Podkategoria: Firmy Budowlane i Remontowe - strona 29 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Firmy Budowlane i Remontowe Podkategoria: Firmy Budowlane i Remontowe

« poprzednia strona · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · następna strona »
 • Rolety bramy rolowane »

  Lata doświadczeń, bogata oferta, fachowa obsługa, pełen asortyment to wszystko w jednym miejscu!
  Salon Rolet powstał 11 lat temu jako firma rodzinna, od tego czasu nieustannie powiększamy naszą ofertę o nowości rynkowe, jednocześnie zapewniając naszym klientom dostęp do produktów trudno dostępnych oraz akcesoriów do rolet i części zamiennych. To, co pozostaje w naszej firmie niezmienne to nasza troska i dbałość o to, aby nasi pracownicy obsługiwali Państwa z jak największym profesjonalizmem i starannością. Dzięki temu grono naszych zadowolonych klientów powiększa się każdego dnia.
  Długoletnie doświadczenie powoduje, że o roletach, bramach i systemach osłonowych wiemy wszystko. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną, hurtową oraz montażem. Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań ale z pełnym zaangażowaniem obsłużymy każdego klienta.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy, monitoring wizyjny, automatyka bram »

  Kompleksowe zabezpieczenie firmy, domu lub mieszkania. Ponad 20 letnie doświadczenie w branży. Realizujemy duże zlecenia na terenie całej Polski (tylko dla wymagających klientów). Jak zaplanować uzbrojenie naszej \"twierdzy\" zgodnie z potrzebami i możliwościami finansowymi? Budując dom czy siedzibę firmy, spotykamy ludzi, którzy proponują nam kompleksową realizację inwestycji, również zabezpieczenie obiektu. Nic bardziej mylnego, czasy tak zwanych \"złotych rączek\" już dawno minęły, zabezpieczeniami zajmują się fachowcy, którzy potrafią ocenić zagrożenie i dobrać odpowiednie urządzenia. Jednak nadal dużym problemem jest niedoinformowanie klientów. Inwestor nie zawsze jest w pełni świadomy możliwości urządzeń, które kupuje. Należy pamiętać, że urządzenia dobierane są indywidualnie do każdego zabezpieczanego obiektu i nie możemy zdać się na sprzedawcę w sklepie który zaproponuje nam \"zestaw do biura lub sklepu\".

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk, Usługi Instalacje Pomiary Pogotowie elektryczne Katowice Śląskie »

  -awarie elektryczne
  -budowa lini napowietrzne,kablowe,przyłącza)
  -współpraca z zakładem energetycznym INSTALACJE elektryczne wewnętrzne,zewnętrzne,oświetleniowe-instalacje siłowe
  -instalacje przeciwprzepięciowe
  -instalacje odgromowe
  -instalacje teleinformatyczne
  -instalacje monitorowania-antywłamaniowe
  -instalacje kontroli dostępu
  -instalacje przeciwoblodzeniowe
  -instalacje alarmowe,przeciwpożarowe i ochrony mienia
  -instalacje specjalne-inteligentnego budynku
  -instalacje videodomofonowe i domofonowe
  -pomiary elektryczne
  -pomiary oświetlenia
  -pomiary odgromowe
  -pomiary maszyn
  -przenoszenie liczników elektrycznych
  -wymiana pionów lokatorskich
  -wymiana WLZ'ów
  -linii zasilających
  -montaż roździelnic zasiląjacych
  -wymiana tablic piętrowych,tablic administracyjnych-montaż oświetlenia zewnetrznego,wewnętrznego,ogrodowego-nośniki reklamowe montaż,konserwacja
  -awarie reklam,bannerów,przeglądy montaż zabezpieczeń wszelkiego typu montaż gwarancyjny AGD(kuchenki elektryczne,płyty grzewcze,zmywarki,bojlery,podgrzewacze
  -przepływowe,płyty indukcyjne,
  -awarie automatyki rolet, bram-przeglądy i montaż instalacji p.poż i oświetlenia awaryjnego,ewakuacyjnego

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studnie wiercone »

  Firma odwierty.eu specjalizuje się w realizacjach odwiertów na terenie województwa pomorskiego i granicznych.

  Mnogość zrealizowanych zleceń przełożyła się na imponujące doświadczenie, które wykorzystywane jest, aby każdorazowo spełnić wymagania klienta w 100%.

  Firma odwierty.eu wyróżnia się poprzez zastosowanie nowoczesnego sprzętu. Prace wykonywane są przez wykwalifikowaną kadrę.

  Specjalnością firmy są studnie wiercone i studnie głębinowe.

  W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy odwiedzić stronę firmową.

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma budowlana Lublin »

  Firma remontowo-budowlana "Kamil Mitura" świadczy usługi związane z budową domów jednorodzinnych, wykończeniami wnętrz, dociepleniami, remontami, etc.
  Oczekuje na zlecenia od inwestorów prywatnych z województwa lubelskiego, stawiających na fachowe wykonanie usługi przez profesjonalną firmę budowlaną.

  Data dodania: 13 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • SOLARIS System - Instalacje elektryczne Bielsko-Biała »

  SOLARIS System to firma która świadczy usługi w zakresie instalatorstwa elektrycznego i teletechnicznego, ponadto wyręcza inwestorów i zarządców obiektów budowlanych z czynności związanych z utrzymaniem budynku w odpowiednim stanie technicznym. Usługi które wykonujemy to m.in: wykonawstwo, konserwacja, naprawy i usuwanie awarii instalacji:
  - elektrycznych i energetycznych,
  - teletechnicznych i informatycznych,
  - sygnalizacji pożaru i przeciwpożarowych,
  - telewizji dozorowej, sygnalizacji włamania i napadu, kontroli dostępu,(SSWiN, CCTV),
  - antenowych (telewizji naziemnej, satelitarnej, GSM, Wi-Fi)
  - automatyki sterującej i systemów BMS

  Data dodania: 13 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Eurokontakty.pl branżowa wyszukiwarka firm na 1 miejscu »

  Wyszukiwarka firm na portalu Eurkontakty.pl już jest dostępna!! Rzetelna firma jest gwarancją dobrej współpracy ze wszystkimi firmami które znajdują się w bazie adresowej Eurokontakty.pl. Baza cały czas jest powiększana, zdobywa uznanie użytkowników i dzięki wykwalifikowanym pracownikom i szybkiej obsłudze zyskuje zwolenników. Zapraszamy do współpracy firmy które chcą zamieścić swoje ogłoszenie oraz osoby prywatne do korzystania z naszej bazy kontaktów.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tombud - ogrodzenia, brukarstwo, usługi budowlane »

  Jesteśmy firmą prowadzącą działalność w branży ogólnobudowlanej od 1995 roku. Nasza firma świadczy usługi w dziedzinie brukarstwa, ogrodzeń terenów oraz wykończeń wnętrz budynków biurowych i mieszkalnych. Mamy stałą i wykwalifikowaną załogę, która sprawdziła się w realizacji przedsięwzięć w krótkim czasie. Powierzane naszej firmie zadania wykonujemy bardzo rzetelnie, terminowo oraz sprawnie. Posiadamy duże doświadczenie w branży budowlanej, dlatego zapewniamy gwarancję klientom zainteresowanym naszą ofertą. Ponadto gwarantujemy fachowe doradztwo i konsultacje. Zapraszamy do korzystania z usług produktów naszej firmy.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przydomowe oczyszczalnie ścieków, separatory tłuszczu, zbiorniki na szambo »

  Gama Plastic to firma z wieloletnim doświadczeniem oraz tradycją. Firma nieprzerwanie od wielu lat konstruuje oraz wykonuje przydomowe oczyszczalnie ścieków, popularne w gastronomii i przemyśle odstojniki i separatory tłuszczu a także zbiorniki na szambo. Choć główną gałęzią wytwórstwa firm Gama Plastic są właśnie przydomowe oczyszczalnie ścieków i separatory tłuszczy, firma produkuje też zbiorniki na szambo.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rusztowania: wynajem, sprzedaż rusztowań, podesty robocze, Layher - Almont Rzeszów »

  Wiemy, z jaką odpowiedzialnością wiążę się wynajem i sprzedaż takich rusztowań, które zapewnią trwałe oraz bezpieczne użytkowanie. Do Państwa dyspozycji oddajemy najwyższej jakości konstrukcje, powstałe w oparciu o nowatorskie technologie oraz niezawodne materiały. Możliwość szybkiego i logicznego montażu sprawia, że prezentowane podesty robocze oraz rusztowania modułowe Layher doskonale sprawdzają się zarówno przy typowych, jak i bardziej skomplikowanych obiektach. Prezentowane przez nas rozwiązania stosowane są m. in. przy budowie wież kościelnych, mostów, a także wnętrz kotłów i kolumn reakcyjnych. Jesteśmy przekonani, że polecane rusztowania spełnią oczekiwania tych osób, dla których szczególnie istotna jest możliwość wszechstronnych zastosowań oraz nowoczesna, sprawdzona konstrukcja. Firma Almont jest gwarantem najwyższej jakości specjalistycznego sprzętu oraz dogodnych warunków współpracy.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Umyjokno.pl - mycie okien i elewacji »

  Szybkie i solidne mycie okien i elewacji, gzymsów, dachów i wszelkich powierzchni zewnętrznych na blokach, wieżowcach, kamienicach czy budynkach mieszkalnych. Do mycia używamy podnośnika koszowego o wysokości 20m i udźwigu 400kg bądź dostępu linowego. Mamy przeszkolenie do pracy na wysokościach. Czyścimy również wszystkie rodzaje szyb korzystając ze specjalistycznego sprzętu i środków. Jesteś zainteresowany umycie swojego budynku ? Zapraszamy do kontaktu – umyjokno.pl należy do firmy Erato z Ksawerowa.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria, okna i pokrycia dachowe »

  Zajmujemy się sprzedażą asortymentu dla branży budowniczej. Sprzedajmy okna, pokrycia oraz akcesoria dachowe. Nasze materiały wykonane są z najwyższej jakości, oraz są odporne na warunki atmosferyczne, szczególnie nasze okna dachowe. Wśród pokryć dachowych oferujemy różnego rodzaju dachówki. Serdecznie Zapraszamy.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jakub Lakwa Prace wysokościowe 9a »

  Firma 9a wykonuje wszelkiego typu prace na obiektach trudno dostępnych stosując techniki alpinistyczne,
  W zleceniach wysokościowych stawiam na jakość wykonania oraz bezpieczeństwo pracy. Dlatego kadra pracownicza firmy 9a to osoby posiadające szkolenia prac wysokościowych oraz badania wysokościowe. Pracujemy tylko na atestowanym sprzęcie.

  Zakres usług przeze mnie świadczonych obejmował prace: remontowo- budowlane(malowanie bloków, uszczelnianie spoin), mycie elewacji zewnętrznych, mycie powierzchni dachowych, przygotowanie powierzchni pod malowanie, malowanie masztów telekomunikacyjnych, wieszanie reklam, malowanie reklam, montaż belek stropowych, pomiary i renowacja rur odprowadzających gazy i elektrofiltrów w cementowniach, odwierty pod króćce miernicze w piecach w elektrowniach , montaż podnośników hydraulicznych itp.

  Data dodania: 19 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radstal Radosław Żuber Schody balustrady stal nierdzewna »

  Firma Radstal zajmuje się wykonywaniem schodów i balustrad ze stali nierdzewnej oraz stali zwykłej. Oferujemy Państwu projekt, wykonanie i montaż schodów i balustrad ze stali nierdzewnej jak też ze stali zwykłej. Również połączonych z drewnem i szkłem.

  Data dodania: 19 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dekarz Wrocław »

  Firma dekarsko-blacharska oferująca kompleksowe usługi dekarskie: położenie dachu, remonty dachów, usługi konserwacyjne. Wrocław to nasz główny obszar działania, ale chętnie przyjmujemy także zlecenia z innych części Polski.

  Data dodania: 20 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Warszawa »

  Głównym zakresem naszej działalności są kompleksowe remonty w Warszawie i okolicach oraz pomoc w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz usług remontowo-wykończeniowych zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

  Data dodania: 20 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik Lublin »

  Jesteśmy młodym dwuosobowym zespołem, świadczącym usługi hydrauliczne od 2003 roku na terenie Lublina i okolic. Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz mechaniczne zaplecze sprzętowe pozwalające na realizację wszelkich napraw, montażu, renowacji, konserwacji instalacji wod-kan i c/o. Oferujemy dogodne terminy, możliwość negocjowania cen i usługi ekipy ceniącej porządek i solidność. Prace wykonujemy z materiałów własnych lub powierzonych.

  Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
  Hydraulik Lublin :

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Systherm Chłodnictwo i Klimatyzacja sp. z o.o. »

  Systherm od 1988 r. specjalizuje się w chłodnictwie, klimatyzacji, wentylacji, ogrzewnictwie i pompach ciepła.. Spółka działa w całej Polski, oddziały w Białymstoku, Gliwicach, Kaliszu, Koszalinie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu i Szczecinie

  Oferta handlowa Systhermu do firm instalacyjnych: klimatyzatory LG i Gree, agregaty chłodnicze Carrier Transicold i Windex, agregaty skraplające i sprężarki oraz automatyka produkcji Danfoss, materiały montażowe oraz czynniki chłodnicze tzw freony. Dla instalatorów są szkolenia umożliwiające uzyskanie certyfikatów dające prawo wykonywania prac z czynnikami chłodniczymi oraz doradztwo i dobór urządzeń i automatyki.
  Oferta usługowa Systhermu skierowana jest do użytkowników budynków biurowych, handlowo-usługowych, szpitali i zakładów opieki zdrowotnej, przemysłowych i magazynowych a także instalacje w obiektach mieszkalnych i hotelach . Mamy doświadczenie w realizacji inwestycji dla przemysłu przetwórczego gdzie instalacje chłodnicze i klimatyzacyjne są niezbędne.

  Systherm zapewnia kompleksową obsługę klientów. Oferuje projektowanie systemów chłodzenia, klimatyzacji oraz wentylacji wraz z systemami ogrzewania w których stosowane są pompy ciepła i kolektory słoneczne, montaż, uruchomienie instalacji i serwis także chłodni samochodowych i klimatyzacji pojazdów. Dysponujemy specjalistycznymi samochodami pogotowia technicznego w tym zakresie. Możemy realizować także inwestycje w oparciu o projekty powierzone

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Materiały Budowlane - cement, wapno, ceramika, beton komórkowy. »

  Oferujemy szeroką gamę materiałów budowlanych, w tym: cement, wapno, ceramikę budowlaną, beton komórkowy, pustaki ceramiczne, pustak Max, Termoton.

  Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem firm: Górażdże Cement, Trzuskawica, ZCB OWCZARY, SOLBET, Prefabet Łagisza, Hadykówka.

  Działamy na obszarze województw: małopolskie, śląskie, opolskie, świętokrzyskie, dolnośląskie.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Piaskowiec Wrocław »

  Piaskowiec jest jednym z najlepszych materiałów budowlanych, zapewniających trwałość i pewność na lata. Z piaskowca wykonujemy kamień murowy do ogrodzeń z piaskowca, dostosowany do indywidualnych potrzeb zarówno jakościowych jak i estetycznych. Zabezpiecz swój dom stawiając ogrodzenie z piaskowca. Piaskowiec dzięki swojej naturalnej i ciepłej barwie jest także doskonałym materiałem do posadzek, płytek, elementów ogrodowych lub okładzinowych. Nadaje nie tylko wrażenia ekskluzywności, ale także solidności budowy. Odwiedź naszą stronę i wybierz swój piaskowiec!

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy Budowlane i Remontowe

Firmy Budowlane i Remontowe - nowa strona:

Adres: