Podkategoria: Firmy Budowlane i Remontowe - strona 32 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Firmy Budowlane i Remontowe Podkategoria: Firmy Budowlane i Remontowe

« poprzednia strona · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · następna strona »
 • Elektryk Poznań-Grunwald »

  Szybkie i pewne usuwanie awarii elektrycznych i naprawy instalacji elektrycznych, montaż nowych instalacji w mieszkaniach i domach jednorodzinnych, przeróbki istniejących instalacji, okresowe pomiary elektryczne. Ponadto instalacje: domofonowe, antenowe, alarmowe, nagłośnieniowe oraz instalacje typu "inteligentny dom".

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wiaty garażowe »

  Dyskretne i praktyczne zadaszenia z aluminium, ekstra odporne wiaty i daszki wejściowe to główna nasza dziedzina działalności. Tworzymy na zamówienie indywidualne zadaszenia tarasów, w oparciu o oczekiwania klienta. Zadaszenia balkonów możemy wykonać z poliwęglanu, który jest lekki i estetyczny. Na naszej stronie internetowej, w dziale galeria mogą Państwo zapoznać się z wybranymi realizacjami daszków oraz wiat. Zaufaj dwudziestoletniemu doświadczeniu i skorzystaj z usług fachowców.

  Data dodania: 06 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Solidna firma budowano -remontowa DM Sp. z o.o - Lublin. »

  DM Sp. z o.o. to nowa firma budowlana z Lublina. Sferą jej działania jest głownie Lublin, Kraśnik i całe województwo lubelskie. Zakres działalności firmy to wznoszenie domów jednorodzinnych pod klucz, całościowe przygotowanie inwestycji, uwieńczone uzyskaniem pozwolenia na budowę.
  Firma przeprowadza także remonty budynków, dachów, ścian, podłóg, okien, rynien, instalacji elektrycznych, montuje instalacje elektryczne wewnętrzne, wykonuje systemy ogrzewania rynien i dachów, ogrzewania wjazdów, tarasów, ochrony instalacji wodnej przed zamarzaniem. Firma realizuje także wszechstronne wykańczanie wnętrz.

  Data dodania: 07 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cyklinowanie Wrocław »

  P.H.U Drewnotech Paweł Trzyna oferuje Państwu fachowe cyklinowanie i układanie parkietu. Firma Drewnotech jest firmą rodzinną a fachu właściciel firmy uczył się od ojca. Terenem działania firmy jest miasto Wroclaw i jego okolice. Firma używa profesjonalnych, specjalnie do tego przeznaczonych lakierów oraz fachowego sprzetu do cyklinowania. Swoje usługi kierujemy do osób prywatnych oraz instytucji. Oferujemy niskie ceny a na wykonane prace dajemy gwarancję. Oferujemy układanie podłóg z deski podłogowej, parkietu, naprawę zniszczonych podłóg i schodów. Wykonujemy także tarasy drewniane. Zachęcamy do korzystania z usług naszej firmy.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sol Development »

  Sol Development oferuje nowe domy w Gliwicach, Żernikach lub Knurowie. Realizowana inwestycja to kompleks osiedlowy znajdują się w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu centrum oraz wjazdu na autostradę A4 i A1.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Dachowe - dachy to nasza specjalność. »

  Firma Centrum Dachowe mieści się w Piszu przy ulicy Gdańskiej 16. Zajmujemy się sprzedażą pokryć dachowych, systemów rynnowych, okien dachowych oraz szerokiego asortymentu związanego z dachami. Świadczymy usługi wykonawstwa, ciesielstwa, dekarstwa, demontażu i utylizacji azbestu oraz odśnieżania dachów.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Płyty drogowe »

  Producent płyt drogowych i betonowych. Nasze płyty drogowe spełniają wszystkie normy, a także posiadają aprobatę techniczną BDiM. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Sprzedajemy także używane płyty drogowe.

  Dodatkowo oferujemy usługi transportowe, usługi dźwigowe, a także roboty ziemne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej.

  Data dodania: 14 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Okna MS Łódź »

  Okna MS to szeroka oferta okien i drzwi. Oferujemy okna PCV w systemach bruegmann i salamander, oraz okna drewniane i aluminiowe. Okna tarasowe typu HKS i HS. Drzwi tarasowe HS z niskim progiem mogą być wykonane jako PCV drewniane lub aluminium. Okna pcv mogą być wykonane w kolorach drewnopodobnych. Okna energooszczędne z pcv i drewna to najczęściej wybierane produkty przez naszych klientów z Łodzi i okolic. Ciepłe okna PCV tytanowe termo to produkt najczęściej wybierany do nowych domów, wyposażone w szyby U=0,5 osiągają bardzo dobre parametry termiczne. Innym rozwiązaniem są okna MS Evolution oparty o system Salamander 92mm o nazwie Blue Evolution. Mamy w ofercie również rolety zewnętrzne Beclever oraz Portos. Oferujemy montaż standardowy oraz przy użyciu kotew systemu JBD SFS, oraz montaż 3i Illbruck.

  Data dodania: 15 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe »

  Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "BETRAD" jest producentem zbiorników żelbetonowych z przeznaczeniem na: szamba betonowe, oczyszczalnie, gnojowicę, deszczówkę, studzienki itp.
  Oferujemy fachowe i szybkie wykonanie betonowych zbiorników i płyt betonowych zbrojonych o różnych rozmiarach.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fenestra Okna Drzwi Rolety Stargard Szczecin »

  Fenestra Okna Stargard. Sprzedaż i montaż stolarki okiennej i drzwiowej. Najatrakcyjniejsze ceny w rejonie. Stawiamy na jakość.nn Szeroka oferta naszych produktów sprawia, że spełniamy wymagania każdego Klienta. Firma ma swoją siedzibę w samym centrum Stargardu Szczecińskiego oraz biura partnerskie w Pyrzycach, Strzelcach Krajeńskich, Myśliborzu, Drezdenku i Międzychodzie. Nasze Okna Premium wyznaczają nowe standardy jakości w branży stolarki otworowej, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty i nagrody.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Separatory, separator, separatory tłuszczu »

  UGOS Ochrona Środowiska jest firmą zajmującą się od kilku lat zagadnieniami inżynierii środowiska. Zakresem naszej działalności jest głównie produkcja urządzeń do oczyszczania ścieków z substancji ropopochodnych, tłuszczów organicznych, neutralizacja kwasów itp. W ofercie naszej firmy są:

  - separatory koalescencyjne
  - separatory lamelowe
  - separatory tłuszczu
  - separatory skrobi
  - neutralizatory kwasów
  - oczyszczalnie ścieków
  - układy zamknięte myjni samochodowych,
  - przepompownie ścieków
  - zbiorniki magazynowe do 1200 m3
  - komory drenażowe i rozsączające
  - klapy zwrotne
  - regulatory przepływu
  - odwodnienia liniowe
  - włazy i wpusty
  - osadniki szlamu
  - instalacje alarmowe
  - wanny galwaniczne
  Separatory przeznaczone są do oczyszczania wód deszczowych odprowadzanych z dróg, parkingów, placów postojowych, manewrowych, ścieków technologicznych z myjni samochodowych, warsztatów mechanicznych, naprawczych, stacji benzynowych, z miejsc składowania części pojazdów, ścieków powstałych w restauracjach, punktach zbiorowego żywienia, w zakładach przetwórstwa mięsnego, spożywczego oraz ścieków pochodzących z miejsc obróbki warzyw. W separatorze zatrzymywane są zawiesiny mineralne takie jak np. piaski, błoto, popioły oraz substancje ropopochodne, tłuszcze i skrobię. Zależnie od typu separatora przeznaczone są do zabudowy w terenach zielonych, ciągach komunikacyjnych lub do zabudowy wolnostojącej.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne filtry do wody »

  W zasadzie na rynku obecnie są tylko nowoczesne filtry do wody, które spełniają zazwyczaj te same zadania, czyli wszechstronne uzdatnianie wody. Najczęściej produkty o podobnych parametrach nie różnią się ceną, ale trzeba zwrócić uwagę na koszt wkładów, które co jakiś czas trzeba wymieniać, bo tu czasami ceny są różne i to przy podobnych parametrach użyteczności. Nowoczesne filtry do wody różnią się znacznie od tych, które kiedyś, na samym początku pojawiły się na rynku. Osoby mające najstarsze rodzaje filtrów powinny zastanowić się nad ich wymianą.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dom & Design - sztukateria, gzymsy, profile elewacyjne »

  Dostępne u nas listwy ozdobne, gzymsy i listwy elewacyjne stanowią architektoniczne elementy wykończenia ścian, otworów okiennych i kolumn. Wnętrza wykończone w ten sposób uzyskują wyższą wartość na rynku nieruchomości. Nowoczesna technologia jaką stosujemy, gwarantuje wysoką jakość produktów. Nasze usługi sprawiają, że dom może wyglądać przyjaźnie albo dostojnie, solidnie albo lekko, tradycyjnie lub nowocześnie. Sztukateria podkreśla charakter elewacji, co za tym idzie sprawią, że cały budynek będzie wyglądał wyjątkowo. Nieważne w jakim wnętrzu mieszkamy, sztukateria będzie pasować wszędzie i nawet w niewielkiej ilości potrafi ożywić wnętrze. Oferujemy doradztwo w podejmowaniu decyzji w zakresie wyboru stylistyki, dobierając odpowiednie profile elewacyjne zgodne z Państwa oczekiwaniami. Każdy gzyms jest urzeczywistnieniem dobrego stylu, piękna i wytworności.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Okna PCV Warszawa »

  Firma PlastpolOkna to ekspert w branży okna PCV Warszawa. Od wielu lat prowadzi sprzedaż i montaż okien na terenie warszawy. Posiada liczne grono zadowolonych klientów.

  Oferowany towar jest bardzo wysokiej jakości. W branży firma działa już od 1997 roku.

  Od momentu powstania firma była nakierowana na branżę okienną i budowlaną. W czasie naszej pracy zdobywaliśmy coraz większe doświadczenie i obecnie możemy pochwalić się długą listą zadowolonych klientów, którzy już nam zaufali i są gotowi polecać nasze usługi.

  Firma jest dystrybutorem różnych profili okiennych, wyróżniamy Aluplast, Brugmann, Avantgarde. Działamy na terenie Warszawy jednak możemy się szybko przemieszczać i wiele razy zdarzały nam się prace na terenie całego kraju.

  Okna PCV z naszej oferty są na tyle znane w warszawie i okolicach, że często na zasadzie polecenia jeździmy odwiedzać klientów z całej Polski. Naszą główna działalnością jest dystrybucja i sprzedaż rolet, drzwi, bram, parapetów oraz oczywiści okien wraz z wszelkimi ich dodatkami. Chętnie dzielimy się wiedzą, zapraszamy do współpracy najserdeczniej.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Twoje ogrodzenie. Ogrodzenia Joniec z Tymbarku »

  Firma JONIEC od kilkunastu lat specjalizuje się w produkcji ogrodzeń betonowych inwprowadza na rynek produkty najwyższej jakości. W tym celu wykorzystuje następujące technologie:
  * Vibro Technology - jakość produkowanych wyrobów gwarantuje technologia polegająca na odpowiednim zagęszczeniu betonun
  * Splitting technology - technologia łupania betonu, dzięki czemu uzyskujemy wierną imitację kamienian
  * Multi-Color – (od 2008 r.) w naturze kamień nie jest jednorodny, Cechuje go zmienność odcieni, barw które przenikając się wzajemnie tworzą niepowtarzalne efekty kolorystyczne. Zapraszamy do zapoznania się z firmą, jej historią i ofertą, na naszych stronach internetowych.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Materiały budowlane - Arol Bud »

  Nasza firma oferuje szeroką gamę materiałów budowlanych, instalacyjno – grzewczych jak i wykończeniowych. Znajomość rynku budowlanego i kontakty handlowe pozwalają nam na prezentowanie i oferowanie pełnego asortymentu materiałów najwyższej jakości.
  Nasza firma to wieloletnie doświadczenie które stawia nas w świetle profesjonalnego i rzetelnego dostawcy materiałów budowlanych. Dzięki efektywnej współpracy pomiędzy producentami a nabywcami, udało się zgromadzić liczne grono stałych kontrahentów i klientów.
  Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie mogą się Państwo zapoznać z naszą ofertą materiałów budowlanych.

  Data dodania: 29 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Warszawa - firma Rem-Serwis »

  Firma Rem-Serwis to dostawca kompleksowych usług remontowo-wykończeniowych. Zajmujemy się między innymi malowaniem wnętrz, montażem drzwi i okien, instalacjami elektrycznymi oraz hydraulicznymi, tynkowaniem, kładziemy parkiety, panele, glazurę, terakotę, a także wiele innych prac. Nasi pracownicy to doświadczona kadra fachowców dotrzymujących wcześniej ustalone terminy, pracujemy rzetelnie i sprawnie. Zapraszamy na naszą stronę internetową rem-serwis.pl. Tam znajdziecie państwo więcej o naszej firmie. Przyjmujemy zlecenia od osób prywatnych, firm oraz instytucji publicznych. Równie ważny jest dla nas każdy klient. Na nasze prace udzielamy dwuletniej gwarancji.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • REMONTY MIESZKAŃ, wykończenia wnętrz, kafelkowanie, sufity podwieszane »

  Firma Pro-Bud zajmuje się pracami wykończeniowymi i remontowo - adaptacyjnymi mieszkań, domów, lokali użytkowych. Istniejemy na rynku od wielu lat. Podchodzimy do wykonywanych przez nas prac solidnie i profesjonalnie. Mamy na naszym koncie wielu zadowolonych klientów, co moźemy poświadczyć referencjami.

  Realizujemy przed wszystkim:
  - remonty łazienek (kafelkowanie, usługi wodno kanalizacyjne, gaz i co),

  - aranżacja i wykończenie wnętrz,

  - remonty mieszkań, domów, biur i innych obiektów gospodarczych,

  - malowanie, tapetowanie, sufity podwieszane.

  Nasze prace realizujemy na terenie śląska, a przede wszystikm na terenie miast: Chorzów, Katowice, Bytom, Radzionków, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Ruda Śląska, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec oraz pobliskich miejscowości.

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sabatek - rolety Lublin »

  Jesteśmy nowoczesną, dobrze zorganizowaną firmą specjalizującą się w dostawie i montażu osłon okiennych.W swojej ofercie posiadamy wyłącznie towary wysokiej jakości, posiadające atesty i certyfikaty dopuszczenia do sprzedaży. Klientom z Lublina i okolic proponujemy kompleksową obsługę – wizytę z wzornikami, doradztwo, pomiar oraz montaż. Istnieje możliwość zamówienia niektórych towarów przez Internet.Oferta naszej firmy to : rolety tradycyjne i w kasecie,żaluzje aluminiowe i drewniane,rolety rzymskie, panele japońskie,rolety dzień - noc,verticale,moskitiery ramkowe, moskitiery drzwiowe i przesuwne,rolety do okien dachowych. Realizujemy nietypowe zamówienia - łuki, skosy i inne.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gremar Zakład Cyklinowania Parkietów »

  Zakład Cyklinowania Parkietów "GREMAR" zajmuje się renowacją podłóg drewnianych – parkietów i desek. Oferujemy przystępne ceny oraz terminową realizacje zleceń. Korzystamy z nowoczesnych maszyn, co zapewnia wysoką jakość usług.
  Prace prowadzimy głównie na terenie Śląska i Zagłębia.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy Budowlane i Remontowe

Firmy Budowlane i Remontowe - nowa strona:

Adres: