Podkategoria: Energetyka - strona 13 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Energetyka Podkategoria: Energetyka

« poprzednia strona · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »
 • Vitisit.pl »

  Poszukujesz przedsiębiorstwa specjalizującej się w monitoringu, energii odnawialnej oraz informatyce ? Spółka Vitis- it ciesząca się zaufaniem kupujących oferuje artykuły powyższej tematyki w najwyższej jakości oraz cenie. Zajmujemy się sprzedażą, dystrybucją oraz instalacją kamer hd oraz full hd, ogniw oraz instalacjifotowoltaicznych oraz baterii słonecznych. W naszej propozycji znajdą Państwo również oprogramowanie AVAST, serwis informatyczny, aparaturę komputerowy, serwis dla aptek oraz serwery. Zajmujemy się również realizacją projektów i doradztwem a zakupy mogą Wy komfortowo zrobić w naszym sklepie internetowym.

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zmiana dostawcy energii »

  Jesteśmy firmą, która zajmuje się zarządzaniem siecią elektroenergetyczną na terenie stolicy. Realizujemy zadania operatora systemy dystrybucyjnego. Dostarczamy energię ponad 900 tysiącom klientów w Warszawie oraz gminach ościennych. Wysokiej klasie specjaliści pracujący w naszej firmie, duże nakłady inwestycyjne oraz rozwiązania przyjazne dla środowisko pozwalają naszej firmie zapewnić najwyższej standardy pracy sieci. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 27 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Elektroporadnik »

  Strona internetowa na której znajdziesz informacje na temat wykonywania instalacji elektrycznych, nowości w dziedzinie elektryki, trendy i porady. Dowiesz się czym kierować się podczas wyboru bezpieczników,różnicówek, przewodów elektrycznych, gniazd i wyłączników. Dowiesz się jak dobrać oświetlenie LED. Znajdziesz też sprawdzonych sprzedawców materiałów elektrycznych. Jeżeli masz problem z podłączeniem wyłącznika, gniazda elektrycznego lub masz inne problemy, które spotkały Ciebie podczas prac remontowych, na stronie Elektroporadnik znajdziesz odpowiedzi. Zwrócimy również uwagę na obowiązujące przepisy, dowiesz się kiedy wykonać pomiary elektryczne, pomiary oświetlenia, oświetlenia ewakuacyjnego, dzięki którym unikniesz problemów.

  Dużo miejsca poświęcamy oświetleniu. Oprócz przeglądu źródeł światła, omawiamy również kwestie doboru oświetlenia schodowego, oświetlenia zewnętrznego oraz oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego.

  Szczególnie przydatne mogą okazać się porady na tematy problemów z wyłącznikami podświetlanymi, niestandardowymi podłączeniami gniazd i wyłączników elektrycznych, m.in wyłącznika schodowego lub podwójnego schodowego.

  Dzięki naszym artykułom sam poradzisz sobie z drobnymi naprawami elektrycznymi, nauczysz się dobierać materiały elektryczne i zaoszczędzisz sporo pieniędzy.

  Data dodania: 09 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • NOVATIO - badania termowizyjne, uszczelnianie dachów, izolacje »

  Wykonujemy badania termowizyjne dla branży budowlanej, sanitarnej, elektrycznej, energetyki, ciepłownictwa, przemysłu i innych branż w których termowizja może mieć zastosowanie. Oferujemy badania termowizyjne, uszczelnianie dachów, izolacje, pomiary termowizyjne, straty ciepła. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rolety Żaluzje Poznań montaż naprawy Alarmy Bramy garażowe Inteligentne domy »

  serwis informacyjny i usługowy, zajmujemy się:

  1. Systemy przeciwsłoneczne, dekoracyjne, przeciwinsektowe:
  roletki wewnętrzne (wolnowiszące, rzymskie, w kasetach, z prowadnicą), żaluzje poziome (aluminiowe i drewniane), żaluzje fasadowe, verticale pionowe, plisy, duetty, rolety zewnętrzne, rolety wielkogabarytowe, zasłony panelowe, moskitiery przeciw komarom (ramkowe, rolowane i drzwiowe), markizy zewnętrzne.
  2. Proste jak i bardzo zaawansowane systemy alarmowe z  telewizją przemysłową:
  - systemy inteligentne sterujące wszelkimi urządzeniami w domu łącznie z pełnymi instalacjami elektryki w domu
  - nowoczesne videodomofony
  - systemy kontroli czasu pracy w firmach
  3. Bramy garażowe - segmentowe i rolowane
  4. Dodatkowe, mniejsze usługi takie jak:
  - przyciemnianie szyb, folie ochronne na szyby
  - automatyzacja systemów rolet, instalowanie sterowników do zdalnej obsługi rolet.
  - mycie, przegląd, odświeżanie, konserwacja, serwisowanie elementów okiennych, rolet.

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie podłogowe. Piece i Kotły co gazowe kondensacyjne »

  Instalacje ogrzewania podłogowego i grzejniki. Piece-Kotły co gazowe kondensacyjne z montażem. Ogrzewanie domu i innych budynków. Centralne ogrzewanie gazowe. Instalacje grzewcze tanie w zakupie i ekonomiczne w użytkowaniu.

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odpadowy blog »

  Niedawno, diametralnie dla wielu osób, zmieniła się sytuacji gospodarki odpadami, zmuszająca ich do segregowania własnych śmieci, uczestniczenia w procesie recyklingu odpadów czy odpowiedzialnej utylizacji. Z efektywnością działania nowej ustawy bywa różnie, ale trzeba przyznać, że coraz więcej dostępnych jest informacji, które pomagają działać odpowiedzialnie, ale również w sposób innowacyjny, który jednocześnie wpłynie pozytywnie na finanse domowego budżetu. Wielu osobom trudno jednak odnaleźć się w gąszczu informacji. Pełne usystematyzowanie tych można znaleźć na blogu www.odpadowy.pl Blog www.odpadowy.pl stara się, bowiem w największym stopniu przekazać wszystkie, potrzebne dane, zwrócić uwagę na słuszność działania czy przeanalizować wszystkie aspekty gospodarki odpadami, ochrony środowiska i zmian, które powinniśmy wprowadzić. www.odpadowy.pl jest najlepszym adresem dla samodzielnego pogłębiania wiedzy z zakresu tematycznego branży odpadowej.

  Data dodania: 15 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Baterie Słoneczne i Ogniwa Fotowoltaiczne »

  Klienci mający swój dom lub działkę rekreacyjną powinni postawić na systemy ekonomiczne i ekologiczne. Jednym z nich są ogniwa fotowoltaiczne. Zakładane w odpowiednim miejscu mogą bez problemu przetwarzać energię słoneczną w energię elektryczną. Zakupu różnych ogniw słonecznych można dokonać w różnych firmach. Trzeba jednakże wybrać tę, która jest doświadczona i działa na rynku pewien czas. Rozmowa z fachowcem oraz możliwość dokonania kalkulacji, odpowiedni czas wykonania zamówienia stanowią atuty, dla których warto wejść na prezentowaną www stronę.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Piece Pleszew »

  Kaczorowski to marka pieców centralnego ogrzewania produkowanych przez całkowicie polską firmę. Zakład oraz punkt sprzedaży mieści się w województwie wielkopolskim nieopodal miejscowości Pleszew w Gizałkach. W swojej ofercie posiadają oni szeroką gamę urządzeń grzewczych na najbardziej popularne paliwa takie jak eko groszek czy pellet. Dodatkowo bezproblemowo można opalać je miałem węglowym, co w polskich warunkach jest niewątpliwie zaletą. Wszystkie oferowane piece można zamówić z automatycznym podajnikiem. Po więcej szczegółów odsyłamy na stronę pieców Kaczorowski.

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Piecyki gazowe w Katowicach »

  Wymieniamy i montujemy piecyki gazowe - przepływowe podgrzewacze wody na terenie Katowic. Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje, dzięki którym nasze rozwiązania cechuje zarówno efektywność oraz bezpieczeństwoMontujemy i wymieniamy urządzenie uznanych marek takich jak: Vaillant, Saunier Duval, Junkers, Termet.Prowadzimy także usługi doradcze przy doborze odpowiednich urządzeń – przepływowych podgrzewacz wody

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rekuperacja »

  Wykorzystywanie energii grzewczej z domu to ważne zadanie, dlatego należy używać do niego specjalnych urządzeń takich jak centrale wentylacyjne. Pomagają one wykorzystywać energooszczędny sposób wentylacji w pomieszczeniach. Jest to rozwiązanie bardzo przydatne i wygodne dla domowników. Jeśli niezbędny jest rekuperator to najlepiej będzie jeśli zgłosisz się do któregoś z przedsiębiorstw oferujących rekuperatory najwyższej klasy. Pomogą tobie one wykorzystywać i recyklingować ciepło jakie zwykle wypływa z twojego domu. Ekologia tego rozwiązania jest najbardziej charakterystyczną cechą tego rodzaju systemów. Wentylacja to w naszych mieszkaniach niezwykle ważna rzecz, musi ją posiadać właściciel i warto pilnować by była ona jak najbardziej dopasowana do naszych zapotrzebowań. Jeśli pragniemy mieszkać ekologicznie to świetną rzeczą będzie rekuperacja wewnętrznego powietrza. Taka wentylacja mechaniczna może znacznie zastąpić dotychczasowe systemy. Budując budynek warto obmyśleć sprawę wymiany powietrza, która może korzystnie wpłynąć na nasze życie.

  Data dodania: 14 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gaz Petrol - ogrzewanie gazowe »

  Gaz Petrol to firma zajmująca się głównie sprzedażą wysokiej jakości gazu płynnego propan a także kompleksową budową instalacji przydomowych zapewniając bezpieczne ogrzewanie gazowe domu.

  Gaz Petrol stanowi silną gałąź rozwoju znanej polskiej spółki paliwowej - Petrol. Firma matka istnieje na rynku już ponad 20 lat.

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • POWTRAN POLSKA - TWÓJ DOSTAWCA FALOWNIKÓW - falowniki, softstartery, inwertery »

  Firma POWTRAN POLSKA oferuje szeroki wybór urządzeń elektrycznych: falowniki, przetwornice częstotliwości, serwomotory i napędy, układy łagodnego rozruchu (soft startery), dławiki prądu zmiennego, filtry EMI, układy hamowania, rezystory hamowania.Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym w przemyśle, w sektorze wysokich technologii. Działalność przedsiębiorstwa obejmuje projektowanie, produkcję, logistykę i serwis.Podstawowymi produktami przedsiębiorstwa są falowniki serii PI7100, PI7550, PI7600, PI7660, PI7800, PI8000 i PI8100, z których czołową rolę pełnią obecnie trzy ostatnie modele.POWTRAN POLSKA - falowniki, softstartery, inwertery, przemienniki częstotliwości, automatyka przemysłowa, zasilanie silników, sterowanie, systemy automatyki przemysłowej.

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Suntrack.pl - Hurtownia elektryczna »

  Jesteś w trakcie konstrukcji domu i zastanawiasz się skąd wziąć niezbędne akcesoria oraz materiały do wykończenia całości? Hurtownia elektryczna Suntrack to warszawska korporacja zajmująca się sprzedaż oraz instalacja układów elektrycznych na obszarze całej Polski. Jesteśmy jednym z liderów rynku. W naszych przedsięwzięciach wyjątkowy napór kładziemy na detale wykonania instalacji oraz niewygórowane ceny. Naszym nadrzędną zasadą jest usatysfakcjonowanie klienta. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony naszego sklepu internetowego znajdującego się pod adresem suntrack.pl

  Data dodania: 18 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • SYSTEMY KOMINOWE BRATA - www.npb.info.pl »

  Jesteśmy firmą handlowo-produkcyjną w branży budowlanej.

  Głównie zajmujemy się dystrybucją systemów kominowych BRATA.

  Uważamy, że systemy kominowe BRATA to kompromis między ceną, a jakością co potwierdzają nasi klienci.  Oprócz oferowanych przez nas znanych na rynku marek proponujemy własne, które na nasze zlecenie wytwarzane są przez najlepszych producentów w Polsce. Wszystkie produkty oferowane przez nas posiadają wszelkie niezbędne badania oraz certyfikaty. Produkty są w 100% sprawdzone, a ich właściwości potwierdzone zostały przez wielu naszych zadowolonych klientów.

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Elbig - rozdzielnice elektryczne »

  Firma Elbig zajmuje się projektowaniem i produkcją rozdzielnic elektrycznych. W ofercie posiadamy rozdzielnice budowlane standardowe, jak również wykonujemy je zgodnie z przedstawioną nam dokumentacją na zamówienie klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego też zawsze staramy się zaproponować najlepsze z możliwych rozwiązań. Nasze usługi i produkty wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz konkurencyjne ceny. Oprócz tego każda z naszych rozdzielnic elektrycznych jest wykonana zgodnie z obowiązującymi normami, a po zakończeniu prac wystawiamy kartę zgodności. W stałej ofercie mamy rozdzielnice elektryczne każdego typu, a przede wszystkim rozdzielnice licznikowe oraz rozdzielnice budowlane. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu możemy wykonać dla Państwa każde zlecenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz do kontaktu.

  Data dodania: 08 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Enerad.pl - porównywarka cen prądu »

  Szukasz oszczędności? Twoje rachunki za prąd są wysokie? W enerad.pl zupełnie za darmo będziesz mógł skorzystać z porównywarki cen prądu, dzięki której znajdziesz najkorzystniejszą i najtańszą ofertę dla siebie. W serwisie prezentujemy oferty kilkunastu sprzedawców prądu w Polsce. Z nami nie tylko zaczniesz realnie oszczędzać, ale także dowiesz się jak przebiega proces zmiany sprzedawcy, czym charakteryzują się poszczególne taryfy i dostawcy prądu - z nami rynek energetyczny w końcu nie będzie dla Ciebie wielką niewiadomą. Enerad.pl to niezawodna porównywarka, aktualności oraz informacje i porady, które wykorzystasz w codziennym życiu. Ponadto dla odbiorców instytucjonalnych organizujemy aukcje zakupu prądu oraz przetargi publiczne.

  Data dodania: 11 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła Tarnów »

  Pompy ciepła oraz rekuperacja- to zadania, z którymi nasza firma poradzi sobie w profesjonalny sposób. Naszym klientom oferujemy towar najwyższej jakości, który szybko zostanie doceniony przez każdego dla którego pompa ciepła jest inwestycją na lata. Oferujemy usługi, które z pewnością przypadną Państwu do gustu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która z pewnością będzie dla Państwa rozwiązaniem godnym uwagi!

  Data dodania: 12 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lioneg.pl fotowoltaika »

  Energia odnawialna jest coraz to szerzej wykorzystywanym sposobem pozyskiwania prądu. Stosuje się ją zarówno w przydomowych systemach, jak również w rozległych inwestycjach, zaopatrujących w elektryczność sporo sąsiednich domostw. Z tej przyczyny stworzyliśmy prezentowaną stronę internetową, dostarczającą wszelkich niezbędnych informacji odnośnie energii wyprodukowanej za pośrednictwem odnawialnych źródeł energii. Odnajdziesz tutaj atrakcyjne informacje o modułach fotowoltaicznych, jak też o szkoleniach OZE i nowych przepisach o odnawialnych źródłach energii. Wydział obejmujący aktualności dostarczy Tobie zawsze obowiązujące nowin, w dodatku, fakty i mity opiszą Ci zupełną prawdę o odnawialnych źródłach energii.

  Data dodania: 19 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory Słoneczne »

  Kolektory słoneczne EKOPARK zapewniają wysoką moc cieplną, dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów i specjalnie dopracowanej konstrukcji. Oferujemy kolektory słoneczne, w których czynnikiem grzewczym jest woda – wykorzystywana następnie bezpośrednio jako ciepła woda użytkowa. Rozwiązanie to ma szereg zalet konstrukcyjnych, jest przede wszystkim dużo prostsze, a zarazem i dużo tańsze od dominujących na polskim rynku kolektorów glikolowych. Wodne, bezciśnieniowe kolektory słoneczne są łatwe w obsłudze, mało awaryjne i wydajne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 27 05 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Energetyka

Energetyka - nowa strona:

Adres: