Podkategoria: Biura Nieruchomości - strona 34 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura Nieruchomości Podkategoria: Biura Nieruchomości

« poprzednia strona · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · następna strona »
 • Adwokat Adrian Nowicki »

  Kancelaria adwokata Adriana Nowickiego zapewnia kompleksową pomoc prawną, która jest oparta na doświadczeniu i praktyce adwokackiej. Oferujemy Państwu profesjonalną pomoc we wszystkich dziedzinach prawa. Świadcząc pomoc prawną zapewniamy najwyższą jakość usług prawnych, rzetelność oraz profesjonalne podejście do sprawy. Kancelaria świadczy usługi z zakresu wszystkich gałęzi prawa. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, prawie karnym, prawie gospodarczym, prawie rodzinnym oraz w wielu innych. Posiadamy również doświadczenie z zakresu odzyskiwania odszkodowań, prawa własności intelektualnej, prawa autorskiego i ochrony dóbr osobistych. Oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych jak i do przedsiębiorców. Każda ze spraw prowadzona jest przez zespół doświadczonych prawników, a Klient ma zawsze zapewniony bezpośredni kontakt z osobą zajmującą się danym zleceniem. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty Kancelarii oraz do zapoznania się z pełnym zakresem świadczonych usług.

  Data dodania: 26 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • DYWERT DEVELOPER - KOBYŁKA DOMY NA SPRZEDAŻ »

  Deweloper z Kobyłki oferuje do sprzedaży segmenty w programie MDM. Domy podzielone dylatacjami z wydzielonymi działkami hipotecznymi. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń, wykończenie w stanie deweloperskim. Segmenty znajdują się na ul. Legionów Polskich w Kobyłce, bardzo blisko Stacji kolejowej Kobyłka Ossów. Budynki zlokalizowane w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz bezpośrednio przy lesie.

  Data dodania: 29 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz w Katowicach - Alicja Świergot »

  Kancelaria Notarialna ma swoją siedzibę w centrum Katowic. Kancelaria położona jest blisko centrum handlowego „Galeria Katowicka”, przystanków tramwajowych oraz dworca PKP i PKS. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe jest także umówienie czynności notarialnych w innych godzinach lub dniach. Czynności notarialne dokonywane są przez notariusza w siedzibie Kancelarii. Czynność notarialna może być dokonana także w innym miejscu, jeżeli przemawia za tym jej charakter lub szczególne okoliczności. Notariusz Alicja Świergot powołana przez Ministra Sprawiedliwości na stanowisko notariusza, zapewnia najwyższą jakość świadczonych czynności, zgodnie z ustawą Prawo o notariacie. Wszystkich informacji związanych z czynnościami notarialnymi udzielamy BEZPŁATNIE. Notariusz w Katowicach - Alicja Świergot dokonuje, zgodnie z ustawą Prawo o notariacie, m.in. następujących czynności: sporządza akty notarialne, sporządza akty poświadczenia dziedziczenia, sporządza poświadczenia (w tym własnoręczności podpisu, kopii i daty pewnej, spisuje protokoły, przyjmuje na przechowanie pieniądze papiery wartościowe, dokumenty, sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów; Notariusz jest obowiązany zachować w tajemnicy okoliczności sprawy, o których powziął wiadomość ze względu na wykonywane czynności notarialne.

  Data dodania: 01 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Linx Investment Nieruchomości »

  Oferujemy mieszkania w Krakowie na krótko i długookresowy wynajem za 0% prowizji od najemcy. Sprzedaż mieszkań, domów, lokali użytkowych oraz inwestycji deweloperskich w atrakcyjnych lokalizacjach w Krakowie.

  Data dodania: 08 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty na sprzedaż Kraków »

  Kraków chroni zabytkową zabudowę Starego Miasta, dlatego też „Dom na Czasie” jest jednym z niewielu nowoczesnych apartamentowców w centrum Krakowa.
  Aktualnie w budynku znajduje się 9 apartamentów przeznaczonych na sprzedaż, o powierzchni od 50 do 240 m2, znajdujących się na piętrach od 3 do 6.
  Mimo ścisłego centrum, mieszkańcy nie będą mieli problemu z pozostawieniem samochodów, gdyż pod budynkiem znajduje się parking podziemny (współdzielony z hotelem Campanile) dysponujący 35 miejscami postojowymi. Ceny apartamentów rozpoczynają się już od kwoty 13.300 zł. za m2.
  Oferowane apartamenty to idealne miejsce do zamieszkania oraz doskonała inwestycja, gdyż większość z nich może być również przeznaczona pod wynajem w okolicy, w której lokale chętnie wynajmują duże firmy oraz placówki dyplomatyczne.

  Data dodania: 11 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biura Trójmiasto »

  Jesteśmy firmą, która posiada już 14 letnie doświadczenie na rynku realizowania dla naszych klientów profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących obsługiwania rynku zarówno nieruchomości przemysłowych, jak też komercyjnych. W naszej firmie dysponujemy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy są w stanie zapewnić naszym klientom rzetelne realizowanie usług w zakresie zarówno pośrednictwa jak też zarządzania nieruchomościami.

  Data dodania: 01 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Has Nieruchomości Lubin »

  Biuro Nieruchomości Has zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami w Lubinie i okolicach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania, domy, lokale, obiekty użytkowe oraz działki na sprzedaż lub wynajem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, zdobyte na rynku obrotu nieruchomościami. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • praskapark.pl »

  Inwestycja Park Praska to 2 nowoczesne obiekty mieszkaniowe budowane na krakowskich Dębnikach, w pobliżu parku przy ul. Praskiej i wielu atrakcji. Lokalizacja zapewnia kameralność, ale i niedalekie odległości od krakowskich atrakcji oraz potrzebnej infrastruktury. Niskie budynki mają 4 kondygnacje z 54 mieszkaniami, parking podziemny, ogólnodostępną rowerownię i plac zabaw dla dzieci. Mieszkania będą miały pow. od 27 do 64 m2 (z możliwością połączenia dwóch lokali do 115 m2). Dostępne będą kawalerki, mieszkania typu studio oraz lokale 2- i 3-pokojowe, mieszkania z ogródkami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą inwestycją i rezerwacji mieszkań.

  Data dodania: 04 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca Majątkowy w Częstochowie »

  Oferujemy pełen zakres usług związanych z szacowaniem nieruchomości. Wycena nieruchomości dokonywana jest przez doświadczonego i uprawnionego rzeczoznawcę majątkowego. Dokonujemy wyceny nieruchomości m.in. dla celów kredytowych, odszkodowawczych i ubezpieczeniowych. Rzeczoznawca Częstochowa oferuje wycenę biur, magazynów, obiektów handlowych, gruntów rolnych i leśnych, domów, mieszkań i działek.

  Data dodania: 14 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości Głubczyce - Archiforma »

  Archiforma z siedzibą w Głubczycach to doświadczone biuro nieruchomości posiadające ustabilizowaną pozycję na rynku. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze, cieszy się zaufanym gronem klientów. Wykwalifikowani pracownicy firmy pośredniczą w sprzedaży i kupnie mieszkań i domów i innych nieruchomości, które dostosowane są do wymagań i potrzeb klientów, pomagają także w załatwieniu formalności i zebraniu kompletu potrzebnych dokumentów oraz dostarczeniu ich do urzędów.

  Data dodania: 16 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości inwestycyjne i komercyjne Capital Property Gdańsk »

  CAPITAL PROPERTY Commercial & Housing to marka nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych Premium należąca do firmy Muskat & Wicher sp. z o.o. sp.k. działającej na trójmiejskim rynku nieruchomości od ponad 10 lat. W ofercie nieruchomości inwestycyjne- lokale do wynajęcia i na sprzedaż na rynku pierwotnym i wtórnym (powierzchnie produkcyjne, magazyny, hale, biura, powierzchnie sklepowe i magazynowe, a także budynki wielkopowierzchniowe), grunty inwestycyjne oraz nieruchomości mieszkaniowe.nFirma współpracowała m.in. z : Tiger Gym, Lpp, Carry, Douglas, Panattoni, ING Bank, Credit Agricole, Ge Money Bank, Getin Bank, Bank BPH.

  Data dodania: 30 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Nowe Mieszkania, Domy | Nieruchomości Brzeg - Apartamenty - Planty »

  Apartamenty Brzeg Planty to nowa inwestycja mieszkaniowa położona u zbiegu ulic Robotniczej i Planty w Brzegu w sąsiedztwie Parku nad Fosą. Jest to propozycja skierowana do osób ceniących sobie komfort oraz doskonałą lokalizację. W budynku znajdują się mieszkania 2 pokojowe o powierzchni od 51,05 m2 do 64,85 m2. W części parterowej zaplanowano miejsce na lokale usługowo handlowo biurowe. Każde mieszkanie posiada balkon. Mieszkania są już gotowe do sprzedaży stan deweloperski. Z myślą o wygodzie mieszkańców budynek jest wyposażony w komfortową, cichobieżną windę. Przy budynku znajdują się także miejsca parkingowe dla mieszkańców.
  Atutem inwestycji poza niewątpliwie atrakcyjną lokalizacją zaledwie kilka minut od centrum miasta jest bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych Park nad Fosą, Park Wolności, Stadion Miejski, Kryta Pływalnia. Do budynku zostały doprowadzone media miejskie ogrzewanie oraz ciepła woda. Inwestycja była realizowana z uwzględnieniem wszystkich przewidzianych Ustawą Deweloperską zasad ochrony praw Klienta. Oznacza to: Rachunek powierniczy wszelkie wpłaty Klienta są zdeponowane i zabezpieczone na indywidualnym rachunku prowadzonym przez bank nadzorujący inwestycję.

  Data dodania: 06 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Działki budowlane i Domy - Opole - Chmielowice | Aleja Parkowa »

  Aleja Parkowa to inwestycja w Chmielowicach pod Opolem - 57 działek budowlanych o różnych rozmiarach. Być może to właśnie tu mieści się Twój wymarzony dom.
  I etap zawiera utworzenie 29 działek. Drogi wewnętrzne podlegające inwestycji zostały już skrupulatnie przygotowane i ustabilizowane. Do przygotowywanej powierzchni bezpośrednio przynależy teren zielony o łącznym areale 0,5ha, na którym powstaje piękny i przyjazny rodzinom park. Co ważne, każdy nowy nabywca działki lub domu będzie posiadał własny wkład w tworzenie Parku, sadząc swoje indywidualne drzewo będące prezentem od naszej firmy.
  II etap, zaplanowany na drugą połowę 2016 roku, to budowa kolejnych 28 działek.
  Dlaczego warto wybrać właśnie naszą inwestycję? Warunki lokalizacyjne oraz możliwości Alei Parkowej mówią same za siebie:
  • spokój i cisza,
  • bliskość przyrody,
  • bardzo dobre warunki do wypoczynku i relaksu (w tym ścieżki i szlaki pieszo-rowerowe, stawy hodowlane),
  • pełne bezpieczeństwo, dzięki monitoringowi całego terenu,
  • kompletne uzbrojenie terenu (na każdej działce jest przyłącze wody, kanalizacji, przyłącze energetyczne oraz światłowód. W pasie drogowym znajduje się sieć gazowa z możliwością przyłączenia się),
  • bliskość miasta Opole.

  Data dodania: 06 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Materiały budowlane sklep Toruń »

  Planujesz budowę domu lub remont? Materiały budowlane sklep Toruń. DOMPOL sp. z o.o. jest oficjalnym przedstawicielem firmy CAPAROL renomowanego europejskiego producenta materiałów budowlanych, materiałów wykończeniowych, systemów w szczególności systemów dociepleń. Ponadto w naszym sklepie z materiałami budowlanymi można nabyć farby firmy Teknos, okładziny elewacyjne drewnopodobne firmy Plastmaker i wszelkiego rodzaju narzędzia budowlane firmy Hardy. Oprócz tego nasza firma zajmuje się także specjalistycznym wykonawstwem pokryć dachowych, izolacji, a w tym hydroizolacji obiektów mostowych. Odrębną specjalizację naszej Firmy stanowi także kompleksowe wykonawstwo robót budowlano-konserwatorskich obiektów zabytkowych. DOMPOL sp. z o.o. posiada również pracownię projektową, która wykonała szereg projektów budowlanych i ekspertyz. W ciągu 20 lat, prace prowadzone przez DOMPOL sp. z o. o. na terenie województw: Kujawskiego - Pomorskiego, Pomorskiego i Wielkopolskiego zdobyły uznanie wielu znaczących inwestorów.

  Data dodania: 05 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dom w raju - nieruchomości »

  Firma dom w raju zajmuje się sprzedażą i wynajmem nieruchomości na Wyspach Kanaryjskich. Oferujemy możliwość dokonania zakupu lub wynajmu domu na wyspie Fuerteventura. Klienci, którzy skorzystają z naszej usługi, mają możliwość uzyskania kredytu na preferencyjnych warunkach. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo również bogatą ofertę wakacji na Wyspach Kanaryjskich.

  Data dodania: 15 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie nieruchomościami Łódź »

  BJ Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami to nowoczesna firma, która pomoże Ci w skutecznym ograniczeniu kosztów nieruchomości oraz prawidłowym jej funkcjonowaniu. Zdecydowanie tego typu sprawy nie należą do najłatwiejszych i najlepiej będzie to zlecić doświadczonym fachowcom, którzy zagwarantują Ci przede wszystkim niemałe oszczędności. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, to już teraz koniecznie sprawdź naszą stronę www lub skontaktuj się z nami pod podanym numerem.

  Data dodania: 18 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Deweloper z Radwanic – ARBET DEWELOPER »

  Szukasz dewelopera, który oferuje kupno unikatowych, nowoczesny mieszkań oraz domów?
  W takim razie ARBET DEWELOPER jest właśnie dla Ciebie. Posiadamy mieszkania na sprzedaż w Radwanicach, Siechnicach i we Wrocławiu. Skontaktuj się z nami. Zapraszamy do nas ARBET DEWELOPER, strona: www.arbetdeweloper.pl.

  Data dodania: 18 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Firma remontowa Łódź »

  Nasza specjalizacja to remonty i usługi budowlane w Łodzi i okolicach. W trakcie realizacji zleceń wykorzystujemy zarówno wieloletnie doświadczenie w branży jak i znajomość najnowszych technologii i norm w budownictwie.

  Remonty wykonujemy w Łodzi oraz okolicznych miejscowościach. Przed przystąpieniem do realizacji zawsze dokonujemy szczegółowej wyceny poszczególnych etapów prac remontowych i materiałów z jakich będziemy korzystać.

  Zakres prac jakie wykonujemy to m.in.

  remonty mieszkań
  remonty domów i lokali użytkowych
  wykończenia wnętrz – malowanie, gładzie, glazura
  realizowanie kompleksowych aranżacji zgodnie z projektem architektonicznym
  wykonywanie adaptacji przestrzeni biurowych
  zabudowy z płyt g-k, sufity podwieszane, ścianki działowe itp.
  aranżacje i remonty łazienek wraz z ułożeniem i podłączeniem wszystkich niezbędnych instalacji
  remonty i aranżacje kuchni
  wylewki samopoziomujące, ogrzewanie podłogowe, montaż paneli podłogowych
  wymiana instalacji elektrycznych
  montaże kominków

  Data dodania: 27 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Domator - zarządzanie nieruchomościami »

  Domator to firma od wielu lat zajmująca się profesjonalnym zarządzaniem nieruchomościami. Oferujemy wysokiej jakości usługi w zakresie pełnego administrowania nieruchomościami. Jeżeli potrzebujesz pomocy w sprawnym zarządzaniu swoją nieruchomością, warto wybrać ofertę Domator Kraków. Rzetelnie podchodzimy do swoich zadań, nasi pracownicy są osobami posiadającymi duże doświadczenie w branży nieruchomości.

  Data dodania: 30 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania i apartamenty na osiedlu Magnolia Park w Gorzowie »

  Nowe mieszkania i apartamenty w Gorzowie Wlkp. Spełniają wszystkie warunki programu Mieszkanie dla Młodych (MDM). Komfortowe, nowoczesne osiedle zamknięte i strzeżone, położone w Gorzowie na Osiedlu Górczyn (Manhattan).

  Data dodania: 09 06 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura Nieruchomości

Biura Nieruchomości - nowa strona:

Adres: