Podkategoria: Energetyka - strona 8 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Energetyka Podkategoria: Energetyka

« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »
 • El-Int Instalacje Elektryczne Poznań. »

  Firma el-int oferuje profesjonalne wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych dla przemysłu i budownictwa. Wykonujemy również okresowe i odbiorcze pomiary elektryczne. Dla naszych klientów świadczymy usługi z zakresu instalacji alarmowych oraz monitoringu pomieszczeń i obiektów. Udzielamy nawet pięć lat gwarancji na wykonane prace. Działamy na terenie wielkopolski i województw ościennych. Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje oraz klientów indywidualnych.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwo energetyczne »

  Firma globcert działająca lokalnie na rynku głównie południowo wschodnim wykonuje świadectwa energetyczne, badania termowizyjne, projektowe charakterystyki energetyczne oraz audyty energetyczne. Usługi wykonuje szybko i terminowo a oferta jest konkurencyjna. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kotły centralnego ogrzewania »

  Zajmujemy się produkcją i sprzedażą kotłów centralnego ogrzewania.
  Produkcję podstawową stanowią kotły C.O. na paliwa stałe(kotły zasypowe, kotły z
  automatycznym podawaniem paliwa, kotły zgazowujące drewno i odpady drewnopochodne)

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy termowizyjne »

  Kursy termowizyjne dla początkujących i zaawansowanych użytkowników kamer termowizyjnych. Badania i pomiary termowizyjne są dzisiaj najlepszą metodą diagnostyczną dostępną dla człowieka. Największa zaletą kamer termowizyjnych jest to że pomiary wykonujemy zdalnie czyli z pewnej odległości co jest na pewno bezpieczne dla człowieka. Kolejną zaletą jest to, że badani maszyn i urządzeń elektrycznych wykonujemy podczas ich pracy, więc nie trzeb nich wyłączać, co dla zakładów produkcyjnych jest na pewno plusem bo nie trzeba wstrzymywać pracy. Jeżeli jesteś użytkownikiem kamery termowizyjnej zapraszamy na specjalistyczne szkolenia z metod wykonywania pomiarów.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczne systemy ogrzewania czyli pompy ciepła Łódź »

  Dzięki rozwojowi powietrznych pomp ciepła, pomp ciepła Łódź, pomp cieplnych oraz ogrzewania nadmuchowego, każdego stać na ten system ogrzewania. Nasz serwis poświęcony jest powietrznym pompom ciepła, czyli naszej branży. Na stronie internetowej można znaleźć praktyczne informacje o nowoczesnym ogrzewaniu nadmuchowym. Przygotowaliśmy formularz kontaktowy dla tych osób, które chciałyby poznać szczegóły oferty dotyczącej powietrznych pomp ciepła. Na pytanie, jakka maszyna do ogrzewania nadmuchowego będzie dla naszego domu najlepsza, można znaleźć odpowiedź w kategorii Etap budowy.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • EnergoSystemy - Doradztwo i Montaż »

  Firma EnergoSystemy zajmuje się kompleksowym wsparciem w zakresie oszczędzania energii i wody w gospodarstwach domowych i w przedsiębiorstwach, Klientom oferujemy doradztwo techniczne w zakresie doboru kolektorów słonecznych, paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła. Doradzamy także w zakresie pozyskiwaniu środków na realizację projektów OZE. Posiadamy doświadczenie w montażu instalacji energooszczędnych w budynkach jednorodzinnych jak i obiektach komercyjnych. Dysponujemy bogatą bazą doświadczonych instalatorów.Powierzając nam realizację projektu mogą Państwo liczyć na profesjonalne i rzetelne podejście.

  Data dodania: 10 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Poznań »

  ELEKTROBUD to firma, którą założyłem parę lat temu w Poznaniu. To właśnie w tym zabytkowym mieście najaktywniej świadczę zlecenia. Realizuję prace w dziedzinie elektryki. W szerokiej ofercie mojej firmy można odnaleźć m.in. takie usługi jak: montaż osprzętu elektrycznego, montaż instalacji odgromowych i przepięcio-ochronnych czy naprawa i konserwacja instalacji elektrycznych. Wszystko wyświadczone jest zawsze solidnie, uczciwie, w wyznaczonych terminach i w ogromnie konkurencyjnych cenach. Usługi świadczę zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Współdziałam na stałe z licznymi firmami z Poznania i obszaru wielkopolski. Poza tym przygotowuję nieodpłatną wycenę i wystawiam faktury VAT. W standardzie również pięcioletnia, pisemna gwarancja.

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja, sprzedaż i montaż kominów »

  Firma Prodmax dzieki szerokiemu zakresowi usług oferuje miedzy innymi:Montaż kominów Warszawa - budowa kominów z materiałów kwaso i żaroodpornych. Gotowe elementy kominowe można montować w domach jednorodzinnych murowanych lub drewnianych, jak również stosować w budownictwie wielorodzinnym. Tak więc jesteśmy w stanie wykonać kanał dymowy w domu, który nie posiada komina.Cięcie laserowe i gięcie blach – Posiadamy wykrawarkę laserową TCL 3030 firmy TRUMPF. Urządzenie to charakteryzuje się wysoką jakością cięcia oraz niskimi kosztami eksploatacji. Dzięki tym cechom jesteśmy w stania stworzyć dla Państwa najlepszą ofertę łączącą w sobie konkurencyjną cenę i profesjonalne wykonanie. Dzięki laserowi nie mamy żadnych ograniczeń co do kształtów wycinanych elementów. Jest pełna powtarzalność kształtu, niezależnie od wielkości serii produkcyjnej. Wycinane elementy rozmieszczane są na arkuszu w optymalny sposób, dzięki czemu zminimalizowane są odpady, a tym samym koszty poszczególnych elementów. Profesjonalny park maszynowy, w skład którego wchodzą min. prasy krawędziowe, walcarki, automaty spawalnicze, pozwalają nam na spełnianie wszelkich oczekiwań klientów.Lakierowanie proszkowe – Firma nasza posiada własną lakiernię proszkową. Mamy duże doświadczenie w lakierowaniu elementów kominowych i wentylacyjnych, i wolne moce przerobowe, co powoduje, że możemy z powodzeniem przyjmować zlecenia na lakierowanie proszkowe z zewnątrz.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tanie ogrzewanie »

  Piece elektrodowe są idealnym rozwiązaniem do mieszkań, sklepów, domów, hal. Dostarczą ciepła każdej powierzchni począwszy od małych kawalerek po duże hale jak i również ciepłą wodę użytkową.

  Firma EKOTEH powstała w 2009 r., wprowadzając na rynek polski technologię elektrodową, umożliwiającą ogrzewanie mieszkań i domów za pomocą energii elektrycznej.

  Na skutek rosnących w bardzo szybkim tempie cen gazu oraz cen innych surowców (oleju opałowego jak i tradycyjnego opału tj. węgla, drewna), powstaje konieczność poszukiwania nowych, ekologicznych i oszczędnych sposobów dostarczania energii cieplnej gospodarstwom domowym. Aby sprostać oczekiwaniom klientów, firma Ekoteh wychodzi z produktem alternatywnym dla dotychczas stosowanych źródeł energii. Koszty związane z ogrzewaniem piecami oferowanymi przez firmę Ekoteh w porównaniu z tradycyjnym ogrzewaniem elektrycznym opartym na grzałkach są niższe nawet o 30%.

  Technologia ogrzewania elektrodowego znana była już na początku lat dziewiędziesiątych, a przez kolejne lata była ulepszana i unowocześniana. Technologia elektrodowa z coraz większym powodzeniem wykorzystywana jest w wielu państwach, takich jak: Francja, Szwajcaria, Norwegia czy Hiszpania. Zaletami pieców firmy Ekoteh są: bezawaryjność, łatwość użytkowania, a przede wszystkim niski pobór energii, a co za tym idzie bardzo niskie koszty związane z ogrzewaniem.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wymienniki ciepła »

  Atermal czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o wymiennikach ciepła. Firma Atermal jest liderem w zakresie dystrybucji płytowych-lutowanych wymienników ciepła SWEP w Polsce. Świadczy także usługi serwisowe i konsultingowe w zakresie wymienników ciepła. Doświadczeni i wysoko wykwalifikowani inżynierowie firmy Atermal potrafią dobrać wymiennik do każdej, nawet najbardziej złożonej inwestycji budowlanej. Marka SWEP to lider w dziedzinie wymiany ciepła na całym świecie. Atermal świadczy profesjonalne usługi konsultingowe w dziedzinie ciepłownictwa.

  Data dodania: 18 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • CWD - Ecoline - Kotły z podajnikiem »

  W ofercie: kotły Ecoline, kotły z podajnikiem, kotły CHT, kotły na eko groszek, kotły miałowe, kotły na paliwa stałe, kotły Leroy Merlin, kotły Castorama, piece, najtańsze kotły, eko groszek, miał, węgiel, ogrzewanie. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne, pompy ciepła »

  Euro Effect to firma zajmująca się dystrybucją, montażem i serwisowaniem instalacji z branży odnawialnych źródeł energii, tj. kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne, pompy ciepła. W swojej ofercie mamy również przydomowe oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na szambo, kotły gazowe i na paliwa stałe. Ponadto zajmujemy się profesjonalnym doradztwem z zakresu wykorzystania odnawialnych źródeł energii oraz pomagamy w uzyskaniu dotacji i kredytów na zakupione u nas produkty.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne »

  4 Firma ENERGORAD świadczy całościowe usługi z zakresu instalacji elektroenergetycznych, teletechnicznych oraz automatyki. Realizujemy nieustannie nowe wyzwania oraz poszerzamy pakiet usług, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Dysponujemy również sprawnym serwisem. Nieustannie poszerzamy swoją infrastrukturę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. Do pomiarów energetycznych wykorzystujemy własny sprzęt, przez nas zaprojektowany i stworzony. Naszą specjalnością już od dłuższego czasu są instalacje elektryczne, odgromowe jak i teletechniczne.

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektrownie wiatrowe »

  Zachęcamy do przejrzenia oferty naszej firmy. Obecnie zajmujemy się szybkim i bezproblemowym montażem elektrowni zapewniających bezpłatną energię otrzymywaną z odnawialnych źródeł. Elektrownie wiatrowe znane są już od dawna i jest to wspaniały i przede wszystkim ekologiczny sposób na zdobycie energii. Od niedawna Unia Europejska dotuje montaż elektrowni w Polsce. Dzięki temu przydomowe elektrownie wiatrowe stają się bardziej popularne. Zapewniamy bezproblemowy montaż, a także pomoc w przyznaniu dotacji. Elektrownie wiatrowe zajmują mało miejsca, a ich instalowanie jest bardzo opłacalne. Posiadając przydomowe elektrownie wiatrowe można zminimalizować opłaty za energię elektryczną nawet do zera. Jeśli instalacja zainstalowana jest poprawnie, z pewnością będzie działała bez przerwy nawet przez dłuższy okres. Na naszej stronie można znaleźć całkowity wykaz naszych usług, jak również wiele danych na temat rozwiązań technicznych i możliwości budowy tych urządzeń.

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Baterie słoneczne »

  Nasza firma zajmuje się sprzedażą tanie energii dla firm i dla gospodarstw domowych. W ofercie mamy panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, baterie słoneczne. Jest to w 100 % ekologiczna energia, pozyskana z naturalnych źródeł. Odbiorcami naszych produktów są zarówno osoby prywatne jak i duże przedsiębiorstwa handlowe, hotele i pensjonaty. Chcesz być eko? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzieć na Państwa pytania.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studio firanowe firanki »

  Studio Firanowe to cudowne rozwiązanie dla wszystkich osób, które szukają szerokiego wyboru dekoracji okiennych oraz profesjonalnej pomocy w stosownym zaaranżowaniu okien. Swoją działalność prowadzi od wielu lat na terenie Olsztyna, a wykwalifikowani pracownicy oraz sprawna i terminowa obsługa stanowią gwarancję satysfakcji nawet w największym stopniu wymagających osób. Aby zaspokoić potrzeby zarówno Klientów indywidualnych, jak też dużych przedsiębiorstw przygotowano nadzwyczaj wieloraką propozycję. Znajdą w niej Państwo zasłony, firanki, wielorakiego rodzaju rolety i żaluzje. Są one dostępne w bogatej gamie kolorystycznej, w wielu wzorach, co pozwala odnaleźć bez problemu ozdoby pasujące do wnętrz o różnym charakterze. Studio Firanowe odznacza się niezwykłą troskliwością o wysoki poziom obsługi - jego Klienci liczyć zdołają na sprawną i punktualną adaptację wszystkich zleceń. Więcej na stronie.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aconexim- Rury pvdf »

  Szukasz profesjonalnych układów rurociągowych, maszyn do obróbki rur metalowych lub maszyny do obróbki rur w płycie sitowej? Firma Aconexim S.J. Funkcjonująca na rynku od 1991 roku jest jednym z dominujących dystrybutorów firmy Georg Fischer +GF+ w Polsce. Dajemy układy rurociągowe z tworzyw sztucznych, takich jak: PVC-U, PVC-C, ABS, PP-H, PE100 i PVDF. W naszym asortymencie znajdują się między innymi: Rurociągi klejone pvc-u, pvc-c, abs, rurociągi zgrzewane pp, pe, pvdf, rurociągi zgrzewane elektooporowo, aparatura kontrolno - pomiarowa, automatyka przemysłowa, zgrzewarki do rur, maszyny do cięcia rur, maszyny do fazowania rur, automaty spawalnicze do rur, pozycjonery do rur, tokarki CNC, rozwalcarki, rozwalcówki i urządzenia do przerurowania zamiennika gorąca. Poznaj się z naszą ofertą już dziś. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bruss Instal- sprzęt chłodniczy »

  W firmie Bruss-Instal stawiamy na najwyższą jakość proponowanego przez nas przyrządu, a zatem klimatyzacji, machin pomocniczych oraz urządzeń dla przemysłu, handlu oraz transportu wodnego. Swoją zasobną propozycję kierujemy do Klientów hurtowych, poszukujących nowoczesnych rozwiązań. Nasz przyrząd powstaje z odpowiednich towarów, gwarantujących jego wytrzymałość oraz odporność na zatarcia. Dużą wagę przywiązujemy do obsługi na wysokim pułapie - staramy się, aby zlecenia realizowane były efektywnie i na czas, a Klienci liczyć mogli w razie potrzeby na kompetentne doradztwo. Firma Bruss-Instal to także usługi w zakresie montażu bądź też serwisu klimatyzacji, sprzętu AGD, urządzeń chłodzących. Swoją aktywność prowadzi w Gradowicach koło Grodziska Wielkopolskiego, gwarantuje bezpłatny dojazd do Klienta.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt energetyczny »

  Energooszczędne, opłacalne i nowoczesne budownictwo oraz techniczno-ekonomiczna analiza Twoich korzyści! EnergoOptimal to usługa obliczeń inżynieryjnych i ekonomicznych. Jej zadaniem jest weryfikacja opłacalności technologii energooszczędnych w budownictwie. Pomaga odpowiedzieć na pytanie: w co warto inwestować i jak bardzo warto? Bo wszystkie wyniki w raporcie z analizy przedstawiane są w złotówkach przyszłych oszczędności. To prosty sposób na rzetelne obliczenia, porównanie wariantów, optymalizację. Po to, aby decydować świadomie i wybierać rozsądnie.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Infotom Turbiny wiatrowe, kolektory słoneczne, pompy ciepła »

  Ceny energii rosną, odczuwamy to wszyscy we własnych portfelach... w związku z tym firma nasza ma na to sposób... zmniejszenie rachunków za energię elektryczną, energię zużywaną do ogrzewania domu czy wody użytkowej jest proste, wystarczy zainwestować w odnawialne źródła energii ( OŹE ). Przykładem mogą być turbiny wiatrowe, kolektory słoneczne czy pompy ciepła. Istnieje ponadto wiele możliwości uzyskania dofinansowania na zestawy solarne w czym oczywiście pomagamy. Aby jednak inwestycja była efektywna dla inwestora, a koszt instalacji zwrócił się, firma nasza dba o odpowiedni dobór zestawu do potrzeb danego budynku oraz zapotrzebowania na energię wśród domowników, a ponadto zwraca szczególną uwagę na prawidłowy jego montaż.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Energetyka

Energetyka - nowa strona:

Adres: