Firma Budowlano Instalacyjna - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Firma Budowlano Instalacyjna

O Firmie

Rozpoczęliśmy działalność w 1981 r. jako Firma Instalacyjna wykonawcza. Po kilku latach działalności, z uwagi na znaczną ilość zleceń rozpoczęliśmy funkcjonować jako Firma Budowlano Instalacyjna, realizując budowy kompleksowo.
Realizujemy Inwestycje głównie na terenie Warszawy i okolic (Łomianki, Konstancin Jeziorna, Magdalenka, Józefów, Piaseczno).

Realizujemy budownictwo:

* domy mieszkalne jednorodzinne
* rezydencje
* rezydencje z basenami (kompletna technika basenowa)
* budynki biurowe
* budynki usługowe
* remonty i rozbudowy budynków istniejących


Nasze atuty:

* wieloletnie doświadczenie
* wysoka jakość wykonywanych robót
* europejskie standardy
* krótkie terminy realizacji

* kompleksowe budowanie
* domów,budowa domów warszawa i okolice
* roboty wykończeniowe,remonty domów

Szczegóły strony www.rydlewski.com.pl:

Podlinkuj stronę www.rydlewski.com.pl:

Firma Budowlano Instalacyjna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 171 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 33 Odwiedziny googlebot 213

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • MIKOŁAJCZYK okna rolety bramy drzwi »

  Nasza firma skupia od lat najlepszych na rynku wrocławskim fachowców w zakresie doradztwa technicznego oraz montażu stolarki okiennej.
  15 lat polecamy Państwu tylko najlepsze produkty sprawdzonych producentów stawiających przede wszystkim na jakość. Od 8 lat w zakresie stolarki okiennej i drzwiowej współpracujemy z firmą „OKNOPLAST-Kraków” - wieloletnim liderem polskiego rynku, prowadząc profesjonalną obsługę zarówno w zakresie produktów i związanych z nimi usług montażowych oraz autoryzowanym serwisem.
  Od wielu lat jesteśmy również partnerem oraz autoryzowanym punktem serwisowym firmy "KRISPOL", wiodącego producenta bram garażowych i przemysłowych.

  Data dodania: 12 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Anteny Satelitarne Białystok - montaż, serwis, ustawianie »

  Od kilkunastu lat wykonujemy instalacje do odbioru telewizji satelitarnej. Naszymi klientami są zarówno osoby indywidualne jak i sieci sklepów AGD/RTV.Współpracujemy z wiodącymi producentami sprzetu do odbioru telewizji satelitarnej i dystrybutorami Cyfra+, Cyfrowy polsat oraz Telewizja N.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • MBUD - Projekty domów Mrocza »

  Opracowanie dokumentacji projektowej niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę obiektów kubaturowych np. domy jednorodzinne, garaże, wiaty itd. Do każdego projektu możliwe wykonanie wizualizacji budynku, która pozwoli lepiej wyobrazić sobie planowaną inwestycję.Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę inwestycji budowlanych w systemie "zaprojektuj i wybuduj",a także doradztwa techniczno-inwestycyjnego oraz kontrolę i nadzór budowy.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zajkowska. Pokrycia dachowe, wyroby ze stali, materiały budowlane blachodachówka białystok »

  Firma Handlowa Zajkowska powstała w 1995 roku, w Białymstoku. Specjalizacją firmy jest handel materiałów niezbędnych przy budowie domów i innych obiektów, począwszy od fundamentów aż po dach. Specjalizacją firmy są wyroby hutnicze krajowych i zagranicznych producentów. Ze względu na znakomitą obsługę, jak również najwyższą jakość oferowanych produktów firma Zajkowska posiada dużo pozytywnych referencji oraz rozległe grono usatysfakcjonowanych ze współpracy klientów. Dodatkowo należy do programu Rzetelna Firma, skupiającego przedsiębiorstwa, które udostępniają wszelkich informacji na temat swojej działalności, co niewątpliwie świadczy o jej solidności. Więcej szczegółów na stronie:

  Data dodania: 02 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kominki Łódź - kompleksowa budowa kominków »

  Kominek Łódź jest firmą zajmującą się głównie montażem ogrzewania kominkowego nie tylko na terenie Łodzi, lecz także na terenie całego województwa łódzkiego. Znajdujące się w naszej ofercie systemy ogrzewania zadowolą każdego klienta i sprawdzą się w każdych warunkach. Kominki proponowane przez naszych specjalistów sprawdzają się jako dodatkowe źródło ogrzewania.
  Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie wykonywania kominków, pozwala nam na idealne dostosowanie stylu i wyglądu kominka do istniejącego lub planowanego wykończenia wnętrza. Wykonujemy kominki według projektów katalogowych, lub dostarczonych przez inwestorów czy architektów.

  Data dodania: 27 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • MF Projekt Marek Frączkowski - Projektowanie konstrukcji budowlanych »

  Firma zajmuje się projektowaniem konstrukcji budowlanych i inżynierskich. Wykonujemy kompleksowe projekty konstrukcyjne budowlane i wykonawcze budynków mieszkalnych, biurowych oraz budynków użyteczności publicznej. Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu budynków z garażami podziemnymi, usytuowanych w zabudowie miejskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie budynków istniejących. Projektujemy obudowy wykopów i posadowienia głębokie. Wykonujemy ekspertyzy techniczne, projekty napraw konstrukcji i projekty modernizacji budynków istniejących. Jako doświadczone biuro konstrukcyjne podejmujemy się weryfikacji rozwiązań zastosowanych w innych projektach konstrukcyjnych, szczególnie dotyczących części podziemnej budynków.

  Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Interglaz - Glazurnik / Układanie płytek »

  Firma Interglaz świadczy profesjonalne usługi glazurnicze. W ramach naszych działań, glazurnik wykona dla Państwa układanie płytek, kompleksowe wykończenia łazienek, basenów oraz pełen zakres prac komplementarnych z zakresu techniki instalacyjnej i wykończenia wnętrz.Nasza oferta skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców, którym zależy na najwyższej jakości świadczonych usług. Wszystkie wykonywane przez nas prace cechuje wysoka jakość i estetyka, co standardowo potwierdzamy pisemną 5-letnią gwarancją na wykonaną usługę.Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 22 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Eco-technika.pl »

  Studnie głębinowe to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chciałby mieć własne źródło wody w swoim domu. Firma Eco-Technika gwarantuje kompleksową usługę realizacji studni głębinowych. Obejmuje ona wszystkie czynności związane z odwiertem i instalacji armatury studziennej. Każdy Klient otrzymuje "gwarancję na wodę", co oznacza, że płaci tylko wtedy, gdy rzeczywiście uzyska stałe źródło wody.

  Ponadto firma Eco-Technika wykonuje także odwierty geotermalne oraz realizuje dolne źródła pomp ciepła. Swoje usługi świadczy w Białymstoku oraz całym województwie podlaskim.

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kontenery na gruz Warszawa »

  Przeprowadzanie większego remontu zawsze wiąże się z koniecznością wywozu gruzu i właśnie w tym zakresie firma Jakmar z warszawskiego Ursusa proponuje swoim klientom profesjonalną obsługę. Z pomocą firmy można szybko i bezproblemowo wywieźć nawet wyjątkowo duże odpady budowlane, co okaże się znacznym ułatwieniem dla niejednego zleceniodawcy. Niewątpliwie w świadczeniu usług wywozu odpadów po remoncie istotną rolę odgrywają same kontenery na gruz, które są udostępniane przez wywożącą odpady firmę. Firma Jakmar ma w swojej ofercie bardzo zróżnicowany wybór kontenerów na gruz, dzięki czemu każdy klient firmy może dobrać dla siebie kontener najlepiej odpowiadający na konkretne zapotrzebowanie. Wynajem kontenerów zawsze odbywa się na preferencyjnych warunkach, co niewątpliwie wyróżnia firmę Jakmar na tle innych firm ze stolicy.

  Data dodania: 23 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Betoniarnia Górażdże »

  Grupa Górażdże to krajowy lider jeśli chodzi o produkcję cementu oraz jeden z największych w Polsce producentów betonu towarowego i kruszyw. W efekcie działań podjętych w latach 90., kiedy to spółka rozpoczęła inwestowanie w przedsiębiorstwa działające na rynku materiałów budowlanych, firma funkcjonuje dzisiaj jako grupa powiązanych kapitałowo spółek zajmujących się produkcją: cementu, betonu i kruszyw. Działalność Grupy Górażdże obejmuje trzy linie biznesowe:
  - Górażdże Cement
  - Górażdże Beton
  - Górażdże Kruszywa
  Działalność firmy opiera się na trzech głównych filarach zróżnicowanego rozwoju: ekonomicznym, środowiskowym i społecznej odpowiedzialności.
  Wytwórnie Górażdże Beton specjalizują się w produkcji wysokiej klas betonu towarowego, który ma szerokie zastosowanie w budownictwie i przemyśle drogowym. W ofercie znajduje się też szeroki wybór betonów specjalnych. Nad całym przebiegiem produkcji czuwa w ramach Grupy Górażdże Centrum Technologiczne Betotech Sp. z o. o., wyposażone w najnowocześniejszą aparaturę laboratoryjną oraz wysoko wykwalifikowany personel .
  Asortyment obejmuje też duży wybór kruszyw naturalnych (piaski żwiry), ale też kruszywa łamanego i kruszyw specjalnych. Kruszywa produkowane przez Górażdże Kruszywa znajdują szerokie zastosowanie w produkcji betonów zwykłych i specjalistycznych, a także zapraw i tyków.

  Data dodania: 01 03 2016 · szczegóły wpisu »