Podkategoria: Biura Nieruchomości - strona 30 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura Nieruchomości Podkategoria: Biura Nieruchomości

« poprzednia strona · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · następna strona »
 • Apartamenty Łódź »

  Interesuje Cię nowe mieszkanie w centrum Łodzi? Sprawdź nowoczesną inwestycję Ilumino, doskonale dopasowaną zarówno do nowoczesnego, jak i tradycyjnego charakteru miasta. Nasze apartamenty oraz mieszkania deweloperskie usytuowane są w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu linii autobusowych i tramwajowych, a także Nowego Centrum Łodzi i ulicy Piotrkowskiej.

  Data dodania: 12 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Omega Nieruchomości- biuro nieruchomości Sosnowiec »

  Firma w sposób profesjonalny realizuje usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz udzielaniu kredytów gotówkowych, hipotecznych, konsolidacyjnych i inwestycyjnych. Licencjonowani pośrednicy zapewniają obsługę według najwyższych standardów. Indywidualne podejście do klienta, rzetelne doradztwo. Kompleksowa obsługa zarówno w ramach sprzedaży, kupna, najmu i wynajmu nieruchomości oraz pomoc przy uzyskaniu kredytu. Wszelkie czynności realizowane sprawnie i kompetentnie.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Eurovilla Agencja Nieruchomości »

  Agencja nieruchomości specjalizująca się w sprzedaży i wynajmie nieruchomości: sprzedaż i wynajem mieszkań, apartamentów, sprzedaż i wynajem domów, działek, biur. Obsługujemy lokalizacje: Wilanów, Mokotów, Ursynów, Sadyba, Konstancin Jeziorna i inne. Firma pomoże Państwu w znalezieniu idealnej nieruchomości. Jeżeli nie znaleźli Państwo w naszej bogatej ofercie odpowiedniego ogłoszenia - zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy po otrzymaniu od klienta wytycznych - przystąpią do poszukiwań. Więcej na naszej stronie, zapraszamy.

  Data dodania: 21 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Działki nad jeziorami w Wielkopolsce - Wielkopolskie Centrum Nieruchomości »

  Wielkopolskie Centrum Nieruchomości to firma działająca na rynku od 2000 roku. Jej założycielami są Marek Kuk, który jest Prezesem Zarządu Spółki oraz Maciej Kuk i Henryk Gawron.
  Pracownicy firmy zajmują się obrotem nieruchomości i zarządzaniem nieruchomości oraz prowadzeniem zajęć wiązanych z praktyką zawodową. Udziałowcy Wielkopolskiego Centrum Nieruchomości są również członkami Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

  Data dodania: 25 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania Zielona Góra zaprasza »

  Nowe mieszkania na sprzedaż w Zielonej Górze! Jeśli szukasz mieszkania do kupienia w najpiękniejszej dzielnicy Zielonej Góry - Osiedle Mazurskie jest idealnym rozwiązaniem.
  Znajdziesz tutaj miejsce dla siebie i swojej rodziny. Kup mieszkanie na Osiedlu Mazurskim - ciesz się pięknem zieleni, bliskością lasu, ciszą i spokojem.
  W bliskim sąsiedztwie zlokalizowane są supermarkety, szkoły, przedszkola, poczta, stacja paliw, ośrodek zdrowia, kościół, piekarnie i targowisko - życie tutaj jest bardzo wygodne.

  Ostatnie gotowe wolne mieszkania w Zielonej Górze jeszcze są do Twojej dyspozycji - sprawdź!

  Data dodania: 09 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Inwestycyjne nieruchomości w Wołominie »

  Nieustannie poszukujesz mieszkania lub działki blisko stolicy, jednocześnie z gwarancją spokoju i odpoczynku? Agencja nieruchomości w Wołominie daje możliwości pogodzenia dobrej lokaty z przyjemnością codziennego mieszkania.
  Sprawdź nas...

  Data dodania: 12 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Obrotu Nieruchomościami BON, domy, mieszkania, działki, lokale »

  Jesteśmy rozwijającym się Biurem Obrotu Nieruchomościami. Nasz obszar działania obejmuje głównie teren Piotrkowa Trybunalskiego i okolic. Prowadząc szeroką prezentację ofert zgłoszonych przez naszych klientów zapewniamy możliwość pośredniczenia w transakcjach na ternie całego kraju. Wykorzystujemy najnowsze i najbardziej skuteczne możliwości i techniki prezentacji ofert naszych klientów.
  Oferujemy Państwu pomoc przy zawieraniu wszelkiego rodzaju transakcji na rynku nieruchomości. Począwszy od małych lokali, poprzez mieszkania, działki, domy aż do przemysłowych obiektów komercyjnych.

  Data dodania: 13 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkanie | Człuchów | Działka | Pomorze »

  Człuchów 24 - tu znajdziesz niedrogie mieszkanie, działkę lub dom na Pomorzu. Obsługa prawna zapewniona przez Biuro nieruchomości Wilczyńska, dobieramy kredyty !

  Lokalizujemy wady prawne mieszkań, nie pozwalamy aby oszuści wykorzystywali klientów przy sprzedaży czy zakupie mieszkania.

  Dokładnie sprawdzamy Księgi Wieczyste, współpracujemy z Sądem. Transakcje na rynku nieruchomości na Pomorzu z nami są w pełni bezpieczne.

  Właścicielka od lat ma tytuł: Licencjonowany pośrednik nieruchomości, dodatkowo ubezpieczenie od odpowiedzialności osobistej.

  Przekonaj się, przyjdź i powiedz czego szukasz, mamy dobrą kawę i wygodne fotele:-)

  Data dodania: 16 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • A&A Marketing »

  Nasza firma zajmuje się wynajmem nieruchomości komercyjnych w Łodzi. Współpracujemy zarówno z wielkimi korporacjami jak i małymi firmami starając się dopasować do potrzeb klientów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rozmus nieruchomości »

  Biuro nieruchomości Rozmus oferuje profesjonalną obsługę z doświadczeniem, która doprowadza kompleksowo transakcje dotyczące sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, lokalów użytkowych, a wszystko w konkurencyjnych cenach.

  Data dodania: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia »

  Notka24.pl to nowa generacja darmowych ogłoszeń internetowych.Oferuję proste rozwiązanie dla kłopotów związanych ze sprzedażą, kupnem, handlem, organizacją i nawiązywanie kontaktów, gdziekolwiek nas potrzebujesz..Serwis przeznaczony do łączenia ogłoszeniodawców z potencjalnymi klientami.

  Data dodania: 20 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Testy rzeczoznawca majątkowy »

  Zapraszamy pretendentów na rzeczoznawców majątkowych do skorzystania z serwisu, który w dużej mierze przyspieszy oraz ułatwi pozyskanie wiedzy niezbędnej do zwieńczenia postępowania kwalifikacyjnego z wynikiem pozytywnym. Z uwagi na niedawne zmiany w przepisach odnoszących się do uzyskania uprawnień zawodowych z obrębu wyceny nieruchomości serwis został dostrojony do wyżej przytoczonych wymagań. Pomimo zmian w przepisach dotyczących zakresu egzaminu na rzeczoznawcę majątkowego, które wykluczyły zadanie praktyczne z obowiązkowej części postępowania, w serwisie pozostawiamy ten składnik. Fakt ten jest sprzężony głównie z tym, iż jedynym elementem sprawdzającym praktyczną wiedzę przyszłego rzeczoznawcy majątkowego jest właśnie zadanie. Poza tym nader często na początku drogi rzeczoznawcy pojawiają się kłopoty, jak odpowiednio wykonać dany operat szacunkowy, a rozwiązywanie zadań praktycznych, pojawiających się na minionych terminach egzaminów, pozwoli uporać się z tymi problemami i sporządzić wiarygodny, zgodny z przepisami oraz zasadami etyki zawodowej operat szacunkowy.Dla osób rozpoczynających praktyki zawodowe z aspektu wyceny nieruchomości, jak również dla tych, którzy stawiają pierwsze samodzielne kroki w zawodzie rzeczoznawcy majątkowego przygotowaliśmy wzory operatów szacunkowych. Jak wiadomo operaty szacunkowe tworzone są dla rozmaitych celów oraz rozmaitymi podejściami, metodami, technikami, co powoduje iż skład takich operatów różni się między sobą.

  Data dodania: 23 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Idea Home sp. z o.o. Biuro Nieruchomości »

  Biuro obsługi i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Ełku.
  Nieruchomości z powiatu Ełckiego i Mazur (województwo warmińsko-mazurskie, podlaskie).

  Biuro pośrednictwa oferuje Państwu wsparcie w skomplikowanym procesie jakim jest obrót nieruchomościami. Ponieważ dotyczy to nawet dorobku życia, warto tak wrażliwą materię powierzyć ludziom, którzy mają odpowiednie uprawnienia, wykształcenie i wieloletnie doświadczenie.

  Nasza firma koncentruje się na obsłudze regionalnego rynku nieruchomości a agenci dysponują wieloletnią praktyką. Znamy się na nieruchomościach mazurskich, mamy w tym zakresie duże doświadczenie i wiele sukcesów w postaci zrealizowanych kontraktów.

  Oferujemy:

  1. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.
  Oferujemy wsparcie w skomplikowanym procesie jakim jest obrót nieruchomościami. Ponieważ dotyczy to nawet dorobku życia, warto tak wrażliwą materię powierzyć ludziom, którzy mają odpowiednie uprawnienia, wykształcenie i wieloletnie doświadczenie.

  2.Zarządzanie nieruchomościami.
  Zapraszamy wspólnoty mieszkaniowe do zlecania nam zarządzania i administrowania zasobami. Oferujemy kompleksową usługę i konkurencyjne ceny.

  3. Pomoc i doradztwo w kredytowaniu nieruchomości.

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Teneryfa nieruchomości »

  Teneryfa nieruchomości, przewodnik o nieruchomościach na Teneryfie, co i jak załatwić, gdzie sie udać, wszystko o nieruchomościach na Teneryfie, Teneryfa to idealne miejsce dla twojej inwestycji w nieruchomości, kup mieszkanie, apartament dom i korzystaj z lata przez cały rok, w olnej chwili wynajmuj i zarabiaj. Pamiętaj Teneryfa to idealne miejsce na inwestycje w nieruchomości,.... 12 mc wynajem i szybki zwrot zainwestowanej kwoty.

  Data dodania: 27 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • LuxuryEstateMarket.com | Oferty luksusowych nieruchomości »

  Oferujemy pomoc w nabyciu luksusowej nieruchomości w Cannes i na Teneryfie. Prywatny doradca ds. nieruchomości pomoże Ci w zakupie wymarzonej posiadłości za granicą. Naszym klientom zapewniamy wsparcie doradcze i logistyczne na każdym etapie transakcji, partnerstwo i dyskrecję.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bocian Nieruchomości »

  Biuro BOCIAN NIERUCHOMOŚCI założone zostało w 2002 r. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i wyceny nieruchomości.

  Oferujemy Państwu rzetelną i kompleksową pomoc w sprzedaży, kupnie, najmie i wynajmie nieruchomości, wycenie nieruchomości, doradztwa w zakresie rynku nieruchomości, regulacji stanów prawnych nieruchomości. Pomagamy w uzyskaniu kredytów bankowych na zakup praw do nieruchomości.

  Współpracujemy z biurami nieruchomości, doradcami finansowymi, notariuszami, geodetami, architektami, firmami budowlanymi, specjalistami z zakresu rolnictwa, leśnictwa i innymi podmiotami prawnymi dzięki czemu możemy Państwu zaoferować kompleksową obsługę nieruchomości.

  Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Opole A.Z.GWARANCJA Biuro Nieruchomości »

  Biuro Pośrednictwa Nieruchomości A.Z.GWARANCJA pośredniczy w sprzedaży, kupnie, wynajmu, najmu nieruchomości w Opolu i woj. Opolskim, zajmujemy się obrotem wszystkim rodzajami nieruchomości: mieszkania, domy, lokale, działki, obiekty, świadczymy swoje usługi w pośrednictwie nieruchomości w sposób profesjonalny, zapewniając bezpieczeństwo transakcji.
  Nasze sukcesy osiągamy dzięki kompleksowej i profesjonalnej obsłudze, która zdobywa zaufanie coraz większej liczby klientów. Dzięki doświadczeniu i wszechstronnej znajomości rynku nieruchomości, nasza nowoczesna, sprawna i dynamiczna firma współpracuje z poważnymi kontrahentami, pragnącymi zaangażować się w ten segment rynku.Wysokie standardy obsługi oraz doskonała znajomość rynku nieruchomości to podstawa naszego działania.Świadczymy usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm i instytucji.Działamy we wszystkich sektorach rynku nieruchomości.

  Data dodania: 17 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Notariusz -notariusz-waw.pl »

  Kancelaria Notarialna Anety Szkutnik Notariusz - to profesjonalizm, wiedza oraz doświadczenie! Jesteśmy w centrum Warszawy - na przeciwko siedziby Sądu wieczystoksięgowego - w pobliżu Placu Bankowego i Teatralnego - stacja Metra Ratusz Arsenał, dojazd od Al. Solidarności oraz od ulic Bielańskiej i Daniłowiczowskiej. Każdy nasz Klient ma zapewnione bezpłatne i kompetentne informacje w zakresie wielu różnych czynności notarialnych oraz koniecznych do ich zrealizowania dokumentów. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz do kontaktu z naszą Kancelarią. W dobrej i profesjonalnej naszej Kancelarii Notarialnej każdy Klient ma zapewnione gratisowe i kompetentne informacje w zakresie wiedzy wszelkich czynności notarialnych oraz nieodzownych do ich zrealizowania dokumentów. Na Państwa pytania odpowie osobiście Notariusz albo wykwalifikowany zaangażowany przez niego prawnik. Zaangażowanie Notariusza zawsze pozwala doprowadzić do realizacji nawet najbardziej zawiłych prawnie czynności notarialnych. Praca Notariusza łączy się z ogromną odpowiedzialnością. Dlatego jesteśmy osobami skrupulatnymi i obowiązkowymi,przy zachowaniu przez cały czas bezstronności. Troszczymy się o to, by świadczone u nas usługi notarialne w pełni zabezpieczały interesy Klientów. Stale uzupełniamy specjalistyczną wiedzę, uczestniczymy w szkoleniach i wykładach. Nasze obowiązki realizujemy bardzo sumiennie, mając na uwadze zaufanie, jakie pokładają w nas Klienci.

  Data dodania: 18 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości w Tarnowie »

  Tarnowska Agencja Nieruchomości w Tarnowie oferuje usługi związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz zarządzaniem nieruchomościami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości udokumentowane licznymi szkoleniami oraz państwową licencją pośrednika w obrocie nieruchomościami. Biorąc udział w licznych transakcjach nieruchomości głownie na terenie województwa małopolskiego oraz podkarpackiego pozyskaliśmy bazę zadowolonych klientów zarówno poszukujących atrakcyjnych nieruchomości jak i oferujących nieruchomości za pośrednictwem naszego biura.

  Naszym Klientom oferujemy indywidualne podejście do każdej oferty, Klientom oferującym nieruchomości bezpłatną wycenę wartości oferowanej nieruchomości wykonaną przez licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami. Zakres naszych usług obejmuje pośrednictwo w sprzedaży, najmie, zamianie wszelkiego typu nieruchomości, a naszym zadaniem jest pomoc w przeprowadzeni tej ważnej transakcji.

  Aktualnie oferujemy atrakcyjne działki budowlane i grunty rolne zlokalizowane na terenie powiatu miejskiego Tarnów i powiatu tarnowskiego. Dla naszych Klientów poszukujemy jednocześnie kolejnych działek budowlanych oraz działek rekreacyjnych i terenów pod inwestycje. Znajdą Państwo również w naszej ofercie mieszkania oferowane do sprzedaży oraz do wynajęcia w Tarnowie.

  Data dodania: 18 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Nieruchomości Użlis »

  Biuro nieruchomości Użlis zajmujące się sprzedażą mieszkań, domów, działek. Fachowa pomoc i doradztwo w zakresie nieruchomości oraz kredytów hipotecznych.
  Serdecznie zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 28 09 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura Nieruchomości

Biura Nieruchomości - nowa strona:

Adres: