Podkategoria: Biura Nieruchomości - strona 3 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura Nieruchomości Podkategoria: Biura Nieruchomości

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • Lokus Nieruchomości – agencja nieruchomości śląsk, katowice, zabrze, gliwice. »

  Lokus Nieruchomości to biuro nieruchomości działające na terenie całego Śląska oraz częściowo Zagłębia. Oferujemy pośrednictwo przy sprzedaży, kupnie a także najmie mieszkań, domów i gruntów. Mieszkania do wynajęcia, sprzedaż mieszkań, domów i gruntów. Kawalerki Śląsk. Tanie mieszkania na śląsku.

  BOGATA OFERTA – nasze zasoby są codziennie aktualizowane. Każdego dnia pojawiają się nowe, atrakcyjne propozycje.

  Doświadczenie – nasi pracownicy to ludzie mający wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu doskonale znamy lokalny rynek. Wciąż inwestujemy w nowe szkolenia, aby zapewnić Państwu najwyższy poziom obsługi. Mamy za sobą wiele ciężkich transakcji zakończonych sukcesem, dzięki czemu potrafimy udzielić wielu cennych wskazówek.

  Profesjonalizm – posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty, umożliwiające prowadzenie działalności. Na naszą kadrę składają się licencjonowani pośrednicy. Wciąż inwestujemy w szkolenia naszych pracowników, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość obsługi. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, tak by przedstawiona przez nas oferta mogła sprostać jego potrzebom.

  Rozwój – wciąż poszerzamy dotychczasowy zakres usług. Wkrótce zajmiemy się także:
  • doradztwem kredytowymn
  • audytem energetycznymn
  • zarządzaniem nieruchomościami

  Data dodania: 09 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Usług Techniczno-Organizacyjnych Budownictwa »

  Agencja Usług Techniczno – Organizacyjnych Budownictwa DOMEXPERT jest prężnie działającą Firmą w dziedzinie budownictwa i nieruchomości. Istniejemy na rynku od 1992 roku. Nasze biura mieszczą się w Legnicy przy ul. Złotoryjskiej i ul. Drukarskiej.

  W obszarze nieruchomości zajmujemy się:
  wyceną
  pośrednictwem
  doradztwem
  zarządzaniem

  W zakresie budownictwa opracowujemy dla budynków, budowli i dróg:
  ekspertyzy
  opinie
  oceny wykonywanych robót

  Prowadzimy:
  nadzory budowlane
  przeglądy techniczne obiektów
  kierownictwo budowy
  zastępstwo inwestycyjne

  Oceniamy również stan techniczny i wartość:
  maszyn
  urządzeń
  samochodów

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie nieruchomościami »

  Nie zawsze mamy wiedzę i umiejętność aby zarządzać domem, który otrzymamy w spadku. Zarządzanie nieruchomościami to nie taka prosta sprawa jakby się wydawało. W takiej sytuacji warto powierzyć nieruchomość wyspecjalizowanej firmie, która będzie dla Ciebie pracować jak zarządca Twojej nieruchomości

  Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Zarządzania Nieruchomościami Ewa Iwińska »

  Od 2002 roku oferujemy kompleksowe usługi z zakresu zarządzania, administrowania nieruchomościami. Nasze usługi głównie skierowane są do wspólnot mieszkaniowych, developerów i właścicieli kamienic czynszowych z Torunia i najbliższych okolic. Czynności związane z zarządzaniem nieruchomością wykonywane jest zarządcę nieruchomości posiadającego aktualne licencję i ubezpieczenie OC.

  Data dodania: 14 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Apartament Nieruchomości Toruń »

  Masz dość bezowocnych poszukiwań, nie masz na nie czasu, chcesz być pewny, że kupiona przez Ciebie nieruchomość jest \\\"prześwietlona\\\" przez fachowców ? Przyjdź do nas, pomożemy Ci!Skupiamy w swoich szeregach osoby z wieloletnim doświadczeniem i to nie tylko na rynku nieruchomości lecz także inwestycyjnym i ubezpieczeniowym.Działamy na terenie miasta Torunia i okolic, lecz naszą ambicją jest ekspansja na sąsiednie rynki.Dzięki kontaktom z zagranicą chcemy sprowadzać nowych inwestorów na nasz teren. Zajmujemy sie pośrednictwem w sprzedaży, kupnie i najmie : mieszkań, domów, gruntów i nieruchomości komercyjnych.Oferujemy doradztwo, przygotowanie dokumentacji do umowy przedwstępnej i finalnej oraz pełną obsługę klienta: dojazdy, pełnomocnictwa, wyciągi z ksiąg wieczystych i.t.p.Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości oraz z firmami i specjalistami wielu innych branż mogących wspomóc działania zmierzające do pełnej obsługi klienta.Dzięki współpracy z bankami skredytowanie zakupu nieruchomości staje się mniej uciążliwe i szybsze. Kierujemy się w swej działalności zawodowej obowiązującymi ustawami, standardami zawodowymi, kodeksem etyki zawodowej oraz nade wszystko dobrem klienta, a swoje czynności wykonujemy z jak największą starannością. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Atlas International Poland - nieruchomości w Europie »

  Atlas International powstał w latach siedemdziesiątych. W ramach grupy kapitałowej ATLAS mieści się wiele podmiotów, których jedynym celem jest zapewnienie profesjonalnej obsługi, by nabywanie wymarzonych nieruchomości było niezwykle łatwe i nie sprawiało najmniejszych trudności. Wsparcie oferowane przez Atlas sięga od rozbudowanego Centrum Obsługi Klienta, aż po umeblowanie. ATLAS swoje Biura regionalne posiada na całym świecie. Jest firmą cieszącą się bardzo dobrą reputacją i nieposzlakowaną opinią. Atlas to światowa marka na rynku nieruchomości zagranicznych.nnAtlas International oferuje swoim klientom bogaty wybór nieruchomości z Hiszpanii, Cypru, Wysp Greckich i Turcji. Znajdzie się tu odpowiednia alternatywa zarówno dla osób pragnących osiedlić się na stałe, nabyć dom wakacyjny lub ze zainteresowanych korzystną inwestycją. Z około 30 letnią historią, ponad 65 000 klientów obdarzyło firmę ATLAS swoim zaufaniem i przyjaźnią. Z doskonałym zagranicznym stylem życia i gwałtownym wzrostem ekonomicznym, nabywanie nieruchomości poprzez Atlas International staje się jednym, z najpiękniejszych wydarzeń w życiu.nnOferta firmy ATLAS jest na bieżąco modyfikowana i wzbogacana. ATLAS International zapewnia bezpieczeństwo transakcji i kompleksową obsługę. Zapraszamy na naszą stronę www.atlasinternational.com/pl-PL/, gdzie znajdziecie Państwo wszelkie informacje i kontakt bezpośrednio do naszego biura w Polsce.

  Data dodania: 20 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Szczecin - Gwarant »

  Gwarant jest biurem nieruchomości w Szczecinie oferującym usługi obrotu nieruchomościami. Zajmuje się pośrednictwem przy sprzedaży i najmie mieszkań, domów i gruntów. Profesjonalna grupa maklerów zapewnia wsparcie na każdym etapie transakcji – zwiedzanie nieruchomości, podpisywanie umowy, doradztwie kredytowym. Oferowane są też lokale pod usługi. Gwarant Nieruchomości Szczecin zaprasza do swej siedziby w centrum miasta Szczecina w oraz strony internetowej firmy.

  Data dodania: 25 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż domów Poznań »

  Biuro Obrotu Nieruchomości "IKAR" działa na rynku od 1999 roku. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało rozwojem biura w obrocie nieruchomościami na terenie Polski, a także poza nią. W ofercie znajdziesz nieruchomości z rynku pierwotnego oraz wtórnego. Właściciel firmy posiada licencję Urzędu Mieszkalnictwa oraz Rozwoju Miast nr 2999.

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Warszawa »

  Szukasz nieruchomości w Warszawie? Nie interesują Cię oferty dotyczącego całego kraju? Poszukujesz lokalnych informacji i tylko nieruchomości z Warszawy Cię interesują? Zapraszamy więc, na nowy portal nieruchomościowy, na którym znajdziesz ogłoszenia dotyczące, wyłącznie, Warszawy i jej okolic. Setki agencji, biur, deweloperów; co dzień tysiące nowych ogłoszeń – sprawdź!

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości Bielsko Biała »

  Biuro nieruchomości Passa oferuje szeroki wybór nieruchomości z Bielska Białej. W ofercie biura znajdziesz mieszkania, domy, działki, lokale oraz inne nieruchomości, które oferowane są w mieście Bielsko Biała. Biura pośredniczy w kupnie, wynajmie, sprzedaży oraz dzierżawie nieruchomości w Bielsko Białej.

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania bezpośrednio »

  Masz dość poszukiwania mieszkań poprzez agencje nieruchomości, które często nie potrafią lub – co gorsza – nie chcą w szybki i kompleksowy sposób pomóc Ci znaleźć lokum? Postanowiłeś poszukać mieszkania bezpośrednio u źródła? W naszym wyspecjalizowanym serwisie znajdziesz wiele ofert – niewątpliwie wśród nich będą też takie, które uznasz za odpowiadające Twoim wymaganiom. Łatwy i szybki kontakt z oferentem ułatwi Ci decyzję!

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty energetyczne »

  Wykonuję świadectwa charakterystyki energetycznej
  Termin wykonania prac od 1 do 7 dni roboczych, w zależności od zakresu zleconych prac.
  Podana cena 300 zł dotyczy domu jednorodzinnego o powierzchni 100m2 z wentylacją naturalną (grawitacyjną) oraz pełną dokumentacją.
  Koszt wykonania uzależnony od rodzaju budynku, stanu dokumentacji, zakresu prac.
  tel. 506 049 465
  mgr inż. Franciszek Rochowczyk
  nr uprawnień: 381/CE-WSEiZ

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Gdynia »

  Poszukujesz mieszkania lub innych nieruchomości w Gdyni? Przeszukujesz media, wypytujesz znajomych i obcych ludzi na ulicy, w poszukiwaniu wymarzonego mieszkania? Twoja poszukiwania, tu i teraz, mogą się zakończyć! W naszym serwisie prezentujemy ogłoszenia osób, firm, agencji nieruchomości i biur deweloperskich o sprzedaży i wynajmie nieruchomości w Gdańsku! Dzięki dokładnym opisom, zdjęciom oraz danym kontaktowym szczegółowo zapoznasz się z naszą ofertą, oraz skontaktujesz z właścicielem mieszkania!

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Katowice »

  Jak znaleźć odpowiednią ofertę lokalową - tę właściwą, która w pełni odpowie naszym potrzebom? Rynek nieruchomości pełen jest firm i osób proponujących wynajem mieszkań – Katowice nie są ich pozbawione! Jeśli do tej pory nie znalazłeś niczego interesującego, zmieni się to teraz – z naszą pomocą! Dajemy Ci narzędzia, które ułatwią poszukiwania: formularze dla zainteresowanych i dla poszukujących, kalkulator cen i opłat, zaawansowaną wyszukiwarkę. Czas nie będzie na Ciebie czekał – działaj!

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Łódź »

  Nasz portal prezentuje Państwu tysiące ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości w Łodzi. Dzięki naszej pomocy, szybko znajdziecie Państwo lokum dla firmy lub rodziny – na pewno będziecie zadowoleni! Zaawansowane funkcje pomocnicze, ułatwią Wam zadanie. Dzięki nam znajdziecie Państwo tysiące ofert – i wszystkie dotyczące Łodzi – łatwiej być nie może!

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Kraków »

  Szukasz nieruchomości w Krakowie? Mieszkania, pokoju, domu lub działki? Przeglądasz setki tysięcy stron internetowych w poszukiwaniu interesujących ofert, nic jeszcze dotąd jednak nie znalazłeś? Dzięki nam, Twe poszukiwania dobiegają kresu! Prezentujemy, na łamach naszego serwisu tysiące ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Zdjęcia, dane kontaktowe, opisy – to wszystko dla Twej wygody!

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Kraków »

  Jeśli szukasz ofert z Krakowa – to doskonale trafiłeś! Najnowsze, Najlepsze propozycje wynajmu i kupna mieszkania w Krakowie oraz w jego okolicach znajdziesz na naszym portalu! Znajdziesz u nas oferty dotyczące właśnie Krakowa – bezpośrednie oraz pochodzące z krakowskich agencji nieruchomości. Oddajemy do Twojej dyspozycji adekwatne i szczegółowe opisy, zdjęcia oraz dane kontaktowe.

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Atrium-duo »

  Agencja Nieruchomości ATRIUM-DUO oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Gwarantuje korzystne warunki współpracy oraz bezpieczeństwo transakcji.

  Służy doradztwem z zakresu lokalnego rynku nieruchomości popartym wieloletnim doświadczeniem oraz pomocą prawną.

  Oferuje pełny zakres usług związanych z obrotem nieruchomościami:
  > pośrednictwo w kupnie/sprzedaży, najmie/wynajmie
  > znalezienie kontrahenta, prowadzenie negocjacji
  > sprawdzenie stanu prawnego
  > kompleksowa obsługa transakcji
  > pomoc w szybkim uzyskaniu kredytu

  Głównym założeniem naszej agencji jest spełnianie oczekiwań naszych Klientów, dlatego za najważniejszy element naszej pracy uważamy prawidłowe rozpoznanie Państwa potrzeb i wymagań. Gwarantujemy profesjonalną, kompleksową i miłą obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Działamy szybko i efektywnie.

  Szukasz domu, działki lub mieszkania w Częstochowie albo okolicach?
  Zapraszamy 42-200 Częstochowa Al.N.M.P 53.wejście z bramy na 1 piętrze.

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Błonie »

  Pośrednictwo Abigal - kupno, sprzedaż, wynajem nieruchomości Bydgoszcz. Ciekawe oferty - działki, szeregowce, apartamenty, sklepy, grunty, komercja, domy wielorodzinne, nieruchomości, mieszkania Bydgoszcz. Abigal oferuje też kredyty mieszkaniowe i hipoteczne. Zapraszamy Państwa - mieszkania, działka, domy, nieruchomości Bydgoszcz Modrakowa, Kapuściska, Szwederowo, Górzyskowo, Fordon, Wyżyny, Wzgórze Wolności, Bartodzieje, Górzyskowo i Błonie.

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Lublin »

  Męczy Cię przeszukiwanie każdego ranka milionów bajtów danych o nieruchomościach w Lublinie? Wejdź na naszą stronę, aby szybko i bez pudła znaleźć najciekawsze ogłoszenia! Prezentujemy oferty sprzedaży i wynajmu przeróżnych nieruchomości, pochodzących wyłącznie z rynku lubelskiego. Pośród wielu atrakcyjnych ofert, znajdziesz takie, które wpadną Ci w oko! Każde ogłoszenie zaopatrzone jest w kontakt do oferenta – wystarczy zadzwonić lub napisać – aby uzyskać dodatkowe informacje!

  Data dodania: 09 03 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura Nieruchomości

Biura Nieruchomości - nowa strona:

Adres: