Podkategoria: Firmy Budowlane i Remontowe - strona 35 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Firmy Budowlane i Remontowe Podkategoria: Firmy Budowlane i Remontowe

« poprzednia strona · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · następna strona »
 • EXIGO-domy.pl Profesjonalne budowanie domów »

  Własny dom to poczucie bepieczeństwa, swoboda, niezależność i szczęście domowników.Z pewnością słyszeli już Państwo od swoich znajomych, bądź z innych wiarygodnych źródeł wiele historii o budowaniu domu i zazwyczaj są to opowieści niezbyt nastrajające optymizmem.Budowa domów to zazwyczaj obsuwy w czasie, nierzetelni wykonawcy którzy sknocą to co robią, a często również zepsują to co inni przed chwilą zrobili, oszczędny wykonawca, który oszczędza na materiałach, których „nie widać” itd. Niestety, okres budowy domu często okazuje się prawdziwym koszmarem. Wybór projektu, setki „papierków” do kolekcjonowania po dziesiątkach urzędów, uśmiechanie się do urzędasów, których wcale nie lubisz, szukanie ekip budowlanych no i późniejsze ich pilnowanie. Wszystko to zwala się na Państwa głowę w jednym czasie i dochodzą do tego setki decyzji do powzięcia oraz świadomość, że niczego nie można przeoczyć, przegapić. Jednocześnie trzeba dbać o pracę zawodową, dotrzymywać obowiązków rodzinnych itd.W takich sytuacjach pomagamy my. Jesteśmy firmą, której mogą Państwo zlecić całość budowy domu. Państwu zostanie wtedy tylko to, co najprzyjemniejsze. Wybór projektu, o ile jeszcze nie został wybrany, no i późniejsze przyglądanie się budowie domu, rosnącemu \"w oczach\".

  Data dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Budowlano Drogowy Krzysztof Płonka »

  Nasza firma specjalizuję się w brukarstwie. Wykonujemy nawierzchnie utwardzone z kostki brukowej, płyt chodnikowych oraz płyt ażurowych, z materiałów klienta lub zakupionych za naszym pośrednictwem. Brukujemy: parkingi, place manewrowe, drogi oraz podjazdy dla pojazdów ciężarowych, ciągi piesze, place, ścieżki rowerowe. Zapewniamy dostawy kostki brukowej, roboty ziemne własnym sprzętem, dostawy kruszyw, wykwalifikowane ekipy brukarskie, konkurencyjne ceny i solidne wykonanie.

  Data dodania: 31 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkanie Kraków »

  Firma Merite Corporate to profesjonalny deweloper zapewniający doskonałej jakości mieszkanie Kraków. Nasze wieloletnie doświadczenie w inwestycjach oraz właściwe podejście do klienta gwarantuje doskonałą jakość obsługi na każdym etapie inwestycji.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instalacja centralnego ogrzewania »

  Firma Geo-Ciepło prosperująca na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zajmuje się instalacją oraz serwisem centralnego ogrzewania.

  Dodatkowo wykonujemy odwierty oraz instalację dolnego źródła do pomp ciepła - w postaci wierconych kolektorów pionowych.

  Wykonujemy odwierty przy pomocy nowoczesnej wiertnicy o niewielkich rozmiarach. Dzięki temu podejmujemy się realizacji prac nawet na niedużych czy zadrzewionych powierzchniach, na które wjazd samochodem ciężarowym jest utrudniony lub wręcz niemożliwy.

  Realizujemy inwestycje w nowo powstających budynkach, jak również modernizacje w już istniejących obiektach.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Filtry do Wody - Najlepsza Woda - aleWoda.pl »

  W zasadzie na rynku obecnie są tylko nowoczesne filtry do wody, które spełniają zazwyczaj te same zadania, czyli wszechstronne uzdatnianie wody. Najczęściej produkty o podobnych parametrach nie różnią się ceną, ale trzeba zwrócić uwagę na koszt wkładów, które co jakiś czas trzeba wymieniać, bo tu czasami ceny są różne i to przy podobnych parametrach użyteczności. Nowoczesne filtry do wody różnią się znacznie od tych, które kiedyś, na samym początku pojawiły się na rynku. Osoby mające najstarsze rodzaje filtrów powinny zastanowić się nad ich wymianą.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kominki Wrocław »

  Firma zajmująca się projektowaniem oraz budową kominków na terenie Wrocławia i okolic.
  W ofercie budowa i montaż kominków, przeróbki wlotu spalin komina, instalacja dystrybucji gorącego powietrza, montaż kamienia naturalnego.
  Pełna oferta na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • AR-CON Usługi budowlane »

  AR-CONSTRUCTION to firma budowlana działająca na terenie miasta Jelenia Góra, gdzie świadczy usługi budowlane. W skład robót budowlanych wchodzą: budowy od podstaw jako generalny wykonawca lub podwykonawca, wykończenia, remonty mieszkań adaptacje wnętrz.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik Łódź 24h »

  Świadczeniem usług hydraulicznych zajmuję się od wielu lat.
  Mój Ojciec z zawodu hydraulik często potrzebował pomocy i od najmłodszych lat zabierał mnie ze sobą do pracy. Z biegiem lat przejałem jego obowiązki. Teraz dysponuję już dużym doświadczeniem praktycznym popartym szeroką wiedzą teoretyczną. Moja firma hydrauliczna swoje usługi kieruję do mieszkańców miasta Łódź.
  Wsród świadczonych usług między innymi:
  -awarie, naprawy,
  -montaż kranów, baterii, umywalek, wanien, kabin prysznicowych, zlewozmywaków
  -wymiana zaworów, syfonów umywalkowych, wannowych itp.
  -przepychanie, czyszczenie, udrażnianie kanalizacji, toalet
  -zamrażanie rur CO montaż, wymiana kaloryferów
  -instalacje wodne
  -instalacje kanalizacyjne
  -remonty i modyfikacje istniejących instalacji
  -wykonywanie nowych instalacji w każdej technologii
  -toalety, systemy podtynkowe
  -podłączenia pralek, zmywarek itp.

  Data dodania: 07 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna »

  Baltic House jest spółką, która stawia najwyższej jakości domy z drewna. Mamy długie doświadczenie w tej dziedzinie i konstrukcje, które oferujemy odznaczają się dużą wytrzymałością, a ponadto sporą energooszczędnością. Domy kanadyjskie, które oferujemy są bardzo interesujące cenowo i mogą sobie na nie pozwolić nawet mniej zamożni klienci. Co więcej świadczymy też usługi kamieniarskie, a ponadto wytwarzamy wyroby z kamienia. Doświadczenie osób u nas zatrudnionych zarówno przy stawianiu domów drewnianych jak również przy produkcji kamienia są naszymi ewidentnymi atutami. Zakup już dziś swój własny dom z drewna w cenie mieszkania!

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • HYDROTECH - przydomowe oczyszczalnie ścieków »

  Zakład Ochrony Środowiska HYDROTECH powstał 15.12.1988 roku jako firma prywatna, której właścicielem jest mgr Roman Browarski. Od samego początku firma zajmuje się projektowaniem, wykonawstwem oraz nadzorem technologicznym w dziedzinie oczyszczania ścieków. Od początku istnienia zrealizowaliśmy ponad 90 inwestycji z zakresu oczyszczania ścieków. Swoim klientom oferujemy kompleksowe usługi, począwszy od załatwienia spraw urzędowych, poprzez dobranie technologii, opracowania projektów wykonawczych, dostarczenia oraz rozruchu urządzeń, aż po rozwiązania gospodarki osadowej. Jednocześnie zapewniamy serwis wykonanych oraz zmodernizowanych przez nas oczyszczalni ścieków.

  Data dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Okna Warszawa - House Master »


  House Master działa na terenie Warszawy i jest cenionym producentem okien na bazie najnowocześniejszych dostępnych w Polsce profili. W ofercie można znaleźć okna plastikowe pcv, okna drewniane, okna aluminiowe i łączone, drzwi wewnętrzne, antywłamaniowe, aluminiowe i pcv. Dostępna jest także galanteria okienna czyli parapety, rolety, moskitiery, verticale i żaluzje. Ekipy montażowe firmy to najlepsi specjaliści w tej dziedzinie, podnoszenie kwalifikacji, poznawanie nowych technik oraz szkolenia u producentów to ich chleb powszedni.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogólnopolski portal usług tynkarskich »

  Tynkiwpolsce.pl jest ogólnopolską bazą firm i wiedzy z branży tynkarskiej. Jest to portal skupiający się wyłącznie na jednej branży budowlanej, dzieki czemu zawdzięcza wysoką ocenę wśród internautów poszukujących informacji na temat tynków, elewacji i wylewek.

  Katalog w swojej bazie posiada m.in:
  firmy tynkarskie,
  firmy posadzkarskie,
  prezentacje poszczególnych rodzajów tynków,
  porady, dla przyszłych zleceniodawców usług - czyli Was

  Dlaczego warto zaprezentować swoją firmę w naszym portalu?

  Dzięki szybkiej i łatwej w obsłudze wyszukiwarce, poszukujący znajdą firmy z wybranej miejscowości lub danego regionu w Polsce, które profesjonalnie zajmą się ścianami i podłogami w domu czy mieszkaniu. Podczas korzystania z portalu tynkiwpolsce.pl jest pewność, że znajdujące się w bazie firmy są sprawdzone, a ich usługi na najwyższym poziomie.
  Decydującym czynnikiem, którym warto się kierować są opinie - które może zamieścić klient firmie, która wykonała u niego tynki bądź wylewki.

  Na naszej stronie znajdziemy również cenne porady związane z czynnościami, jakie należy podjąć w przypadku planowania położenia lub odnowienia posadzek oraz ścian budynku wewnątrz jak i na zewnątrz.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kruszywa Szczecin »

  Kruszywa-Szczecin.pl oferuje klientom ze szczecina oraz pozostałych regionów Polski bogata gamę sprawdzonych kruszyw i surowców min; różnego rodzaju kruszywa naturalne tj.; piasek, żwir, otoczaki czy czarnoziem. Ponadto firma posiada w ofercie także kruszywa łamane np.; grysy, tłucznie oraz kruszywa sztuczne. Umożliwia również transport zakupionych materiałów samochodami z HDS, ciągnikami z naczepami oraz wywrotkami. Ponadto firma świadczy różnorodne usługi sprzętowe jak odśnieżanie, roboty ziemne, kształtowanie i wyrównywanie terenów oraz wykopy pod fundamenty.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domów jednorodzinnych »

  Perfekko i Perfekko Supro łączą w sobie najlepsze cechy budownictwa tradycyjnego i modułowego/prefabrykowanego - gdzie efekt końcowy jest niejako kompromisem najbardziej uzasadnionym zarówno z uwagi na czas angażowania się uczestników procesu inwestycyjnego w inwestycję, jak i korzyści i komfort z którego przyjdzie nam korzystać po wybudowaniu domu. Pomijając już zupełnie parametry akustyczne i energetyczne mamy do czynienia z budownictwem zdrowym i suchym - nie tylko w odniesieniu do samej technologii montażu. Nie występuje ani w Perfekko ani w Perfekko Supro środowisko podatne na rozwój grzyba czy pleśni. Ściana jak i same pomieszczenia wewnątrz są wentylowane w sposób naturalny = \\\\\\\"oddychają\\\\\\\" ponieważ ściany nie zawierają przegród paroszczelnych. Wszystkie użyte materiały są pochodzenia naturalnego - przetworzone w sposób naprawdę nieznaczny w porównaniu do innych systemów: fermacel = gips, keramzyt = glina, drewno suszone komorowo oraz strugane, a więc bez możliwości rozwoju drobnoustrojów i robaków.Zarówno w Perfekko jak i Perfekko Supro mamy do czynienia z budynkiem zalecanym alergikom, astmatykom i wszystkim tym, którzy mają schorzenia dróg oddechowych, albo inaczej - tym którzy po prostu chcą mieszkać naprawdę zdrowo.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zabudowy szklane, balustrady szklane, ściany szklane - VIZJO »

  Remontujesz lub wykańczasz swoje biuro? Poszukujesz nowoczesnych oraz efektownych rozwiązań dla swojego mieszkania?
  Firma Vizjo z Warszawy oferuje profesjonalnego wykończenia oraz zabudowy szklane, w ofercie tej firmy znajdziesz:
  - zabudowy szklane ze szkła hartowanego
  - ściany szklane
  - balustrady szklane
  - kabiny szklane

  Vizjo - szkło to nasza pasja.
  Serdeczenie zapraszamy.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Legnica »

  Elektryk Legnica - Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe JUSTIX oferuje kompleksowe usługi związane z instalacjami elektrycznymi. Firma wykonuje usługi elektryczne zarówno dla osób prywatnych jak i przedsiębiorstw min; z zakresu projektowania, montażu, konserwacji oraz modernizacji instalacji elektrycznych. Ponadto wykonuje pomiary elektryczne, instalacje odgromowe, serwisuje maszyny przemysłowe a w ramach usług dla osób prywatnych zajmuje się również podłączaniem sprzętu AGD/RTV.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domów Nowy Sącz »

  Firma Remontowo - Budowlana Marko specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie obiektów budowlanych -
  począwszy od stanu surowego, po ich wykończenie. Inwestorom indywidualnym firma służy fachowym doradztwem przy wyborze technologii i projektów budowlanych. Firma zajmuje się wykonawstwem budynków do stanu surowego, oraz do stanu developerskiego. Marko świadczy usługi w zakresie przebudowy, remontów i
  adaptacji pomieszczeń. W ofercie firm są także m.in. remonty i wykonawstwo instalacji wodno-kanalizacyjnych i gazowych, co oraz instalacji elektrycznych.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kosztorysy budowlane »

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Od lat zajmujemy się tworzeniem kosztorysów budowlanych. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno duże firmy budowlane jak i prywatni inwestorzy. Każdy kto myśli o budowie budynku mieszkalnego powinien posiadać tego typu dokument. Na naszych stronach dostępne są liczne informacje na temat różnych typów kosztorysów, sugerowanych cen oraz wiele innych ciekawych i przydatnych informacji. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zbigniew Dziomdziora - hydraulik z Łodzi »

  Witam serdecznie, nazywam się Tomasz Jędrasik, jestem właścicielem firmy IPD Technika Grzewcza i Sanitarna. Oferuję Państwu fachowe usługi hydrauliczne i instalatorskie. Oferujemy min. montaż CO, ogrzewania podłogowego, pomp ciepła, rekuperację, instalacji solarnych czy ogrzewania gazowego - posiadam uprawnienia gazowe. Oferujemy usuwanie drobnych usterek jak i montaż instalacji sanitarnych i grzewczych w nowo wybudowanych domach czy innych obiektach. Zatrudniamy wyłącznie sprawdzonych pracowników - na wykonane usługi dajemy gwarancje na piśmie. Terenem naszego działania jest Łódź i okolice. W przypadku większych prac możliwy dojazd w większe odległości od Łódź. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i referencjami.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Termowizjabydgoszcz.pl »

  Nasza oferta to bezinwazyjne badania termowizyjne szczelności cieplnej domów, urządzeń elektrycznych itd. nowoczesną metodą termowizyjną.

  Płacisz coraz więcej za ogrzewanie, prąd, klimatyzację?
  Twoją firmę dręczą przestoje spowodowane dziwnymi i nagłymi awariami maszyn, instalacji lub innej infrastruktury?

  Zastanawiasz się co powoduje usterki i nie wiesz jak je zlokalizować?

  Masz szczęście- my wiemy... i możemy Ci pomóc!

  Proponujemy Ci najnowocześniejszą metodę pomiaru rozkładu temperatury na powierzchni badanego obiektu- badanie termowizyjne.

  Do niedawna technologia ta wykorzystywana była wyłącznie w wojsku i w badaniach naukowych.
  Dziś dostępna jest także dla Ciebie...

  Dzięki nam możesz dowiedzieć się jaki jest stan ocieplenia Twojego domu i instalacji elektrycznych.
  Możesz poznać jakość wykonania izolacji termicznych, stan przewodów kominowych oraz wiele innych parametrów obiektu, który przysparza Ci problemów, nie tylko finansowych...

  Do każdego badania załączamy bezpłatnie wszelkie materiały graficzne z kamery termowizyjnej na dysku CD lub USB.

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 27 08 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy Budowlane i Remontowe

Firmy Budowlane i Remontowe - nowa strona:

Adres: