Podkategoria: Biura Nieruchomości - strona 32 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura Nieruchomości Podkategoria: Biura Nieruchomości

« poprzednia strona · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · następna strona »
 • Witryna internetowa Biura Nieruchomości MODER »

  Nasze nowoczesne biuro zajmuje się ogólnie pojętą działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Zajmujemy się kompleksową obsługą zarówno właścicieli nieruchomości jak i osób ich poszukujących począwszy od kupna, a skończywszy na wynajmie. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaspokajać ambicje mieszkaniowe i inwestycyjne naszych Klientów poprzez oferowanie im usług najwyższej jakości.

  Korzystając z usług oferowanych przez nasze biuro oszczędzają Państwo swój cenny czas, a przede wszystkim zyskują pewność, że przyszła transakcja zostanie przeprowadzona z uwzględnieniem najwyższych standardów: starannie, profesjonalnie oraz bezpiecznie. Wysoka jakość naszych usług opiera się m.in. na indywidualnym podejściu do każdego Klienta, poznaniu jego potrzeb, a przede wszystkim dostosowaniu naszych usług do stawianych przez niego wymagań.

  Z racji tego, że pragniemy sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom Klienta, nasza oferta stale się powiększa. Nasze usługi kierujemy do osób szukających rzetelnego i doświadczonego pośrednika na rynku nieruchomości: właścicieli nieruchomości, najemców, kupujących, film developerskich, firm krajowych, a także firm zagranicznych.

  Data dodania: 07 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • NIERUCHOMOŚCI W HISZPANII »

  Nasze biuro świadczy specjalistyczne usługi w zakresie pośrednictwa w zakupie, sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną realizowanych transakcji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości rynku nieruchomości udzielamy naszym klientom fachowych porad niezbędnych dla zrealizowania najbardziej korzystnych transakcji. ­­­
  Od początku zdobywając zaufanie coraz większej liczby klientów prowadzimy działalność na terenie całej Hiszpanii. Działamy odpowiedzialnie i dokładnie dbamy o bezpieczeństwo naszych kontrahentów.

  Data dodania: 26 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne Biuro i Coworking Warszawa »

  Nasze biuro wirtualne „CoWork” jest marką od wielu lat zajmującą się wynajmem wirtualnego adresu dla firm oraz wynajmem wspólnej powierzchni do pracy, czyli biurka, biura i sali spotkań na godziny (coworking). Nasze biuro to alternatywa dla kosztownego wynajmu i utrzymaniu stacjonarnego biura (lokalu), która łączy zalety posiadania własnego indywidualnego pomieszczenia biurowego z wygodą pracy w domu. Nasze Wirtualne Biuro oferuje wyjątkowy adres do rejestracji i prowadzania firmy przy ul. Pięknej 20 w ścisłym centrum Warszawy (dzielnica Śródmieście) w budynku biurowym klasy A „Raiffeisen Business Center”. Znajdujemy się na parterze lokalu.

  Dzięki rozbudowanej ofercie usług oraz wyjątkowej lokalizacji zyskasz unikalny adres na potrzeby prowadzenia działalność oraz na biznesową wizytówkę wraz z profesjonalną obsługą administracyjną Twojej firmy.

  Nasze Wirtualne Biuro w Warszawa – „Co-Work” oferuje:
  - wspólną powierzchnię w Centrum Coworkingu,
  - prestiżowy adres do rejestracji firmy oraz adres do korespondencji w Warszawie,
  - wynajem sali konferencyjnej, sali spotkań oraz biuro na godziny,
  - pełna obsługa korespondencji, usługi biurowe i sekretarskie,
  - doradztwo prawne oraz rejestracja spółek z o.o., akcyjnych, partnerskich, komandytowych, jawnych w KRS, US, ZUS i GUS,
  - obsługa księgowości dla spółek oraz działalności gospodarczych,
  - pomoc w sprawnym i nisko kosztownym uruchomieniu własnego biznesu,

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą znajdującą się na stronie naszej firmy

  Data dodania: 01 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Białołęka Tarchomin »

  Inwestycja Osiedle Ostródzka to budynek mieszkalny, wielorodzinny z garażem podziemnym. Na terenie nieruchomości usytuowano plac zabaw dla najmłodszych oraz teren rekreacyjny. Obiekt jest ogrodzony i monitorowany. Budynek idealnie wpisuje się w otaczającą kameralną zabudowę.

  Data dodania: 05 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • ADM Property Obsługa Nieruchomości »

  Zarządca nieruchomości działający na terenie Katowic, Mysłowic i miast sąsiednich. Specjalizuje się w zarządzaniu i administrowaniu Wspólnotami Mieszkaniowymi. Prawidłowość działań zapewniają licencjonowani zarządcy nieruchomości. Celem jest pomaganie mieszkańcom i bycie blisko nich. Wszystkie podejmowane decyzje konsultuje z współwłaścicielami zarządzanej nieruchomości. W pracy korzysta z najnowszych rozwiązań informatycznych wspierających zarządzanie nieruchomościami. Klientom oferuje sms-ową informację o bieżących sprawach związanych z nieruchomością. Poprzez E-kartotekę umożliwia sprawdzenie swoich rozrachunków, głosowanie uchwał, zapoznanie się z regulaminami oraz współuczestniczenie w zarządzaniu nieruchomością. Powyższe daje możliwość załatwienia wielu spraw bez konieczności odwiedzania zarządcy nieruchomości. Stosując nowoczesne formy kontaktu nie zapomina o tradycyjnych formach kontaktu - posiada biura w Katowicach i Mysłowicach. Współpracuje także z renomowanymi partnerami dzięki którym może zaoferować w pełni kompleksową obsługę nieruchomości.
  Wykorzystując wieloletnie doświadczenie i stosując najnowsze rozwiązania w zarządzaniu nieruchomościami jest w stanie zaoferować atrakcyjne ceny usług, obniżenie kosztów utrzymania nieruchomości przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów obsługi klientów.

  Data dodania: 05 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hale Szczecin wynajem »

  Biuro Dla Ciebie oferuje biura na wynajem w mieście Szczecin. Wynajmujemy hale, place składowe i powierzchnie składowe. Wynajem biur i wynajem hal na terenie Szczecina w bardzo korzystnych warunkach. Dlaczego akurat nasza oferta jest najkorzystniejsza? Nie jesteśmy biurem nieruchomości a więc nie pobieramy opłat z tytułu znalezienia biura czy hali. Kolejna istotna kwestia to fakt, że wszystkie oferowane przez nas obiekty są naszą własnością. Dzięki temu, że posiadamy szeroką ofertę możemy sobie pozwolić na zaproponowanie Państwu bardzo korzystnych cenowo stawek za wynajem biur w Szczecinie. Jesteśmy bardzo elastyczni pod względem dostosowania swojej oferty dla klienta. Nie wykluczamy przebudowy i rozbudowy obiektów, budowy dodatkowych hal czy dostosowywania terenów do wymagań klienta. Wszystko to sprawia, że nasza oferta jest bardzo atrakcyjna na tle innych ofert w Szczecinie. Jesteśmy solidną firmą, która działa na rynku budownictwa i nieruchomości. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta dzięki czemu cieszymy się dużym zaufaniem naszych kontrahentów. Nasze wszystkie budynki dostosowywane są do indywidualnych wymagań klienta, w związku z tym jesteśmy w stanie zaspokoić wszelkie, nawet bardzo wymyśle oczekiwania. Na naszej stronie internetowej przedstawiamy zdjęcia naszej oferty. Projektując zadbaliśmy o komfort w biurach ale również o tereny rekreacyjne, hale produkcyjne i tereny składowe. Jeżeli jesteś zainteresowany wynajmem odwiedź naszą stronę internetową.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • eivHOME biuro nieruchomości Jaworzno »

  Pośrednictwo w obrocie oraz zarządzanie nieruchomościami. Świadczymy usługi w miastach Jaworzno, Mysłowice, Sosnowiec, Katowice, Oświęcim. Obsługujemy nieruchomości komercyjne i mieszkalne. Biura, lokale i obiekty użytkowe, domy, mieszkania, kawalerki, działki budowlane i inwestycyjne. Oferujemy usługi zarządzania mieszkaniami emigrantów oraz inwestorów.

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Akcent Office Biuro Nieruchomości Wrocław »

  nProfesjonalnie Spełniamy MarzeniannAkcent Office - renomowane wrocławskie biuro nieruchomości od 1997. Posiadamy w naszym portfolio pełną ofertę powierzchni komercyjnych do wynajęcia i sprzedaży. Oferujemy hale, magazyny oraz powierzchnie biurowe. Specjalizujemy się także w ofertach premium dla zamożnych klientów.

  Data dodania: 10 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie Nieruchomościami w Radomiu »

  Zajmujemy się kompleksową obsługą nieruchomości, zarówno Wspólnot Mieszkaniowych jak i kamienic czynszowych. Jesteśmy na rynku od 2002 roku. Pomagamy w zmianie obecnego sposobu zarządzania Państwa nieruchomością. Mamy własne pogotowie techniczne działające 24h/dobę 7 dni w tygodniu. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 15 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Wrocław - sprawdzone biuro nieruchomości. »


  Działamy na terenie Wrocławia od 2009 roku zajmując się obrotem nieruchomościami oraz doradztwem finansowym dla klientów z Polski i zagranicy.Specjalizujemy się w handlu i wynajmie mieszkań z rynku wtórnego we Wrocławiu. Skutecznie doradzamy klientom z Polski i zagranicy, realizując dużą ilość transakcji. Nie jesteśmy najtańsi - bo nie o to chodzi w tym biznesie, ale skutecznie i profesjonalnie pracujemy nad transakcjami z naszymi klientami. Dodatkowo klientom zapewniamy wsparcie ze strony doradców finansowych oraz usługi architektoniczne markowej pracowni. Na stronach naszego serwisu publikujemy cyklicznie najnowsze oferty nieruchomości oraz praktyczne poradniki dla klientów. Pracujemy z naszymi klientami na nasz wspólny sukces dlatego stale otrzymujemy liczne referencje. Sprawdź naszą firmę. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 19 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Domoinfo.pl »

  Domoinfo.pl to strona w całości poświęcona nieruchomościom. Znajdziesz tutaj niemal wszystko na temat budownictwa w formie artykułów i porad, na które składają się takie tematy jak; wybór materiałów fundamentowych, wykończeniowych wnętrza oraz pokrycia dachu. Ponadto wiele pomysłów na nowoczesne aranżacje wnętrz, porady z projektowania poddaszy i tarasów, ale nie tylko. Domoinfo to także szeroko pojęty rynek nieruchomości oraz wszystko na temat prawa budowlanego.

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Słupsk nieruchomości na sprzedaż »

  Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość w centrum Słupska. Dom po kapitalnym remoncie, trzykondygnacyjny z możliwością adaptacji na biura, gabinety lekarskie czy działalność bankową. Budynek posiada parking. Istnieje możliwość dobudowy piętra. Powierzchnia użytkowa budynku 965,5 m kw.

  Data dodania: 28 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Proprii Pracownia Architektury Krajobrazu i Wycen Nieruchomości »

  Pracownia Proprii Architektura Krajobrazu specjalizuje się w sporządzaniu profesjonalnych projektów ogrodów, terenów zieleni miejskiej oraz kompleksowych dokumentacji inwentaryzacji zieleni - dendrologicznych.
  Działalność pracowni obejmuje także doradztwo w zakresie pielęgnacji zieleni oraz w zakresie formalno-prawnym związanym z gospodarką zielenią.
  Zakres naszych działań obejmuje także obsługę związaną z uzyskaniem decyzji dotyczących wycinki, przesadzania i projektowania nasadzeń kompensacyjnych dla inwestorów prywatnych i publicznych.
  Firma Proprii Wycena Nieruchomości oferuje Państwu profesjonalne usługi szacowania nieruchomości.
  W naszej działalności kierujemy się zasadą najwyższej jakości, terminowości, przejrzystości i uczciwości gwarantując Państwu obiektywne i staranne wykonanie powierzonych nam zleceń, zgodnie z obowiązującym prawem oraz z kodeksem etyki zawodowej.
  W celu świadczenia najwyższej jakości usług cały czas podnosimy swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach organizowanych dla rzeczoznawców majątkowych oraz ekspertów rynku nieruchomości.

  Data dodania: 06 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Hiszpania - Royal Spain Property »

  Kup nieruchomość w Hiszpanii - oferta Royal Spain Property to najlepsze nieruchomości w Hiszpanii - luksusowe posiadłości, wille, domy, apartamenty prosto od dewelopera w wysokim standardzie oraz wyselekcjonowane nieruchomości z drugiej ręki. Hiszpania czeka na Państwa - Nieruchomości na sprzedaż z całego wybrzeża Morza Śródziemnego od Costa Brava po przez Costa Blanca aż po Costa del Sol.

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości komornicze »

  Biuro nieruchomości, domy, mieszkania Jelenia Góra Nieruchomości Karpacz, nieruchomości Karkonosze - domy, mieszkania, działki, grunty, lokale użytkowe, nieruchomości Szklarska Poręba. Serdecznie zapraszamy - nieruchomości Jeleniogórskie i nieruchomości Karkonoskie.

  Data dodania: 19 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sigma – domy katowice, domy mikołów »

  Przedsiębiorstwo Inwestycyjno Budowlane SIGMA prowadzi działalność usługową w zakresie budownictwa (w tym sprzedaż domów – domy katowice, domy mikołów). W roku 2001 spółka cywilna została przekształcona w spółkę jawną i na takich zasadach funkcjonuje do dzisiaj.
  Naszymi celami działania jest termomodernizacja budynków wielorodzinnych (domy katowice, domy mikołów), a od kilku lat zajmujemy się również działalnością deweloperską (sprzedaż domów). Podczas swojej 20 letniej działalności zdobyliśmy ogromne doświadczenie zmnieniając oblicze wielu osiedli na terenie Śląska (m.in. w Katowicach, Mikołowie), polepszając ich estetykę oraz zmniejszając ich zapotrzebowanie na energię. Troszczymy się także o środowisko poprzez usuwanie azbestu z przestrzeni miejskiej zachowując przy tym wszystkie standardy bezpieczeństwa.
  Trzon naszej firmy stanowią wieloletni pracownicy posiadający bardzo bogate doświadczenie w budownictwie i sprzedaży domów. Są to ludzie fachowi, gwarantujący wysoką jakość wykonywanych robót. Od kilku lat umożliwiamy także młodym osobom zdobycie cennego doświadczenia i podniesienia kwalifikacji przy starszych kolegach.
  Jeżeli interesują Państwa domy Katowice lub domy Mikołów to zapraszamy do skorzystania usług naszej firmy.

  Data dodania: 29 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biura Mokotów do wynajęcia - www.biura-mokotow.com »

  Oferujemy biura do wynajęcia w Warszawie na terenie dzielnicy Mokotów, uchodzącej za jedną z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawa. Każdy posiadający biuro w tej dzielnicy zwiększa prestiż swojej firmy. Jeśli i Tobie na tym zależy polecamy zainteresowanie się naszą ofertą. Możemy zagwarantować interesujące warunki najmu, przede wszystkim jeśli chodzi o miesięczny czynsz za wynajem biura. Posiadamy przeszło osiemdziesiąt różnych lokalizacji na Mokotowie, w których możliwe jest wynajęcie nowoczesnego lokalu biurowego. Większość biurowców, w których możliwy jest wynajem to nowoczesne, niedawno powstałe budynki posiadające pełne wyposażenie i nowinki techniczne pozwalające na zwiększenie komfortu wynajmującego dane biuro. Atutem jest też bliskie położenie względem centrum Warszawy. Jeśli nie wiesz, które biuro wybrać a zależy Ci na lokalu biurowym w dzielnicy Mokotów to zapraszamy do kontakty z nami. Jesteśmy w posiadaniu między innymi ofert na ulicy Wołoskiej czy Postępu. Pełna rospiska ulic, na których posiadamy dostępne do wynajęcia biura jest na naszej stronie internetowej. Posiadamy bardzo duże doświadczenie jeśli chodzi o wynajem powierzchni biurowych. Jeśli nie jesteś pewny czy nam zaufać skontaktuj się z nami a przekonamy Ciebie. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony ze współpracy z nami, oferujemy pełne doradztwo przy wyborze odpowiedniego lokalu biurowego do wynajęcia.

  Data dodania: 12 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • SORS Nieruchomości - biuro nieruchomości Opole »

  SORS to innowacyjne biuro nieruchomości z Opola świadczące kompleksowe usługi pośrednictwa, home stagingu oraz doradztwa biznesowego, prawnego i finansowego. W oparciu o najwyższe standardy obsługi klienta sprzedajemy lub wynajmujemy mieszkania, domy, działki i obiekty inwestycyjne.

  Aby zapewnić naszym klientom najwyższej jakości marketing i zaangażowanie oferujmy współpracę na zasadach wyłączności z pośród innych biur nieruchomości. Dzięki temu, że należymy do ogólnopolskiej akcji pośredników nieruchomości #współpracuję, nasze oferty dostępne są dla wszystkich uczestników tego rynku. Klienci biura SORS Nieruchomości mają pewność, że ich oferta dotrze do wszystkich zainteresowanych!

  Naszym mottem jest "Solidne Wsparcie". Oznacza to, że każdego klienta traktujemy indywidualnie i z najwyższą starannością. Jako biuro nieruchomości z Opola, tworzymy i promujemy dobre praktyki pracy pośredników, przez co szerzymy najwyższe standardy jakości w tej branży.

  Nasze usługi świadczymy zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Zespół SORS Nieruchomości tworzą specjaliści z dziedzin doradztwa biznesowego, prawa, realizacji inwestycji, nieruchomości, a także finansowania. Pragniemy, aby poprzez nasze działania, klienci odnosili sukcesy zarówno na polu prywatnym, jak i biznesowym. Nasza wiedza, zaangażowanie i doświadczenie przyczyniają się do tego, że wiemy jak ten sukces współtworzyć.

  Data dodania: 22 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Remax-gold.pl »

  Zapewniamy naszym klientom przeprowadzenie sprzedaży nieruchomości. Naszym klientom możemy zapewnić zarówno profesjonalne jak też kompleksowe usługi. W ramach naszej oferty jesteśmy w stanie zapewnić między innymi przygotowanie planu nieruchomości, sesji zdjęciowej nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 26 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pośrednictwo nieruchomości »

  4 Biznes to agencja nieruchomości mieszcząca się w Nowym Sączu. Posiada ona doświadczony i ambitny zespół pracowników, jaki oferuje swym klientom najlepsze usługi na rynku w pośrednictwie nieruchomości. Klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę, począwszy od przyjęcia oferty, poprzez reklamę wybranej nieruchomości na rynku, aż po ostateczną realizację transakcji. Warto skorzystać z takiej oferty.

  Data dodania: 26 06 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura Nieruchomości

Biura Nieruchomości - nowa strona:

Adres: