Podkategoria: Energetyka - strona 9 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Energetyka Podkategoria: Energetyka

« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »
 • Kolektory słoneczne »

  Nasza firma jest prężnie rozwijająca się spółką. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług oraz produktów. W naszej ofercie posiadamy wiele modeli kolektorów płaskich, próżniowych oraz pomp ciepła. Nasza wyspecjalizowana kadra odpowie na wszelkie Państwa pytania oraz pomoże w wyborze najlepszej oferty dostosowanej do waszych potrzeb. Pamiętaj kolektory słoneczne dają możliwość zaoszczędzenie nawet do 60% energii przeznaczonej na ogrzewanie. Zmniejsz swoje rachunki już dziś. Kolektory to ekonomiczny oraz ekologiczny wybór. Dzięki nim znacznie ograniczysz emisję szkodliwych gazów podczas ogrzewania. Nasz kolektory cechują się bezawaryjnością co daje gwarancję na niezawodność przez lata. Sprawdź naszą ofertę już dziś i przekonaj się w jak łatwy sposób możesz pomóc sobie oraz środowisku.

  Data dodania: 06 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjoner słoneczny HELIOTRAK »

  Automatyczne systemy pozycjonowania paneli fotowoltaicznych serii HELIOTRAK. Całkowicie polski produkt, wykonywany w kraju. Systemy zdolne do zwiększenia uzysku energii z paneli fotowoltaicznych na poziomie od 18% do 42%. Automatyczne, mikroprocesorowe sterowanie oparte w najprostszej wersji o foto czujniki,a w rozbudowanej o mapę nieba wykorzystującej moduł GPS do ustalenia pozycji trakera. Prosta i tania konstrukcja gwarantuje optymalne wykorzystanie systemu paneli fotowoltaicznych przy jednoczesnym niskim koszcie instalacji i szybszym zwrocie poniesionych kosztów inwestycji.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • DUKAT- drzwi antywłamaniowe »

  P.P.H.U „Dukat” to firma, jaka oferuje Państwu swoje wieloletnie doświadczenie oraz najwyższej jakości artykuły takie jak drzwi antywłamaniowe typu GERDA, a także różnego typu prace związane z montażem i serwisowaniem zamków, sejfów, systemów master key. Prócz tego trudnimy się w awaryjnym otwieraniu samochodów oraz mieszkań. Nasza kadra może sprostać wszelkim Państwa wymaganiom, a dzięki stosownym kwalifikacjom oraz rzetelności wykonuje zadania sprawnie, ekspresowo i bezawaryjnie. Nasza profesjonalna praca zaowocowała nie tylko wielką rzeszą zadowolonych klientów, ale również licznymi referencjami. Mogą Państwo nam zaufać, albowiem mamy licencję komend wojewódzkiej policji. Szczegółowe informacje odnośnie naszej bogatej oferty znajdą Państwo na stronie internetowej firmy.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Panele słoneczne »

  Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty przygotowanej przez firmę Easy Solar. Jest to polska firma, która specjalizuje się w produkcji paneli słonecznych. Rozumie się samo przez się, jak kluczową rolę w dzisiejszych czasach odgrywa pozyskiwanie energii odnawialnej. Firma Easy Solar pochodzi się z rynku belgijskiego, gdzie pozyskała wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie. Hasłem kluczowym firmy Easy Solar jest pragnienie zadbania o naszą planetę i jej przyszłość. Inwestując w energię odnawialną będziemy mieć szansę na spokojniejszą przyszłość. Dlatego też firma ta postanowiła zainwestować w nowoczesne technologie zdobywania odnawialnych źródeł energii. Mamy nadzieję, że zainteresuje Państwa oferta firmy Easy Solar.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Koszty ciepła »

  Posiadając średniej wielkości mieszkanie – 56 m2 – możemy wydać aż do 3.000 zł rocznie za ogrzewanie. Natomiast ogrzewanie przeciętnego domu jednorodzinnego w Polsce może kosztować rocznie średnio aż do 5.000 zł. Wszystko w zależności od rodzaju źródła ogrzewania, które posiadamy. Sama zmiana przyzwyczajeń pozwoli nam już ograniczyć koszty za energię cieplną zużywaną tylko na potrzeby centralnego ogrzewania od 5 do 15%. Istotne jest także to, w jaki sposób używamy ciepłą wodę w naszym gospodarstwie domowym. Tutaj możemy znaleźć kolejne oszczędności. Podsumowując: rozsądnie zarządzając ogrzewaniem i korzystaniem z ciepłej wody użytkowej w mieszkaniu czy też domu możemy zaoszczędzić aż do 35% naszych kosztów. Pamiętaj, że inwestowanie w oszczędne technologie zwróci się już po kilku latach. Zdecydowanie warto spróbować!

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • WIBOR- instalacje grzewcze »

  Idealne dla Państwa rozwiązania, związane z doborem, montażem i serwisem urządzeń grzewczych i sanitarnych, tak znanych marek, jak Vaillant, De Dietrich, Purmo-Rettig, Danfoss, Wavin, Brugman czy Herz, zaproponuje wykwalifikowana kadra pracowników firmy Wibor. Zapewniamy naszym kontrahentom wysoką jakość wykonania w konkurencyjnych cenach. Dajemy gwarancję rzetelnej i terminowej realizacji powierzonych nam zleceń. Dzięki gruntownemu zrozumieniu potrzeb klientów, zarówno firm, jak i osób prywatnych, zajmujemy czołową pozycję wśród firm z tej branży z terenu Krakowa i okolic. Zapraszamy do skorzystania z wiedzy i doświadczenia specjalistów, którzy, zaproponują optymalne rozwiązania, także w zakresie montażu kolektorów słonecznych oraz wymiany i legalizacji urządzeń pomiarowych. Więcej informacji na stronie.

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • VIRTUS SUN solary »

  Dzięki profesjonalnej obsłudze, każdego dnia przyjmujemy nowe zlecenia na kolektory słoneczne. Nasza załoga jest w pełni profesjonalna i przygotowana do pracy. Virtus Sun Sp. z o.o. ma podpisane umowy tylko z najlepszymi fabrykantami systemów grzewczych. Każdego roku siedzibę naszej firmy odwiedzają Klienci, którzy znając nasze poprzednie osiągnięcia, zdecydowani są powierzyć nam instancję kolektorów słonecznych w ich domach. Dajemy Państwu dziesięcioletnią gwarancję na zakupione u nas urządzenia. Chcemy, żeby przede wszystkim Państwo mieli gwarancję, iż zlecone nam pieniądze są dobrze i bezpiecznie ulokowane. Czekamy na zgłoszenia codziennie od poniedziałku do piątku od godzin porannych do popołudniowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą dotychczasową praktyką na stronie internetowej.

  Data dodania: 27 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wybór kotła - wszystkie kotły w jednym miejscu »

  Wyszukiwarka kotłów c.o. na paliwa stałe. Baza urządzeń, producentów i dystrybutorów. Łatwy i szybki sposób na dobór właściwego urządzenia zarówno dla użytkowników końcowych jak i instalatorów. W odróżnieniu od różnego typu „papierowych” zestawień, nie musimy mozolnie przeglądać całych publikacji – tutaj wynik otrzymujemy błyskawicznie!

  Data dodania: 27 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • MATAR-PLUS- zakład instalacji »

  O korzyściach płynących z posiadania profesjonalnego sprzętu ochrony i sygnalizacji włamaniowej, gazowej i przeciwpożarowej nie potrzeba nikogo przekonywać. Doskonale wie o tym firma MATAR-PLUS z Tarnobrzega. W aktualnych, niespokojnych czasach warto pomyśleć o dodatkowym zabezpieczeniu dla osób i posiadanego mienia. Nasza firma oferuje Państwu wysokiej jakości sprzęt sygnalizacji włamaniowej, telewizji przemysłowej, a także instalacji gazowej. Wieloletnie doświadczenie uczyniło nas również producentem wysokiej klasy kamer podwodnych i specjalistycznych, przeznaczonych do celów ratowniczych, technicznych, a także osób indywidualnych. Na naszej stronie znajdą Państwo liczne referencje stanowiące dowód uznania dla naszej firmy. Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy sprawiło, że satysfakcja klienta stała się dla nas celem na każdy dzień. Więcej na stronie.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • KWANT- Serwis urządzeń »

  Z pomocą, mieszczącej się w Katowicach, firmy Kwant Serwis, zaspokoisz wszelkie potrzeby dotyczące montażu i serwisu urządzeń grzewczych oraz systemów bezpieczeństwa gazowego. Oprócz doboru i montażu urządzeń firmy Vaillant, serwisu urządzeń firmy GAZEX, proponujemy naprawy kotłów gazowych i olejowych, okresowe przeglądy techniczne urządzeń, całościowe przeglądy kotłowni CO, a także wykonywanie instalacji CO oraz ich całościowe remonty. Od chwili powstania, naszym podstawowym celem jest zaspokojenie potrzeb klientów, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, poprzez wykorzystanie następujących atutów naszej firmy, takich jak, doświadczona, wykwalifikowana, przestrzegająca wszelkich norm bezpieczeństwa, kadra pracowników oraz specjalistyczny sprzęt i narzędzia. Szczegóły propozycji na stronie.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • HYDRO-KIS- sieci gazowe »

  Proponujemy usługi firmy Hydro-Kris z Łebcza. Doświadczeni hydraulicy wykonają dla Państwa szereg usług powiązanych m.in. z przyłączami wod-kan i udrażnianiem rur kanalizacyjnych. Gwarantujemy serwis kotłów. Naprawiamy kotłownie jałowo-węglowe i na ekogroszek, a także kotły olejowe oraz gazowe. Zajmiemy się sieciami i przyłączami gazowymi. Słowem - montujemy, naprawiamy i unowocześniamy instalacje gazowe w domach oraz biurach. Służymy pomocą przez 24 na dobę, także w niedziele i dni świąteczne. Zapewniamy fachowe zrealizowanie każdego zlecenia oraz przystępne warunki współpracy. Jesteśmy przekonani, że będzie ona zadowalająca dla obu stron. Już teraz zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej, na jakiej opublikowaliśmy szczegółowe informacje dotyczące wszelkich usług i ich cen.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kariera-Inżyniera.pl »

  Strona skierowana do poszukiwaczy wiedzy z zakresu budownictwa. Podejmowane tematy rozszerzają wiedzę dotyczącą geotechniki, konstrukcji, hydrotechniki, nowości rynkowych czy też kariery inżyniera. Na stronie opisano ciekawe projekty inżynieryjne, nowości rynkowe z zakresu technologii budowlanych, opisy technologii budowlanych stosowanych we współczesnym budownictwie. Dodatkowo poruszono tematy pracy w branży budowlanej oraz ogólnej branży technicznej. Dodatkowo udostępnione zostały oferty pracy w sektorze budowlanym, energetycznym i deweloperskim.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • MAJMAK LED »

  Firma MAJMAK to bezpośredni importer oświetlenia led. Specjalizujemy się w taśmach led, żarówkach led, profilach aluminiowych do taśm led, zasilaczach led (MPL, MWPower, Mean Well, Premium Power)
  Sprzedajemy również żarówki led i taśmy led marki premium LED, profile aluminiowe firmy i oprawy firmy Kanlux.

  Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie przy ul. Burgaskiej 2/4 (pawilon handlowy - róg ulic Sobieskiego i Czarnomorskiej)

  Zapraszamy również do naszych pozostałych sklepów internetowych premiumled.pl max-lumen-led.pl oraz majmak.pl

  Data dodania: 09 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odbiory elektryczne w trójmieście »

  W każdym domu poprowadzone są różnego rodzaju instalacje, aby można było korzystać zarówno z energii elektrycznej jak i z wody czy też gazu. Dlatego też ważne jest, aby dokonywać przeglądu tych instalacji co jakiś czas, a nie tylko w wypadku, gdy coś przestaje nam działać. Bardzo często elektryk wezwany jest do skutków spięcia, jakie powstało w kontakcie lub też w wyniku użytkowania instalacji elektrycznej, która jest za stara, aby dobrze funkcjonować. Zawczasu można było dokonać wymiany instalacji lub też sprawdzić czy da radę ona transportować tyle prądu ile nam codziennie potrzeba, a wtedy nie było by problemów ze spięciami i spalonym kontaktem.

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zakład RTV - RTVPlaneta »

  Zakład RTV - RTVPlaneta jest istniejącą od ponad 20 lat solidną firmą trudniącą się naprawami telewizorów (w tym lcd i plazm), monitorów, radioodbiorników (w tym samochodowych), ale także zakładaniem i serwisowaniem satelit (w tym cyfra+, polsat cyfrowy, telewizja na kartę, telewizja od TP), alarmów, monitoringów, instalowaniem napędów do bram i videodomofonów, a także serwisowaniem automatyki przemysłowej. Działamy głównie na rynku lokalnym (okolice Dębna, Wojnicza, Brzeska i Tarnowa), ale możemy przyjąć zlecenia z poza naszego rejonu.

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Energpol - usługi elektryczne w Katowicach »

  Energpol to firma, która zaczęła świadczyć prace parę dobrych lat temu. Trudnię się świadczeniem profesjonalnych usług z dziedziny elektryki. Wykonuję zlecenia na obszarze Katowic oraz w miasteczkach leżących w okolicy tego pięknego miasta. Oferta mojej firmy jest wybitnie szeroka. Mogą znaleźć tak Państwo np.: usuwanie usterek instalacji i urządzeń elektrycznych, montaż programatorów czasowych zarządzających ciepłem czy montowanie instalacji elektrycznych wewnętrznych i zewnętrznych. Realizuję prace na zamówienie osób prywatnych: w domu, mieszkaniu, w budynkach wielorodzinnych czy obiektach gospodarczych oraz dla firm. U mnie wszystkie prace świadczone są rzetelnie, uczciwie, w wyznaczonych prędzej terminach i w ogromnieprzyciągających cenach.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oświetlenie LED dla Twojego domu i firmy »

  W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroki asortyment oświetlenia w nowoczesnej i energooszczędnej technologii LED. Oferujemy między innymi żarówki, halogeny, taśmy, świetlówki, oświetlenie ozdobne oświetlenie przemysłowe i uliczne. Wszystko w niskich cenach i z gwarancją najwyższej jakości. Na naszej stronie otrzymacie również Państwo szereg rad w kwestiach montażu, pomoc w kalkulacji oszczędności oraz porady jak zrobić piękną dekoracje z naszego oświetlenia.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Włącz Światło - Najlepsze Oświetlenie w Najlepszej cenie. »

  Dlaczego warto stosować oświetlenie LED? Jakie są jego zalety i jak dużo można zyskać wymieniając oświetlenie tradycyjne czy energooszczędne na oświetlenie najnowszej generacji LED. O tym wszystkim w poniższym artykule.

  Data dodania: 16 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Panele podczerwieni Infraredpanel »

  Czy zastanawiałeś się jak pozbyć się brzydkiego kaloryfera, a masz obiekcję do ogrzewania podłogowego. Rozwiązaniem są panele podczerwieni, które swoją estetyką i jakością wykonania zaskoczą niejedną osobę. Ogrzewanie domu panelami podczerwieni zapewnia odczucie ciepła słonecznego w domu oraz stałą temperaturę na całej wysokości pokoju.
  Atutem paneli podczerwieni jest dowolność w montażu na ścianie lub na suficie.
  Oprócz aspektu dowolnego montażu dochodzi kolejny, łatwość montażu. Panele wykonane są w nanotechnologii i nie ważą więc niż 3 kg. Dodatkowo, grzejniki podczerwieni mogą tworzyć wystrój wnętrza. Panele są dostępne w 2 kolorach oraz jako lustro. W łatwy sposób można je dopasować do wyglądu wnętrza Twojego domu.
  Ogrzewanie elektryczne bo takim są panele podczerwieni jest kosztowo tak samo efektywne, a nawet tańsze niż inne powszechnie spotykane formy ogrzewania domu. Wynika to z faktu, iż panele nie działają 24h a są włączane i wyłączane przez termostat, który kontroluje stałej temperatury pokoju. Ogrzewanie podczerwienią można spostrzec w codziennym życiu. Wystarczy porównać odczucie ciepła gdy jesteśmy w cieniu i gdy z niego wyjdziemy i zacznie działać promieniowanie słoneczne. Tak właśnie działają panele podczerwieni infraredpanel.

  Data dodania: 16 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny DOM »

  Projektowanie oraz realizacja - inteligentny dom, systemy alarmowe, system przeciwpożarowy, telewizja przemysłowa, kontrola dostępu, sieci komputerowe- Andrychów, Bielsko Biała, Warszawa, Łódź, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Trójmiasto, Śląsk, Małopolska

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Energetyka

Energetyka - nowa strona:

Adres: