Podkategoria: Firmy Budowlane i Remontowe - strona 25 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Firmy Budowlane i Remontowe Podkategoria: Firmy Budowlane i Remontowe

« poprzednia strona · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · następna strona »
 • Centrum E7 - Hale, Lokale do wynajęcia Kraków »

  Powierzchnia w budynach handlowo - biurowych oraz usługowo - handlowych do wynajęcia przy drodze krajowej 52. Kompleks dwóch budynków przeznaczonych na wynajem - jeden o powierzchni 1000 m2 a drugi 1400m2.

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kilmar - Serwis Klimatyzacji »

  Firma Klimar Robert Wlazik od początku działalności zajmuje się kompleksowo doborem, projektowaniem, serwisem oraz montażem urządzeń klimatyzacyjnych. Oferują także serwis pogwarancyjny urządzeń. Klimatyzacje instalują biurach, domach, aptekach, halach produkcyjnych oraz innych

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Panele drewniane »

  Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność ponad dwie dekady temu w Stanach Zjednoczonych i początkowo zajmowało się głównie tworzeniem ozdobnych parkietów oraz paneli drewnianych na terenie tego kraju. Wytwarzane panele drewniane znajdują się obecnie w wielu reprezentacyjnych budynkach na terenie USA. Podłogi tworzone przez pracowników prezentowanej firmy charakteryzują się ciekawymi zdobieniami do tworzenia których wykorzystywane są różne gatunki drewna. Sztandarowe produkty opisywanej firmy to medaliony oraz bordery, które w doskonały sposób mogą udekorować wnętrza pomieszczeń. Na firmowej stronie internetowej znajduje się szczegółowa prezentacja oferowanych przez firmę wyrobów. Obejrzeć można na niej galerię w której znajdują się panele drewniane stworzone przez firmę, a w tym stylowe medaliony i bordery. Zachęcamy do odwiedzenia strony firmowej i zapoznania się z ofertą oraz z działem wyprzedaży, gdzie znaleźć można atrakcyjne panele drewniane.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja klimatyzacja osuszanie Warszawa »

  Firma Thermodynamika oferuje profesjonalne usługi w zakresie klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa i osuszania. Kompleksowe podejście do każdego zagadnienia skraca do minimum czas inwestycji. Wykonujemy wszelkiego rodzaju instalacje wentylacyjne, klimatyzacyjne i chłodnicze od małych mieszkań przez lokale użytkowe bo duże inwestycje deweloperskie i przemysłowe. Oferujemy także usługę osuszania pomieszczeń i budynków po zalaniach, czy remontach. W ofercie znajdą Państwo także wynajem osuszaczy, klimatyzatorów i nagrzewnic. Oferta wynajmu skierowana jest do firm budowlanych, a także osób prywatnych, którzy w wyniku różnych zdarzeń mają problemy z nadmiarem wilgoci. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą na stronie internetowej.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Okna i drzwi drewniane »

  MILEWSKI Sp. z o.o. najwyższej światowej klasy okna i drzwi drewniane, wykonane z drewna sosnowego i mahoniowego. Najlepsze gatunki drewna poddane technologicznej obróbce według najnowszych standardów, stanowią gwarancję produktów S-Klasa. Ten znak, ten symbol jakości posiada niewiele firm w Europie. 100 lat tradycji - firma "Milewski" łączy w sobie nowoczesność z umiłowaniem tradycji.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja i montaż schodów z drewna »

  Strona prezentuje wszystkie możliwe rozwiązania konstrukcyjne schodów drewnianych.Ułatwia optymalny wybór schodów jak również balustrady w różnych konfiguracjach.Daje także możliwość poznania szybkigo sposobu renowacji starych schodów.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Granmos »

  Przedmiotem działalności zakładu Granmos są wszelkie prace w budownictwie sakralnym, mieszkaniowym oraz użyteczności publicznej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również bogatą ofertę nagrobków granitowych oraz kominków. Posiadamy bogate zaplecze materiałowe oraz ekipy montażowe.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Systemy alarmowe i automatyka domowa »

  Systemy alarmowe - bezprzewodowe i hybrydowe. Montaż, konfiguracja, przeglądy, audyty bezpieczeństwa.
  60 miesięcy gwarancji.
  Automatyka domowa, integracja z systemmami alarmowymi. Zdalne sterowanie na pomocą sieci GSM oraz internetu.

  Data dodania: 23 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • W pełni bezprzewodowy system alarmowy »

  System bezprzewodowy OASiS Jablotron, jako najbardziej zaawansowane rozwiązanie dostępne na rynku zabezpieczeń. Najbogatsza opcje czujników. Możliwość integracji z systemami automatyki domowej. Zdalne sterowanie i dwustronna komunikacja za pomocą sieci GSM i Internetu.

  Data dodania: 23 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna, domy z bali drewnianych, domy drewniane - Ebenista »

  Budujemy domy z drewna oraz domy z bali drewnianych, domy kanadyjskie - szkieletowe, domy szachulcowe - mur pruski i przydrożne karczmy. Oferujemy również altanki, domki z drewna, garaże i domy letniskowe z drewna

  Data dodania: 23 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elewacje - budowa domów, docieplenia »

  Firma jest następcą przedsiębiorstwa działającego w branży od lat 50. Profesjonalnie zajmują się pracami związanymi z elewacją (docieplanie, tynki, ceramiki) oraz pracami ogólnobudowlanymi (remonty, adaptacje, modernizacje).

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Texa-Fib - Włókna polipropylenowe »

  Prekursor wdrażania włókien polipropylenowych do posadzek, do betonu. Technologia zbrojenia przeciwskurczowego oraz mikro zbrojeń do betonów i zapraw. Włókna polipropylenowe zapobiegają tworzeniu się mikropęknięc skurczowych.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Northpol - tynki strukturalne, prace elewacyjne »

  Northpol to producent tynków strukturalnych oraz systemów dociepleń. Produkują tynki strukturalne akrylowe, krzemianowe, siloksanowe, mozaikowe, akrylowo silikonowe. Wykonują także prace budowlane - elewacyjne.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis z artykułami remontowo-budowlanymi »

  W serwisie budowyremonty.com.pl znajdziesz najlepsze artykuły dotyczące usług remontowych oraz usług budowlanych. W portalu budowyremonty.com.pl znajduje się wiele interesującej treści i porad, w jaki sposób sprawnie przeprowadzić remont mieszkania lub budowę domu. Z artykułów serwisu budowyremonty.com.pl możesz dowiedzieć się również jaki wybrać firmy remontowe lub system grzewczy, w jaki sposób pomalować ściany, czy przeprowadzić remont elewacji. Zobacz interesujące artykuły o tematyce remontowo-budowlanej w portalu budowyremonty.com.pl.

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze artykuły z branży remontowo-budowlanej »

  W serwisie uslugiremontowe.org.pl znajdziesz profesjonalne artykuły dotyczące usług remontowych oraz usług budowlanych. W portalu uslugiremontowe.org.pl znajduje się wiele interesującej treści i porad, w jaki sposób sprawnie przeprowadzić remont mieszkania lub budowę domu. Z artykułów serwisu uslugiremontowe.org.pl możesz dowiedzieć się również na jakie elementy zwrócić uwagę przy wyborze firmy budowlanej. Dowiesz się również jaki wybrać system grzewczy, w jaki sposób pomalować ściany. Zobacz interesujące artykuły o tematyce remontowo-budowlanej w portalu uslugiremontowe.org.pl

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze porady remontowe w sieci »

  W serwisie budowaniemieszkan.pl znajdziesz profesjonalne artykuły dotyczące usług remontowych oraz usług budowlanych. W portalu budowaniemieszkan.pl znajduje się wiele interesującej treści i porad, w jaki sposób sprawnie przeprowadzić remont mieszkania lub budowę domu. Po lekturze artykułów serwisu budowaniemieszkan.pl będziesz wiedział na jakie elementy zwrócić uwagę przy wyborze firmy budowlanej, aby nie zostać oszukanym. Dowiesz się również jaki rodzaj podłóg wybrać grzewczy, jak dobrać kolorystykę w mieszkaniu. Zobacz interesujące artykuły o tematyce remontowo-budowlanej w portalu budowaniemieszkan.pl.

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady budowlane nie tylko dla profesjonalistów »

  W serwisie wykanczaniewnetrz.com.pl znajdziesz profesjonalne artykuły dotyczące usług remontowych, budowlanych oraz wykończeniowych. W portalu wykanczaniewnetrz.com.pl znajduje się wiele interesującej treści i porad, w jaki sposób sprawnie przeprowadzić remont oraz wykończenie mieszkania lub domu. Po lekturze artykułów serwisu wykanczaniewnetrz.com.pl będziesz wiedział na jakie elementy zwrócić uwagę przy wyborze firmy remontowej, aby nie zostać oszukanym. Dowiesz się również jaki rodzaj podłóg wybrać, jak dobrać kolorystykę w mieszkaniu, jakimi dodatkami stworzysz niesamowitą atmosferę. Zobacz interesujące artykuły o tematyce remontowo-budowlanej w portalu wykanczaniewnetrz.com.pl.

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki Przemysłowe »

  IFS to prężnie rozwijająca się firma specjalizująca się w wykonywaniu posadzek przemysłowych. Do projektów zleconych przez naszych klientów wykorzystujemy nowoczesny sprzęt oraz stosujemy nowoczesne systemy posadzkowe najwyższej jakości.
  Realizacja trwałych i solidnie wykonanych posadzek przemysłowych o najwyższej jakości to główny cel naszej firmy.
  Wykonujemy posadzki przemysłowe we wszystkich typach pomieszczeń przemysłowych, magazyny, zakłady produkcyjne, hurtownie, sklepy, biura, pomieszczenia użyteczności publicznej pomieszczenia wystawowe, szpitale, laboratoria, szkoły, restauracje, garaże, tarasy, parkingi, domy jednorodzinne, mieszkania itp.
  Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dopasowujemy posadzki najbardziej odpowiadające potrzebom użytkowników. Pomagamy w wyborze oraz doradzamy najlepsze rozwiązania dopasowane do potrzeb naszych klientów
  Jesteśmy Autoryzowany wykonawcą wykonującym posadzki przemysłowe w Szwedzkiej technologii HTC Superfloor
  Nasza oferta systemów podłogowych obejmuje:
  - Posadzki przemysłowe
  - Posadzki ESD
  - Polerowanie Betonu
  - Szlifowanie betonu
  - Nowe Posadzki betonowe
  - Usuwanie klejów farb oraz innych powłok
  - Usuwanie żywic epoksydowych
  - Polerowanie Kamienia naturalnego
  - Renowacja posadzek betonowych
  - Renowacja podłóg drewnianych
  - Naprawa pęknięć na betonie
  - Beton Dekoracyjny

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aluminiowe okna »

  Firma Alu Komfort to wytwórca ślusarki aluminiowej. Oferuje najwyższej klasy poziom metod funkcjonalnych oraz technologicznych i także zapewnia niezawodność wytwarzanych produktów. Wśród innowacyjnej gamy produktów są: okna, drzwi, witryny, ścianki działowe, fasady. Usługobiorcy firmy Alu Komfort to zarówno firmy budowlane, jak i klienci indywidualni. Firma Alu Komfort istnieje na polskim rynku od połowy 2010 roku, ale zyskała już wielu usatysfakcjonowanych klientów i partnerów. Alu Komfort jest w stanie podołać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających kontrahentów, w razie konieczności oferuje pomoc oraz współpracę profesjonalnego biura projektowego oraz możliwość wykonania gotowego projektu i uzyskania potrzebnych pozwoleń. Na osiągnięcia Alu Komfort zalicza się zarówno wieloletnie doświadczenie inżynierów oraz umiejętność i zrozumienie potrzeby inicjowania nowoczesnych rozwiązań. Priorytetem Alu Komfort są doskonałe kontakty z klientami i partnerami, oparte na zaufaniu i wspólnym szukaniu najlepszych rozwiązań. Z przyjemnością zapraszamy na www.AluKomfort.pl

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Malowanie Warszawa - Remonty »

  Strona firmy świadczącej usługi remontowe i wykończeniowe na terenie Warszawy i okolic. Zakres prowadzonych prac to instalacje hydrauliczne i elektryczne, zabudowy tradycyjne i kartonowo-gipsowe, kładzenie tynków tradycyjnych i gipsowych, montaż sufitów podwieszanych. Firma wykonuje także wszelkie prace wykończeniowe takie jak układanie glazury, terakoty, wykładzin i paneli podłogowych, biały montaż.

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy Budowlane i Remontowe

Firmy Budowlane i Remontowe - nowa strona:

Adres: