Podkategoria: Firmy Budowlane i Remontowe - strona 18 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Firmy Budowlane i Remontowe Podkategoria: Firmy Budowlane i Remontowe

« poprzednia strona · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · następna strona »
 • Kleje gipsowe, montażowe - wykańczanie wnętrz »

  Usługi i porady ekspertów od wykańczania wnętrz przy użyciu chemii budowlanej i suchych mieszanek wapiennych, takich jak gładź gipsowa czy gips szpachlowy. Oferujemy również usługi związane z kładzeniem tynków cementowych i ścianek kartonowo-gipsowych oraz ich montażem, za pomocą klejów elastycznych i zapraw klejących. Wykonane przez nas powierzchnie cechuje wysoka wytrzymałość i trwałość.

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • JTC - Kompleksowe Usługi Remontowo-Budowlane »

  JTC - Kompleksowe Usługi Remontowo-Budowlane - Lublin. Firma JTC oferuje pełny zakres usług remontowo-wykończeniowych: stg, kładzenie gładzi, glazury, terakoty, prace hydrauliczne, malowanie, sztukateria, wykończenie wnętrz, modernizacja domów, mieszkań i lokali użytkowych

  Data dodania: 11 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sztukateria »

  Dekoracje sztukatorskie nadadzą wyjątkowy charakter każdemu wnętrzu. Dzięki produktom firmy Fronton znajdziesz inspirację, której potrzebujesz, aby każde pomieszczenie stało się niepowtarzalne. Niezależnie, czy jesteś architektem, projektantem wnętrz, budowniczym, czy właścicielem, możesz nadać obiektowi stylowy wygląd. Sztukateria jaką oferujemy, wzory, rodzaje, możliwości - to wszystko możecie Państwo zobaczyć na naszej stronie internetowej

  Data dodania: 12 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • GEODARBUD »

  USŁUGI GEODEZYJNO- BUDOWLANEnGEODAR-BUDnUSŁUGI GEODEZYJNE Z ZAKREU 1 I 2:n- MAPY DO PROJEKTU, TYCZENIA n- INWENTARYZACJE POWYKONAWCZEn- PODZIAŁY NIERUCHOMOŚCIn- MAPY PRAWNEn- POMIARY SYTUACYJNO-WYSOKOŚCIOWEn- POMIAR LOKALInnUSŁUGI BUDOWLANE Z ZAKRESU :n- UKŁADANIE SCHODÓW, PANELI, PARKIETÓWn- CYKLINOWANIEnMONTAŻ DRZWI, OKIEN, PARAPETÓW, LISTEWnnSIEDZIBA :nGLINIAK 9n05-300 MIŃSK MAZOWIECKInPOW. MIŃSKI

  Data dodania: 12 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje sanitarne Szczecin »

  instalacje wodne nciepła, zimna woda npożarowennawadniającenInstalacje sanitarne nkanalizacyjne - odpływowe, drenażowenprzydomowe oczyszczalnie ściekównodzysk wody deszczowejninstalacje grzewcze C.O. - grzejnikowe, podłogowenkotłownie - gazowe, olejowe, na paliwa stałenkominki z płaszczem wodnymnsolary, kolektory słoneczneninstalacje gazowenwykonastwo i wymiana instalacji gazowychnmontaż urządzeń ( piecyki, kuchenki )nprzeglądy instalacji, próby szczelnościnmontaż nowych, wymiana starych instalacji nprzeróbki, remonty, naprawynmontaż wkładów kominowychnbiały montaż, montaż wodomierzynusuwanie awarii, drobne usługinzatkane zlewy, kratki, wcnpęknięte rury, zepsute krany, zawory itp.

  Data dodania: 13 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Remont mieszkania Warszawa »

  Jakiekolwiek prace w mieszkaniu powinny zostać dokładnie przemyślane. Decydując się na jakieś większe pracy należy mieć na uwadze fakt, że tylko profesjonalna firma jest w stanie zrobić to szybko i należycie. Firmy, których główną usługą są remonty mieszkań idealnie nadają się do wykonania tego zadania. Jeżeli poszukujecie sprawdzonej firmy i chcecie być pewni, że prace nie będą się przeciągać w nieskończoność to skorzystajcie z naszej oferty. Pracujemy w branży budowlanej już wiele czasu. Doświadczenie jakie zyskaliśmy przez ten czas jest konieczne do terminowego wywiązywania się z umów. Zapewniamy najwyższą jakość usługi, która będzie wyświadczona w niewygórowanej cenie. Dla osób chcących przekonać się jak wyglądają efekty naszych prac stworzyliśmy zbiór fotografii, który możecie obejrzeć na naszej stronie. W razie jakichś pytań należy się do nas zgłosić - chętnie rozwiejemy wszystkie obawy. Zaufało nam już wielu klientów, Ty też możesz należeć do tego grona.

  Data dodania: 14 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • SORTIS - nawiewniki poowietrza »

  Nasza firma zajmuje się profesjonalnym montażem nawiewników okiennych różnych typów. Świadczone przez nasz zespół usługi gwarantują profesjonalny montaż obejmujący dostawę, frezowanie precyzyjnych otworów w przylgach ościeżnicy i skrzydła okiennego zgodnie z zaleceniami producenta, oraz Instytutu Techniki Budowlanej, montaż nawiewnika oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  Dzięki bliskiej współpracy z firmą Profil z Wojkowic zajmujemy się również montażem w już zabudowanych oknach ich innowacyjnego produktu - rolet międzyszybowych

  Jako dopełnienie naszej oferty w zakresie bezpieczeństwa przeciw zaczadzeniu oferujemy szeroką gamę detektorów czadu i dymu.

  Data dodania: 16 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Instalacja i sprzedaż kolektorów słonecznych »

  Oferujemy sprzedaż i montaż kolektorów słonecznych(płaskich i próżniowych) na terenie województwa Pomorskiego - Gdańsk, Gdynia, Sopot. Jesteśmy profesjonalną firmą z doświadczeniem, współpracującą z firmą TEHACO

  Data dodania: 17 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klimawent »

  KLIMAWENT jest zakładem techniki sanitarnej i budowlanej, zajmującym się montażem, usługami, serwisem oraz produkcją:
  Firma oferuje usługi kompleksowego projektowania obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej oraz mieszkalnych, doradztwo techniczne, nadzory autorskie, nadzory inwestorskie i kierowanie budową.Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie „pod klucz” profesjonalnych systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych wraz z automatyką i sterowaniem oraz kompletacją urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy Siemianowice Śląskie, Mieszkania Siemianowice Śląskie »

  Strona firmy deweloperskiej Apstar, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowych domów i mieszkań. Zobacz nową inwestycję Słoneczna Dolina i Bytkowskie Lawendy etap III.
  Firma Apstar działa na rynku polskim od kilku lat. Właściciele firmy są laureatami wielu prestiżowych nagród. Uhonorowani zostali min. "Złotym Certyfikatem Przedsiębiorstwo Fair Play"' oraz tytułem "Orły Śląskiego Biznesu", ponadto otrzymali tytuł "Firma z Jakością" oraz wyróżnienie "Polski sukces 2000". Działalność deweloperska właścicieli firmy nie ogranicza sie tylko do rynku lokalnego, budują również luksusowe apartamenty w Zakopanem.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • System wiercenia diamentowego Hilti DD500 »

  Specjalizujemy się w wierceniu otworów w materiałach budowlanych takich jak: beton ( H2, H4, H6, beton zbrojony, żelbeton), cegła, różnego rodzaju gresy, granity, itp.nnTechnika wiercenia diamentowego jaką oferujemy jest obecnie najnowocześniejszą i najszybszą metodą wykonywania przejść, przepustów i otworów między innymi dla instalacji elektrycznych, wodnych, gazowych, grzewczych, jak również pod wentylację, kanalizację, klimatyzację, itp.nnBezwstrząsowe i bezpyłowe wiercenie, dodatkowo charakteryzuje się niskim poziomem hałasu oraz wysoką precyzją wykonanych otworów.nnWykonujemy otwory o średnicy od 10 do 700 mm, pod dowolnym kątem, a także o dowolnej głębokości. nnWykorzystując profesjonalne narzędzia marki Hilti, jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymogom jakościowym. Nasze prace wykonujemy z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

  Data dodania: 20 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strzech-Dach Szymon Jamrozik »

  Firma specjalizuje się w pokryciach dachowych z trzciny wodnej. Świadczy również usługi w zakresie stolarki budowlanej i architektury ogrodowej. Dostarczamy wszystkie niezbędne materiały, takie jak trzcina wodna, materiały mocujące i wykończeniowe.

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zph Ogród - Domki narzędziowe i altany »

  Firma nasza powstała w 1998r. zajmujemy się produkcją altan, domków narzędziowych, domków letniskowych w konstrukcji szkieletowej, mebli ogrodowych i płotów. Produkujemy według własnych wzorów, a także wykonujemy nietypowe zamówienia pod wymiar i na życzenie klienta.
  Długoletnie doświadczenie przekłada się na wysoką jakość i trwałość naszych produktów. W ofercie produkcyjnej mamy również więźbę dachową, deskę tarasową, deskę podłogową oraz boazerię.

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Geoterm Krzysztof Paluch »

  Podejście firmy opiera się na poznaniu potrzeb Klienta, zaproponowaniu mu rozwiązań i wykonaniu instalacji centralnego ogrzewania opartej na pompie ciepła. Integrujemy systemy centralnego ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji.

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szamba, kręgi betonowe, płyty żelbetowe »

  W ofercie firmy Matbet znajdą Państwo między innymi płyty żelbetowe, szamba oraz kręgi betonowe. Odpowiednie certyfikaty oraz wieloletnie doświadczenie potwierdzają jakość wykonywanych przez naszą firmę produktów żelbetowych i betonowych takich jak kręgi betonowe, szamba, przykrywy i płyty żelbetowe.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne systemy grzewcze »

  Na stronie znajdziesz nowoczesne urządzenia grzewcze ciepłej wody użytkowej oraz centralnego ogrzewania.Pomożemy w projektowaniu doborze oraz wykonaniu instalacji centralnego ogrzewania oraz wodnej i gazowej.Dla instalatorów posiadamy katalogi oraz części zamienne do wyrobów czołowego producenta TERMET SA. Posiadamy fachową wiedzę na temat w/w instalacji i pomożemy dobrać kompletne systemy. Dla stałych odbiorców ustalamy indywidualne rabaty ( bardzo atrakcyjne )

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania kalisz »

  Oferujemy usługi naszego BIURA – BUDOWLANEGO w zakresie kompleksowego projektowania i wykonawstwa.
  * budowę nowych obiektów,
  * remonty i przebudowy,
  * docieplenia, roboty elewacyjne i dachowe,
  * roboty wykończeniowe i wnętrzarskie,
  * kompleksową realizację obiektów w systemie generalnego wykonawstwa na podstawie projektów własnych i powierzonych.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Okna, drzwi, ogrody zimowe- POLIS BYDGOSZCZ »

  Drewniane okna i drzwi są niezaprzeczalnie ozdobą każdego mieszkania oraz budynku . Zalety drewna są znane od wieków a w dobie konieczności dbania o środowisko naturalne są coraz bardziej ważne . Firma POLIS produkuje oraz montuje sprawdzone: okna, drzwi, ogrody zimowe, okiennice, parapety z drewna warstwowo klejonego – sosna, meranti, dąb, modrzew . Nasze długoletnie doświadczenie, używane technologie i narzędzia narzędzia i technologie a także dobór właściwych materiałów umożliwiają spełnić potrzeby nawet wybrednego klienta . Naszym wieloletnim doświadczeniem w produkcji i montażu stolarki drewnianej dzielimy się z klientem, dzięki czemu uniknie on błędów popełnianych przez innych . Na naszej stronie internetowej przedstawiamy rozlegly asortyment produktów wraz z detalami technicznymi a także przykładowe realizacje, co umożliwia odwiedzającym poznać walory oferty produkcyjnej firmy POLIS z Bydgoszczy . Firma POLIS kompleksowo zaopatruje budynki w okna, drzwi, okiennice. Na nasze produkty i usługi udzielamy gwarancji . Po okresie gwarancyjnym nasze wyroby na życzenie klienta mogą być przez nas konserwowane i serwisowane co zapewnia ich długie użytkowanie we należytym stanie . Serdecznie zapraszamy .

  Data dodania: 28 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Malwel. Instalacje elektryczne »

  Firma MALWEL zajmuje się wykonywaniem instalacji elektrycznych, teletechnicznych, teleinformatycznych w budynkach mieszkalnych i biurowych. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do odbiorców indywidualnych i małych firm. Obszar naszej działalności obejmuje miasto Poznań i okolice.

  Data dodania: 28 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Anluks Elektryk Szczecin. Instalacje elektryczne i alarmowe. Monitoring. Pomiary elektryczne »

  Zajmujemy się kompleksową realizacją instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Świadczymy usługi w zakresie wykonawstwa instalacji elektrycznych, systemów alarmowych, okablowania strukturalnego, montażu wideofonów i domofonów, telewizji naziemniej i cyfrowej oraz systemów audio-video.

  Wykonujemy instalacje dla pojedynczych inwestorów (mieszkania, domy jednorodzinne) jak również dużych firm budowlanych. Zapewniamy solidny montaż oraz fachowe doradztwo techniczne.

  Posiadamy niezbędne kwalifikacje i uprawnienia do wykonywania instalacji elektrycznej do 1KV, licencje pracownika zabezpieczenie II stopnia do systemów alarmowych oraz certyfikat instalatora systemu okablowania strukturalnego.

  Data dodania: 29 08 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy Budowlane i Remontowe

Firmy Budowlane i Remontowe - nowa strona:

Adres: