Podkategoria: Deweloperzy - strona 21 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Deweloperzy Podkategoria: Deweloperzy

« poprzednia strona · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · następna strona »
 • Mieszkania Jabłonna »

  Nasza firma deweloperska oferuje sprzedaż mieszkań dopasowanych do oczekiwań współczesnych kupców - są to mieszkania wykonane solidnie, z wysokiej jakości materiałów. To co odróżnia nas od innych firm deweloperskich to konkurencyjne ceny oraz kompleksowa obsługa klient a- dbamy o to, aby nie tylko oferować kompleksowe rozwiązania mieszkaniowe, ale także służyć poradą i pomocą merytoryczną.

  Data dodania: 23 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Royal Arts - Projektowanie i aranżacja wnętrz. »

  Royal Arts to firma zajmująca się luksusowym urządzaniem wnętrz założona przez Marlenę Kwiatkowską. Słynie z wnętrz art deco, bauhaus i urządzania z wykorzystaniem antyków.

  O wysokiej jakości usług świadczą liczne realizacje, nagrody oraz publikacje w branżowych magazynach.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Atlantis Deweloper, Biuro nieruchomości »

  Atlantis Deweloper to firma deweloperska, dla której Komfort, prestiż i bezpieczeństwo Klientów,precyzyjnie dobrane lokalizacje są zdecydowanym priorytetem. Posiada tysiące ofert nieruchomości w swojej ofercie.

  Data dodania: 04 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości na Teneryfie »

  Kilka biur - jedno miejsce, tysiące ofert nieruchomości, apartamenty, domy mieszkania, wille. Kompleksowa obsługa prawna, nie szukaj w innym miejscu u nas masz wszystko na miejscu wraz z pełną obsługą prawno - administracyjną. Zapraszamy na naszą strone. Platforma - nieruchomoscinateneryfie.com powstała dla zapewnienia Państwu całkowitego bezpieczeństwa transakcji, inwestycji czy jakiegokolwiek zakupu na Teneryfie.
  Współpracujemy z większością banków hiszpańskich, firm finansujących oraz z sądami egzekucyjnymi. W jednym miejscu macie Państwo tysiące ofert nieruchomości z kilku biur, opiekę prawnika i tłumacza, doradcę inwestycyjnego i rzeczoznawcę.

  Data dodania: 11 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mertis.com.pl - sprzedaż mieszkań »

  Nasza oferta obejmuje sprzedaż mieszkań i domów z rynku pierwotnego w inwestycjach developerskich. W naszej ofercie znajdą Państwo tylko nowoczesne obiekty mieszkaniowe. Jesteśmy brokerem nieruchomości o ugruntowanej pozycji na rynku, który cieszy się zaufaniem szerokiej grypy klientów. Polecamy tylko nowe mieszkania w Bydgoszczy. Nowe apartamenty w wilii w Fordonie, nowe mieszkania w Osielsku, apartamenty na Bartodziejach.

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.nowemieszkania.org »

  Zachęcamy do zapoznania się z witryną w stu procentach dedykowaną nieruchomościom mieszkalnym. Możemy tu odnaleźć dane odnoszące się do mieszkań i domów jednorodzinnych z rynku pierwotnego. Atutem witryny jest szeroka oferta nieruchomości z różnych lokalizacji w całej Polsce. Portal zawiera informacje na temat nowopowstałych osiedli mieszkaniowych i nowych inwestycji mieszkaniowych. Oprócz tego na portalu znajdziemy zdjęcia nieruchomości oraz adresy stron www inwestorów, którzy proponują daną mieszkania i domy. Zapraszamy do odwiedzenia portalu wszystkich, którzy szukają nieużywanych, ciekawych mieszkań i domów.

  Data dodania: 19 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Domy Mierzyn »

  Nieruchomości w Mierzynie przy mieście Szczecin. Domy typu bliźniak. Mierzyn to miejsce idealne do zamieszkania, dlatego kupno domu w tak bliskiej lokacji do Szczecina jest idealnym rozwiązaniem. Na stronie internetowej kontakt oraz projekty domów typu bliźniak.

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nowe Mieszkania Łódź Śródmieście »

  Przedstawiamy nowoczesne osiedle Narutowicza Residence. Jest to osiedle posiadające w swojej ofercie nowe mieszkania. Łódź Śródmieście to część miasta, którą charakteryzuje spokój, estetyczny wygląd, jej położenie umożliwia korzystanie w pełni z dóbr jakie oferuje Łódź, drugie co do wielkości miasto w kraju. Tyczy się to zarówno pracy jak i relaksu i aktywnego spędzania wolnego czasu.

  Nowe Centrum, śródmiejskie centra biznesowe, Manufaktury i bezproblemowa komunikacja, sprawia iż przemieszczanie się po Łodzi nie przysparza większych problemów.

  Ponadto prosty dojazd do autostrady A1 oraz A2, kierunek stolica, Gdańsk, Poznań uniezależnia osoby, które szukają idealnego mieszkania.

  Zważając na wygodę lokatorów Narutowicza Residence, do dyspozycji oddajemy również takie wspólne tereny rekreacyjne jak place zabaw, profesjonalną siłownię „pod chmurką” czy prywatne skwerk.

  Ostatnie kondygnacje obejmują ekskluzywne penthouse’y o wysokości 3.2 metra, których tarasy przekraczają nawet 45 metrów kwadratowych, stworzono je z kamienia naturalnego, szklanych balustrad i drewna.

  Data dodania: 07 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centauris »

  Firma Vantage Development S.A. zajmuje się budowaniem osiedli mieszkaniowych w wielu miastach Polski. Jedną z dużych inwestycji prowadzonych przez spółkę deweloperską, jest osiedle Centauris zlokalizowane w jednej z większych dzielnic Wrocławia. Powierzchnia nowego osiedla wynosi blisko 15 hektarów. Na tak rozległym terenie znajdują się nowoczesne budynki mieszkalne oraz liczne lokale usługowo-użytkowe. Osiedle Centauris sąsiaduje z licznymi terenami zielonymi m.in. Parkiem Skowronim, gdzie można wypocząć i zrelaksować się.

  Data dodania: 12 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Vantage S.A. »

  Spółka deweloperska Vantage Development S.A. prowadzi inwestycje budowlane na terenie Wrocławia oraz w innych miastach Polski. W ostatnich latach deweloper realizował kilka inwestycji w stolicy województwa dolnośląskiego. Wśród nich można wymienić osiedla mieszkaniowe: Promenady Wrocławskie, Centauris oraz Parkowa Ostoja. Na osiedlach zajmujących kilkunastohektarowe powierzchnie, znajdują się budynki mieszkalne oraz miejsca wyznaczone na lokale handlowo-usługowe i biura. Nowe mieszkania na ww. osiedlach są zróżnicowane pod względem metrażu.

  Data dodania: 12 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Invest Komfort - Jaśkowa Dolina 29 »

  Invest Komfort to firma, która zajmuje się budową ekskluzywnych apartamentów i mieszkań w centralnych dzielnicach Gdańska, Gdyni i Sopotu. Są to lokale o wysokim standardzie, które zapewniają komfortowe warunki osobom o wyrafinowanych gustach. Na terenach budowanych obiektów powstają boiska sportowe i tenisowe, a także sale fitness, bilardowe i sauny. Dzięki temu klienci Invest Komfort mogą korzystać z aktywnego wypoczynku, nie opuszczając swojego miejsca zamieszkania. Tereny wokół budynków są efektownie zagospodarowane i pełne zieleni.

  Jednym z naszych projektów są apartamenty Jaśkowa Dolina 29. Jest to kompleks apartamentów, które otoczone są pięknym lasem. Są to trzypiętrowe budynki połączone łącznikiem ze szkła, z którego widoczny jest przepiękny park bukowy i stylowy plac. Zobacz zdjęcia i cały opis apartamentów na stronie dedykowanej tej lokalizacji.

  Data dodania: 13 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Promenady Wrocławskie »

  Spółka deweloperska Vantage Development S.A. na 15 hektarach powierzchni realizowała inwestycję budowlaną, której efektem są Promenady Wrocławskie. Jest to nowe osiedle mieszkaniowe zlokalizowane w Śródmieściu, położone zaledwie 3 kilometry od wrocławskiego Rynku Głównego i zarazem w sąsiedztwie terenów zielonych – skwerów, parków. Mieszkańcy Promenad Wrocławskich mają dostęp do licznych lokali handlowo- usługowych zlokalizowanych na nowym osiedlu. Na terenie inwestycji wyznaczono także powierzchnie na biura.

  Data dodania: 17 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firma budowlana Argobudowa - Wyburzenia, rozbiórki. Usługi dźwigiem i koparką. Spawanie Warszawa Żuromin »

  Nasza firma świadczy kompleksowe usługi budowlane.

  Świadczymy usługi:
  dźwigowe,
  ziemne - koparka
  usługi spawalnicze - spawanie teakże aluminium
  oferujemy sprzedaż gazów technicznych


  Kompleksowo realizujemy prace ziemne i usługi:
  * stabilizacji podłoża
  * rekultywacji terenu
  * wymianie gruntów
  * wykonawstwu dróg
  * wykopie fundamentów pod budowę domów i innych obiektów
  * makroniwelacje terenu
  * robotach wyburzeniowe i rozbiórkowe
  * drenaże
  * skarpowanie
  * prace koparki kołowej, koparki gąsienicowej i ładowarki (oferujemy wykopy pod fundamenty, chlewnie, kurniki, hale, kopiemy również stawy)

  Świadczymy usługi wyburzeniowe i rozbiórkowe na terenie Warszawy, Żuromina, Ciechanowa, Działdowa i okolic. (woj. mazowieckie)
  Oferujemy Państwu profesjonalne i specjalistyczne usługi dźwigowe.

  Posiadamy w ciągłej sprzedaży hurtowej i detalicznej bogatą ofertę gazów technicznych, gazów analizowanych, gazów spożywczych i czynników chłodniczych.

  Oferujemy spawanie metodami MIG, MAG, MMA, TIG, - spawanie stali czarnej, kwasoodpornej i aluminium, a również usługi gięcia, cięcia, wiercenia i frezowania.

  Zajmujemy się budowaniem domówi obiektów budowlanych metodami tradycyjnymi jak również innowacyjnymi. Oferujemy budowy od podstaw a także rozbudowy, przebudowy oraz nadbudowy istniejących budynków.

  Dużą uwagę przykładamy do aspektów BHP. Zapewniamy Państwu usługę kompleksowych wyburzeń budynków i konstrukcji stalowych przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

  Data dodania: 08 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Time Lapse Productions - Filmy poklatkowe z budowy »

  Profesjonalne realizacje filmowe w technice Time Lapse z inwestycji budowlanych do celów dokumentacji i promocji projektów budowlanych. Zdjęcia lotnicze, promocja inwestycji. W tworzeniu filmów poklatkowych metodą "Time Lapse" z budowy nie mamy sobie równych
  Kreujemy najbardziej spektakularne produkcje Time Lapse, dbając by każde ujęcie zapierało dech w piersiach

  Data dodania: 21 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • NIERUCHOMOŚCI W HISZPANII »

  Nasze biuro świadczy specjalistyczne usługi w zakresie pośrednictwa w zakupie, sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną realizowanych transakcji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości rynku nieruchomości udzielamy naszym klientom fachowych porad niezbędnych dla zrealizowania najbardziej korzystnych transakcji. ­­­
  Od początku zdobywając zaufanie coraz większej liczby klientów prowadzimy działalność na terenie całej Hiszpanii. Działamy odpowiedzialnie i dokładnie dbamy o bezpieczeństwo naszych kontrahentów.

  Data dodania: 26 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Białołęka Tarchomin »

  Inwestycja Osiedle Ostródzka to budynek mieszkalny, wielorodzinny z garażem podziemnym. Na terenie nieruchomości usytuowano plac zabaw dla najmłodszych oraz teren rekreacyjny. Obiekt jest ogrodzony i monitorowany. Budynek idealnie wpisuje się w otaczającą kameralną zabudowę.

  Data dodania: 05 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Domport.pl »

  Na stronie domport.pl znajdziesz wszystko na temat rynku mieszkań. Pomagamy wybrać dewelopera i jak najkorzystniej sprzedać mieszkanie. Radzimy czym na co zwracać uwagę przy wyborze kredytu mieszkaniowego, a także czy warto wynajmować. Na naszej stronie znajdziesz wszelkie wskazówki odnośnie sprzedaży nieruchomości oraz wzory wniosków i umów, a także oferty najlepszych kredytów hipotecznych dla młodych małżeństw. Podpowiemy jak przygotować nieruchomość do sprzedaży i szybko znaleźć kupca. Przegląd deweloperów z polskich miast.

  Data dodania: 16 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem magazynów »

  Szukasz magazynów do wynajęcia lub kupienia i oczekujesz kompleksowej oferty dostosowanej do Twoich potrzeb? W naszym serwisie znajdziesz najlepsze magazyny oraz centa logistyczne na terenie Polski, a my pomożemy Ci wybrać najlepsze miejsce dla prowadzenie Twojego biznesu - bez względu na to, w jakiej branży działasz. Zapewniamy przystępne warunki współpracy oraz szeroką bazę magazynów. Postaw na nasze wieloletnie doświadczenie – zapraszamy!

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania na Bielanach od OPW »

  Jesteśmy deweloperem z wieloletnim doświadczenie na rynku, który oferuje wysoki standard mieszkań w ramach nowej inwestycji, która realizowana jest na terenie Warszawy. Zapewniamy apartamenty, dostęp do lokali usługowych oraz garażu podziemnego. Inwestycja cechuje się wysokim standardem wykończenia, świetną lokalizację od dostępem do doskonale rozwiniętego systemu komunikacji miejskiej. Budynek położony jest w sąsiedztwie terenów zielonych.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Firma budowlana - dtmdomy.pl »

  Domy energooszczędne są teraz w modzie! Dlatego, jeżeli planujesz budowę takiego domu koniecznie musisz skorzystać z naszej oferty. Kompleksowa budowa energooszczędnych domów jest pracą jaką wykonujemy już od sporu lat i jesteśmy jedną z niewielu firm z tak dużych doświadczeniem w tym temacie. Jeżeli zależy Ci, więc na dobrze wykonanym budynku zaufaj nam po prostu! Zapraszamy też na naszą stronę www, gdzie można zobaczyć nasze dotychczasowe projekty oraz skontaktować się z nami. Gwarantujemy Ci, że nie pożałujesz!

  Data dodania: 04 03 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Deweloperzy

Deweloperzy - nowa strona:

Adres: