Podkategoria: Energetyka - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Energetyka Podkategoria: Energetyka

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Źródła odnawialne »

  Obecnie kiedy wszelkie media drożeją szuka się alternatywnych źródeł energii. Najbardziej opłacalnymi są źródła odnawialne, do których należy energia wiatrowa, wodna, słoneczna oraz geotermalna.
  Tworzy się coraz to więcej firm zajmujących się usługami związanymi z energią odnawialną, które umożliwiają nawet we własnym domu możliwość korzystania z takich dobrodziejstw natury.
  Strona Źródła Odnawialne jest miejscem gdzie zainteresowani mogą odszukać firmę, która pomoże skorzystać z energii odnawialnej, a firmy usługowe będą miały możliwość zasięgnięcia informacji z branży lub podzielić się poglądami z innymi wykonawcami.

  Data dodania: 03 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o ogrzewaniu. Serwis o kotłach i piecach - JUNKERS »

  Strona poświęcona ogrzewaniu. Serwis o kotłach, piecach, kolektorach i pompach ciepła. Junkers to marka z ponad 100-letnią tradycją. Jesteśmy producentem gazowych urządzeń grzewczych, kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła. Junkers jako dział branżowy firmy Robert Bosch sp. z o.o. jest obecny w Polsce od 1993 roku. Naszymi mocnymi stronami są jakość i zaawansowana technologia. Nasz sukces opiera się na ścisłych relacjach z naszymi Klientami, wsłuchiwaniu się w ich potrzeby oraz szybkim reagowaniu na zmiany zachodzące na rynku. Kluczową rolę odgrywają niezawodne urządzenia i wysoka jakość świadczonych usług.

  Energooszczędne urządzenia - strategią na przyszłość

  Ekologia i energooszczędność to hasła, które coraz częściej pojawiają się także w kontekście ogrzewania. Nasze energooszczędne urządzenia oraz systemy grzewcze są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. Nasza komunikacja oparta jest na szerzeniu wiedzy dotyczącej energooszczędności i wymiernych korzyści, które się z nią wiążą. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne »

  Firma NTQ-NET zajmuję sie instalacjami elektrycznymi, informatyzacją firm oraz serwisem komputerowym. Posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu tych usług.Posiadamy niezbędne uprawnienia do przeprowadzania instalacji w domkach oraz budynkach mieszkalnych wielorodzinnych.Wykonujemy zlecenia dla firm remontowo-budowlanych oraz dla przedsiębiorstw zajmujących sie budową domów w systemie deweloperskim.8 lat doświadczenia w prowadzeniu serwisu komputerowego u klienta. Doskonale znamy potrzeby użytkowników komputera oraz firm .

  Data dodania: 08 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesny dom »

  Specjalizujemy się w projektowaniu oraz instalacji nowoczesnych inteligentnych domów. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy liderem jeśli chodzi o przygotowanie nowoczesnych elektroniki dla domu. Zapraszamy do zapoznania się informacjami które publikujemy na naszej stronie internetowej. Zawsze zapewniamy najwyższą jakość wykonania, jesteśmy przygotowani na nowe i niekonwencjonalne zlecenia. Zapraszamy wszystkich do kontaktu. Jeśli szukasz firmy która sprawi, że twój dom stanie się naprawdę inteligentny, to dobrze trafiłeś

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Encertyfikator mgr inż. Franciszek Szyszka »

  Zajmujemy się doradztwem energetycznym: audyty i świadectwa energetyczne, świadectwa charakterystyki energetycznej, certyfikaty energetyczne, audyty remontowe. Firma Encertyfikator gwarantuje skuteczne i solidne doradztwo energetyczne na terenie całej Polski. Konkurencyjne ceny i szybki czas realizacji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa charakterystyki energetycznej, Nowy Sącz, Krynica »

  Sporządzam świadectwa charakterystyki energetycznej dla lokali, budynków mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej wyposażonych w instalację chłodzenia. Uprawnienia do sporządzania świadectw energetycznych zdobyłem kończąc studia podyplomowe na Akademii Górniczo Hutniczej AGH w Krakowie. Dyrektywa Unii Europejskiej z dniem 1 stycznia 2009 roku nakazuje dla wszystkich nowo wybudowanych budynków sporządzenie świadectwa energetycznego. Świadectwo takie może wykonać osoba z odpowiednimi kwalifikacjami, posiadająca tytuł magistra oraz uprawnienia państwowe do wykonywania świadectw energetycznych. Oferuję profesjonalnie wykonane świadectwo energetyczne, zgodne z dyrektywą Unii Europejskiej. Zapraszam do zapoznania się z moją stroną internetową www.swiadectwa-sacz.pl. Od 1 stycznia 2009 roku wszedł w życie obowiązek sporządzenia świadectwa charakterystyki energetycznej dla każdego budynku oddawanego do użytkowania lub podlegającemu zbyciu lub najmowi, a także w przypadku, gdy w wyniku przebudowy lub remontu budynku ulega zmianie jego charakterystyka energetyczna. Posiadacz takiego certyfikatu charakterystyki energetycznej będzie wiedział, czy jego obiekt spełnia standardy europejskie oraz czy jest energooszczędny. Sporządzam świadectwa charakterystyki energetycznej na terenie Nowego Sącza oraz w promieniu 100 km.

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Piorunochrony, pomiary, odgromy tanio »

  Uwaga wykonujemy piorunochrony prawidlowo drutem 8mm!!!
  Nasza firma z wieloletnią tradycja najdłuzej istniejąca na rynku wykonuje instalacje odgromowe zgodnie z najnowszymi wymogami Uni Europejskiej drutem o średnicy 8 mm,Uwaga!! wykonywanie instalacji przez niektórych wykonawców za pomocą drutu o średnicy 6 mm jest nie prawidlowe oraz jest oszustwem,które zagraża pożarem budynku ponieważ nie spelnia wymogów


  Posiadamy najtańszy materiał oraz dajemy wieloletnią gwarancje
  Cena za metr od 16zl z materialem!
  Wystawiamy protokół z badania uziemienia.

  Tylko w ten sposób instalacja odgromowa spelnia warunki
  Norma polska
  PN-86/E 05003.01
  Ochrona odgromowa obiektów budowlanych przed wyładowaniami atmosferycznymi.
  kontakt;
  tel.695-557-361
  tel.518053408
  adampluto@o2.pl

  Data dodania: 11 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Marad Instal - usługi elektryczne we Wrocławiu »

  ELGRO Grochwała Wojciech oferuje profesjonalne usługi elektryczne na terenie całego Dolnego Sląska a przede wszystkim Wrocławia. Posiadamy duże doświadczenie i niezbędne uprawnienia. Stawiamy na solidność wykonania. Wykonujemy pomiary elektryczne, instalujemy instalacje w nowo wybudowanych domach i modernizujemy stare. Usuwamy drobne awarie elektryczne. Zachęcam do współpracy.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne, Certyfikaty, Audyty »

  Sporządzanie świadectw energetycznych dla budynków i lokali, certyfikacja energetyczna, Wrocław i woj. Dolnośląskie.
  Ocena energetyczna budynków, dobór dociepleń ścian zewnętrznych. Audyty remontowe i energetyczne. Termomodernizacja. Projektowa charakterystyka energetyczna.

  Data dodania: 26 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • CertyCertyfikaty energetyczne, Świadectwa energetyczne, Kraków »

  Profesjonalne świadectwa charakterystyki energetycznej, certyfikat energetyczny, charakterystyka energetyczna projektowanego budynku. Terminowy czas realizacji, przystępne ceny w Krakowie.nCertyfikaty energetyczne wykonujemy od 2008 roku, czyli od daty wejścia w życie rozporządzenia ministra infrastruktury. Strona wyposażona jest w dokładne informacje na temat certyfikacji energetycznej, a także w orientacyjny cennik, gdzie mogą Państwo zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat cen certyfikatów energetycznych. Umieściliśmy również formularz on-line, w którym po wpisaniu podstawowych informacji na temat Państwa inwestycji możemy dokonać bardziej precyzyjnej wyceny certyfikatu energetycznego. Również można spotkać się z nami w biurze w Krakowie i przedstawić Państwa projekt certyfikatu. Znajdziemy najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązanie wykonania świadectwa charakterystyki energetycznej. To co nas wyróżnia na tle innych firm to fakt iż jesteśmy architektami posiadającymi odpowiednie uprawnienia budowlane, które dają możliwość wykonywania świadectw charakterystyki energetycznej. Posiadamy również ubezpieczenie OC z tytułu odpowiedzialności zawodowej wymagane przy wykonywaniu certyfikatów energetycznych. Zapraszamy

  Data dodania: 26 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty energetyczne budynków i lokali Kraków, Wieliczka, Małopolska »

  Wykonujemy certyfikaty energetyczne, świadectwa energetyczne oraz audyty energetyczne dla mieszkań, domów i budynków, tanio, szybko i profesjonalnie na terenie Krakowa, Wieliczki i województwa małopolskiego. Zamów bezpłatną wycenę świadectwa energetycznego swojej nieruchomości. www.en-certyfikaty.pl

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog przmeysłowy, technika »

  Zakładając naszego bloga mieliśmy na celu jedną rzecz - pokazać że tematyka przemysłu ni musi być nudna i że obcujemy z nią na co dzień. Konsekwentnie dążymy do tego celu stąd wiele wpisów o klimatyzacji - wielu z nas używa w swoim samochodzie w drodze od pracy, czy poruszanie tematu energii słonecznej. Mamy nadzieję że wychodzi nam to dosyć dobrze i staramy się aby było coraz lepiej. Zapraszamy.

  Data dodania: 28 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Parkanex kominki kraków »

  Parkanex kominki w swojej bogatej ofercie ma do zaproponowania Państwu wkłady kominkowe, piece wolnostojące – kozy, wkłady kominkowe z płaszczem wodnym, obudowy kominkowe. Duża przestrzeń ekspozycji, która mieści się w Targowisku, niedaleko zjazdu z autostrady Kraków – Szarów, pozwoli Państwu na dokładne rozeznanie się w ofercie handlowej. Parkanex kominki posiada w swojej ofercie wszystko co jest potrzebne do budowy kominka. Systemy kominowe, rury bertrams do odprowadzania spalin, system dinak. Na ekspozycji znajdą Państwo nowoczesne kominki oraz kominki rustykalne. Parkanex ma Państwu do zaproponowania zarówno kominki ekskluzywne jak i również te z niższego przedziału cenowego. Budowa kominka wybierając produkty z oferty Parkanex staje się prosta. Parkanex to ciepło dla Twojego domu.

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa, audyty energetyczne Tomasz Golder »

  Oferta dla osób zainteresowanych świadectwem charakterystyki energetycznej, audytem energetycznym, inwentaryzacją budowlaną na terenie Śląska - kontakt 605 690 502
  Świadectwa i inwentaryzację wykonuję dla budynków ( domów jednorodzinnych, kamienic, bloków mieszkalnych, warsztatów, lokali usługowych, budynków produkcyjnych) na terenie województwa śląskiego ( Katowice, Gliwice, Zabrze, Chorzów, Mysłowice, Tarnowskie Góry, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Tychy, Ruda Śląska)

  Data dodania: 06 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ »

  Oferujemy certyfikaty i świadectwa energetyczne dla domów jednorodzinnych,
  wielorodzinnych, mieszkań, lokali użyteczności publicznej. Działamy na terenie Rybnika, Żor, Rydułtów, Jastrzębia Zdroju, Wodzisławia Śląskiego oraz Podbeskidzia. Swoją ofertę kierujemy do: klientów indywidualnych, firm budowlanych, spółdzielni mieszkaniowych, firm deweloperskich, instytucji użyteczności publicznej.

  Data dodania: 10 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sposby na tanie centralne ogrzewanie, ekonomiczne koszty ogrzewania »

  Ogrzewanie na gaz ziemny w Polsce gospodarstw domowych jest jedną z popularniejszych metod. Korzystając z rozwiązań naszej firmy obniżacie Państwo koszty ogrzewania. Nasze centralne ogrzewanie to najlepszy sposób na ekonomiczne ogrzewanie, bez szkodliwego dymu, który ulatnia się z setek kominów. Korzystając z naszych rozwiązań możesz ogrzewać mieszkanie kiedy tylko chcesz, przez 4 pory roku, zapominając co oznacza termin \"sezon grzewczy\". Najtańsze ogrzewanie tylko z Ciepłem Systemowym.

  Data dodania: 11 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne »

  Zestawy solarne, kolektory słoneczne, sprzedaż + montaż.Kolektory rurowe o średnicy od 47do58 mm, długości od 1500 do 1800mm, ilości rur od 12-30 typu heat-pipe,grubości ścianek 1,6 mm, i niezamarzalności ≥ -35°C.

  Data dodania: 11 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ciepło, Światło i Styl - solary, turbiny wiatrowe, kolektory słoneczne »

  Firma Ciepło, Światło i Styl to dystrybutor solarów, turbin wiatrowych oraz kolektorów słonecznych w całej Polsce. Dystrybuowane przez nas produkty możesz znaleźć w największych supermarketach na działach poświęconych budowie domów i korzystaniu z 'zielonej energii'. Nasze solary, turbiny wiatrowe oraz kolektory słoneczne pozwalają na osiągnięcie dużych oszczędności finansowych w dobie wzrostu cen energii. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 16 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domofony alarmy, anteny satelitarne i naziemne serwis montaż »

  Instalacje domofonów, wideodomofonów serwis, naprawa,stałe umowy na konserwacje instalacji domofonowych i wideodomofonowych.Montaż i serwis anten satelitarnych wszystkich operatorów oraz anten naziemnych.Instalacje alarmowe i serwis. Firma istnieje od 1999 roku.

  Data dodania: 20 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ekogroszek Najtaniej »

  Kupić najtaniej ekogroszek czy miał węglowy to główny cel wielu klientów detalicznych. Należy zadać sobie pytanie czy słusznie. Nie zawsze ten najtańszy opał pozwoli na najbardziej ekonomiczne ogrzanie domu. Trzeba pamiętać, iż im niższa wartość opałowa węgla tym jego zużycie do uzyskania danego efektu cieplnego będzie wyższe. Lepiej kupić 5 ton dobrego wysokokalorycznego paliwa niż 8 gorszej jakości. Wszystkie te niuanse wyjaśnią ci nasi pracownicy z biura obsługi klienta.

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Energetyka

Energetyka - nowa strona:

Adres: