Podkategoria: Biura Nieruchomości - strona 33 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura Nieruchomości Podkategoria: Biura Nieruchomości

« poprzednia strona · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · następna strona »
 • Biura do wynajęcia »

  AGROBEX jest przedsiębiorstwem Produkcyjno - Usługowym i Handlowym. Działa od 1988 roku, gdzie głównym obszarem działalności jest branża budowlana. Dziś posiada również lokale do wynajęcia zarówno w miecie Swarzędzu, jak i Poznaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 07 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Agencja nieruchomości w Toruniu »

  Szukacie Państwo być może profesjonalnej pomocy przy kupnie lub sprzedaży mieszkania na terenie Torunia i okolic? Jeśli tak to koniecznie już teraz zapraszamy państwa do skorzystania z oferty naszej firmy Vistula Nieruchomości z Torunia. Obok bogatej oferty mieszkań lub innych nieruchomości proponujemy Państwu także pomoc przy wycenie nieruchomości, audycie lub świadectwie energetycznym. Więcej na naszej stronie www.

  Data dodania: 28 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna we Wrocławiu, Notariusz Patrycja Pasińska »

  Celem naszej strony jest zapoznanie Państwa ze wstępnymi zagadnieniami z zakresu czynności wykonywanych przez notariusza, opłat pobieranych przy ich dokonywaniu oraz wymaganych dokumentów. Na stronie znajduje się też formularz kontaktowy do notariusza, poprzez który możecie Państwo zadawać pytania oraz mapka wskazująca lokalizację, gdzie znajduje się nasza kancelaria notarialna.

  Data dodania: 05 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Ewa Szydło Notariusz »

  Biuro notarialne znajduje się w centrum Kluczborka.
  Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17 oraz w soboty w godzinach 9-13.
  Obszar świadczenia usług notarialnych: Kluczbork, Wołczyn, Byczyna, Murów czy Lasowice Wielkie, Olesno, Dobrodzień, Zębowice, Gorzów Śląski, Praszka, Rudniki, Radłów, Namysłów, Kępno, Wieruszów. Po uprzednim ustaleniu możliwe jest dokonanie czynności notarialnych w innych dniach i godzinach. Czynności notarialnych notariusz dokonuje w siedzibie Kancelarii Notarialnej. Jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności, czynności mogą być dokonywane poza siedzibą Kancelarii Notarialnej. Zapraszamy do kontaktu z kancelarią notarialną we Wrocławiu. Zakres usług świadczonych przez kancelarię notarialną: umowa sprzedaży, umowa przedwstępna, zniesienie współwłasności, umowa darowizny, umowa spółki, statut spółki, umowa przeniesienia własności nieruchomości, umowa warunkowa, umowa zamiany, ustanowienie służebności gruntowej, ustanowienie służebności osobistej, testament, dział spadku, umowa majątkowa małżeńska, umowa o podział majątku wspólnego, akt poświadczenia dziedziczenia, poświadczenia dokumentów, protokoły, sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów z dokumentów.

  Data dodania: 05 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca Majątkowy Warszawa »

  Proprii biuro wycen nieruchomości zlokalizowane w Warszawie zaprasza wszystkich klientów zainteresowanych usługami z zakresu rzeczoznawstwa majątkowego. Wykonujemy wyceny nieruchomości mieszkalnych, domów, lokali usługowych oraz działek. Wszystkie operaty szacunkowe sporządzane są przez Rzeczoznawcę Majątkowego Magdalenę Janicką. Posiadamy certyfikat Związku Banków Polskich uprawniający do wyceny nieruchomości na potrzeby uzyskania kredytu bankowego. Działamy zgodnie z obowiązującymi zasadami prawa, profesjonalnie i rzetelnie. Posiadamy gruntowną wiedzę którą przekładamy na pracę dla naszych Klientów. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 05 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Chomuntowska Immobilien | Zarządzanie nieruchomościami »

  Chomuntowska Immobilien Zarządzanie nieruchomościami jako samodzielny podmiot zajmujący się zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi (centra handlowe, wspólnoty mieszkaniowe, osiedla) działa na rynku zarządzania nieruchomościami od 2008 roku. Zarządzaniem nieruchomościami zajmujemy się od 1999 roku. Długoletnia praktyka w międzynarodowych organizacjach profesjonalnie zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami, podejście naszego zespołu do realizowanych zadań opiera się na dążeniu do praktycznego uwolnienia właścicieli nieruchomości od codziennych kłopotów i obowiązków związanych z procesem utrzymania nieruchomości.Stawiamy przede wszystkim na szybką, konkretną i skuteczną komunikację oraz nowoczesne narzędzia.Od kilkunastu lat zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami możemy pochwalić się także doświadczeniem w przejmowaniu nieruchomości od deweloperów oraz we współpracy z developerami w okresie gwarancyjnym. Bazując na doświadczeniu wyniesionym z zarządzania nieruchomościami komercyjnymi jesteśmy także przeszkoleni w najnowszych systemach bezpieczeństwa, przeciwpożarowych i wentylacyjnych jakie są obecnie coraz częściej instalowane na nowoczesnych osiedlach mieszkaniowych. Właściciel firmy, Dorota Chomuntowska, dysponuje prestiżowym tytułem CPM®, przyznawanym praktykującym zarządcom nieruchomości po przejściu skomplikowanego oraz czasochłonnego procesu weryfikacji wiedzy i umiejętności z zakresu zarządzania nieruchomościami Instytut Zarządzania Nieruchomościami

  Data dodania: 06 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • POLSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI »

  POLSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI to kompetentni, licencjonowani pośrednicy w obrocie nieruchomościami. Wyróżnia nas dobra znajomość aktualnych przepisów prawa i rynku nieruchomości, sytuacji podażowo – popytowej i poziomu cen ofertowych i transakcyjnych, ukierunkowanie na satysfakcję Klienta, zarówno sprzedającego, jak i kupującego nieruchomość oraz towarzyszenie mu od etapu prezentacji oferty do podpisania umowy notarialnej.

  Data dodania: 13 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości w Hiszpanii - Villa Espana »

  Villa Espana oferuje nieruchomości w Costa Blanca, słonecznym regionie w Hiszpanii, gdzie słońce świeci przez ponad 300 dni w roku. Szeroka oferta willi, apartamentów, domków i szeregowców. Oferuje również działki i organizuje budowę domu.

  Data dodania: 20 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe ogłoszenia nieruchomości »

  Dom-pro.pl - Portal nieruchomości.
  Dodaj ogłoszenie za darmo !
  Znajdziesz tu oferty mieszkań, domów, działek, lokali użytkowych i innych nieruchomości.
  Działki budowlane, pokoje, mieszkania do wynajęcia na dom-pro.pl
  Ogłoszenia bezpośrednie, agencji nieruchomości i deweloperów. Inwestycje deweloperów.
  Najwięcej ogłoszeń - Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław - ogłoszenia z całego kraju.
  Sprawdź zdolność kredytową i wybierz najlepszą ofertę kredytu hipotecznego.
  Nie trać czasu na przeglądanie ofert banków - sprawdź porównanie aktualnych ofert kredytów hipotecznych online.
  Z dom-pro.pl dowiesz się jak mieszkać oszczędnie.
  Twój portal nieruchomości.

  Data dodania: 27 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości w Szczecinie zagrodzki »

  Zagrodzki Nieruchomości & Finanse jest firmą z wieloletnim stażem w zakresie sprzedaży i pośrednictwa na rynku nieruchomości. Firma posiada rzetelną wiedzę merytoryczną, jak również praktyczną, przez co zapewnia wysoki komfort dla klientów korzystających z usług. Klienci mogą skorzystać z oferty sprzedaży lub zakupu nieruchomości. Przedsiębiorstwo zapewnia również atrakcyjne ceny świadczonych usług.

  Data dodania: 02 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Reklamuj Dom sprzedaż nieruchomości bez pośredników »

  Reklamuj Dom jest biurem ogłoszeń nieruchomości. Zajmujemy się pomocą przy sprzedaży lub wynajmie nieruchomości, dodawanie ogłoszeni do wielu portali jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Dzięki temu zaoszczędzisz na prowizji pośrednika, dotrzesz do większej ilości potencjalnych klientów a co najważniejsze transakcje przeprowadzisz szybciej. nNie masz czasu żeby zajmować się sprzedażą, My zajmiemy się promocją Twojej nieruchomości Ty ją sprzedaż.

  Data dodania: 11 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Property Nieruchoności Łukasz Ślusarczyk »

  Aktualne oferty nieruchomości. Świadczymy usługi w zakresie pośrednictwa, doradztwa, komercjalizacji, zarządzania, administracji. Działamy skutecznie i profesjonalnie, na podstawie licencji zawodowej nr 21363 Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości w zakresie Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomości jak również licencji zawodowej nr 27080 w zakresie Zarządzania Nieruchomościami. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa. Należymy do Rzeszowskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami RSPON i jestem uczestnikiem systemu wymiany ofert MLS. Nieustannie uzupełniamy wiedzę teoretyczną i praktyczną podnosząc swoje kwalifikację.

  Data dodania: 24 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Alfa Nieruchomości Świdnica »

  Szanowni Państwo,

  Jesteśmy licencjonowaną Agencja Nieruchomości w Świdnicy świadczącą profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
  Posiadamy kliku letnie doświadczenie, odpowiednia wiedzę oraz licencje zawodową. Z nami sprzedasz, kupisz, wynajmiesz każdą nieruchomość (mieszkanie, biuro, działkę, dom ...). Uczestniczymy podczas całego procesu wyszukiwania ofert, negocjowania warunków, podpisania umowy.
  Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta, dokładna diagnoza jego potrzeb, profesjonalizm i miła obsługa. Współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi, notariuszami, geodetami.
  To wszystko sprawia, że z nami szybko osiągniesz swój cel.  Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług

  Data dodania: 24 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • NHouse Nieruchomości »

  Jesteśmy zespołem energicznych, ambitnych ekspertów posiadających bezkonkurencyjną wiedzę merytoryczną z zakresu obrotu i zarządu nieruchomościami, prawa, windykacji, technik negocjacji, psychologii marketingu i innych.

  Jako „młoda” agencja nieruchomości wyróżniamy się nieszablonowym spojrzeniem na rynek nieruchomości oraz profesjonalnym podejściem do Klienta. W celu zapewnienia doskonałej obsługi współpracujemy z najlepszymi notariuszami, prawnikami, rzeczoznawcami, doradcami finansowymi.

  Główną niższą działania firmy jest wynajem biur w Warszawie oraz okolicach.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie wynajmem we Wrocławiu, gwarancja czynszu »

  Zajmujemy się kompleksowym zarządzaniem mieszkaniami na terenie Wrocławia – od przygotowania mieszkań do wynajmu, szukania i selekcjonowania najemców, po ich rozliczanie i czuwanie nad porządkiem. Bierzemy na siebie wszystkie Twoje obowiązki, dając Ci w zamian komfort i bezpieczeństwo.

  Data dodania: 31 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Skup nieruchomości za gotówkę »

  Nasza firma działająca na terenie regionu pomorskiego specjalizuje się w realizowaniu skupu nieruchomości. Doświadczenie, które posiadamy na rynku pozwala nam zapewnić naszym klientom profesjonalne usługi na każdym etapie realizowania transakcji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy!

  Data dodania: 16 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Oferty nieruchomości biura Orkana13.pl Nieruchomości Olsztyn »

  Witamy Państwa na stronie Orkana13.pl Nieruchomości. Można się tu zapoznać z ofertami sprzedaży i wynajmu unikalnych nieruchomości położonych na Warmii i Mazurach.
  Jeśli myślą Państwo o nabyciu lub sprzedaży nieruchomości - zapraszamy do skorzystania z usług naszego sprawdzonego zespołu.

  Data dodania: 14 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Arka: biuro nieruchomości w Wodzisławiu Śląskim »

  Biuro Nieruchomości Arka, mieszczące się w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Wilhelma Kubsza 15, oferuje swoim klientom do sprzedaży lub do wynajęcia domy jednorodzinne, mieszkania, pomieszczenia biurowe i przemysłowe oraz działki budowlane. Są to nieruchomości z terenu powiatu Wodzisław Śląski oraz innych śląskich powiatów. Wszystkie oferty nieruchomości są szczegółowo weryfikowane przez pracowników biura a następnie publikowane na firmowej stronie internetowej.
  Biuro prowadzi swoją działalność w oparciu o posiadaną licencję pośrednika w handlu nieruchomościami. Poza tym biuro nieruchomości posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności. Pracownicy biura służą pomocą przy załatwianiu wszystkich formalności związanych z kupnem lub sprzedażą nieruchomości.

  Data dodania: 30 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości w Hiszpanii »

  Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży oraz wynajmowaniu wymarzonych nieruchomości na terenie Hiszpanii (lokalizacja Costa Del Sol – dokładnie opisana na naszej stronie internetowej). Posiadamy w ofercie apartamenty, wille, lokale pod rozpoczęcie działalności gospodarczej, samodzielne działki czy nieruchomości wiejskie i unikalne budynki. Udostępniamy nieruchomości na stałe lub sezonowo.

  Data dodania: 11 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania od dewelopera Łódź »

  Szukasz nowoczesnego mieszkania od dewelopera w Łodzi? Zajrzyj na osiedle Villa Romanów. W tym zacisznym zakątku będzie docelowo aż siedem budynków, w których znajdzie się aż 290 mieszkań. do wykupienia są również miejsca parkingowe.

  Villa Romanów to wymarzone mieszkania dla rodzin z dziećmi. W pobliżu są przedszkola, szkoła oraz place zabaw. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 12 01 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura Nieruchomości

Biura Nieruchomości - nowa strona:

Adres: