obsługę.
  Stawiamy na rozwój firmy poprzez m.in.:
  >aktywną współpracę z innymi biurami nieruchomości
  >optymalizację bazy ofert
  >polepszanie standardów obsługi klienta
  >czynny udział w szkoleniach branżowych

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Office Real Estate Eurovilla »

  Przedsiębiorstwo realestateeurovilla.com oferuje bogaty wybór nieruchomości przeznaczonych do wynajęcia lub do sprzedaży. Pośredniczymy w obrocie domów, mieszkań, działek a także różnego rodzaju lokali usługowych czy biur. Duże doświadczenie w branży pozwala nam na odpowiednie dobranie każdej oferty do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Magazyny Łódź »

  Wynajem oraz sprzedaż nieruchomości komercyjnych na terenie całego kraju.
  W ofercie biura, hale magazynowe, lokale użytkowe i wiele innych.
  Firma oferuje również powierzchnie reklamowe na budynkach oraz banerach reklamowych w atrakcyjnych lokalizacjach.

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości »

  Nowa inwestycja. Kameralne Osiedle Grabicz. Zespół mieszkań - segmentów w zabudowie bliźniaczej. Osiedle Grabicz to nowoczesny zespół apartamentów szeregowych (segmentów) w zabudowie bliźniaczej.W każdym segmencie istnieją jedynie 2 apartamentu. Mieszkania na tym osiedlu przeznaczone są dla 16 właścicieli. Do każdego mieszkania przydzielany jest garaż (w cenie) i prywatny ogródek. Nowa inwestycja usytuowana jest w podwarszawskiej Kobyłce - Stefanówce w odległości 50 m od krawędzi rezerwatu przyrody Grabicz - pośród ładnych lasów oraz łąk. Osiedle zlokalizowane jest na obrzeżach lasu, w pobliżu świerków, dębów także brzóz. Naokoło osiedla prowadzą drogi oraz leśne dróżki,to znakomite warunki do przechadzki, jazdy rowerem oraz czynnej odnowie w czystym powietrzu.

  Data dodania: 29 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Elite »

  ELITE Nieruchomości to firma działająca na rynku od 12 lat. Jej głównym przedmiotem działalności jest pośrednictwo i doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami. W obszarze oferowanych usług znajduje się przede wszystkim pośrednictwo w transakcjach na rynku nieruchomości, obrót nieruchomościami na zlecenie, doradztwo w zakresie nieruchomości i kredytów. Firmę reprezentuje młody i doświadczony zespół maklerów, gotowych sprostać oczekiwaniom wymagających klientów.

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości Arka »

  Biuro nieruchomości Arka to firma, która stworzyliśmy 16 lat temu. Od tego czasu, nieprzerwanie świadczymy usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Działamy w Szczecinie oraz okolicach tego miasta. Jeśli szukacie Państwo nieruchomości, lub - wręcz przeciwnie - chcecie nieruchomość sprzedać lub wynająć, zapraszamy do nas. Zajmiemy się pośrednictwem w tej transakcji. Ze swojej strony możemy zagwarantować działania prowadzące do zakończenia określonej transakcji. Nasza strona internetowa, do odwiedzenia której serdecznie zapraszamy, to miejsce, w którym znajdziecie Państwo szereg informacji o naszej firmie i szereg ofert sprzedaży i najmu nieruchomości. Zachęcamy do regularnego jej odwiedzania, gdyż codziennie ukazują się nowe oferty. Zaufało nam już wielu. Zachęcamy do kontaktu i do współpracy. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i kompetencja będzie pomocna również w przypadku transakcji dotyczącej Państwa nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego oraz do odwiedzenia naszego biura w Szczecinie.

  Data dodania: 03 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania na sprzedaż Gdynia »

  Wraz ze zmianą warunków ekonomicznych, coraz częściej zmieniamy miejsce zamieszkania. Dość dużą ofertą mieszkań na sprzedaż dysponują strony internetowe Gdyni czy Trójmiasta. Mieszkania Gdynia to oferta zakupu, wynajmu lub zamiany mieszkań. Jeśli jednak decydujemy się na zakup warto obejrzeć strony - mieszkania na sprzedaż lub sprzedaż mieszkań Gdynia. Znajdziemy tam szereg ciekawych propozycji zawierających lokalizację, metraż, cenę a wszystko to podparte zdjęciami mieszkania, w zakładkach są dodatkowe informacje dotyczące oferty i mapki.

  Data dodania: 05 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Wyceny Nieruchomości »

  Rzeczoznawcy Majątkowi w Ostródzie. Nasza firma specjalizuje się w wycenie nieruchomości położonych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, ze szczególnym uwzględnieniem powiatu ostródzkiego a także powiatów sąsiednich – olsztyńskiego, elbląskiego, iławskiego i nowomiejskiego. W uzasadnionych przypadkach, możliwe jest wykonanie wycen nieruchomości położonych na terenie województw pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego i podlaskiego.Głównym obszarem działalności jest wycena nieruchomości mieszkaniowych (m.in. lokale mieszkalne, domki jednorodzinne, grunty niezabudowane), komercyjnych (m.in. lokale użytkowe, zakłady produkcyjne i usługowe), rolnych (m.in. gospodarstwa rolne, fermy, grunty rolne niezabudowane). Nasze usługi kierujemy do osób fizycznych, banków, deweloperów, jednostek samorządu terytorialnego, spółdzielni mieszkaniowych, przedsiębiorstw, instytucji finansowych, urzędów skarbowych, komorników, sądów, innych podmiotów.

  Data dodania: 06 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości 4 KĄTY, wycena nieruchomości - Jelenia Góra »

  Agencja Nieruchomości Cztery Kąty oferuje Państwu usługi pośrednictwa w sprzedaży, kupnie, wynajmie nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasze usługi są na najwyższym poziomie. Oprócz pośrednictwa możemy zaproponować Państwu także usługi w wycenie nieruchomości. Posiadamy licencje zawodowe rzeczoznawcy majątkowego o nr 3706. Zapraszam do skorzystania z naszej oferty

  Data dodania: 14 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Cracow Clean Service - firma sprzątająca Kraków »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług jakie oferuje firma sprzątająca - Cracow Clean Service. Głównymi usługami naszej firmy jest sprzątanie kamienic, wspólnot mieszkaniowych, nieruchomości, klatek schodowych. Działamy głównie na terenie Krakowa i okolic. Odpowiedni dobór pracowników, okresowe szkolenia a przede wszystkim praca na sprawdzonych urządzeniach czyszczących marki Kärcher sprawia, że nasze usługi stoją na najwyższym poziomie. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której dowiedzą się Państwo szczegółów dotyczących świadczonych przez nas usług. Zapraszamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego oraz umówienia się na darmową wycenę usług sprzątających. Czyste otoczenie sprawia, że człowiek ma lepszy nastrój. Pozwól nam zadbać o Twoje otoczenie a nastrój sam się polepszy !

  Data dodania: 15 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości Rzeszów - DOMINO »

  Szukasz mieszkania, działki bądź domu w Rzeszowie? Sprawdź koniecznie ofertę biura DOMINO. Ta działająca od 1999 roku firma na rynku obrotu nieruchomościami posiada w ofercie szeroki przegląd ofert oraz zapewnia profesjonalne doradztwo. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura Nieruchomości

Biura Nieruchomości - nowa strona:

Adres: