Podkategoria: Firmy Budowlane i Remontowe - strona 11 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Firmy Budowlane i Remontowe Podkategoria: Firmy Budowlane i Remontowe

« poprzednia strona · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · następna strona »
 • Okna - drzwi - Bramy - Fasady »

  Producent okien w Bydgoszczy, firma Konspo oferuje plastikowe okna i drzwi. Do ich produkcji wykorzystujemy materiały uznanych dostawców takich jak: veka, pilkington, winkhaus. W Bydgoszczy produkujemy również aluminiowe fasady, witryny, oraz drzwi ( w systemach yawal, wicona, heroal ). Dodatkowo sprzedajemy: parapety, rolety, żaluzje, moskitiery, drzwi porta ( wewnętrzne i zewnętrzne ) oraz gerda ( antywłamaniowe oraz przeciwpożarowe ). W ofercie posiadamy również okna dachowe roto oraz bramy garażowe ( hormann i wiśniowski ).

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kowalstwo artystyczne »

  Firma ART-KOW istnieje od 1998 roku. Wykonuje usługi w zakresie kowalstwa artystycznego dla firm prywatnych, zakładów pracy oraz klientów indywidualnych na terenie całego kraju.
  Specjalizacją firmy są następujące usługi: renowacja i konserwacja obiektów zabytkowych w zakresie kowalstwa artystycznego, wystrój wnętrz, osprzęt kominkowy (ruszta, przyborniki, ekrany), balustrady (wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów), ogrodzenia kute, bramy (przesuwne, sterowane pilotem oraz uchylne), meble ogrodowe (ławy, krzesła, stoły), żyrandole, świeczniki.
  Wychodząc naprzeciw życzeniom klientów wykonujemy również wyżej wymienione usługi według własnych projektów.

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Formy do betonu, podpory budowlane, Szalunki – NOE »

  Produkujemy kompleksowe systemy deskowań, szalunków. Jesteśmy specjalistami w sektorze produkcji form do betonu, podpór budowlanych. Nasze produkty nadają się do wielokrotnego użytku, dzięki czemu inwestycja w nasze systemy z czasem procentuje dużymi oszczędnościami. Dzięki Podporom budowlanym NOE, wzniesiesz obiekt budowlany szybko i tanio. Szalunki NOE cechują się wysoką jakością i atrakcyjną ceną. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, oferujemy kompletne systemy deskowań.

  Data dodania: 30 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane - domy z bali - Stasiak.biz.pl »

  Wysokiej klasy domy drewniane od producenta z bogatym doświadczeniem. W ofercie również domy z bali litych. Serdecznie zapraszamy. Firma posiada długoletnie doświadczenie i buduje Domy z litych bali. Firma oferuje drewniane domy z litych bali jak również duży asortyment mebli wykonywanych na indywidualne zamówienia klientów. Naturalne ekologiczne domy z bali są naszą specjalnością. Swoje usługi oferujemy nie tylko na terenie Warmii i Mazur, lecz także na terenie całego kraju oraz Europy. Swoje produkty sprzedajemy na terenie Niemiec, Holandii, Francji i krajów skandynawskich, gdzie są cenione za wysoką jakość i funkcjonalność oraz zgodność z naturą.

  Data dodania: 30 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Raptor »

  Firma RAPTOR świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi budowlane, remontowe oraz wykończeniowe we wszystkich dostępnych na rynku technologiach. Gwarantujemy solidne wykonanie, uczciwość oraz niskie ceny świadczonych usług. Na wszystkie prace wykonywane przez naszą firmę udzielamy pisemnych gwarancji.nNaszą ofertę kierujemy przede wszystkim do prywatnych inwestorów, wykonujemy również usługi dla firm.nnOgólny zakres działalności firmy:n- kompleksowa budowa domów,n- remonty pełen zakres,n- wykończenia wnętrz,n- przebudowa i adaptacja poddaszy, sufity wielopoziomowe,n- glazura, granit, klinkier,n- sucha zabudowa, wnęki na sprzęt audio/wideo,n- zabudowy kominków.n- docieplenia budynków, elewacje,n- ogrodzenia itp.

  Data dodania: 02 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kominki Łódź - budowa, projektowanie »

  Kominki Łódź - Firma zajmuje się budową kominków od 1989 roku. Tak wiele lat doświadczenia, dziesiątki zadowolonych klientów i wykonanych z powodzeniem projektów pozwoliło na osiągnięcie bardzo wysokiego standardu oferowanych usług. Firma buduje kominki tradycyjne z wkładami grzewczymi, kominki tradycyjne z murowanym paleniskiem, obudowy marmurowe, kominki z płaszczem wodnym, wkłady kominkowe,kominkowe instalacje grzewcze. Wybuduj swój wymarzony kominek.

  Data dodania: 02 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwo Energetyczne Budynku - Projektowanie Budowlane: swiadectwo-energetyczne.biz »

  Projektowanie Budowlane: Świadectwa Energetyczne Budynku. Oferujemy swoje usługi przy sporządzaniu świadectw energetycznych dla budynków i obiektów użyteczności publicznej. Posiadamy niezbędne uprawnienia i doświadczenie w opracowywaniu świadectw charakterystyki energetycznej. Czas wykonania do 7 dni. Posiadamy ubezpieczenie OC od prowadzonej działalności.

  Oferujemy również przygotowanie projektowanej charakterystyki energetycznej do projektu budowlanego a także adaptacji projektów i rozbudowy. Zapraszamy do współpracy biura projektowe, deweloperów, spółdzielnie mieszkaniowe oraz prywatnych klientów.
  Tel 513 438 050
  Jesteśmy członkami Mazowieckiego Stowarzyszenia Certyfikatorów Energetycznych.
  Świadectwo energetyczne niezbędne jest m.in. do uzyskania decyzji o pozwoleniu na użytkowanie / odbioru budynku oraz sprzedaży nieruchomości.

  Zapraszamy:
  www.swiadectwo-energetyczne.biz

  Data dodania: 03 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budowa i projektowanie basenów ogrodowych i hotelowych »

  Od lat zajmujemy się budową, serwisem i modernizacją basenów ogrodowych, hotelowych oraz prywatnych. Uczestniczyliśmy w ponad 150 realizacjach na terenie całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 03 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Inwentaryzacje techniczne, Przeglądy okresowe budynków Warszawa i okolice »

  Profesjonalna, oparta na wieloletnim doświadczeniu realizacja usług budowlanych:
  Kierownik budowy, Nadzór budowlany, Inspektor nadzoru inwestorskiego, Odbiory mieszkań i innych obiektów budowlanych, Przeglądy okresowe budynków, Doradztwo techniczne, Sporządzanie inwentaryzacji technicznych, Projekty budynków: nowych, projekty adaptacji i modernizacji obiektów istniejących.

  Data dodania: 04 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przemysłowe i dekoracyjne posadzki epoksydowe »

  Jesteśmy, rodzinną firmą wykonującą posadzki epoksydowe oraz inne prace remontowo-budowlane, istniejącą od 1986 roku.W naszej ofercie znajdują się posadzki antypoślizgowe lub gładkie,dekoracyjne,antystatyczne posiadające wszelkie wymagane atesty oraz aprobaty techniczne.Posadzki wykonujemy głównie w zakładach przemysłowych takich jak: piekarnie, kwaszarnie, przechowalnie owoców z kontrolowaną atmosferą, zakłady poligraficzne, drukarnie, zakłady produkujące folie, zakłady branży spożywczej, garaże oraz inne obiekty.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.epoksydowe.pl

  Data dodania: 05 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prefabrykaty, Wiązary drewniane. Kratownice. Więźba »

  Jesteśmy znanym i cenionym producentem prefabrykowanych konstrukcji drewnianych w systemie MiTek.

  Projektujemy, produkujemy i montujemy kratownice dachowe z litego drewna łączonego w węzłach płytkami kolczastymi.

  W naszym biurze projektowym zatrudniamy konstruktorów - inżynierów budowlanych, którzy zajmują się projektowaniem konstrukcji, nadzorem nad procesem produkcji, oraz nad prawidłowym montażem. Technolodzy drewna pilnują, aby wykorzystywane drewno było klasyfikowane i posiadało odpowiednią wytrzymałość.

  Firma Inter-Lers posiada Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji, który upoważnia nas do stosowania europejskiego znaku CE na wyrób budowlany. Certyfikat potwierdza, że spełniamy wszystkie wymagania dotyczące oceny zgodności, a produkowany przez nas wyrób posiada właściwości opisane w europejskiej normie EN 14250:2004.

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Remonty mieszkań Warszawa »

  Profesjonalne usługi remontowe na terenie Warszawy i okolic oferuje firma Andrzeja Jadacha. Firma wykonuje kompleksowe i tanie remonty mieszkań w pełnym zakresie, również od stanu deweloperskiego pod klucz, w tym m.in. instalacje elektryczne i hydrauliczne, tapetowanie, malowanie ścian, układanie parkietów i paneli podłogowych, zabudowa wnęk - szafy, garderoby, meble kuchenne na wymiar, układanie glazury, terakoty i gresu. Zapraszamy do naszych usług.

  Data dodania: 07 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Schody i stoły drewniane »

  W oparciu o wieloletnie doświadczenia, a także najnowsze technologie obróbki drewna, wytwarzamy:
  Schody drewniane, projektujemy także nietypowe schody na zamówienie indywidualnych klientów.
  Oryginalne meble, według projektów naszych i klientów.
  Drewniane obudowy zegarów dla potrzeb rynku krajowego i na export.
  Klejonkę (drzwiową i okienną, także inne).
  Produkty wykonujemy z różnych rodzajów drewna o szerokiej gamie kolorystycznej, zarówno rodzimych gatunków jak i egzotycznych.

  Data dodania: 07 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Balcopal - Profesjonalne zabudowy balkonów w systemie COPAL »

  Zabudowa balkonów, tarasów i loggi w systemie COPAL. Profesjonalnie, szybko i solidnie. Gwarancja i serwis na wykonaną usługę. Zadzwoń lub napisz i umów się na bezpłatny, niezobowiązujący pomiar. Gwarantujemy korzystne ceny oraz szybkie terminy realizacji.

  Data dodania: 07 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal Budowlany »

  Portal Budowlany.info zawiera wiele informacji z branży budowlanej. W serwisie bogata baza firm reprezentujących branżę budowlaną, od producentów i dystrybutorów materiałów i urządzeń budowlanych, po drobnych wykonawców. Katalog Stron Internetowych Budowlany.Info zawiera wykaz firm z branży Budownictwo. Tu znajdziesz wszystko co potrzebne do budowy i wykończenia domu.

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa charakterystyki energetycznej, Nowy Sącz, Krynica »

  Sporządzam świadectwa charakterystyki energetycznej dla lokali, budynków mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej wyposażonych w instalację chłodzenia. Uprawnienia do sporządzania świadectw energetycznych zdobyłem kończąc studia podyplomowe na Akademii Górniczo Hutniczej AGH w Krakowie. Dyrektywa Unii Europejskiej z dniem 1 stycznia 2009 roku nakazuje dla wszystkich nowo wybudowanych budynków sporządzenie świadectwa energetycznego. Świadectwo takie może wykonać osoba z odpowiednimi kwalifikacjami, posiadająca tytuł magistra oraz uprawnienia państwowe do wykonywania świadectw energetycznych. Oferuję profesjonalnie wykonane świadectwo energetyczne, zgodne z dyrektywą Unii Europejskiej. Zapraszam do zapoznania się z moją stroną internetową www.swiadectwa-sacz.pl. Od 1 stycznia 2009 roku wszedł w życie obowiązek sporządzenia świadectwa charakterystyki energetycznej dla każdego budynku oddawanego do użytkowania lub podlegającemu zbyciu lub najmowi, a także w przypadku, gdy w wyniku przebudowy lub remontu budynku ulega zmianie jego charakterystyka energetyczna. Posiadacz takiego certyfikatu charakterystyki energetycznej będzie wiedział, czy jego obiekt spełnia standardy europejskie oraz czy jest energooszczędny. Sporządzam świadectwa charakterystyki energetycznej na terenie Nowego Sącza oraz w promieniu 100 km.

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Piorunochrony, pomiary, odgromy tanio »

  Uwaga wykonujemy piorunochrony prawidlowo drutem 8mm!!!
  Nasza firma z wieloletnią tradycja najdłuzej istniejąca na rynku wykonuje instalacje odgromowe zgodnie z najnowszymi wymogami Uni Europejskiej drutem o średnicy 8 mm,Uwaga!! wykonywanie instalacji przez niektórych wykonawców za pomocą drutu o średnicy 6 mm jest nie prawidlowe oraz jest oszustwem,które zagraża pożarem budynku ponieważ nie spelnia wymogów


  Posiadamy najtańszy materiał oraz dajemy wieloletnią gwarancje
  Cena za metr od 16zl z materialem!
  Wystawiamy protokół z badania uziemienia.

  Tylko w ten sposób instalacja odgromowa spelnia warunki
  Norma polska
  PN-86/E 05003.01
  Ochrona odgromowa obiektów budowlanych przed wyładowaniami atmosferycznymi.
  kontakt;
  tel.695-557-361
  tel.518053408
  adampluto@o2.pl

  Data dodania: 11 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kratki ściekowe »

  kratkisciekowe.pl to sklep internetowy z produktami wykonanymi w całości ze stali nierdzewnej. W ofercie posiadamy odwodnienia liniowe oraz kratki ściekowe. Wykonujemy także produkty na wymiar. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszych stronach www.

  Data dodania: 11 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • INZART - projektowanie wnętrz »

  Autorska Pracownia Architektury Wnętrz
  i Krajobrazu INZART

  Działalność firmy obejmuje tworzenie projektów i nadzór autorski wszelkiego typu wnętrz, niezależnie od ich wielkości, przeznaczenia i funkcji.

  . Mieszkania
  . Apartamenty
  . Domy jednorodzinne
  . Biura
  . Gabinety
  . Sklepy
  . Wystawy sklepowe
  . Obiekty gastronomiczne
  . Hotele
  . Inne...

  Oferujemy również jednorazowe porady architekta wnętrz.  Jesteśmy na bieżąco z nowościami rynku wnętrzarskiego jeśli chodzi o sprzęt sanitarny, oświetleniowy, meble, dekoracje pojawiające się w Polsce i na świecie. Poszukiwanie niestandardowych rozwiązań to pasja, która towarzyszy nam w pracy nad każdym projektem. Nasz obszar działania to przede wszystkim Śląsk (m.in. Gliwice, Ruda Śląska, Katowice) oraz Zagłębie (m.in.Sosnowiec, Będzin). Na tym terenie doskonale orientujemy się w nowościach na rynku wnętrzarskim, poprzez udział w targach oraz pokazach, szkoleniach
  o tematyce: nowoczesne techniki wykańczania wnętrz, dekoracje, aranżacje i architektura wnętrz.

  Data dodania: 12 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma remontowo - budowalna »

  Firma remontowo - budowlana. profesjonalne usługi w zakresie budowy domów, od stanu surowego remontu mieszkań, usługi związane z instalacjami. Swoje usługi wykonujemy z zaangażowaniem, oraz w przystępnej cenie.

  Data dodania: 12 04 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy Budowlane i Remontowe

Firmy Budowlane i Remontowe - nowa strona:

Adres: