Podkategoria: Energetyka - strona 5 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Energetyka Podkategoria: Energetyka

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »
 • Instalatorstwo elektryczne- pomiary Robert Kowalski - Kampinos »

  Wykonywanie instalacji: elektrycznych dla wszystkich rodzajów budynków, odgromowych, alarmowych, kamer przemysłowych, tele-informatycznych (sieci komputerowe), SAT oraz RTV. nnFirma istnieje od 1997 roku, w tym czasie świadczyła usługi zarówno osobom prywatnym jak i mniejszym i większym przedsiębiorstwom. Przez zaangażowanie w rzetelną obsługę klientów nasza firma zyskała dobrą reputację co przełożyło się na jej dalszy rozwój. nnSzukasz solidnego elektryka? Dobrze trafiłeś!

  Data dodania: 05 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biokominek na biopaliwo »

  Nasza firma specjalizuje się w branży biokominków. Oferujemy szeroki wybór biokominków wyłącznie najlepszych polskich i zagranicznych producentów. W biokominku na biopaliwo płonie żywy ogień,niewysuszający powietrza tak, jak to się dzieje w przypadku tradycyjnego kominka.
  Biokominek nie wymaga przewodu kominowego!
  Wzornictwo biokominków oferowanych przez naszą firmę doskonale dopasowuje się zarówno do współczesnych minimalistycznych wnętrz, jak i tych zaaranżowanych w sposób klasyczny.
  Biokominek oprócz walorów estetycznych jest wydajnym źródłem ciepła,
  stanowi znakomite uzupełnienie standardowego ogrzewania. W tradycyjnych kominkach do 60% energii cieplnej jest wyprowadzana na zewnątrz przez przewód kominowy. Paląc w biokominku cała wytwarzana energia pozostaje w pomieszczeniu! W biokominku spalane jest biopaliwo, którego głównym składnikiem jest bioetanol. Jego skład sprawia, że produktem bezdymnego spalania jest para wodna i dwutlenek węgla, podobne do składu w ludzkim wydychanym powietrzu.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Andrem s.c. - Firma Budowlana »

  Wykonujemy zadania inwestycyjne i remontowe w zakresie robót ogólnobudowlanych, elektrycznych, sanitarnych oraz instalacyjnych. Wykonujemy obiekty mieszkalne, przemysłowe i handlowe. Potencjał produkcyjny jakim dysponujemy, w tym główny jego filar "myśl" inżynieryjna, pozwala wykonać odpowiedzialne zadania inwestycyjne o wysokim stopniu techniczno-organizacyjnym. Szczególną uwagę przywiązujemy do terminowości i jakości robót, oraz harmonijnej i rzeczowej współpracy ze zleceniodawcą.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • MDK-Media Sp. z o.o. - Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej »

  MDK-Media to dynamicznie rozwijająca się firma Outsourcingowa. Główny obszar działania to kompleksowe zarządzanie gospodarką elektroenergetyczną zmierzające w efekcie do obniżenia całkowitych kosztów zużywanej energii elektrycznej. Z usług naszej firmy skorzystało wiele przedsiębiorstw. Są to zarówno firmy, które posiadają jeden punkt poboru, jak i sieciowe, które mają wiele placówek na terenie Polski.

  Charakter odbioru jest różny: sieci handlowe, banki, kopalnie, hotele, stacje benzynowe, salony samochodowe, galerie handlowe itp.
  Skorzystały takie firmy, jak:
  Komputronik
  Black Red White
  Ryłko
  RTV EURO AGD - Euro-Net
  Polska Grupa Dealerów
  Matras
  Autoforte.pl
  Matras-Bydgoszcz
  ABRA
  Kappahl Polska
  Textilmarket
  NRC
  IMC Investment
  OMC Motors
  Adesso
  Auto Fus BMW
  Jata
  Lexus Gdynia
  Vobis
  Big Star Limited
  Express
  Brawo

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Led Sklep »

  Żarówki led i oświetlenie led. Nowoczesne energooszczędne oświetlenie LED. Zamienniki led. Sklep z oświetleniem LED. Najtańsze zamienniki led, najlepszej jakości oświetlenie led. Osram, Philips, CREE oraz wiele innych produktów led. Sprzedajmy wyłącznie żarówki led.
  Dioda elektroluminescencyjna, dioda świecąca, LED (ang. light-emitting diode) – dioda zaliczana do półprzewodnikowych przyrządów optoelektronicznych, emitujących promieniowanie w zakresie światła widzialnego, podczerwieni i ultrafioletu.
  Działanie diody elektroluminescencyjnej (LED) opiera się na zjawisku rekombinacji nośników ładunku (rekombinacja promienista). Zjawisko to zachodzi w półprzewodnikach wówczas, gdy elektrony przechodząc z wyższego poziomu energetycznego na niższy zachowują swój pseudo-pęd. Jest to tzw. przejście proste. Podczas tego przejścia energia elektronu zostaje zamieniona na kwant promieniowania elektromagnetycznego. Przejścia tego rodzaju dominują w półprzewodnikach z prostym układem pasmowym, w którym minimum pasma przewodnictwa i wierzchołkowi pasma walencyjnego odpowiada ta sama wartość pędu.
  Główne parametry diod LED: sprawność kwantowa (zewnętrzna) skuteczność świetlna długość fali emitowanego światłas zerokość widmowa moc wyjściowa częstotliwość graniczna czas narastania lub opadania maksymalny prąd (przewodzenia) zasilający (w mA)maksymalne napięcie wsteczne (do kilku V) Półprzewodnikiem cechującym się tego rodzaju przejściami jest arsenek galu (GaAs.

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • SOLARIS System - Instalacje elektryczne Bielsko-Biała »

  SOLARIS System to firma która świadczy usługi w zakresie instalatorstwa elektrycznego i teletechnicznego, ponadto wyręcza inwestorów i zarządców obiektów budowlanych z czynności związanych z utrzymaniem budynku w odpowiednim stanie technicznym. Usługi które wykonujemy to m.in: wykonawstwo, konserwacja, naprawy i usuwanie awarii instalacji:
  - elektrycznych i energetycznych,
  - teletechnicznych i informatycznych,
  - sygnalizacji pożaru i przeciwpożarowych,
  - telewizji dozorowej, sygnalizacji włamania i napadu, kontroli dostępu,(SSWiN, CCTV),
  - antenowych (telewizji naziemnej, satelitarnej, GSM, Wi-Fi)
  - automatyki sterującej i systemów BMS

  Data dodania: 13 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Solary »

  Przedsiębiorstwo DotacjeNaSolary.pl zajmuje się dystrybucją, a także instalacją kolektorów słonecznych służących do wytworzenia ciepłej wody użytkowej, wspomagania ogrzewania oraz podgrzewania wody basenowej. Instalujemy solary na budynkach mieszkalnych, hotelowych, nieruchomościach użyteczności publicznej, przemysłowych. Pomagamy w zdobyciu subwencji na inwestycję w kolektory słoneczne. Służymy fachowym doradztwem w zakresie najlepszego wyboru układów solarnych oraz możliwości pozyskania środków finansowych na solary.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty energetyczne »

  Zapraszamy Państwa do skorzystania z profesjonalnej firmy wytwarzającej świadectwa energetyczne. Dokumenty typu certyfikaty energetyczne, audyt energetyczny, termomodernizacja oraz świadectwa charakterystyki energetycznej wystawiamy szybko a co najważniejsze dla naszych klientów - w niskiej cenie.

  Oszczędzanie energii to bardzo dobry sposób na ograniczenie wydatków związanych z utrzymaniem domu, budynku lub innej nieruchomości dlatego warto zainwestować w projekty termomodernizacji uprzedzone rzetelnym audytem energetycznym. Dzięki temu będziemy w stanie obliczyć dokładnie jakie oszczędności jesteśmy w stanie uzyskać modernizując nieruchomość. Wszystko mamy na papierze jeszcze przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac.

  Istotne dla cen energii są dokumenty znane jako certyfikaty energetyczne - to dzięki nim użytkownicy budynków dowiadują się jakie straty energii generuje budynek i ocenia klasę energetyczną budynku. To natomiast wpłynąć może pozytywnie na cenę nieruchomości.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Świadczą za nami setki wykonanych świadectw energetycznych jak również wszyscy nasi zadowoleni klienci.

  Nasze usługi świadczymy nie tylko w Łodzi, Krakowie, Poznaniu ale i w każdym mieście na terenie całego Kraju.

  Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy telefonicznie. Sprawdź również naszą witrynę internetową, na której można znaleźć wszystkie informacje dotyczące certyfikatów energetycznych.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne, klimatyzacja, świadectwa energetyczne, audyt, pomiary elektryczne itp. »

  Firma specjalizuje się w wykonawstwie instalacji elektrycznych, klimatyzacyjnych i teletechnicznych.
  Wykonujemy i projektujemy wszelkie instalacje elektryczne, sieci komputerowe oraz inne instalacje niskoprądowe, głównie w Zamościu i województwie lubelskim. Wykonujemy i projektujemy wszelkie instalacje elektryczne, sieci komputerowe oraz inne instalacje niskoprądowe, które występują w biurach, sklepach, budynkach mieszkalnych, szkołach, urzędach i obiektach przemysłowych
  Wykonujemy certyfikaty dla każdego budynku i lokalu użytkowego lub mieszkalnego, bez względu na jego wielkość, system ogrzewania czy chłodzenia. Aktualnie możemy wykonać większość prac związanych z przeglądami instalacji elektrycznych i odgromowych, pomiarami ochronnymi, stanowiskowymi i środowiskowymi, dozorem i kontrolą okresową, wyposażeniem, konserwacją, remontami itp.

  Data dodania: 27 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Splitel - kompleksowe instalacje prądowe »

  SPLITEL to firma która świadczy usługi w zakresie wykonania i uruchomienia instalacji alarmowych, domofonowych,
  video domofonowych, elektrycznych, telefonicznych, komputerowych, automatyki.

  SPLITEL zajmuje się w szczególności wykonywaniem kompleksowych instalacji prądowych od A do Z.

  Nie szukaj kolejnych wykonawców do poszczególnych instalacji, takich jak alarm, elektryka, teletechnika, automatyka...

  Zrób to przez jednego wykonawcę !

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie - Pompy Ciepła - Nateo »

  Firma NATEO Sp. z o.o. w 2011 roku skończy dwadzieścia lat, jest więc jednym z dwóch najstarszych polskich przedsiębiorstw produkujących pompy ciepła. Obecne nasze produkty są owocem doświadczeń, które zebraliśmy w ciągu tych lat. Od początku firma zajmowała się produkcją i dystrybucją ekologicznych systemów grzewczych. nPompa ciepła przeznaczona dla domów jednorodzinnych, jej bezawaryjną cichą pracę zapewnia sprężarka SCROLL. Prosta w konstrukcji i obsłudze, umożliwia zastosowanie modułów rozszerzających – solar, kominek z płaszczem wodnym, klimatyzacja, basen.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drewno kominkowe w teorii i praktyce. »

  Strona kominkowe.info poświęcona jest tematowi drewna opałowego przeznaczonego do opalania kominka, popularnie zwanego drewnem kominkowym. Celem strony kominkowe.info jest dostarczenie fachowej wiedzy i praktycznych porad na temat drewna kominkowego.

  Drewno jest najstarszym materiałem energetycznym wykorzystywanym przez człowieka. Nasi praprzodkowie przed tysiącami lat zbierali chrust w lesie i ogrzewali się przy ognisku. Wraz ze wzrostem znaczenia rolnictwa a później także przemysłu, obszary leśne kurczyły się coraz bardziej, a drewno opałowe zostało zastąpione węglem, gazem, olejem i innymi surowcami kopalnymi. W ubiegłym stuleciu wykorzystywanie drewna dla celów energetycznych było uważane za pewien rodzaj zacofania. W dzisiejszych czasach wszyscy zdają sobie sprawę z ograniczonych zasobów kopalin, a rola drewna i biomasy nabiera nowego znaczenia. Obecnie posiadamy coraz lepiej izolowane termicznie domy oraz technologie spalania o wysokiej sprawności, do których zalicza się również kominek. Wszystko to sprawia, że drewno jest uznawane dzisiaj za nowoczesne i wartościowe źródło energii odnawialnej.

  Na stronie kominkowe.info zostały zebrane i przedstawione podstawowe informacje będące pomocą w rozpoznaniu i wyborze odpowiednich gatunków drewna, zakupie i pomiarze drewna kominkowego, przygotowaniu drewna do palenia. Treść strony jest nieustannie poszerzana o nowe informacje, zdjęcia oraz funkcje.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrale telefoniczne »

  Firma OPTICAL-SERVICE powstała w 1993r. zajmuje się dostarczaniem urządzeń telefonicznych. Prowadzi działalność szkoleniową i serwisową, zajmuje się instalacją central teledonicznych oraz rejestratorów rozmów, systemów telekomunikacyjnych.

  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Łódź »

  Usługi elektryczne na terenie miasta Łódź.
  Ponad dziesięć lat praktyki w zawodzie elektryka.
  Zakres świadczonych usług:
  - instalacje elektryczne, wykonanie nowych i modyfikacje istniejących
  - skrzynki bezpiecznikowe, montaż bezpieczników, wymiana
  - montaż oświetlenia, żyrandole, halogeny 12V 230V, kinkiety, plafony itp.
  - gniazda i włączniki, włączniki schodowe
  - instalacje elektryczne do systemów rolet
  - podłączanie płyt elektrycznych, kuchenek i innych
  - awarie, naprawy

  Gwarantujemy zadowolenie z wykonanych prac.

  Data dodania: 24 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Openergy - kolektory słoneczne »

  Sprzedaż i montaż kolektorów słonecznych i kompletnych zestawów solarnych. Pomoc w uzyskiwaniu dotacji - załatwianie formalności w domu Klienta. Na stronie znajduje się również strefa wiedzy, na której można przeczytać o kolektorach słonecznych, ich działaniu oraz doborze. Przeczytasz tu również o dotacjach do kolektorów, sposobie ich uzyskiwania i najważniejszych kwestiach, które należy brać pod uwagę przy staraniu się o nie.

  Data dodania: 30 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikacja energetyczna »

  Oferujemy profesjonalne wykonanie świadectw energetycznych, audytów
  energetycznych
  Cechuje Nas szybki czas realizacji oraz konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne i pompy ciepła »

  Firma SunDay zaprasza na stronę, na której znajduje się oferta sprzedaży kolektorów słonecznych i pomp ciepła do ogrzewania budynków. W ofercie znajdują się instalacje samodzielne, jak i zdolne współpracować z tradycyjnymi systemami ogrzewania budynków. Kolektory i pompy są ekologiczną i rentowną formą ogrzewania, stąd możliwość zdobycia unijnych dopłat. SunDay pomaga wypełnić wszystkie formalności i uzyskać do 70% zwrotu kosztów zakupy kolektorów słonecznych i pomp ciepła.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwo energetyczne »

  Serwis WWW podkarpackiej firmy zajmującej się wystawianiem certyfikatów energetycznych i termowizją. Certyfikat energetyczny to dokument, który jest potrzebny ludziom, którzy chcieliby sprzedać lub wynająć swą nieruchomość, a także osobom, które chcą oddać do użytku lokal. Dzięki certyfikatowi, możliwe będzie oszacowanie tego, ile dany lokal potrzebuje energii. Firma zajmuje się również termowizją, czyli pomiarami mającymi na celu np. wykrywania przecieków, lokalizację mostków cieplnych czy badania izolacji cieplnej.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lampy solarne »

  Nasze przedsiębiorstwo trudni się sprzedażą narzędzi umożliwiających wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Na stronie internauci mogą przeczytać informacje o sprzedawanych przez nas produktach, a także ich zastosowanie i korzyści wynikające z ich zakupu. Alternatywne źródła uzyskiwania energii opłacają się, dlatego też na pewno warto zainteresować się nimi.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep elektryczny EL-Hurt3 »

  Sklep elektryczny EL-HURT III Wiesław Panuś. Hurtownia materiałów elektrotechnicznych. Posiadamy w swojej ofercie styczniki, rozłączniki, zwalniaki, osprzęt siłowy, cewki, przekaźniki, przewody, wyłączniki krańcowe, przerywniki, puszki, dławiki, elementy mocujące,mierniki, transformatory

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Energetyka

Energetyka - nowa strona:

Adres: