Podkategoria: Firmy Budowlane i Remontowe - strona 15 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Firmy Budowlane i Remontowe Podkategoria: Firmy Budowlane i Remontowe

« poprzednia strona · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · następna strona »
 • Malowanie dużych powierzchni »

  Specjalizujemy się w malowaniu dużych powierzchni oraz wykonywaniu gładzi gipsowych. Posiadamy nowoczesny i profesjonalny sprzęt dzięki któremu możemy znacznie skrócić czas wykonywania poszczególnych prac. Wykonujemy również wszelkie prace związane z wykończeniami i remontami mieszkań, domów, obiektów przemysłowych i hal. Oferujemy fachowe wykonawstwo, satysfakcjonujące ceny i doradztwo. Wykonujemy również gładzie wewnętrzne jak i zewnętrzne. Zapraszamy do współpracy deweloperów z miast: Wrocław, Kraków, Poznań i Szczecin. Niskie ceny, pełny profesjonalizm i solidność.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rodzina na swoim »

  Gotowe mieszkania Warszawa. U nas program Rodzina na swoim. Firma "Gawra Investments" Sp z o.o. jest firmą developerską, realizującą inwestycje mieszkaniowe głównie na terenie Warszawy,dzielnicy Ursus.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi remontowe Łódź »

  Firma wykonuje kompleksowe remonty mieszkań i lokali.
  Nasze usługi charakteryzuje dbałość o szczegóły. Posiadamy duże doświadczenie w branży, które owocuje szybkością i jakością wykonywanych prac.
  Na wykonane zlecenia udzielamy trzyletniej gwarancji. Dokonanie oględzin i wycena jest bezpłatna. W zakresie wykonywanych usług m.in.
  - gładź, malowanie
  - sufity podwieszane, zabudowy G-k
  - glazurnictwo
  - instalacje hydrauliczne, elektryczne, gazowe
  - stolarstwo panele ścienne i podłogowe, deska barlinecka, parkiety, cyklinowanie
  - wylewki
  - wymiana okien i drzwi
  Zapraszam do korzystania z usług remontowych naszej firmy.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • HADIKA architektura krajobrazu »

  HADIKA to zespół dyplomowanych architektów krajobrazu, którzy nie uznając półśrodków, banalności i szablonowych rozwiązań, nie bojąc się wyzwań, kładą nacisk na funkcjonalność koncepcji w przestrzeni.

  Potraktujemy Twój ogród całościowo!
  Inwentaryzacja - Projekt - Realizacja - Pielęgnacja

  Zajmujemy się kompleksowym kształtowaniem przestrzeni prywatnych oraz publicznych.

  * projektowanie ogrodów, tarasów, balkonów, ogrodów na dachu, aranżacja wnętrz zielenią (pomieszczenia mieszkalne i biurowe, patia, werandy)
  * projekty zieleni miejskiej, ogrody osiedlowe, parki, skwery, place zabaw, tereny sportowe, wystawy, cmentarze, kształtowanie przestrzeni reprezentacyjnych przy centrach handlowych, punktach usługowych, itp.
  * systemy automatycznego nawadniania,oświetlenie ogrodowe, projekty nawierzchni, zbiorniki wodne (baseny, stawy, kaskady, fontanny, strumienie wodne) detalicznych form architektonicznych (altany, grille ogrodowe, murki oporowe, schody, mostki ogrodowe)
  * ochrona i rewaloryzacja założeń ogrodowych oraz zabytkowych układów przestrzennych

  Ponadto, w ofercie:
  inwentaryzacja stanu roślinności, nadzór budowlany, konsultacje.

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biotop Malowanie dachów i impregnacja dachówki »

  Firma Biotop zajmuje się profesjonalną renowacją dachów każdego rodzaju na terenie całej Polski. Malowanie kościołów, hal, szkół i magazynów to główna działalność firmy. Grupa Biotop zabezpiecza dachy i dachówki również na domach jedno i wielorodzinnych. Zapewniają fachowe doradztwo w dziedzinie zastosowań farb i impregnatów do dachów i dachówek. Wykwalifikowani specjaliści obsługują dachy na terenie całego kraju. Jeśli masz problem z dachem zadzwoń do firmy i dowiedz się wszystkiego na temat. Biotop wszystkie produkty które chce wprowadzić do użytku wcześniej bada w laboratorium chemi budowlanej aby dokładnie dobrać odpowienią farbę do podłoża tak aby zabezpieczyć dach na wiele lat.

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi i schody z drewna »

  Drzwi i schody z drewna Solid door. Ładne solidne i niedrogie drzwi i schody wykonywane na zamówienie. Zapewniamy montaż. Pomiar u klienta gratis. Wykonujemy także meble barowe, boazerie angielskie i inne nietypowe zamówienia

  Data dodania: 06 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi brukarskie »

  Usługi brukarskie, brukowanie nawierzchni dostępną kostką brukową na terenie województwa śląskiego i Małopolski, zwłaszcza Powiatu Chrzanowskiego. Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie brukowania dowolnej nawierzchni.

  Data dodania: 07 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Daszki szklane, drzwi automatyczne i szklane »

  Firma BHS oferuje solidne drzwi automatyczne i szklane renomowanych producentów. Polecamy także okucia do szkła Dorma, kabiny prysznicowe i daszki szklane oraz ościeżnice. Zapraszamy do naszego salonu w Warszawie oraz oddziału w Sopocie, gdzie znajdą Państwo między innymi drzwi automatycznie przesuwane, daszki szklane a także ościeżnice.

  Data dodania: 08 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • MAszbud - wynajem podnośnika koszowego w Łodzi »

  Firma Maszbud oferuje wynajem podnośnika koszowego na terenie Łodzi, Pabianic i również w innych miastach z okręgu łódzkiego. Nasz podnośnik ma masę 3,5 tony, 200kg udźwigu oraz wysokość roboczą aż 16m. Podnośnik może być sterowany z ziemi jak i z kosza, co daje pełną elastyczność nawet przy pracy w pojedynkę. Współpracujemy z dekarzami jak również firmami pałającymi się pracami na wysokościach, dlatego jesteśmy w stanie zająć się każdym problemem z wykorzystaniem podnośnika koszowego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu podnośnika bądź skorzystania z podnośnika z naszym operatorem na stronie www.maszbud.info

  Data dodania: 08 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Remontowo - Budowlane Tadeusz Kolbuch Lublin »

  Działalność gospodarczą remontowo - budowlaną prowadzimy od 1993 roku w Lublinie, co pozwoliło zdobyć duże doświadczenie w tej branży. Gwarantujemy Państwu profesjonalne i szybkie wykonanie zleconych robót.
  Zakres naszych usług:
  + roboty ziemne
  + niwelacje ziemne
  + wywóz ziemi, gruzu itp.
  + wykonywanie wykopów
  + rozbiórka i burzenie obiektów
  + budowlanych parterowychn+ wynajem sprzętu budowlanego i burzącego z obsługą operatorską
  + drogi z gruzu, tłucznia i żużla
  + układanie dróg z płyt drogowych
  + załadunek i rozładunek transportu widłami
  + odśnieżanie
  + wykonywanie wykopów:
  - pod kanalizacje
  - pod przyłącza
  - pod wodę
  - pod fundamenty
  Sprzęt którym dysponujemy to:
  KOPARKO - ŁADOWARKI ( volvo, ostrówek )
  SPYCHARKI GĄSIENICOWE ( DT-100 3szt )
  SAMOCHÓD WYWROTKA ( kamaz )

  Kontakt:
  ul. Na Stoku 2/43, 20-561 Lublin
  Tel.: 81 526 37 36
  Tel. kom.: 607 988 747

  Data dodania: 09 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Remonty mieszkań Łódź »

  Firma z branży remonty - wykończenia wykonuje profesjonalnie remonty mieszkań oraz wykończenia wnętrz lokali na terenie miasta Łódź. Usługi remontowe wykonywane przez nas są zawsze najwyższej jakości z naciskiem na dopracowanie szczegółów i detali. Nasza firma remontowa wykonuje kompleksowe remonty, jak również drobne prace remontowe. Udzielamy 3-letniej gwarancji. Zapraszamy

  Data dodania: 09 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ekopol - Oczyszczalnie ścieków »

  Ekopol - Specjalizujemy się w doborze, montażu i serwisowaniu przydomowych oczyszczalni ścieków, szamb ekologicznych, zbiorników na ścieki. Nasza Firma istnieje już od kilkunastu lat, poprzez co zdobyła duże doświadczenie w swojej branży jak i zaufanie klientów. Od 2006 roku wprowadziliśmy nową technologię zbiorników z napowietrzanym złożem zanurzonym.

  Data dodania: 10 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hydrauliczne Usługi »

  Hydrauliczne Usługi. Ogrzewanie, kotłownie, wod-kan. Wykonawstwo instalacji centralnego ogrzewania. Ogrzewanie grzejnikowe i podłogowe. Nowoczesne kotłownie gazowe i na paliwa stałe. Pompy ciepła i układy solarne. Montaż instalacji wodnych i kanalizacyjnych, łazienki.

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • GEOANALIZ : badania gruntu, odwierty oraz usługi geologiczne - geotechnika »

  Firma GeoAnaliz oferuje profesjonalne usługi geologiczne, w obrębie następujących nauk: geologia inżynierska, geotechnika i hydrogeologia. Naszą Specjalnością są badania gruntu celem kompleksowej oceny przydatności terenu pod zabudowę, a także analiza stateczności skarp oraz badanie zagęszczenia podłoża w nasypach drogowych. Wykonujemy wiercenia geologiczne, sondowania dynamiczne oraz profile geologiczne, a następnie określamy budowę podłoża i warunki wodne w nim panujące. Wykonane odwierty geologiczne, badanie gruntu oraz przekrój geologiczny posłużą również do tego by powstała pełna dokumentacja geologiczna i ekspertyza geotechniczna danego terenu. nBadamy również wały przeciwpowodziowe dokonując oceny jednorodności oraz określając ich stan zagęszczenia. Ponad to oferujemy ocenę zagrożenia wystąpienia zjawisk geodynamicznych (osuwiska) wraz z doradztwem w zakresie ich zabezpieczenia. Prawidłowo rozpoznany grunt pomoże dobrać odpowiedni fundament oraz uchroni przed takimi błędami jak brak odpowiedniej izolacji i drenażu – woda w piwnicy, czy złym usytuowaniem budynku – zniszczenie obiektu przez osuwisko, nieprawidłowe osiadanie i pękające ściany. Badania gruntu są niezbędne by mogła zostać poprawnie wykonana stabilizacja gruntu na danym obszarze. Firma GeoAnaliz daje gwarancję najwyższej jakości sprzętu i możliwość współpracy z naukowcami z krakowskich uczelni, takich jak Akademia Górniczo-Hutnicza.

  Data dodania: 12 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dachówka – oferta, sprzedaż, transport »

  Hurtownia materiałów budowlanych MB oferuje szeroką gamę produktów wiodących producentów branży budowlanej. W ofercie posiada materiały budowlane do ścian, stropów, fundamentów, dachów. Wśród nich znajduje się dachówka i inne pokrycia dachowe firmy Meyer Holsen. Firma MB proponuje również różnego rodzaju docieplenia, materiały wykończeniowe, systemy rynnowe, okna dachowe oraz inne akcesoria niezbędne w budownictwie.
  Spółka prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. Swoje oddziały posiada w południowo-zachodniej części kraju, Materiały Budowlane Częstochowa to jeden z nich.
  Oprócz wysokiej jakości produktów firma oferuje konkurencyjne ceny, sprawny transport HDS oraz doradztwo budowlane i profesjonalną obsługę.

  Data dodania: 17 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rakowiecki - kostka brukowa, granitowa, brukarstwo »

  Firma Rakowiecki oferuje szeroką gamę kostki brukowej i granitowej. Jako dystrybutor renomowanych i wiodących producentów kostki brukowej jesteśmy w stanie sprostać każdemu zamówieniu i dostarczyć zamówioną kostkę brukową pod wskazany adres w centralnej Polsce. Firma Rakowiecki zajmuje się również układanie kostki brukowej - brukarstwem. Oferujemy profesjonalne usługi w tym zakresie, potwierdzone wieloletnim doświadczenie oraz wieloma referencjami od klientów. Oferujemy usługi na terenie Zgierza, Łodzi i Warszawy.

  Data dodania: 18 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Atlas części »

  Naszą główną specjalnością jest sprzedaż nowych, oryginalnych części zamiennych do maszyn typu ATLAS, ATLAS|TEREX, TEREX|FUCHS, SCHAEFF, FERMEC i wozideł TEREX, oraz osprzętu do maszyn budowlanych różnych producentów.

  Data dodania: 19 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rakowiecki - brukarstwo, układanie kostki brukowej »

  Firma Rakowiecki oferuje profesjonalne usługi brukarskie - układanie kostki brukowej. Od wielu lat świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Nasze doświadczenie i fachowość zostały docenione przez wielu klientów. Zapraszamy na naszą stronę internetową. Obsługujemy miasta: Zgierz, Łódź, Warszawa

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy Kanadyjskie »

  Marzenia związane z posiadaniem własnego domu można obecnie spełnić szybciej i prościej niż kiedykolwiek. Tanie budownictwo szkieletowe pozwala na wybudowanie domu w krótkim okresie i przy niskich kosztach. Pragniemy zaprezentować Państwu naszą ofertę z zakresu budowania domów kanadyjskich.

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • ABC podnośników koszowych i nożycowych »

  Wynajem-Sprzedaż-Serwis podnośników koszowych i nożycowych. Szkolenia na operatorów podestów, badania udt, konserwacja podnośników. Serwis hydrauliki siłowej, części do podnośników. naprawa podnośników, transport podnośników, wynajem maszyn budowlanych, minikoparka, miniładowarka, wypożyczalnia maszyn ogrodowych

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy Budowlane i Remontowe

Firmy Budowlane i Remontowe - nowa strona:

Adres: