Podkategoria: Biura Nieruchomości - strona 35 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biura Nieruchomości Podkategoria: Biura Nieruchomości

« poprzednia strona · 35 · 36 · 37 · 38 · następna strona »
 • Biuro Wycen Nieruchomości ROGATKA »

  Biuro Wycen Nieruchomości z niemal 20-letnim doświadczeniem. Zespół stanowią inżynierowie leśnictwa, budownictwa, elektroniki a także architekt.

  Sporządzamy operaty szacunkowe jak i opinie sądowe. Wyceny obejmują typowe nieruchomości takie jak: działki, lokale, domy jednorodzinne i wielorodzinne a także mniej popularne nieruchomości typu: ogródki działkowe i kompleksy leśne.

  Podejmujemy się również zleceń nietypowych - wymagających wielu lat praktyki zawodowej:
  - wyceny mienia zabużańskiego (w celu rekompensaty za mienie pozostawione poza granicami)
  - wyceny obiektów zabytkowych (także w podejściu kosztowym na bazie dostępnych ekspertyz)
  - wyceny kopalni
  - wyceny przedsiębiorstw i zakładów składających się z budynków i konstrukcji o specjalnym przeznaczeniu

  Zapraszamy do kontaktu poprzez stronę internetową jak i telefonicznie.

  Data dodania: 14 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie najmem mieszkań »

  Oferta firmy Zarządzanie Wynajmem Polska skierowana jest do właścicieli mieszkań pod wynajem. Usługa polega na wyręczeniu właścicieli ze wszystkich obowiązków związanych z wynajmem. Firma oferuje zarządzanie wynajmem krótkoterminowym apartamentów, zakup mieszkania pod wynajem, rozliczanie podatku z wynajmu, windykację od nierzetelnych najemców. Zasięg świadczonej usługi zarządzania wynajmem obejmuje miasta Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Szczecin, Bydgoszcz, Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Opole, Chorzów, Legnica, Oleśnica, Brzeg, Oława, Trzebnica. Firma działa na rynku nieprzerwanie do 1991 r. stale podnosząc jakość usługi. Obsługa wynajmu obejmuje zarządzanie mieszkaniami, domami, lokalami komercyjnymi. Biura nieruchomości w poszczególnych miastach prowadzą również sprzedaż nieruchomości. Z usług tej agencji skorzystało już ponad 5500 klientów i liczba ta cały czas rośnie. Jeśli szukamy zaufanej agencji wynajmu, która przejmie wszystkie nasze obowiązki związane z wynajmem - jest do najlepsza propozycja. Doskonały kontakt za pośrednictwem dostępnych w każdym mieście telefonów, sprawna obsługa e-mail oraz czat na stronie internetowej dają właścicielom nieruchomości poczucie bezpieczeństwa i stałego kontaktu z pośrednikiem nieruchomości. Na stronie firmy dostępne są również do pobrania za darmo umowy wynajmu mieszkania, protokoły zdawczo-odbiorcze. Firma prowadzi dział poradnik wynajmu.

  Data dodania: 15 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy Częstochowa »

  Biuro usług wycen nieruchomości oferuje swoje usługi dla klientów z Częstochowy, okolic oraz klientów z całego kraju. Zapewniamy Państwu rzetelne usługi w zakresie szacowania nieruchomości między innymi dla potrzeb zabezpieczeń kredytów bankowych i innych. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych oraz firm. Zapraszamy do naszego biura w Częstochowie.

  Data dodania: 17 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pośrednik Nieruchomości Szczecin »

  Jesteśmy firmą zajmującą się obrotem nieruchomościami na rynku szczecińskim i zachodniopomorskim. Nasze ponad 10-letnie doświadczenie w tej dziedzinie, przeprowadzonych kilkaset transakcji, pasja i miłość do nieruchomości powodują, że nasi klienci czują się z nami bezpiecznie i komfortowo. Przeprowadzenie transakcji sprzedaży czy wynajmu nieruchomości to wieloetapowy proces. Naszą rolą jest być na każdym etapie tej drogi wraz z naszymi klientami. Służymy doświadczeniem i wiedzą od momentu sprecyzowania kryteriów poszukiwań poprzez prezentacje i aktywne wyszukiwanie ofert kończąc na procesie finalizowania formalnego umów jak i później przy procesie wydawania nieruchomości. Jesteśmy liderem jeśli chodzi o innowacyjność i wprowadzanie nowoczesnych metod w tym zakresie. Jako pierwsi w Szczecinie zaczęliśmy tworzyć dokumentację fotograficzną do każdego protokołu zdawczo-odbiorczego nieruchomości, co obecnie jest standardem. Jako pierwsi i nadal jedni z niewielu na naszym rynku w ramach naszych usług organizujemy sprawy za klientów do samego końca, łącznie z przepisywaniem umów z dostawcami mediów (gaz, prąd), organizowaniem wszelkich zaświadczeń i dokumentów od zarządców, spółdzielni i innych instytucji w celu odciążenia naszych klientów od tych często czasochłonnych czynności. We współczesnym świecie czas jest bezcenny dla każdego, dlatego szanujemy czas naszych klientów. Większość spraw załatwiamy drogą elektroniczną, jesteśmy dyspozycyjni i elastyczni.

  Data dodania: 22 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Russjan Apartament & House »

  Na rynku nieruchomości charakteryzujemy się bezkompromisową dbałością o najwyższą jakość, śmiałość w działaniu, determinacją, fantazją i szeroko pojętą elegancją.
  Oferujemy domy i mieszkania na kilkunastu dzielnicach Gdyni, Sopotu i Gdańska. Nasze inwestycję są inne niż wszystkie, eleganckie przestrzenne pomieszczenia, umeblowane ze smakiem i z dbałością o szczegóły.
  Nasze obiekty rozmieszczone są w przeróżnych lokalizacjach, od domów na spokojnych dzielnicach przymorskich aż po mieszkania w samym centrum miasta.
  Dajemy możliwość bezpośredniego zakupu apartamentu/domu/mieszkania, ale w swojej ofercie również mamy mieszkania na wynajem.
  Zapraszamy na naszą stronę w celu zapoznania się dokładniej z naszą ofertą.

  Data dodania: 24 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Umowa wynajmu mieszkania »

  Umowa wynajmu mieszkania to jeden z najbardziej istotnych elementów bezpiecznego wynajmu nieruchomości. Jej prawidłowa konstrukcja gwarantuje zabezpieczenie interesów właściciela mieszkania. W poradniku wynajmu znajdziesz darmowe wzory umowy wynajmu mieszkania, pokoju, protokoły zdawczo-odbiorcze a także wiele cennych informacji jak wynająć mieszkanie, aby uzyskiwać jak najwyższe stopy zwrotu z wynajmu. Jeśli wynajmujesz mieszkanie, lub przymierzasz się do inwestowania w mieszkania pod wynajem - sprawdź informacje zawarte w tym serwisie. Wyjaśniamy krok po kroku całą procedurę wynajmu nieruchomości. Zarządzanie wynajmem mieszkań, to sprawa bardzo odpowiedzialna. Musimy być przygotowani na wiele komplikacji, jakie mogą wyniknąć podczas współpracy z najemcami. Nierzetelni najemcy, problemy z płatnościami, zniszczenia mieszkania, skargi od sąsiadów - to tylko garść problemów jakie mogą się pojawić podczas wynajmu. Wynajmuj bezpiecznie z nami!

  Data dodania: 01 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Inverss - Lepszy widok na nieruchomości »

  Przedsiębiorstwo Inverss kieruje swoje usługi do inwestorów oraz właścicieli nieruchomości. Firma specjalizuje się w obrocie nieruchomościami, zarządzaniu i wyceną nieruchomościami, a także doradztwem budowlano-prawnym oraz ubezpieczaniem inwestycji. Kompleksowe działania firmy Inverss zapewniają bezpieczną współpracę oraz spory zysk na inwestycjach.

  Data dodania: 05 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Estimus Consulting Nieruchomości »

  Przedsiębiorstwo Estimus Consulting Nieruchomości świadczy usługi z zakresu wyceny nieruchomości. Firma wycenia następujące rodzaje nieruchomości: komercyjne, mieszkalne, działki gruntowe oraz o ograniczonych prawach użytkowych.

  Data dodania: 14 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Industrialgo.pl »

  Jeśli zależy Ci na przykład na poszerzeniu działalności swojej firmy, poszukujesz dla niej nowych rozwiązań i chcesz przenieść się ze swoją działalnością do całkiem dla nowego budynku lub lokalu, skorzystaj z oferty firmy IndustrialGo – przekonasz się, że warto. Specjaliści zatrudnieni w niej z przyjemnością wskażą Ci najlepsze budynki na sprzedaż lub do wynajęcia, dostosowane do Twojej potrzeb. Nasi doradcy wezmą pod uwagę rozwój infrastruktury na danym obszarze, warunki rynkowe oraz specyfikę Twojej działalności.

  Data dodania: 27 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości w Hiszpanii - Globly.eu »

  Nieruchomości w Hiszpanii z Globly.eu.

  Globly.eu to wyszukiwarka ofert nieruchomości w Hiszpanii, ale także polskie biuro hiszpańskich nieruchomości, które swoim klientom oferuje więcej niż inni. Kiedy już zamieszkasz w Hiszpanii pomożemy Ci w urządzeniu sobie życia w innym kraju. Sami wysyłaliśmy dzieci do szkoły, załatwialiśmy sprawy w urzędach otwieraliśmy firmy w Hiszpanii. Chętnie i z przyjemnością podzielimy się naszym doświadczeniem.

  Współpracujemy z polskimi biurami nieruchomości funkcjonującymi na wybrzeżu Costa Blanca oraz Costa Del Sol. W naszej ofercie posiadamy obecnie ponad 980 aktualnych o starannie wyselekcjonowanych ofert nieruchomości w Hiszpanii nad morzem. W każdym tygodniu na naszej stronie pojawiają się nowe oferty, które wyróżniają się ceną, jakością lub lokalizacją. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży sprawia, że oferujemy usługi na najwyższym poziome, a serdeczne podejście do każdego klienta czyni współpracę z globly.eu czystą przyjemnością.

  W ofercie globly.eu znajdziesz głównie nieruchomości w Hiszpanii nad morzem. Oferty nieruchomości, które prezentujemy to niezwykle korzystne okazje inwestycyjne głównie ze względu na niskie ceny, pewną pogodę oraz rozwiniętą ofertę turystyczną w okolicy.

  Data dodania: 09 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe ogłoszenia nieruchomości z całej Polski »

  Od jakiegoś czasu coraz bardziej interesuje cię kwestia nieruchomości? Planujesz sprzedać dom? A może chcesz kupić mieszkanie? Pragniesz ze swoją ofertą dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców? A może pragniesz znaleźć jak najwięcej i jak najlepszych ogłoszeń związanych z nieruchomościami? Jest wiele stron internetowych, na których można odkryć i zamieścić własne ogłoszenia dotyczące nieruchomości. Nie wszystkie są jednakże warte naszej uwagi. Dlatego też wybierając taki portal, zdecyduj się na nasz darmowy serwis ogłoszeń nieruchomości. Wejdź właśnie na nasz portal internetowy i szybko oraz z powodzeniem sprzedaj lub kup dom, mieszkanie, garaż, biuro lub działkę. Nasza strona internetowa jest najwygodniejszym i najbardziej obszernym z dostępnych w polskiej sieci rozwiązań w dziedzinie ogłoszeń o nieruchomości. Znajdziesz tutaj nie tylko ogłoszenia z całej Polski w jednym miejscu, lecz odkryjesz także niesamowicie rozbudowany katalog biur nieruchomości. Nie trać czasu na inne strony internetowe. Wybierz największą liczbę najlepszych ogłoszeń. Wybierz nasz portal.

  Data dodania: 11 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • City Office Sp. z o.o. »

  Biuro Wirtualne City Office to:
  • Prestiżowy adres biznesowy dla firmy w Warszawie w budynku „Spektrum Tower” – tzw. „ wirtualny adres ”
  • Biura na dzień lub na godziny,
  • Obsługa recepcyjna dla firmy,
  • Obsługa korespondencji: odbiór i informowanie o nadejściu korespondencji, skanowanie i przekazywanie mailowo do Klienta,
  • Przesyłanie lub przekierowanie poczty na wskazany adres przez Klienta,
  • Dostęp do platformy obsługi korespondencji - Panel Klienta
  • Korzystanie z sali konferencyjnej na dzień lub na godziny
  • Rejestracja spółek prawa handlowego w KRS, US, ZUS i GUS /doradztwo lub wypełnianie wniosków/
  • Profesjonalna obsługa księgowa
  • Na terenie biura dostęp do szybkiego bezprzewodowego internetu,
  • Dostęp do wyposażonego aneksu kuchennego,
  • Możliwość skorzystania z urządzeń biurowych: drukarka, skaner, ksero.
  • Przechowywanie dokumentacji,

  Data dodania: 16 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości Gdynia »

  Wycena nieruchomości Monika Broniszewska świadczy usługi od 2007 roku, w zakresie: wycena nieruchomości, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, analiza rynku, doradztwo majątkowe oraz audyty energetyczne. Posiadamy duże doświadczenie w wycenie przedsiębiorstw, ale również mieszkań, domów i działek. Działamy na rynku lokalnym - Gdynia, Sopot, Gdańsk, Trójmiasto - oraz w całej Polsce.

  Data dodania: 30 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • IBERBROKER - Nieruchomości Costa Blanca »

  Agencja IBERBROKER zajmuje się pośrednictwem w zakupie nieruchomości w Hiszpanii. Siedziba naszej firmy mieści się w Costa Blanca. Posiadamy atrakcyjne nieruchomości pochodzące bezpośrednio od sprzedających. Nie pobieramy żadnych prowizji od kupujących. Korzystając z naszej wyszukiwarki znajdziesz najnowsze oferty dotyczące takich nieruchomości jak apartamenty, wille oraz domy w Hiszpanii. Agencja IBERBROKER funkcjonuje na rynku od kilkunastu lat. Posiadamy wielu zadowolonych klientów, którzy nabyli wspaniałe nieruchomości na Półwyspie Iberyjskim z naszą pomocą. Każdemu klientowi decydującemu się na skorzystanie z usług IBERBROKER gwarantujemy kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy. Organizujemy wizytę przyszłego inwestora oraz służymy dobrą radą przy wyborze obiektu. Kiedy klient zdecyduje się na nabycie danej nieruchomości, nasza agencja zapewni mu kompleksową obsługę prawną oraz notarialną. Z nami zakup wymarzonej nieruchomości jest bardzo prosty i przyjemny.

  Data dodania: 30 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Post-estate.com »

  Wiele rozwijających się firm otwiera swoje filie w innych miastach, a wiadomo że, potrzebne będzie miejsce na prowadzenie takiej filii, magazyny, lokale mieszkalne itp. Post Estate wychodząc na przeciw wymaganiom przedsiębiorców jak i osób prywatnych oferuje swoje usługi w zakresie najmu lokali komercyjnych, gabinetów lekarskich, magazynów oraz lokali mieszkalnych. Każdy lokal można wynająć na krótki i na długi okres, w miarę potrzeb można też wykupić upatrzony lokal, magazyn, mieszkanie czy gabinet lekarski

  Data dodania: 16 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pośrednik nieruchomości - honestbroker.eu »

  HONEST BROKER Natalia Gwizdał to biuro nieruchomości z miasta Międzychód. Zajmujemy się profesjonalnymi usługami obejmującymi swoim zakresem kupno, sprzedaż i wynajem (mieszkania, domy, działki i lokale użytkowe). Każdy klient jest przez nas traktowany w sposób indywidualny. Podstawą naszego sukcesu są szybkie kontakty i posiadane doświadczenie. Hasło ''Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze...'' to nasza domena.

  Data dodania: 04 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Aktiva Valora - wycena nieruchomości Łódź »

  Kupno lub sprzedaż domu czy mieszkania to bardzo poważna sprawa. Czasem jest to nawet najważniejsza decyzja w całym życiu. Warto więc zadbać o to, aby wszystkie sprawy związane z wyceną nieruchomości zostały załatwione rzetelnie i fachowo. Takim oczekiwaniom wychodzi na przeciw firma Aktiva Valora z miasta Łodzi zajmująca się właśnie wyceną nieruchomości. Jesteśmy rutynowanymi ekspertami i znamy się na rzeczy. Oferujemy szeroki wachlarz usług i preferencyjne ceny. Każdy znajdzie coś dla siebie.

  Data dodania: 18 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wyceny nieruchomości »

  Wycena nieruchomości to inaczej oszacowanie wartości określonego obiektu budowlanego. W dzisiejszych czasach, przepełnionych nieustannym rozwojem, jest dokumentem będącym potwierdzeniem sprzedaży danego mieszkania czy też domu. Z pewnością pomoże w tym Biuro dominus które reprezentują osoby w pełni uprawnione do wykonywania tego zawodu. Klient podejmujący usługę może spodziewać się pełnego profesjonalizmu który wyróżnia firmę. Ponadto może liczyć na stosunkowo niska kwotę która nie obciąży budżetu klienta.

  Data dodania: 26 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Toruń »

  Rynek nieruchomości to dziedzina wymagająca ogromnej wiedzy i doświadczenia. Prowadząc od lat biuro sprzedaży nieruchomości jesteśmy tego w pełni świadomi. Przychodząc do nas i powierzając nam misję sprzedaży nieruchomości – mieszkania, domu, działki lub innych gruntów klient może być pewien, że jest w dobrych rękach. Staramy się zawsze na piedestale stawiać interes naszych klientów i ich oczekiwania. Wycena nieruchomości i jej promocja odbywa się na bardzo wysokim poziomie, co w rezultacie gwarantuje szybką realizację sprzedaży i zadowolenie właścicieli.

  Data dodania: 27 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe ogłoszenia wynajmu mieszkań »

  Mieszkania do wynajęcia Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Szczecin, Bydgoszcz, Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Opole, Chorzów, Legnica, Oleśnica, Brzeg, Oława, Trzebnica. Darmowe ogłoszenia wynajmu mieszkań, pokoi, domów i lokali komercyjnych dla właścicieli i pośredników nieruchomości. Jeśli poszukujesz miejsca w sieci, gdzie możesz za darmo i bez zbędnych pytań dodać skuteczne ogłoszenie o wynajmie odwiedź ten portal. Gwarantowana skuteczność w poszukiwaniu najemców. Portal skutecznie łączy potrzeby najemców z wynajmującymi, dając narzędzie zarówno do poszukiwania mieszkań jak również ich skutecznej promocji. Darmowe ogłoszenia wynajmu pozostaną na zawsze! Nie wprowadzamy ukrytych opłat i prowizji. Dodaj swoje ogłoszenie już dziś.

  Data dodania: 07 11 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 35 · 36 · 37 · 38 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura Nieruchomości

Biura Nieruchomości - nowa strona:

Adres: