DOMY Z WIZJĄ - Nowoczesne projekty domów jednorodzinnych oraz gotowe projekty domów - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

DOMY Z WIZJĄ - Nowoczesne projekty domów jednorodzinnych oraz gotowe projekty domów

Domy z Wizją - Pracownia Projektowa. Zajmujemy się wykonywaniem nowoczesnych projektów domów jednorodzinnych. Tworzymy też gotowe projekty oraz projekty indywidualne. Nasza oferta to - nowoczesne projekty domów z poddaszem użytkowym, projekty domów piętrowych, projekty domów z garażem dwustanowiskowym, projekty domów energooszczędnych. Projektujemy nowoczesne domy o współczesnej formie. Nasze projekty to domy jednorodzinne otwarte na otoczenie oraz z dużymi przeszkleniami.

Szczegóły strony www.domyzwizja.pl:

Podlinkuj stronę www.domyzwizja.pl:

DOMY Z WIZJĄ - Nowoczesne projekty domów jednorodzinnych oraz gotowe projekty domów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 117 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 90 Odwiedziny googlebot 1082

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Archimania.pl - portal architektury, a na nim architektura wnętrz., projekty domów, kuchnie. »

  Portal stworzony z myślą o architektach, projektantach, inżynierach i producentach. Zawiera informacje z architektury Polskiej, Światowej. Architektura wnętrz, projekty domów, biura projektowe mogą zamieszczać szkice, projekty: wystrój wnętrz czy aranżacje łazienek.

  Data dodania: 14 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • AbcProjekt- projekty domów »

  Małopolska firma działającą w branży budowlanej, która realizuje inwestycje na wszystkich etapach ich powstawania. Oferta obejmuje zarówno gotowe szkice budynków w dużej rozpiętości stylistycznej i powierzchniowej jak i projekty na specjalne zamówienie.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Arsmateria PATCHWORK coverlet bedspread crafts luxury gifts original handmade »

  ARTISTIC UNIQUE BEDSPREADS, EXCLUSIVE & ORIGINAL, HAND-MADE CRAFTS AND PATCHWORKnnARSMATERIA founds the inspiration in the Masurian pure nature, the world of Slavic & Oldprussian legends, Masurian fairy tales, history, religion and literature and art from all over the world. nEach job is unique and exceptional.nnWe also make beautiful luxurious, exclusive and unique wedding gifts.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Artika Design »

  Pracownia aranżacji i projektowania wnętrz Warszawa. Projektowanie wnętrz, Aranżacja, architektura wnętrz stała się ostatnio zwłaszcza dość popularną dziedziną, która niestety zbyt łatwo ulega komercjalizacji i masowym rozwiązaniom tracąc powoli to, co było dla niej specyficzne – połączenie sztuki, dokładnej analizy koloru, formy z tym co użytkowe, funkcjonalne i ergonomiczne. Zauważam niezdrowe zagoszczenie trendów, jako jedynych słusznych rozwiązań dla wystroju wnętrz, bez względu na to jak wielką czkawką się to musi w końcu odbić ich użytkownikom. Tak jak dużo jest osób na świecie, tak dużo specyficznych potrzeb, zawsze o tym pamiętam, chociaż czasem kusi mnie narzucić swoje zdanie. Bardzo ważne jest dla mnie, czy człowiek, który mnie wybiera, robi to dlatego,że oglądał moje projekty i odpowiadają jego wyobrażeniom o swoim mieszkaniu, że mój styl jest także w jego guście, czy też ma pomysł na swoje mieszkanie ale nie wie jak go zrealizować. To są bardzo ważne pytania, od których zależy sposób i podejście do zadania. Jest mi ogromnie miło, gdy klienci powierzają mi swoje wnętrza i chcą,żebym zaprojektowała im zgodnie z poczuciem mojej estetyki. Wiem wtedy,że właśnie tego ode mnie oczekują. Zapraszam do mojej pracowni projektowania wnętrz w Warszawie.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Flir, Testo, Fluke termowizyjne kamery wypożyczalnia »

  Jedyna w Polsce, Pierwsza w kraju, Pierwsza w Polscewypożyczalnia kamer termowizyjnych. Proponujemy wypożyczenie kamer termowizyjnych, kamer inspekcyjnych takich producentów jak jak Flir, Testo, Fluke. Jesteśmy jedyną taką firmą w Polsce gdzie można >wypożyczyć kamerę termowizyjna nawet na 1 dzień. pomiary termograficzne są najlepszą metodą diagnostyczna wykorzystywaną w budownictwie, energetyce, elektroenergetyce, elektryce i wielu innych dziedzinach. Wykonujemy również badania termowizyjne na zlecenie

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro projektowania architektonicznego DR-Architektura »

  Biuro architektoniczno-budowlane DR-Architektura z Wołomina oferuje pełen zakres usług projektowania architektonicznego od projektu konstrukcji budowlanych, poprzez projekty domów jednorodzinnych, budynków w zabudowie bliźniaczej oraz wielorodzinnej, po kompleksowe projekty architektoniczne budynków firmowych (powierzchni usługowo-biurowych, magazynów, hal produkcyjnych).
  W ramach naszych usług znajdą Państwo pełną obsługę inwestycji budowlanych od projektu po uzyskanie pozwolenia na budowę. Wykonujemy także projekty konstrukcji budowlanych, projekty remontów i rozbiórek, inwentaryzacje architektoniczno-budowlane, adaptacje projektów typowych, opinie i ekspertyzy techniczne, indywidualne projekty zagospodarowania terenu, kosztorysowanie, koncepcje projektowe, wizualizacje, nadzory budowlane, nadzory autorskie, kontrole roczne i pięcioletnie obiektów budowlanych oraz odbiory obiektów budowlanych.
  Na stronie www znajduje się pełna oferta usług architektoniczno-budowlanych, galerie projektów, wizualizacje 3d budynków oraz wnętrz, a także prezentacja zrealizowanych projektów i budów zarówno w trakcie prac, jak i po ich zakończeniu.
  Całości dopełniają referencje zadowolonych klientów oraz dane kontaktowe do naszej firmy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i współpracy firmy oraz osoby prywatne z okolic Wołomina, Radzymina i Warszawy.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Architektura wnętrz Kraków »

  Studio Grid to firma, która robi projekty z zakresu architektury i wzornictwa już od roku 2002. Architektura wnętrz jest coraz bardziej pożądana przez właścicieli domów. Ale Krakowskie Studio Grid tworzy też projekty wnętrz użyteczności publicznej, jak np. biura. Studio oferuje także projektowanie produktu – wspiera przedsiębiorstwa w zakresie reklamy i poligrafii. Co więcej studio oferuje wzornictwo przemysłowe, czyli wykonuje projekty niewielkich przedmiotów codziennego użytku oraz wielkogabarytowych obiektów na potrzeby przemysłu. W dużych miastach niezwykle popularna jest architektura wnętrz. Kraków znajduje się w czołówce w tej dziedzinie, gdyż żyje tu wielu projektantów, artystów i zamożnych osób. Pracownia odpowiada więc na różne potrzeby mieszkańców.

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • MDW ARCHITEKTURA »

  Pracownia architektoniczna świadcząca usługi w zakresie:
  -projekty budowlane indywidualne domków jednorodzinnych
  -projekty architektoniczno-budowlane budynków mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej
  -projekty i aranżacje wnętrz
  -inwentaryzacje lokali i budynków
  -adaptacje gotowych projektów
  -projekty zagospodarowania działek
  -projekty podziałów nieruchomości
  -doradztwo prawno-administracyjne

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • November Designs - aranżacja wnętrz »

  Zespół wysokiej klasy specjalistów proponuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz. Działania firmy obejmują wszelkiego typu pomieszczenia, zarówno prywatne, takie jak kuchnie, łazienki, salony lub całe mieszkania, jak i pomieszczenia o charakterze instytucjonalnym, biura, gabinety lekarskie, czy sale konferencyjne. Niezależnie od charakteru pomieszczenia i stylu wybranego przez klienta, firma kieruje się dewizą przekształcania przestrzeni na maksymalnie funkcjonalną i przyjazną dla użytkowników.

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Miasto, architektura, styl »

  Na blogu poruszam tematy ściśle związane z urbanistyką i architekturą Warszawy.
  Odnoszę się również do stylu i gustu wybranych architektów, porównuję i sugeruję możliwe rozwiązania najczęściej spotykanych problemów architektonicznych wielu Polskich miast.

  Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »