Podkategoria: Deweloperzy - strona 13 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Deweloperzy Podkategoria: Deweloperzy

« poprzednia strona · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · następna strona »
 • Starmit - docieplenia i ocieplanie domów, elewacje, izolacja ścian, tynki »

  Firma STARMIT od wielu lat realizuje projekty docieplania budynków na terenie województwa zachodniopomorskiego oraz poza jego granicami. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe. Od momentu powstania firmy dokładamy wszelkich starań w zakresie dbałości o wysoką jakość prac i dotrzymywanie terminów. Wieloletnie doświadczenie w budownictwie oraz wysokie kwalifikacje zawodowe naszych pracowników sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu, nawet najbardziej nietypowemu zadaniu. Dzięki temu grono naszych zadowolonych klientów wciąż rośnie, a satysfakcja z owoców naszej pracy motywuje nas do nieustannego poszerzania i udoskonalania świadczonych usług.

  KONTAKT

  Telefon: 507 516 460
  Strona internetowa: www.starmit.pl
  E-mail: docieplenia@gmail.com

  Data dodania: 03 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kariera-Inżyniera.pl »

  Strona skierowana do poszukiwaczy wiedzy z zakresu budownictwa. Podejmowane tematy rozszerzają wiedzę dotyczącą geotechniki, konstrukcji, hydrotechniki, nowości rynkowych czy też kariery inżyniera. Na stronie opisano ciekawe projekty inżynieryjne, nowości rynkowe z zakresu technologii budowlanych, opisy technologii budowlanych stosowanych we współczesnym budownictwie. Dodatkowo poruszono tematy pracy w branży budowlanej oraz ogólnej branży technicznej. Dodatkowo udostępnione zostały oferty pracy w sektorze budowlanym, energetycznym i deweloperskim.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Deweloper INTERBUD-LUBLIN S.A. »

  INTERBUD-LUBLIN S.A. to nowoczesna, posiadająca bogate tradycje i wieloletnie doświadczenie firma budowlano-deweloperska działająca na terenie województwa lubelskiego. To także firma, która zna i realizuje oczekiwania swoich Klientów. Fundamentem naszej działalności są mieszkania na sprzedaż. Korzystając z ponad 23-letniego doświadczenia, działająca od 1987 roku firma opiera swoją strategie na rozwijaniu działalności w zakresie usług budowlanych, zarówno na potrzeby wykonywania prac zleconych jak i na potrzeby własne związane z realizacją projektów mieszkaniowych.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wizualizacje »

  Poszukujesz profesjonalnej firmy, która wykona dla Ciebie wizualizacji na najwyższym poziomie? Sprawdź naszą ofertę! Realizujemy wizualizacje fotorealistyczne - architektoniczne, wnętrz, a także 3D - wszystko na najwyższym poziomie. Zajrzyj do naszego portfolio! Współpracowaliśmy już już z największymi firmami i deweloperami! - First Studio Wizualizacje

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Mienia Wojskowego – sprzedaż nieruchomości oraz sprzętu »

  Agencja Mienia Wojskowego to agenda Skarbu Państwa, której zadaniem jest zarządzanie mieniem przejmowanym od Ministerstwa Obrony Narodowej.
  Sprzedaż mienia funkcjonuje w postaci przetargów nieruchomości wojskowych takich jak grunty oraz budynki o dużych walorach inwestycyjnych, a także własności wojskowej (używane samochody ciężarowe oraz osobowe, sprzęt hydrauliczny, elektryczny i medyczny). Mienie ruchome, które nie znajduje nabywcy zostaje zutylizowane lub unieszkodliwione z uwagi na swe własności chemiczne bądź formy prawne.
  W strukturze AMW znajdują się siedziba w Warszawie a także jednostki lokalne w Krakowie, Wrocławiu, Gorzowie Wlkp., Szczecinie, Olsztynie i Gdyni.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkanie dla Młodych »

  Wybierz najlepszą dopłatę do kredytu hipotecznego! Nowy rządowy program Mieszkanie dla Młodych zastępujący program Rodzina na Swoim. Sprawdź swoją zdolność kredytową. Porównaj dofinansowania do pierwszego mieszkania.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wylewki, posadzki betonowe mixokretem »

  Oferujemy Państwu wykonanie wylewek betonowych w domach jednorodzinnych oraz dużych obiektach przemysłowych za pomocą mixokretów spalinowych. Dzięki mechanicznemu zacieraniu wykonane przez nas wylewki są idealnie gładkie i równe. Korzystając z nowoczesnych pomp do podawania zaprawy jesteśmy w stanie wykonać duże ilości wysokiej jakości wylewek w stosunkowo krótkim czasie.

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości komercyjne, działki, domy »

  Nieruchomości Pawłowski to instytucja, jaka powstała, aby zagwarantować Państwu pełny wachlarz działań powiązanych z obrotem tudzież wynajmem posesji. Obfite doświadczenie oraz wyuczona dynamiczna załoga powoduje, że jesteśmy filią jakiej możecie zawierzyć. Wyspecjalizowanie oddziałów firmy i fachowość własnych upoważnionych pośredników i ich pomocników, zaręcza kompetentną obsługę i pomoc w wyborze dopasowanych rozwiązań dla dowolnego klienta szukającego nieruchomości. Personel naszej organizacji dołoży wszelkich starań, aby mieli Państwo poczucie komfortu i bezpieczeństwa w trakcie współpracy.

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mazurskie Domy - domy drewniane, domy z bali »

  Budująca od 20 lat, uznana na rynku europejskim firma "Mazurskie Domy" oferuje domy drewniane (całoroczne), a konkretnie domy z bali – całoroczne, ekskluzywne, atrakcyjne, solidne i trwałe. Zapewnia kompleksową obsługę każdego zlecenia na domy drewniane: gotowe projekty, jak i te indywidualne oraz ich realizację. Budowane domy z drewna, dzięki impregnatom oraz zastosowanej izolacji, a tym samym właściwemu zakonserwowaniu surowca, wykonywane są w kilku systemach: z pojedynczych lub podwójnych bali. Dzięki stosowanej technologii domy posiadają niski współczynnik przenikalności ciepła, a co za tym idzie - koszty ogrzewania są niższe, domy są energooszczędne i ciepłe. Projekty firmy "Mazurskie Domy" to ekologiczna, lekka konstrukcja oraz duże zindywidualizowanie. Niewielki ciężar pozwala na zastosowanie mniejszych fundamentów, a przez to obniżenie kosztów budowy. Stosowane przez firmę materiały są naturalne i ekologiczne co sprawia, że otrzymują Państwo ekskluzywny dom o właściwościach antyseptycznych i antyalergicznych, dodatkowo cenowo atrakcyjniejszych od domów tradycyjnych.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Świat Nieruchomości - mieszkania Szczecin, dom w Szczecinie, mieszkania w szczecinie »

  Pierwszy oddział Firmy Świat Nieruchomości powstał w 2004 roku w Szczecinie. Firma specjalizuje się w pośredniczeniu w kupnie, sprzedaży otaz wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości w Szczecinie oraz województwie zachodniopomorskim. Polecamy atrakcyjne mieszkania w Szczecinie, działki oraz kupisz wymarzony dom w Szczecinie.
  Firma godna polecenia - uczestnik programu Rzetelna Firma.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdzone Nieruchomości Szczecin - mieszkania oraz domy w Szczecinie »

  Portal Sprawdzone Nieruchomości powstał na potrzeby szybkiego oraz precyzyjnego wyszukania wszelkiego rodzaju nieruchomości. Oferujemy następujące rodzaje nieruchomości : mieszkania, działki oraz domy. Naszą największą bazę ofert stanowi Szczecin, Stargard Szczeciński, Mierzyn, Bezrzecze oraz Dobra Szczecińska. Cały czas powiększamy ofertę nieruchomości na terenie całej Polski. Portal sprawdzone nieruchomości pomaga w wyszukaniu idealnej nieruchomości, według wpisanych przez klienta kryteriów. Polecamy portal sprawdzone nieruchomości.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dom w Szczecinie - domy i rezydencje w Szczecinie »

  Strona domywszczecinie.info powstała na potrzeby klientów poszukujących wszelkiego rodzaju domów. Wyszukiwarka domów pozwala na precyzyjne odnalezienie nieruchomości pod względem jej lokalizacji, powierzchni, standardu, oraz wielu innych kryteriów. Na stronie oferowane są następujące typy nieruchomości : domy wolnostojące, domy w zabudowie bliźniaczej, domy w zabudowie szeregowej oraz rezydencje w Szczecinie.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ekostal.pl - konstrukcje stalowe, hale namiotowe »

  Witamy, nasza firma Ekostal zajmuje się prdukcją wyrobów stalowych takich jak konstrukcje stalowe, hale magazynowe, hale przemysłowe, magazynowe na potrzeby rolnictwa, motoryzacji oraz budownictwa.
  Konstrukcje stalowe posiadają odpowiednią, aktualną dokumentację techniczną dopuszczającą je do użytkowania zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi, wykonaną przez licencjonowanych projektantów.
  Tworzone przez naszą firme konstrukcje namiotów są wykonane w technologii lekkich, samonośnych dwugałęziowych kratownic stalowych zabezpieczonych antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe.

  Data dodania: 23 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wycinanie laserem »

  Wycinamy laserem elementy makiet architektonicznych i innych.
  Wycinamy laserem w tekturze, pleksi balsie i wielu innych materiałach.

  Makiety zaliczeniowe, konkursowe i koncepcyjne to teraz nie problem. Z nami zrobisz je w kilka chwil.

  Nasze usługi kierujemy do biur architektonicznych i studentów architektury. Z nami zaoszczędzisz czas, swoją makietę architektoniczną złożysz w kilka godzin. Rysujesz elementy makiety, my je wycinamy laserem a ty je sklejasz. Proste? Jasne że tak! Zapraszamy

  Data dodania: 03 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna A. Borzemska-Wiliczkiewicz M. Muszyńska »

  Przedstawiamy Kancelarię Notarialną Anna Borzemska - Wiliczkiewicz, Małgorzata Muszyńska Spółka Cywilna z siedzibą we Wrocławiu. Notariusz zapisuje protokoły walnych zgromadzeń organizacji publicznych, stowarzyszeń, spółdzielni, spółek i innych osób prawnych w przypadkach prawem przewidzianych. Notariusz notuje również protokoły, w tym protokoły dziedziczenia, w celu stwierdzenia przebiegu pewnych czynności czy zdarzeń wywołujących skutki prawne, a w szczególności dotyczące stawiennictwa stron i złożonych przez nie oświadczeń, i również - na żądanie strony stawiającej - niestawiennictwa strony drugiej. Informacja dotycząca czynności notarialnych jest nieodpłatna. Biuro pracuje od poniedziałku do piątku. Po wcześniejszym ustaleniu z Notariuszem, dokonanie czynności notarialnych, może zajść też w innych dniach czy godzinach. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dyrekcyjna s.c. Wynajem biur Gdańsk Śródmieście »

  Biurowiec doskonale usytuowany w centrum Gdańska w otoczeniu punktów handlowych i usługowych. Udostępniamy pojedyncze pokoje, z możliwością ich połączenia w kompleksy biur składające się z kilku pomieszczeń.
  Budynek w wysokim standardzie z cichobieżną, nową windą, po remoncie kapitalnym (wymiana instalacji, okien, drzwi, wykładzin). Doskonała komunikacja: blisko przystanki tramwajowe, autobusowe oraz kolej podmiejska. Przed budynkiem znajduje się bardzo dużo ogólnodostępnych miejsc parkingowych.

  Data dodania: 09 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Makiety architektoniczne »

  Wykonujemy profesjonalne makiety architektoniczne, koncepcyjne, konkursowe, deweloperskie, historyczne i inne na specjalne zamówienie.
  Makiety mogą być multimedialne, podświetlane a nawet z elementami ruchomymi.
  Wszystkie nasze makiety są wysokiej jakości i wykonane dokładnie według Państwa projektu.
  Współpraca z nami to: terminowość, wysoka jakość, przystępna cena i dowóz makiety na miejsce!

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Olsztyn »

  ARBET Investment Group Sp. z o.o. oferuje sprzedaż nowych mieszkań w Olsztynie. Nasze mieszkania umiejscowione są w najlepszych lokalizacjach w Olsztynie. Firma zajmuje się również wynajmem sprzęu budowlanego, obsługą nieruchomości i pracami budowlanymi na terenie Polski i poza ranicami kraju.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Salon Nowych Nieruchomości Wrocław »

  Mieszkania we Wrocławiu w programie Mieszkania dla Młodych. Jeśli szukasz mieszkania skontaktuj się z naszym doradcą, a pomożemy Ci wyszukać apartament od dewelopera jakie chcesz znaleźć.
  Na początku roku 2013 wejdzie w życie program Mieszkania dla Młodych, który jest wsparciem kredytu na kupno mieszkania. Jako doradca nieruchomości na rynku wrocławskim pomagamy w wyszukaniu najlepszych z pośród możliwych ofert i we wszystkich formalnościach. Program będzie polegał na tym, że klienci mogą kupić mieszkanie taniej wyłącznie nowe. Z programu mogą korzystać małżeństwa i single. Wszystkie założenia programu omówimy w naszym salonie nowych nieruchomości.

  Poza tym Salon Nowych Nieruchomości we Wrocławiu towarzyszy przy szukaniu mieszań zarówno nowych, jak i mieszkań z rynku wtórnego. Posiadamy ogromną bazę nieruchomości we Wrocławiu i w okolicach Wrocławia. Wsparcie przy znalezieniu nieruchomości jest bezpłatne i klient nie płaci żadnej prowizji.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Broker Ubezpieczeniowy Warszawa »

  Broker Ubezpieczeniowy Warszawa, Profesjonalna obsługa Brokerska, Specjalne programy ubezpieczeniowe,Obsługa klientów korporacyjnych i detalicznych, Pośrednictwo ubezpieczeniowe, Profesjonalna obsługa dla Spółdzielni Mieszkaniowych, Profesjonalna obsługa dla Wspólnot Mieszkaniowych, Współpraca z Zarządcami Nieruchomości

  Data dodania: 24 03 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Deweloperzy

Deweloperzy - nowa strona:

Adres: