Podkategoria: Firmy Budowlane i Remontowe - strona 14 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Firmy Budowlane i Remontowe Podkategoria: Firmy Budowlane i Remontowe

« poprzednia strona · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · następna strona »
 • Ciepło, Światło i Styl - solary, turbiny wiatrowe, kolektory słoneczne »

  Firma Ciepło, Światło i Styl to dystrybutor solarów, turbin wiatrowych oraz kolektorów słonecznych w całej Polsce. Dystrybuowane przez nas produkty możesz znaleźć w największych supermarketach na działach poświęconych budowie domów i korzystaniu z 'zielonej energii'. Nasze solary, turbiny wiatrowe oraz kolektory słoneczne pozwalają na osiągnięcie dużych oszczędności finansowych w dobie wzrostu cen energii. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 16 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Malowanie dachów, wycinka przycinka pielęgnacja drzew, prace wysokościowe TOMASIAK »

  Nasza firma zajmuje sie profesjonalnym malowaniem dachów, wycinką przycinką pielęgnacją drzew, malowaniem elewacji, pracami wysokościowymi . Wszystkie prace wykonujemy przy zastosowaniu najnowszych technologii poparte wieloletnim doświadczeniem . W pracy stosujemy techniki alpinistyczne . Możemy wykonać każde zadanie . Więcej informacji na naszej stronie internetowej . Polecamy nasze usługi

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia budowlane - Portal remontowy »

  Portal o tematyce remontowo budowlanej. Znajdziesz w nim ogłoszenia firm które fachowo wykonają pracę wykończeniową w twoim domu. Jeśli jesteś właścicielem firmy możesz całkowicie darmowo wystawić ogłoszenie. Na portalu znaleźć można szereg artykułów o tematyce budowlanej, prawie budowlanym.

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oferta firmy Saappur »

  Izolacje termiczne, ocieplanie poddasza - oferta firmy Saappur - ocieplanie budynków, izolacje domów. Powłoki natryskowe - elastomer poliuretanowy i polimocznikowy. Znajdują zastosowanie jako ochrona przed ścieraniem i uderzeniami części. Kompleksowe docieplanie dachu, ocieplenie poddasza, izolacje dachów płaskich, hydroizolacja, termoizolacja natryskowa, docieplenia budynków, ocieplanie dachu i stropu, uszczelnienia dachów, docieplanie poddaszy. Zapraszamy - ocieplanie stropu, uszczelnianie dachów. Izolacje natryskowe, natryskowe ocieplanie pianką, termoizolacja poddasza. Ocieplenie poddasza, budynków i powłoki natryskowe, elastomer polimocznikowy i poliuretanowy. Szereg zalet - Zapraszamy do współpracy i odsyłamy do poszczególnych działów.

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Modna łazienka z Pa-Ma »

  Płytki to dla nas pasja .Nasza oferta może zaskoczyć, miła obsługa to nie wszystko, promocję mamy to zapraszamy.nSprawdziłeś dziękujemy, zakupiłeś to nisko się kłaniamy, miłego dnia życzymy i pozdrawiamy.

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe - Trasko-Inwest sp. z o.o. »

  Firma Trasko-Inwest sp. z o.o. to generalny wykonawca obiektów przemysłowych. Jej główną specjalnością są hale stalowe. Firma świadczy usługi zarówno w Polsce, jak i za granicą (szczególnie w krajach Europy Wschodniej). Trasko-Inwest sp. z o.o. jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, np. Diament Forbesa, Teraz Polska, Orły Polskiego Budownictwa.

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny dom »

  Własny dom - marzenie wielu ludzi jest w ostatnich czasach coraz częściej realizowane. Dużym powodzeniem cieszą się w takich wypadkach wszelkie udoskonalenia wpływające na poprawę jakości i wygody mieszkania oraz oszczędzania energii. Właśnie o tej konkretnie tematyce jest nasza witryna. Zapraszamy wszystkich szukających informacji o idei inteligentnego budynku.

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domofony alarmy, anteny satelitarne i naziemne serwis montaż »

  Instalacje domofonów, wideodomofonów serwis, naprawa,stałe umowy na konserwacje instalacji domofonowych i wideodomofonowych.Montaż i serwis anten satelitarnych wszystkich operatorów oraz anten naziemnych.Instalacje alarmowe i serwis. Firma istnieje od 1999 roku.

  Data dodania: 20 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy sklep, z armaturą łazienkową oraz urządzeniami grzewczymi, zaprasza na zakupy! »

  Sklep internetowy oferuje do sprzedaży artykuły do wyposażenia łazienek takich firm jak koło, Roca, Tress, Oras, Hansgrohe oraz urządzenia grzewcze min. Vaillant, Junkes. Dodatkowo oferujemy montaż zakupionych artykułów.

  Data dodania: 20 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • P.H.U Hestal Jarosław - Usługi instalacyjne, remontowe, budowlane »

  P.H.U Hestal Jarosław. Nasza firma prowadzi usługi w zakresie: instalacji sanitarnych, centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, gazowych, usługi remontowe i wykończeniowe, usługi budowlane oraz usługi minikoparką. Działamy na rynku budowlanym od 35 lat. Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz sprzęt do solidnego wykonywania oferowanych przez nas usług.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Trwałe i bezpieczne szamba ekologiczne »

  Produkujemy od ponad 10 lat trwałe i bezpieczne szamba ekologiczne (znane też jako przydomowe oczyszczalnie ścieków). Ścieki w gospodarstwie domowym, pozbawionym kanalizacji - nie muszą już stanowić problemu. Oferujemy skuteczne rozwiązania na glinę, ił, skałę, przy wysokim poziomie wód gruntowych. Instalujemy zakupione urządzenia - lub pozwalamy na instalację własną uzytkownika, z zachowaniem 10-cio letniej gwarancji. Mamy wszystkie wymagane prawem Atesty i dopuszczenia. Sprawdź naszą ofertę.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Cvolec- usługi remontowe, wykończenia wnętrz, Kraków. »

  Zapraszamy do zapoznania się z bogata oferta realizowanych przez nas usług.Firma remontowo-budowlana Cvolec, wykonuje usługi remontowe,wkończeniowe oraz budowlane z zakresu budownictwa jednorodzinnego. Wykonujemy również usługi: aranżacji wnętrz, projekty i wykonastwo mebli,szklarskie oraz transport.
  Naszym głównym założeniem jest zadowolenie klienta, dlatego wszelkie powierzone inwestycje wykonujemy solidnie i rzetelnie przez wykwalifikowana kadrę pracownicza.Ponadto aby spełnić oczekiwania klienta nieustannie poszerzamy ofertę usług.

  Data dodania: 22 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki Przemysłowe - Techbet Sp. z o.o. »

  Rzetelny wykonawca posadzek przemysłowych.
  Techbet wykonuje posadzki przemysłowe - betonowe i żywiczne, naprawy posadzek.
  Dział hydroizolacji oferuje usługi związane z zabezpieczaniem przeciwwodnym budynków biurowych i mieszkalnych, doszczelnianie zbiorników wodnych, szczelin dylatacyjnych i przerw roboczych.
  Oferujemy także dzierżawę i montaż rusztowań i szalunków.
  Zapraszamy na stronę www.techbet.pl po szczegółowe informacje.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki żywiczne i betonowe - firma EPO »

  EPO jest Autoryzowanym Wykonawcą Posadzek Przemysłowych. nSpecjalizujemy się w wykonawstwie posadzek żywicznych we wszystkich systemach dostępnych na rynku.nWykonujemy posadzki żywiczne - epoksydowe, poliuretanowe, metakrylowe, dekoracyjne, antyelektrostatyczne.nOferujemy gotowe systemy garażowe i parkingowe wraz z oznakowaniem.nDodatkowe usługi oferowane przez EPO: impregnacje posadzek, malowanie antykorozyjne.nZapraszamy na stronę www.epo-posadzki.pl

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Grzejniki łazienkowe »

  Firma oferująca sprzedaż grzejników łazienkowych, balustrad ze stali nierdzewnej, bram i ogrodzeń, konstrukcji stalowych i nasad kominowych. Ponadto firma świadczy usługi frezowania, spawania, cięcia laserowego i toczenia.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik Poznan 791119472 »

  Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowanych oraz centralnego ogrzewania

  Zajmujemy się montażem, naprawą oraz wymianą instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych i grzewczych, jak również doradzamy w zakresie doboru kotłów, grzejników. Pomagamy wybrać najlepsze rozwiązania w zakresie ogrzewania, dostosowane do każdego rodzaju budynku. Wykonujemy podejścia wodno-kanalizacyjne w plastiku i miedzi.

  Mechaniczne usuwanie zatorów kanalizacyjnych

  Udrożniamy odpływy z kratek podłogowych, zlewów, umywalek i innych urządzeń sanitarnych, a także rury, w których powstały zatory z tłuszczy, włosów, papierów czy osadzającego się kamienia. W swojej pracy stosujemy metody mechaniczne. Wykonujemy również profilaktyczne czyszczenie kanalizacji, co jest zalecane w celu utrzymania drożności całej instalacji.Próby szczelności wewnętrznych instalacji gazowych i przeglądy instalacji gazowej

  Posiadamy niezbędne uprawnienia oraz narzędzia do wykonywania prób szczelności oraz okresowych przeglądów instalacji gazowych w budynkach.

  Lokalizujemy wycieki gazu, jak również wystawiamy protokoły szczelności instalacji.

  Remonty i wykończenia mieszkań

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia panelowe »

  Firma GERMAPLAN oferuje KOMPLEKSOWE ZAMYKANIE OBIEKTÓW.

  W ofercie - Ogrodzenia panelowe - mające idealne zastosowanie dla niemal wszystkich typów obiektów:

  - Ogrodzenia przemysłowe
  - Ogrodzenia budowlane
  - Instytucji Publicznych
  - Osiedli zamkniętych
  - Prywatnych posesji

  Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz specjalistycznym zapleczem technicznym. Wysoki profesjonalizm świadczonych przez nas usług oraz dostarczanych materiałów potwiedrzają certyfikaty jakości oraz otrzymane referencje.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty Paneli Ogrodzeniowych.

  Zespół Germaplan

  Data dodania: 29 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Corotop - membrany i akcesoria dachowe »

  Budujesz lub remontujesz dach i poddasze? Szukasz pewnych, nowoczesnych i sprawdzonych rozwiazań? Produkty Corotop to: membrany dachowe, aktywna paroizolacja do poddaszy i taśmy dachowe do łączenia, ochrony i reperacji membran dachowych, paroizolacji i innych folii budowlanych.

  Data dodania: 30 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane, domy z bala, tarasy, wiaty, zadaszenia, dachy »

  zajmujemy się budową domów w konstrukcji szkieletowej,domów z bala,tarasów z drewna egzotycznego i krajowego, budowa wiat zadaszen,remontami dachów,Posiadamy w ofercie drewno konstrukcyjne drewno egzotyczne,wieźbe dachową,blachodachówkę szwedzkiej firmy borga.

  Data dodania: 30 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Schody, balustrady, poręcze »

  DENKSTAL zajmuje się produkcją i montażem schodów drewnianych, metalowych jak również połączeniem metalu z drewnem. Nasze wyroby produkowane są na indywidualne zlecenie klienta. Posiadamy gotowe projekty, każdy klient może skorzystać z gotowych rozwiązań bądź zaproponować wizję projektu, my go wykonamy. Nasza oferta zawiera bardzo szeroką gamę wzorów co sprawia że praktycznie każde schody są wyjątkowe. Wykonywany projekt jest konsultowany z klientem na każdym etapie produkcji i pożniejszym montażu

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy Budowlane i Remontowe

Firmy Budowlane i Remontowe - nowa strona:

Adres: