Podkategoria: Firmy Budowlane i Remontowe - strona 27 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Firmy Budowlane i Remontowe Podkategoria: Firmy Budowlane i Remontowe

« poprzednia strona · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · następna strona »
 • Pracownia Sztuki Kowalskiej PIERROT »

  Pracownia Sztuki Kowalskiej PIERROT, Mazowieckie - Warszawa. Zajmujemy się produkcją bram kutych, ogrodzeń kutych, balustrad kutych, mebli oraz kowalstwem artystycznym. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony i zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • MS WRZOS - pielęgnacja zieleni »

  Nasza oferta obejmuje m.in.:nn * wycinkę drzew,n * pielęgnacja drzew:n o prześwietlanie,n o podkrzesywanie,n o przycinanie gałęzi,n o cięcia prześwietlające (poprawienia warunków oświetleniowych korony drzewa),n o cięcia sanitarne (usunięcie martwych gałęzi, powodujących rozwój szkodników i chorób drzew),n o cięcia korygujące (usunięcie wad w budowie drzewa),n o cięcia techniczne (energetyka, telekomunikacja, budownictwo).n * usuwanie skutków wichur (połamane drzewa, gałęzie, wiatrołomy),n * przygotowanie terenów pod zabudowę (karczowanie),n * zagospodarowanie odpadów powstałych w trakcie wycinki,n * sadzenie drzew i krzewów,n * pielęgnacja terenów zielonych,n * wykaszanie (zieleni miejskiej, terenów prywatnych)n * przycinanie żywopłotów,n * odśnieżanie,n * usuwanie gniazd owadów,n * usługi rębakiem,n * frezowanie pni,n * drewno kominkowe i opałowe,n * zrębki opałowe i wędzarnicze.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dar-Pol Firma budowlana Chełm »

  Dar-Pol realizuje inwestycje dla klientów prywatnych i samorządowych. Zespół doświadczonych pracowników gwarantuje płynną realizację procesu budowlanego ściśle z kanonem budowlanym i normami jakich oczekują klienci. Przedmiotem oferty są usługi budowlano-remontowe zarówno obiektów prywatnych, biurowo-usługowych oraz do celów produkcyjnych. Budowa domów pod klucz, to także część propozycji Dar-Pol. Firma niesie wsparcie przy wykonaniu wszystkich czynności zwianych z całkowitym przedsięwzięciem.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • MARTBUD SOLIDNOŚĆ I JAKOŚĆ TO NASZA DEWIZA »

  Nasza firma istnieje na rynku od 2006 roku. Specjalizujemy się w kompleksowych remontach i wykończeniach wnętrz, mieszkań, domów, biur. Zakres naszych prac obejmuje całość elementów i zagadnień, a nie tylko ich fragment - od projektu do efektu. Jesteśmy firmą powstałą na umowie z rodzimą firmą REMDOM. Współpracujemy również z innymi firmami. Dzięki temu staliśmy się w pełni profesjonalną firmą remontowo - wykończeniową o pełnym zakresie prac.

  SOLIDNOŚĆ I JAKOŚĆ TO NASZA DEWIZA

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobre Wnętrza sklep internetowy »

  Nasze salony oferują szeroki wybór aranżacji podłogi – możemy do tego celu wykorzystać podłogi drewniane, panele podłogowe lub płytki. Jesteśmy w stanie zaaranżować cały dom, wcześniej dokonując pomiarów drzwi, podłóg, łazienki. Wykonamy wizualizacje łazienek uwzględniając wybrane przez Państwa płytki. Pomożemy wybrać odpowiednią okleinę drzwi biorąc pod uwagę panele podłogowe oraz ich rodzaj i kolor. Projektanci wnętrz w naszym salonie rozwieją wszelkie wątpliwości co do rodzaju podłogi. W zależności przeznaczenia pomieszczenia zastosujemy panele podłogowe lub płytki pamiętając o tym żeby były spójne z kolorem drzwi.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • KompleX - Remont, Bochnia »

  Nasza firma KompleX zajmuje się remontowaniem mieszkań, domów, hoteli, restauracji. Projektujemy i montujemy kominki gotowe jak i również zaprojektowane przez właściciela lub nas. Montujemy instalacje Gazowo-Wodno-Kanalizacyjne. Wykonujemy przeróbki instalacji elektrycznych. Budujemy mury i ogrodzenia. Naszą działalność wykonujemy na terenie małopolski (Bochnia, Brzesko, Tarnów, Kraków, Niepołomice). Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 19 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja-Wentylacja-Nawiewniki okienne »

  Alkon System to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w klimatyzacji, wentylacji oraz montażu nawiewników okiennych i ściennych. W naszej ofercie posiadamy wysokiej klasy nawiewniki ciśnieniowe i higrosterowane. Instalowane przez nas klimatyzatory to urządzenia renomowanych firm, na które udzielamy długookresowej gwarancji. Zapewniamy również serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Dbamy by jakość naszych usług była na jak najwyższym poziomie. Rozumiemy, iż JAKOŚĆ to spełnienie wymagań klienta. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 20 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne - Jastrzębie Zdrój »

  Oficjalna strona firmy elektrycznej PRO-ELTECH z Jastrzębia Zdroju. Na stronie znajdują się m.in informacje o naszej ofercie (instalacje odgromowe, elektryczne, serwis, pomiary elektryczne, alarmowe, sieci komputerowe, prace na wysokości), zarezerwowanych terminach a także znajdziesz przydatne porady elektryczne. Na stronie umieszczony jest również przykładowy cennik usług elektrycznych oferowanych dla klientów indywidualnych. Firma często wykonuje zlecenia jako podwykonawca większych przedsiębiorstw.
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą witryną.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projekty konstrukcji stalowych »

  Biuro Projektów H O S K A Constructions poleca usługi w zakresie projektowania konstrukcji budowlanych. Naszą specjalnością jest optymalizacja i projektowanie hal o konstrukcji stalowej. Wykonujemy dokumentację budowlaną, wykonawczą i warsztatową. Ponadto oferujemy wykonywanie ekspertyz budowlanych, inwentaryzacji budynków, przeprowadzanie okresowych kontroli obiektów budowlanych (rocznych i pięcioletnich), zakładanie książek obiektu budowlanego, sporządzanie opinii technicznych i kosztorysów

  Służymy pomocą doradczą na każdym etapie przygotowania inwestycji

  Współpracujemy z najlepszymi naukowcami i ekspertami z Instytutu Budownictwa Politechniki Wrocławskiej, Rzeczoznawcami Budowlanymi, doskonałą kadrą inżynierską posiadającą uprawnienia budowlane wykonawcze i projektowe oraz z laboratoriami badawczymi. Nasze projekty i ekspertyzy są zawsze podparte doskonałym przygotowaniem merytorycznym i praktycznym współpracujących z nami ekspertów

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Wrocław »

  Nasza firma remontowa oferuje Państwu wykończenia wnętrz, piwnic, poddaszy i strychów. Świadczone przez nas usługi remontowe są wysokiej jakości za przystępną opłatę. Terenem naszej pracy jest Wrocław i jego najbliższe okolice. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej witrynie WWW. Zapewniamy fachowe i terminowe wykonawstwo.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Asmer - Szczecin Okna - MS wiecej niż OKNA »

  Witamy Państwa na naszej stronie, zawierającej ofertę stolarki okiennej oraz wszelkich akcesoriów z nią związanych. Wieloletnie doświadczenie, zarówno w sprzedaży okien i drzwi z PCV, jak i z drewna oraz aluminium, utwierdza nas w przekonaniu, że informacje tutaj zawarte pozwolą Państwu podjąć właściwą decyzję podczas kupna tego typu produktów.

  Nasza firma istnieje na rynku od 1990 roku i w tym roku obchodzimy swoje 21-lecie. Sprzedajemy stolarkę okienną czołowego polskiego producenta: M&S Pomorskiej Fabryki Okien ze Słupska - lidera rozwiązań energooszczędnych. Jesteśmy ich Autoryzowanym Partnerem Handlowym (APH).

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma remontowa Przemysław Lech »

  Firma zajmująca się kompleksowymi remontami,adaptacjami poddaszy i wykończeniem wnętrz w mieszkaniach i domach na terenie Ustrzyk Dolnych i okolic.Doświadczenie zdobyte na rynku niemieckim gwarantują Państwu świadczenie usług na najwyższym poziomie.Zapraszamy do korzystania z naszych usług,oraz odwiedzin strony internetowej.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cerbud.org - Płytki ceramiczne, wyposażenie wnętrz, armatura »

  Podstawą naszej działalności jest dostarczanie i promowanie nowoczesnych materiałów z zakresu budownictwa mieszkaniowego (jednorodzinnego i wielorodzinnego)oraz budownictwa specjalistycznego: banki, hotele, szpitale, gabinety lekarskie, myjnie samochodowe, restauracje wraz z kuchniami, supermarkety, baseny, SPA, obiekty przemysłowe oraz obiekty rekreacyjno-sportowe.nW swojej ofercie posiadamy płytki ceramiczne o właściwościach antybakteryjnych oraz samoczyszczących, które stosujemy w: łazienkach, kuchniach, salonach, restauracjach, szpitalach, gabinetach lekarskich, szkołach, wellness&SPA, basenach czyli wszędzie tam gdzie wymagane jest zachowanie szczególnej higieny.nCiekawą alternatywą dla tradycyjnych okładzin ściennych takich jak płytki ceramiczne są szklane mozaiki. Najnowsze trendy designerskie ukazują wielorakie zastosowanie mozaiki w domach i obiektach użytku publicznego.Mozaika szklana ze względu na swoją budowę jest mrozo- i kwasoodporna oraz ma bardzo niską absorbcję wody.nDodatkowo można nią pokrywać zaokrąglone kształy ścian, filarów, wanien, brodzików i basenów. Wszystkie te atrybuty powodują, że mozaika jest najczęściej stosowanym materiałem wykończeniowym przez designerów i projektantów wnętrz.nZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU INTERNETOWEGO.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • MetPol : Ogrodzenia panelowe, ogrodzenia siatkowe, panele ogrodzeniowe »

  MetPol Ogrodzenia - serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą na systemy ogrodzeniowe. W katalogu naszych produktów znajdą Państwo między innymi : ogrodzenia panelowe, ogrodzenia siatkowe, siatki ogrodzeniowe, słupki ogrodzeniowe. Firma MetPol została założona 1979 roku i od tego czasu specjalizuje się w produkcji i montażu ogrodzeń systemowych. Proponujemy Państwu solidne, trwałe i estetycznie wyglądające ogrodzenia. Nasz nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowana siła robocza pozwalają naszym produktom konkurować nie tylko na rynku Polskim, ale również europejskim. Podejmując z nami współpracę mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę w zakresie dostawy i instalacji ogrodzeń. Montaże ogrodzeń są prowadzone przez doświadczonych monterów w sposób szybki i profesjonalny.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prokost - kosztorysy budowlane, doradztwo gospodarcze »

  Firma PROKOST oferuje wykonanie profesjonalnej dokumentacji kosztorysowej dla branży budowlanej, w tym kosztorysów inwestorskich, ofertowych, powykonawczych oraz zamiennych. Naszą ofertę kierujemy do firm remontowo – budowlanych, deweloperów, inwestorów oraz osób prywatnych. Gwarantujemy profesjonalne i terminowe wykonanie dokumentacji kosztorysowej zgodnie z obowiązującymi standardami prawnymi.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wędzarnie Ogrodowe Stylkam »

  Świadczymy usługi kamieniarskie. Wykonujemy profesjonalne wędzarnie ogrodowe oraz grille z kamienia naturalnego. Nasze grille i wędzarnie są wykonywane z najwyższej jakości materiałów.
  Oferujemy kamień elewacyjny, kamień na schody zewnętrzne i wewnętrzne, kamień na posadzki i chodniki oraz tarasy. Wykonujemy ogrodzenia z kamienia. Posiadamy piaskowiec, granit, marmur.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Deweloperzy Rafin : Mieszkania Wrocław, Domy Wrocław »

  Rafin - to na wrocławskim rynku jedna z największych i najprężniej działających firm deweloperskich. Działamy od 2000 roku, a nasz kapitał zakładowy wynosi 191 mln zł. W ofercie firmy Rafin znajdą Państwo szeroką gamę projektów obejmujących mieszkania, domy oraz powierzchnie komercyjne. Oferowane przez nas mieszkania i domy zlokalizowane są w największych polskich aglomeracjach, takich jak Wrocław, Warszawa, Poznań. We Wrocławiu trwa akcja sprzedaży mieszkań na nowo powstałym osiedlu Złota Podkowa. Nieruchomości te są w chwili obecnej zwolnione z podatku VAT. Oferta ważna do odwołania na stronie. Kilka ciekawych informacji : Rafin posiada inwestycje o wartości ponad 400 mln zł. Dynamika wzrostu przychodów wynosi ponad 50% rocznie. W portfelu klientów znaleźć można : CitiBank, AIG, ING, Orange czy Rossmann. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Remonty domów Nowy Sącz »

  Firma specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w stanie surowym oraz "pod klucz". Ponadto firma wykonuje prace remontowe i wykończeniowe w tym m.in. tynki tradycyjne oraz suche, adaptacja poddaszy, układanie płyt gipsowo - kartonowych, ocieplanie zewnętrzne budynków oraz strychów, malowanie, tapetowanie, tekstury, układanie płytek, biały montaż, murowanie,tynkowanie,wylewki,instalacje:elektryczne, alarmowe, telefoniczne, instalacje: wodne, kanalizacyjne, co. Kurox świadczymy również usługi w zakresie rozbiórki starych domów drewnianych oraz stodoły, szopy itp.oraz usługi porządkowe. Wykonujemy zlecenia w zakresie odśnieżania śniegu z płaskich dachów: domów, hal produkcyjnych, magazynów itp.

  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie ogrodów, import drzew, altany i dachy kryte trzciną. »

  Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksowym wykonaniem ogrodów przydomowych, terenów przy firmach i instytucjach, parki i zieleń miejska od projektu po zrealizowanie zamówienia zleconego przez klienta. Współpracujemy z wieloma firmami, szkółkami drzew z Polski i zagranicy. Zajmujemy się również importem drzew i krzewów do 10m wysokości oraz drzew sztuki Bonsai do ogrodu. n Wykonujemy także montaż dachów z trzciny (strzecha) jak również altany z pokryciem trzcinowym, również z aneksem kuchennym, grille z kamienia, wędzarnie (usługa wykonywana w całej Polsce), murki, nawadnianie trawników.nNasza firma podwykonawcza specjalizująca się w pielęgnacji i wycince drzew wymagających stosowania nietypowych metod dostępu jest członkiem Towarzystwa Uprawy i Pielęgnacji Drzew.nZapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami. Postaramy się sprostać wymaganiom naszych klientów.

  Data dodania: 27 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Poznań »

  Nasza firma wykonuje remonty mieszkań, domów, biur, lokali usługowo-handlowych oraz adaptacje pomieszczeń. Wykonujemy wszelkie prace remontowo-budowlane w tym instalacje elektryczne, hydrauliczne, prace malarskie, tynkarskie, montaż sufitów i ścian z płyt K/G, układanie glazury, terakoty, gresu i wszelkie inne prace remontowe. Oferujemy usługi ogólnobudowlane z nastawieniem na remonty, modernizacje i adaptacje wnętrz mieszkań, domów i pomieszczeń biurowych. Wykonujemy także instalacje sanitarne i świadczymy usługi hydrauliczne (głównym miejscem naszych realizacji jest Poznan.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy Budowlane i Remontowe

Firmy Budowlane i Remontowe - nowa strona:

Adres: