Podkategoria: Energetyka - strona 10 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Energetyka Podkategoria: Energetyka

« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »
 • BrasiT »

  Jesteśmy wyłącznym, autoryzowanym przedstawicielem wiodących światowych producentów innowacyjnych systemów energii odnawialnej oraz usług w zakresie systemów oświetlenia typu LED firm Aeolos oraz Anern. Zapraszamy do zapoznania z naszą bogatą ofertą handlową, w której znajdują się najwyższej klasy urządzenia wiodących producentów z całego Świata. Zastosowanie takich technologii przyczyni się do efektywnej redukcji kosztów energii elektrycznej dla gospodarstw domowych, firm, samorządów i gospodarstw rolnych. Poniższe kategorie pozwolą Państwu zapoznać się z naszą ofertą oraz możliwościami.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • SunSol - Panele fotowoltaiczne »

  Firma SunSol instaluje systemy fotowoltaiczne oraz turbiny wiatrowe. Oferujemy kompleksowe rozwianie od projektu elektrycznego systemu solarnego po instalacje. W ofercie firmy znajdują się panele fotowoltaiczne, turbiny wiatrowe, inwertery solarne, akumulatory żelowe oraz oświetlenie LED. Korzystamy z urządzeń najwyższej jakości renomowanych firm (SMA, Kyocera, Bosch, IVT, Fronius, Canadian Solar, Phocos)Zakres działalności:• Systemy fotowoltaiczne sieciowe (on-grid)• Systemy fotowoltaiczne autonomiczne (off-grid)• Systemy mieszane (generator, turbina wiatrowa, panele fotowoltaiczne)• Systemy UPS• Instalacje elektryczne obiektów• Instalacja oświetlenia LED Oferta produktowa:• Panele fotowoltaiczne• Falowniki• Regulatory ładowania• Akumulatory żelowe• Zabezpieczenia przeciwprzepięciowe• Rozdzielnie• Systemy montażoweUsługi:• Finansowanie systemów fotowoltaicznych• Dobór elementów systemu• Projektowanie systemów elektrycznych Gdańskul. Ludwika Mierosławskiego 21Tel: 58-746-38-99, 507-570-342e-mail:biuro@sunsol.plwww: www.sunsol.pl

  Data dodania: 23 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotometryczne pomiary opraw oświetleniowych »

  BND LIGHT posiada w swojej ofercie:

  Fotometryczne pomiary opraw oświetleniowych:
  -strumienia świetlnego
  -charakterystyk rozsyłu światłości
  -spektrometryczne określające:
  -- temperaturę barwową
  -- charakterystykę widmową
  -- wskaźnik oddawania barw (Ra/CRI)
  -parametrów oświetlenia awaryjnego
  Wyniki w postaci plików fotometrycznych (EULUMDAT oraz IES) używane są w programach do projektowania oświetlenia typu: DIALUX, RELUX, LITESTAR.

  Projektowanie oświetlenia
  Doradzctwo przy projektowaniu oświetlenia.
  Projekty oświetlenia wykonywane przy pomocy programu DiaLux.


  Modernizacja oświetlenia:
  Ocena energochłonności zainstalowane oświetlenie i możliwości zastąpienia go bardziej energooszczędnym.

  Serwis oświetlenia
  Naprawą, wymiana i konserwacją oświetlenia:
  wewnętrznego,
  zewnętrznego,
  reklam świetlnych (kasetony, banery, plafony).
  pomiary oświetlenia

  W sprawie szczegółowej oferty zapraszamy kontaktu:
  tel: +48 508 372 680
  e-mail: biuro@bndlight.pl

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gazbut - gazy techniczne »

  Nazywamy się Gazbut i zapraszamy wszystkich tych, którym zależy na solidnej obsłudze, profesjonalnej poradzie i sprawdzonym asortymencie. Na rynku pomorskim działamy już od 1992 roku i bacznie przyjrzeliśmy się jego potrzebom postanawiając im wyjść naprzeciw. U nas znajdą Państwo wysokiej jakości gazy techniczne i paliwa gazowe, pochodzące od sprawdzonych dostawców, a w tym: propan, propan butan, tlen, acetylen, dwutlenek węgla oraz inne. Prócz tego zaoferujemy Państwu usługi wulkanizacyjne, a także możliwość zakupu części do ciągników i maszyn rolniczych. Nie odmówimy w razie zapotrzebowania na przewóz towarów lub prace ziemne koparko-ładowarką. Zaoferujemy też elementy ze stali, np. pręty, blachy i kątowniki. Szczegóły naszej oferty odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klimont - technika sanitarna »

  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przedsiębiorstwo Klimont z Rybnika. Na rynku istniejemy od 2009 roku. Specjalizujemy się w instalacjach: elektrycznych, odgromowych, alarmowych, wodnych, gazowych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, wentylacyjnych, kolektorach słonecznych oraz szerokim wachlarzu usług ogólnobudowlanych i wykończeniowych. Na dzień dzisiejszy będąc głównym ogniwem grupy podwykonawców stanowimy wspólny zespół wykwalifikowanej załogi. Firma wyrobiła sobie ugruntowaną sytuację na rynku uspołecznionym, inwestycyjnym i prywatnym, z czym kojarzy się rozszerzanie pułapu usług i pozyskiwanie następnych niezbędnych kwalifikacji, czego wymaga obecna dynamiczność rynku technologicznego i pozyskiwanie nowych inwestorów. Więcej informacji i obszerna oferta opublikowane są na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne Gestech Piotr Gubała »

  Instalacje elektryczne Mikołów. Prowadzimy działalność handlową oraz usługową jako integrator systemów elektrotechnicznych. Specjalizujemy się w automatyce, rozdziale energii elektrycznej niskiego i średniego napięć, realizacji dostaw aparatury elektrycznej.
  Oferta na klienta indywidualnego oraz firm.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • MULTIREDUX »

  Producent rur osłonowych HDPE.W ofercie produkcyjnej posiadamy rury z zakresu fi 25 - fi 125. Głównym kierunkiem zastosowania naszych produktów jest telekomunikacja i energetyka (rury osłonowe do kabli oraz rury przepustowe), technika sanitarna (rury do wody i kanalizacji) i nawodnieniowa (rury irygacyjne). Rury do zastosowań telekomunikacyjnych posiadają wewnętrzne żebra ślizgowe wykonane ze specjalnego tworzywa obniżającego współczynnik tarcia. Oferta jest stale poszerzana

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne - Multimedialne mieszkanie »

  Przekształcamy mieszkania i domy w centra multimedialne. Automatyczne sterowanie roletami, oświetleniem, bramą. Inteligentne domy to przyszłość, sprawdź naszą ofertę! Montujemy sieci teleinformatyczne,videodomofonowe oraz wszelkiego rodzaju instalacje elektryczne.
  Oferujemy różnego rodzaju systemy projekcyjne, audio-video po adaptacje akustyczne.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oszczędzanie energii elektrycznej »

  Jesteśmy firmą energetyczną, która nie tylko oferuje swoim klientom skorzystanie z usług, czyli dostawę prądu RWE, ale również pomaga w oszczędzaniu. Organizujemy różne kampanie, które mają na celu nauczyć ludzi, jak oszczędzać prąd. Wymyśliliśmy również wielkanocny konkurs, dzięki któremu każda firma może wygrać smakołyki. Wystarczy tylko podliczyć liczbę monitorów LCD w firmie, przeliczyć naszym kalkulatorem na liczbę czekoladowych zajęcy i napisać poradę o oszczędzaniu energii. Zachęcamy!

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.YDYp.pl - Hurtownia Elektryczna IDIOMA »

  Nasza Hurtownia Elektryczna ma w swojej ofercie przewody elektryczne, kable ziemne, mierniki elektryczne, alarmy, domofony, wideodomofony, rozdzielnice, bezpieczniki, puszki instalacyjne, oprawy oświetleniowe, oświetlenie, żarówki, świetlówki, led, styczniki, dzwonki, gniazdka, wyłączniki, listwy zaciskowe, baterie, ochronniki, korytka kablowe, rury, odgromy, wtyczki oraz wiele innych produktów potrzebnych każdemu specjaliście z naszej branży. Wśród naszych dostawców są Eaton, Ospel, ABB, Legrand, Telefonika, Phillips, Schneider oraz wielu innych.

  Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Autoryzowany Serwis Firmowy Termet Rzeszów - Naprawa kotłów »

  Autoryzowany Serwis Firmowy Termet Rzeszów, naprawiamy kotły i piecyki oraz podgrzewacze przepływowe firmy Termet Świebodzice. Prowadzimy serwis w pełnym zakresie. Mamy wszelkie niezbędne części zamienne oryginalne jak i zamienniki, zwłaszcza do starszych kotłów. Robimy przeglądy zerowe, sezonowe, roczne, gwarancyjne i pogwarancyjne na terenie całego województwa podkarpackiego. Firma nasza mieści się w Rzeszowie, przy ul. Sadowej 3. Zapraszamy

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Montaż »

  Heatec-Polska od ponad 10 lat specjalizacją jest ogrzewanie nadmuchowe i ogrzewanie nawiewowe. Kliknij teraz w link i zobacz więcej na stronie - sprawdź co polecamy. W ofercie klimatyzacja, rekuperatory, wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła (rekuperacja) i gruntowe wymienniki ciepła GWC. Zapraszamy - wentylacja mechaniczna, klimatyzacja, ogrzewanie powietrzne Warszawa.Heatec-Polska od ponad 10 lat specjalizacją jest ogrzewanie nadmuchowe i ogrzewanie nawiewowe. Kliknij teraz w link i zobacz więcej na stronie - sprawdź co polecamy. W ofercie klimatyzacja, rekuperatory, wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła (rekuperacja) i gruntowe wymienniki ciepła GWC. Zapraszamy - wentylacja mechaniczna, klimatyzacja, ogrzewanie powietrzne Warszawa.Heatec-Polska od ponad 10 lat specjalizacją jest ogrzewanie nadmuchowe i ogrzewanie nawiewowe. Kliknij teraz w link i zobacz więcej na stronie - sprawdź co polecamy. W ofercie klimatyzacja, rekuperatory, wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła (rekuperacja) i gruntowe wymienniki ciepła GWC. Zapraszamy - wentylacja mechaniczna, klimatyzacja, ogrzewanie powietrzne Warszawa.

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • LDM osprzęt elektroinstalacyjny »

  Zapraszamy Państwa do mieszczącej się w Gliwicach kompetentnej hurtowni oświetlenia oraz elektroinstalacji L.d.M. Jest ona wyjątkową hurtownią oświetleniową w powiecie gliwickim oraz uznanym dostarczycielem sprzętu elektrycznego., np. m.in. jednym z najlepszych sprzedawców artykułów BERKERA w kraju. W swej propozycji jednostka posiada niezbędne do wykańczania mieszkań oraz innych obiektów użytkowych wszelkie artykuły elektryczne oraz oświetleniowe oraz lampy. Co więcej mogą Państwo tutaj liczyć na fachową pomoc techniczną i doradztwo również projekty aranżacyjne. Hurtowania pomoże Państwu odszukać najlepszych, sprawdzonych już instalatorów. Doceniło nas już wielu klientów, którym zagwarantowaliśmy fachową i prędką obsługę oraz bogate zaopatrzenie. Zachęcamy zatem do zapoznania się ze szczegółami propozycji na stronie internetowej.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biokominki biokominek kominki na biopaliwo biokominki sklep tanie biokominki »

  Sklep online sklepzbiokominkami.pl oferuje różnego typu kominki. Ponad 120 modeli różnego typu biokominków na biopaliwo. Bardzo szeroka oferta akcesoriów do dekoracji i wyposażenia paliwa, bioetanol. Zainteresowani kupnem biokominka otrzmają bardzo dobre doradztwo techniczne i wypasioną obsługę przy wyborze szerokiego asortymentu dostępnego na mojej stronie. Doświadczeni pracownicy doradzą nabywcy w doborze najbardziej stosownego kominka dostosowanego do wymagań kontrahenta. Mamy w ofercie kominki zarówno które pasują do już wyposażonych wnętrz, a ponadto które sprawdzą się na tarasach, balkonach i ogrodach

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • EmBroker - kompleksowe rozwiązania na rynku energii elektrycznej i gazu »

  emBroker - niezależny broker obrotu energią elektryczną i gazem. Dzięki naszemu doświadczeniu i skrupulatnie wyselekcjonowanym partnerom biznesowym, jesteśmy w stanie dobrać dla Państwa najkorzystniejsza ofertę sprzedaży energii elektrycznej, a wkrótce po pełnej liberalizacji rynku także gazu.

  Dla nas najważniejszy jest Klient i długookresowa współpraca. Dlatego nie ograniczamy się tylko do sprzedaży, ale kompleksowo doradzamy jak zoptymalizować koszty dystrybucji.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • GRO-NET Solar »

  GRO-NET Solar to firma, której specjalnością są odnawialne źródła energii. Firma działa w branży od 2006 roku, oferując między innymi doskonałej jakości pompy ciepła, wentylacje mechaniczne z odzyskiem ciepła czy kolektory słoneczne. Celem działalności Gro-Net Solar jest wykorzystanie odnawialnych źródeł energii do zminimalizowania kosztów eksploatacji systemów energetycznych - każdy, kto chce ograniczyć bieżące koszty codziennego życia może liczyć na profesjonalna poradę i projekt ściśle dopasowany do swoich potrzeb i możliwości. W ofercie firmy także audyty energetyczne budynków, badania termowizyjne oraz pomoc w pozyskaniu dopłat na odnawialne źródła energii.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa Charakterystyki Energetycznej »

  Nasza firma jest ceniona w zakresie wykonywania audytów energetycznych i świadectw charakterystyki energetycznej. Wykonuje usługi dla
  biur projektowych, inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych. W doradztwie energetycznym wykorzystuje bogate doświadczenie zdobyte
  przy realizacji inwestycji budowlanych. Tworzy w zakresie: audyt energetyczny, certyfikaty energetyczne, charakterystyki energetyczne,
  kalkulacje cieplne przegród budowlanych, pomoc w tworzeniu niskoenergetycznych budynków oraz ocena zdolności cieplnej zastosowanych
  rozwiązań. Działamy na terenie: Toruń, Grudziądz, Bydgoszcz i terenach okolicznych m.in. Inowrocław, Włocławek. Koszt usługi
  uzależniony jest od wielkości i skomplikowania. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółową ofertą firmy!

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne - Bełchatów »

  Firma Elektroteam oferuje profesjonalne, wykwalifikowane, zgodną z zasadami bezpieczeństwa, usługi instalacji elektrycznych oraz automatyki inteligentnych budynków dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Poprzez zróżnicowane usługi od budowy nowych instalacji elektrycznych, remontów istniejących instalacji, montażu osprzętu elektrycznego do instalacji alarmów, telewizji przemysłowej i domofonów oferujemy w szerokim zakresie projektowanie, instalowanie, testowanie oraz kompleksowy nadzór nad wykonywanymi pracami.

  Data dodania: 27 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dokmel.pl »

  DOK-MEL Sp. z o.o. powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie pracowników w branży elektronicznej i elektro-energetycznej. Główną specjalizacją jest sprzedaż i doradztwo z zakresu doboru kabli do zastosowań w automatyce pomiarowej, sterowaniu i elektro-energetyce.Spółka DOK-MEL jest dystrybutorem kabli i przewodów. Współpracujemy tylko z wiarygodnymi dostawcami, gdyż stanowi to podstawę naszego dobrego wizerunku i daje nam możliwość świadczenia usług na najwyższym poziomie.Misją spółki DOK-MEL jest dostarczanie produktów markowych w sposób profesjonalny, efektywny i etyczny oferując naszym klientom maksimum korzyści przez szanowanie ich cennego czasu oraz zaspokajanie potrzeb, by razem z nami odnosili sukcesy i uważali nas za swojego preferowanego dostawcę.Na życzenie klienta do wszystkich dostarczanych wyrobów dołączamy certyfikaty, deklaracje zgodności oraz atesty fabryczne.Naszym szefem jest klient.

  Data dodania: 18 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • AGD BODEX naprawa chłodziarek »

  Mamy przyjemność przedstawić naszym klientom serwis ADGBodex z Warszawy, jaki prowadzi doświadczony mechanik. Klientami firmy są osoby prywatne i przedsiębiorstwa z Warszawy oraz okolic, który potrzebują naprawy urządzeń chłodniczych. Naprawiam, również starsze, jak i nowsze modele urządzeń chłodniczych. Gwarantuję profesjonalne i prędkie wykonanie każdego ze zleceń. Naprawiam lodówki, zamrażarki oraz inne sprzęty chłodnicze różnych modeli i marek. Firma AGDBodex usuwa również awarie sprzętu i wszelkie usterki. Prowadzi współczesne i niezawodne pogotowie chłodnicze. Awarie można zgłaszać telefonicznie. AGDBodex to prędkie i dobrze wykonane zamówienia. Warto zaufać doświadczonemu specjaliście z dziedziny chłodniczej. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie odnajdą Państwo więcej informacji o usługach.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Energetyka

Energetyka - nowa strona:

Adres: