Podkategoria: Firmy Budowlane i Remontowe - strona 21 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Firmy Budowlane i Remontowe Podkategoria: Firmy Budowlane i Remontowe

« poprzednia strona · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · następna strona »
 • ABR - narzędzia do obróbki drewna »

  Firma ABR Andrzej Rożnowski jest na rynku od 1991r. Oferuje sprzedaż, montaż oraz serwis urządzeń takich jak: obrabiarki do drewna, urządzenia do odpylania procesów produkcyjnych, narzędzi do obróbki drewna, ścian lakierniczych, elektronarzędzi.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog Firm »

  Nasz Katalog Firm serdecznie zaprasza każdą firmę do dodania swoich danych do naszej bazy .Nasz spis to rewelacyjne miejsce dla reklamy Państwa firmy. Najkuteczniejszą formą jak każdemu wiadomo jest reklama a Nasz Katalog został stworzony z myślą o rozwoju Państwa stron firmowych a jednocześnie aby Państwa firma była łatwiej odnajdywana w sieci. Nasza baza to jednocześnie wielka wyszukiwarka działalności gospodarczych. Dodając teraz dane Państwa firmy do naszego katalogu firm zwiększą Pańswto grono zainteresowanych oferowaną ofertą, a wyszukiwarki będą wyżej ukazywały w wynikach Państwa stronę. Nasz Katalog umożliwia doskonałą reklamę, a dobra reklama to klucz do sukcesu. Katalog firm to ogólnie wielki i stale rozwijany katalog firm. Warto skorzystać z okazji i dodać już teraz firmę do naszego katalogu.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Okna Drewniane - Bracia Nowaccy »

  Bracia Nowaccy – firma z 13 letnią tradycją w produkcji okien i drzwi drewnianych. Oferowane wyroby charakteryzują się wysoką jakością i rynkową ceną. Nowoczesny park maszynowy, wysoki poziom jakości surowców używanych w produkcji okien a także przestrzeganie ścisłego reżimu technologicznego pozwalają uzyskać produkt o doskonałych parametrach technicznych i wysokich walorach estetycznych. Produkcja odbywa się na powierzchni 2 tys. m2 w fabryce, która powstała w 1999r. Firma posiada urządzenia niemieckiej firmy WEINIG, a także SCM i KUPER.
  Wejdź na stronę i zobacz katalog produktów !

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Twardowski »

  Misja

  Firma "Twardowski" realizuje nowoczesne rozwiązania dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. W zależności od potrzeb Klientów, dostarczamy koncepcję i nowoczesne rozwiązanie technologiczne oraz sprzęt i materiały eksploatacyjne stworzone wg najlepszych technologii światowych. Oferujemy szeroki zakres usług, które obejmują doradztwo, pomiar, konsultacje, wdrożenia i szkolenia, integrację systemów elektronicznych oraz serwis i wsparcie techniczne. Swoim pracownikom zapewniamy stabilną,interesującą pracę i możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez różnorakie szkolenia.

  Wizja

  Kompetencja oparta na wiedzy, specjalizacja, kompleksowość i jakość usług oraz sprzętu stawia nas w czołówce firm produkujących bramy garażowe i przemysłowe w Polsce . Poprzez ciągłe przestrzeganie najwyższych standardów nasze produkty są synonimem komfortu, bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia w domu i w pracy.


  Gdzie działamy

  Dzięki rozwiniętej sieci sprzedaży nasze wyroby znajdziecie Państwo w każdym zakątku naszego kraju. Eksport naszych wyrobów obejmuje kraje takie jak: Słowacja, Czechy, Austria, Ukraina, Francja, Niemcy.

  Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów dla domu jak i dla przemysłu.
  Chcemy aby nasze produkty kojarzyły się na rynku z wysoką jakością oraz funkcjonalnością.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Cięcie gresu »

  Astir to firma wykonująca kompleksowe usługi kamieniarskie. Do naszych procedur należy: wytwarzanie, przygotowanie kamienia oraz montaż. Astir to firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji i montażu elementów kamiennych. Robimy na zamówienia: kamienne parapety, schody, posadzki, blaty kuchenne i łazienkowe, kominki, a ponadto elewacje. Astir świadczy również usługi renowacji i konserwacji kamieni: marmurów, granitów, piaskowców i innych.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Warszawa, Artykuły wyposażenia wnętrz »

  Jesteśmy firmą handlowo - usługową z branży wykończenia wnętrz. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Świadczymy szeroki wachlarz wykończenia wnętrz mieszkalnych i przemysłowych. Obszar naszej działalności obejmuje teren całej Polski. Nasz zespół tworzą ludzie młodzi, ambitni i doświadczeni. Naszym atutem jest kompleksowa obsługa klienta - począwszy od doradztwa poprzez dostarczenie potrzebnych materiałów budowlanych i wykończeniowych, aż po wykonawstwo. Zapraszamy na naszą stronę oraz na zakupy do sklepu internetowego z artykułami wyposażenia wnętrz http://sklep.craftbud.pl

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budowa hal, hale systemowe, konstrukcje stalowe - produkcja konstrukcji stalowych »

  Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się konstruowaniem hal - produkcja konstrukcji stalowych. Dzięki nam budowa hal przebiega błyskawicznie, dzięki czemu warto podpisać z nami umowę na konstrukcje (hale) stalowe, a także systemowe. Zapraszamy Państwa do współpracy.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Inez Co. Domy Kanadyjskie pod klucz - domy szkieletowe - domy drewniane - budowa domow pod klucz »

  Budowa kanadyjskich drewnianych domów szkieletowych. Cena 1m2 od 1700 PLN brutto, w zależności od projektu i wykończenia. Budujemy domy zgodnie z zasadami technologii. Mamy długoletnie doświadczenie i tylko dobre opinie klientów.
  Na naszej stronie www.inez.com.pl pokazujemy jak budujemy nasze domy. Prowadzimy blogi budowlane, gdzie można obejrzeć jakość naszych prac.
  Mamy czytelną umowę, przy podpisaniu której pobieramy tylko 10% zaliczki. W naszej firmie zakres prac "pod klucz" obejmuje wszytskie roboty począwszy od geodety, a skończywszy na montażu glazur, terakot, podłóg i ceramiki w łazienkach. Wykończenie budynku zawsze zależy od klienta.
  Montujemy rekuperację, kominki, pompy ciepła, kolektory słoneczne.
  Wykonujemy także prace dodatkowe jak przyłącza energetyczne, wodne, kanalizacyjne, szamba, przydomowe oczyszczalnie ścieków, ogrodzenia, altany, kostki brukowe, grille ogrodowe, baseny przydomowe.
  Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.
  Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy!

  Data dodania: 30 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • ROLMAR - okna PCV Szczecin, drzwi, rolety, żaluzje »

  Dom to najważniejsze miejsce każdego człowieka. Dzięki naszym standardom poczujesz w nim większe bezpieczeństwo, niepowtarzalny blask, urok, ciepło i elegancję.
  Jakość naszych usług
  i produktów zadowoli najbardziej wymagające gusta.
  Współpracujemy z największymi producentami okien i drzwi w całej Polsce.
  W ofercie posiadamy okna PCV, okna drewniane, drzwi, parapety, rolety, żaluzje i moskitiery. Skontaktuj się z naszym biurem i spytaj o najlepszą dla siebie ofertę.

  Data dodania: 31 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Narzędziownia »

  Zakład produkcyjny ZUT jest ekspertem w produkcji narzędzi do różnego rodzaju tworzyw sztucznych, miedzy innymi wszelkiego rodzaju form: wtryskowych, do rozdmuchu czy prasowalniczych. Firma posiada również bardzo duży park maszynowy, który pozwala na produkcję form nawet tych dużych. Zakład jest zakładem pracy chronionej, a na rynku istniejemy od ponad 40 lat. Podejmujemy się zrobienia zarówno według powierzonej dokumentacji jak i konstrukcji wykonanych przez naszych specjalistów w oparciu o części znormalizowane, na życzenie klienta z firm HASCO, FCPK Bytów, DME, MEUSBURGER.

  Data dodania: 31 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Krakowska Fabryka Okien Okline S.A. - producent okien, drzwi balkonowych »

  Producent, fabryka okien i drzwi balkonowych - oferują 10 letni okres gwarancyjny dla swoich produktów. Doświadczona kadra pracowników pozwoli z łatwością wybrać, zakupić oraz zamontować okna i elementy stolarki okiennej i drzwiowej.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Solarinstal »

  Szanowni Państwo!nPragniemy zaproponować nasze usługi dotyczące komfortu i Państwa wygody. Przede wszystkim mamy na uwadze energooszczędne systemy grzewcze. Zadania współczesnej techniki grzewczej nie jest tograniczanie się jedynie do zapewnienia ciepłej wody użytkowej czy odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach. Nowoczesne systemy grzewcze powinny wyróżniać się przede wszystkim energooszczędnością, funkcjonalnością, bezproblemową obsługą oraz łatwą konserwacją.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dobry kowal - kute Poznań płoty Września balustrady Słupca »

  Firma istnieje od prawie 50 lat - nieprzerwanie i bez większych przeszkód. Produkują kute płoty oraz balustrady na zamówienie dla swoich klientów. Balustrady w poznaniu robią na zamówienie, dojeżdżają do klienta. Wykonują pomiary i prace na czysto. Balustrady września

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary elektryczne Olsztyn »

  Pomiary elektryczne, czyli kompleksowe badanie obwodów oraz urządzeń elektrycznych pod kątem bezpieczeństwa przeciwporażeniowego oraz przeciwpożarowego. W skład tych badań wchodzi badanie skuteczności ochrony przeciwporażeniowej przy pomocy samoczynnego wyłączania zasilania (impedancja pętli zwarcia), oraz rezystancji izolacji. Z badań sporządzany jest protokół, który wymagany jest przez organy administracji państwowej typu: Urząd Dozoru Technicznego, Państwowa Inspekcja Pracy. Brak ważnych badań technicznych w przypadku kontroli skutkuje dużym mandatem, a w razie nie uzupełnienia we wskazanym terminie tych badań może spowodować administracyjnym nakazem zamknięcia obiektu (zagrożenie życia osób tam przebywających). W przypadku sytuacji ekstremalnych typu pożar, zakład ubezpieczeniowy odmawia wypłaty odszkodowania w sytuacji, kiedy poszkodowany podmiot nie posiada ważnych protokołów z badań instalacji elektrycznych.

  Data dodania: 06 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi dekarskie oferuje Dachnalata z Wrocławia »

  Profesjonalna firma dekarsko-ciesielska oferuje kompleksowe usługi na terenie Dolnego Śląska.

  Świadczymy:
  - doradztwo i dobór materiałów
  - wykonanie więźby dachowej
  - montaż pokryć dachowych
  - obróbki dekarskie w tym montaż opierzeń
  - montaż rynien, okien i wyłazów
  - montaż podbitki dachowej
  - ocieplanie poddaszy

  Ponadto oferujemy usługi serwisowe w tym remonty dachów i bieżące konserwacje.
  Na naszej stronie internetowej prezentujemy wybrane realizacje naszej firmy.
  Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług i zapewniamy tylko sprawdzone materiały budowlane.

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windy »

  Polskie przedsiębiorstwo oferujące między innymi windy osobowe i towarowe, które zużywają znacznie mniej energii elektrycznej niż tradycyjne windy, a także schody oraz chodniki ruchome. Zajmuje się również projektowaniem i wykonawstwem szybów dla wind w konstrukcji stalowej, według oryginalnych, autorskich projektów. Firmę tworzą wysoko wykwalifikowani polscy specjliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy kładą nacisk na najwyższy poziom wykonywanych usług, aby otrzymać gwarancję zadowolenia każdego klienta.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Docieplanie budynków, usługi budowlane Piotr Skulik - pokrycia dachowe, elewacje »

  Firma prowadząca usługi budowlane Piotr Skulik zajmuje się ocieplaniem budynków, docieplaniem, elewacjami. Zajmują się także budową domów, hal oraz wykończaniem wnętrz dla klienta. Świadczą szeroki wachlarz usług w zakresie remontów dachów, dociepleń dachów.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • EBG - instalacje sanitarne wewnętrze oraz zewnętrzne - projektowanie i wykonawstwo »

  Firma EBG zajmuje się projektowaniem instalacji i sieci sanitarnych oraz projektami przyłącza do sieci wodociągowej, sanitarnej, gazowej, projekt przyłącza gazowego. Firma EBG wykonuje także instalacje wewnętrzne oraz zewnętrzne (wodne, kanalizacyjne, gazowe oraz inne).

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kosacki domy - domy z drewna całoroczne domy z bali »

  Budowan domów z drewna, domy z bali, drewniane domy, domy całoroczne, domki letniskowe.Firma Kosacki Domy jest firmą produkującą ekologiczne domy z drewna w systemie szkieletowym jak i z bala. Jej korzenie sięgają aż trzeciego pokolenia, które zajmowało się budownictwem drewnianym. Doświadczenie oraz wiedzę czerpano z starych rad dziadów i pradziadów Górali, a rozwój i jakość czerpiemy z dóbr dzisiejszego rynku technologicznego.

  Data dodania: 14 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia Szczecin »

  Oferujemy bramy i ogrodzenia na każdy wymiar w dowolnym kolorze i według opracowanego przez klienta projektu. Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem ogrodzeń oraz montażem na miejscu u klienta. Istnieje dodatkowa możliwość zabezpieczenia antykorozyjnego przez cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy Budowlane i Remontowe

Firmy Budowlane i Remontowe - nowa strona:

Adres: