Podkategoria: Energetyka - strona 3 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Energetyka Podkategoria: Energetyka

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • Świadectwa Energetyczne Rzeszów | Certyfikaty Energetyczne | CERTEO »

  Oferujemy Państwu świadectwa energetyczne, zwane również jako certyfikaty energetyczne. Zawieramy kompleksowe umowy ze spółdzielniami mieszkaniowymi, deweloperami, biurami architektonicznymi oraz agencjami nieruchomości. Obsługujemy również klientów indywidualnych i firmy.

  Wykonujemy świadectwa energetyczne (certyfikaty energetyczne) dla: mieszkań nowo budowanych oraz już istniejących, budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych nowo budowanych oraz już istniejących, budynków komercyjnych nowo budowanych oraz już istniejących, budynków użyteczności publicznej nowo budowanych oraz już istniejących, sprzedawanych i wynajmowanych mieszkań lub domów

  W ramach usługi świadectwa energetyczne dokonujemy pełnych obliczeń charakterystyki energetycznej budynku lub mieszkania na podstawie dokumentacji technicznej dla nowo budowanych obiektów lub dla istniejących obiektów na podstawie inwentaryzacji techniczno-budowlanej, zgodnie z obowiązującą metodologią.

  Świadectwa Energetyczne - Certyfikaty Energetyczne wykonujemy głównie Rzeszów i okolice. W przypadku większych zleceń podejmujemy się zleceń na terenia całej Polski !

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Informacyjny Branży Zabezpieczeń »

  Wiadomości o alarmach, systemach przeciwpożarowych,jak również kontroli dostępu. Wiedza prawna, oraz praktyczna. Szkolenia, a także promocje producentów sprzętu. Nie wiesz jakie rozwiązanie dotyczące bezpieczeństwa jest najlepsze? Nie wiesz jak zabezpieczyć dom, firmę, jaką technikę w pracy instalatora systemów wybrać? Bądź na bieżąco!

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gaspol- gaz, ogrzewanie »

  Jako lider rynku gazu płynnego w Polsce, działający we wszystkich segmentach rynku proponujemy gaz w butlach, gaz w zbiornikach, autogaz. Świadczymy rozwiązana na miarę potrzeb naszych odbiorców. Naszą misję stanowi, że jesteśmy źródłem przyjaznej energii.

  Data dodania: 02 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • DoCerTe DoradztwoCertyfikaty Termowizja »

  Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy oferują kompleksowe usługi z zakresu doradztwa energetycznego, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań energooszczędnych i proekologicznych. Wykonujemy: Świadectwa Energetyczne Budynków, Audyty Energetyczne Budynków do celów Termomodernizacji, Zdjęcia badania kamerą termowizyjną. Doradztwo energetyczne, Świadectwo Charakterystyki Energetycznej Budynku, Termowizja. Pomagamy uzyskać dofinansowanie solarów czytaj więcej... Ostatnio rozszerzyliśmy działalność, w naszej ofercie pojawiła się gospodarka odpadami przemysłowymi, utylizacja i odzysk rozpuszczalników, zmywaczy i innych odpadów przemysłowych. Masz zanieczyszczone rozpuszczalniki i zmywacze, odpady fotochemiczne z zawartością związków srebra, przeterminowane lub zużyte tłuszcze, frytury, oleje lub inne odpady przemysłowe także niebezpieczne? Nie wiesz co z nimi zrobić? Skontaktuj się z nami: docerte@gmail.com lub jola@argenton.pl ntelefony: 792 781 944, 727 586 318 www.DoradztwoEnergetyczne.pl

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma Eko-Tech - pompy ciepła, rekuperacja »

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe EKO-TECH to firma z z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuje się między innymi sprzedażą oraz instalacją pomp ciepła, piecy CO, systemów solarnych, rekuperacji. W ofercie posiada też ekologiczne oczyszczalnie ścieków oraz odkurzacze centralne. Wykonuje kompleksowe instalacje CO (ogrzewanie podłogowe,ścienne,grzejnikowe) oraz WOD-KAN w oparciu o pompy ciepła, systemy solarne oraz piece CO na ekogroszek

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty energetyczne Świadectwa energetyczne Certyfikat energetyczny Warszawa »

  Firmę CERTBUD tworzy zespół doświadczonych i mobilnych inżynierów budownictwa. Wybierając naszą ofertę, otrzymują Państwo gwarancję jakości i terminowość wykonywanych przez nas usług. Zadowolenienoraz satysfakcja naszych klientów są dla nas priorytetem.n nWychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, pragniemy zaoferować profesjonalne usługi w zakresie sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków.nNowością w naszej ofercie jest sporządzanie projektowej charakterystyki energetycznej dla nowoprojektowanych budynków, niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę.

  Data dodania: 13 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne »

  Poradnik na temat kolektorów słonecznych. Kolektory słoneczne stają się coraz bardziej dostępne. Pozyskiwanie energii ze słońca to dobre rozwiązanie zarówno dla prywatnych rodzin jak i dla przedsiębiorstw czy instytucji publicznych. Panuje mit, że w Polsce nie mamy warunków na kolektory słoneczne. Energia ze słońca jest zbyt niewielka, by można by ją wykorzystywać do ogrzewania pomieszczeń czy tylko wody. Nic bardziej błędnego. Jeżeli wybierzemy dobre kolektory słoneczne i w prawidłowy sposób je przymocujemy, energia słoneczna będzie mogła nam służyć przez wiele lat.

  Data dodania: 13 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty energetyczne. »

  Baza doradców energetycznych uprawnionych do sporządzania świadectw energetycznych. Kompendium wiedzy na temat certyfikatów energetycznych dla budynku. Jak wyglądają, co oznaczają uzyskane wyniki, co należy przygotować przystępując do procedury jego pozyskania. Jak uzyskać lepsze wyniki? Odpowiedź na to pytanie może pomóc szybciej i lepiej sprzedać nieruchomość. Zapraszamy.

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk, Elektryka, Usługi, Instalacje, Pomiary elektryczne »

  Usługi elektryczne, instalacje, pomiary, a także modernizacje sieci to wszystko i wiele więcej znajdziesz w ofercie profesjonalnego elektryka. Potrzebny Ci elektryk od zaraz? zapraszamy na naszą stronę internetową - zamów wizytę online. Obszar naszego działania to Poznań i okolice.

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Martech - nowoczesne i tradycyjne systemy grzewcze »

  Jesteśmy firmą zajmującą się instalacjami grzewczymi. Nasza siedziba wraz z punktem sprzedaży znajduje się w Białych Błotach k. Bydgoszczy. Obszarem działania naszej firmy jest cały kraj.

  Zajmujemy się instalowaniem tradycyjnych jak i nowoczesnych systemów grzewczych. W kręgu naszego szczególnego zainteresowania znajdują się instalacje przetwarzające energie odnawialną.

  Zainstalowaliśmy już ponad sześćdziesiąt instalacji opartych na kolektorach słonecznych oraz dwadzieścia instalacji z pompami ciepła.

  Współpracujemy z takimi firmami jak: IVT, Nibe, Buderus, Vaillant, ACV, Saunier Duval, De Dietrich, Lazar, Cichewicz, Przojprzemeko, Watt, Hewalex, Zibro, Fuji.

  Montujemy także klimatyzacje oraz wentylacje.

  Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do bliższego się z nią zapoznania na naszej stronie internetowej oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikat energetyczny Szczecin »

  Oferujemy usługi sporządzania charakterystyki energetycznej lokali mieszkalnych, budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych, użyteczności publicznej. Wykonujemy certyfikat energetyczny zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie metodologii obliczania charakterystyki energetycznej budynku i lokalu mieszkalnego lub części budynku stanowiącej samodzielną całość techniczno-użytkową oraz sposobu sporządzania i wzorów świadectw ich charakterystyki energetycznej.

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi remontowe i pomiary elektyczne budowlane »

  Elektroton
  Instalacje Elektryczne Budowlane
  Pomiary Elektryczne Budowlane
  Firma Elektroton istnieje od 2002 roku, która oferuje budowę i remonty instalacji elektrycznych, sieci kablowych jak również budowę sieci napowietrznych.
  To kilka z oferowanych przez naszą firmę usług.
  Więcej znajdziecie Państwo w zakładce oferta.
  Jeśli chcieliby Państwo się z nami skontaktować to zapraszamy to zakładki kontakt.

  Zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalizator Sp. z o.o. - produkcja i handel katalizatorami, układami katalitycznymi »

  Oferta spółki Katalizator składa się z produkcji i handlem katalizatorami, instalacjami do katalitycznego oczyszczania gazów poprodukcyjnych. Dodatkowo zajmują się usługami z zakresu ochrony środowiska.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • KOM-PAN - uniwersalne kotły z podajnikiem, montaż kominków »

  Kom-Pan posiada w swojej szerokiej ofercie kotły z podajnikiem (retortowe), uniwersalne kotły nadmuchowe, uniwersalne kotły. Firma oferuje także biały montaż wszystkich zakupionych kotłów, montaż kominków na terenie okolic Krakowa

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Elmark 3 Hurtownia artykuły elektryczne, elektrotechniczne i przemysłowe »

  Firma w swojej bogatej ofercie posiada produkty takie jak: włączniki krańcowe, elektrozaczepy, liczniki, wyłączniki nadmiarowoprądowe, styczniki,przekaźniki, wyłączniki krańcowe, styczniki, domofony, videodomofony, kamery.nFirma świadczy także usługi w zakresie montażu rozdzielnic kablowych i automatyki

  Data dodania: 15 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne, audyt energetyczny, pompy ciepła, nieruchomości »

  Wykonujemy świadectwa energetyczne, audyt energetyczny, doradztwo w zakresie pomp ciepła i instalacji solarnych. Zajmujemy się też pośrednictwem nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych (kupno, sprzedaż, wynajem.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Termovera »

  Firma Termovera zajmuje się badaniami termowizyjnymi (termograficznymi) w budownictwie, świadectwami charakterystyki energetycznej (pot. certyfikatami energetycznymi), audytami energetycznymi, projektami inwentaryzacyjnymi architektoniczno-budowlanymi i instalacyjnymi, doradztwem w temacie energooszczędności w budownictwie. Obszar działalności to Kraków, Tarnów, Bochnia, Brzesko, Wieliczka, Dąbrowa Tarnowska, Proszowice, Olkusz, Miechów, Chrzanów, Oświęcim, Wadowice, Myślenice, Limanowa, Sucha Beskidzka, Nowy Targ, Zakopane, Nowy Sącz i okolice. Firma promuje efektywność energetyczną w budownictwie.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Kompleksowa obsługa i profesjonalny montaż. Kolektory słoneczne, pompy ciepła i moduły fotowoltaiczne (baterie słoneczne) renomowanych producentów. Oferujemy szeroki wybór produktów, kolektory słoneczne płaskie i próżniowe, pompy ciepła oraz moduły fotowoltaiczne (baterie słoneczne). Pompy ciepła są to urządzenia, które wykorzystują ciepło otoczenia budynku do jego ogrzewania. Powietrze, woda oraz grunt akumulują energię słoneczną w postaci ciepła. Pompy ciepła mają najwyższą sprawność spośród dostępnych urządzeń grzewczych. Oprócz sprzedaży zajmujemy się także instalacją. W każdym momencie służymy fachową pomocą odpowiadając na nurtujące Państwa pytania.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary elektryczne Olsztyn »

  Pomiary elektryczne, czyli kompleksowe badanie obwodów oraz urządzeń elektrycznych pod kątem bezpieczeństwa przeciwporażeniowego oraz przeciwpożarowego. W skład tych badań wchodzi badanie skuteczności ochrony przeciwporażeniowej przy pomocy samoczynnego wyłączania zasilania (impedancja pętli zwarcia), oraz rezystancji izolacji. Z badań sporządzany jest protokół, który wymagany jest przez organy administracji państwowej typu: Urząd Dozoru Technicznego, Państwowa Inspekcja Pracy. Brak ważnych badań technicznych w przypadku kontroli skutkuje dużym mandatem, a w razie nie uzupełnienia we wskazanym terminie tych badań może spowodować administracyjnym nakazem zamknięcia obiektu (zagrożenie życia osób tam przebywających). W przypadku sytuacji ekstremalnych typu pożar, zakład ubezpieczeniowy odmawia wypłaty odszkodowania w sytuacji, kiedy poszkodowany podmiot nie posiada ważnych protokołów z badań instalacji elektrycznych.

  Data dodania: 06 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • STOP-EMISJI Ożarów Mazowiecki: świadectwa energetyczne, audyt energetyczny »

  STOP-EMISJI Ożarów Mazowiecki: świadectwa energetyczne, audyt energetyczny, termowizja, doradztwo z zakresu ekologii, budowy budynków energooszczędnych, oszczędzania energii, certosfera, audyt energetyczny Ożarów mazowiecki, budynek energooszczędny Ożarów mazowiecki, certyfikat energetyczny Ożarów mazowiecki, efektywność energetyczna, ekologia Ożarów, oszczędzanie energii Ożarów mazowiecki, świadectwo charakterystyki energetycznej Ożarów mazowiecki, świadectwo energetyczne Ożarów mazowiecki, tanio świadectwo energetyczne Ożarów mazowiecki, termowizja Ożarów mazowiecki, Ekologia, termowizja oraz budynek energooszczędny, audyt energetyczny, efektywność energetyczna, oszczędzanie energii

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Energetyka

Energetyka - nowa strona:

Adres: